Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,7%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,9%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,5%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,4%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 35 27,8%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    126

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
και ο σταμουλης απο πατουσακια ξεκινησε και στο τελος εριχνε κατι χαμουρεματα με τον μπαρμπι  :S
 

TheScorpio

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
36
καληνύχτα....

και κάτι για να κοιμηθήτε ήρεμα....
 

Συνημμένα

  • DSC01540.JPG
    DSC01540.JPG
    830,8 KB · Εμφανίσεις: 26

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
παιδιά εμένα εδ'ω και 2 βδομάδες πρέπει να τον παίξω για να μου σηκωθεί ! Παλιά όταν έβλεπα ένα μουνί κοιτούσε τον έναστρο  ουρανό ! Έχω πέντε μέρες να αυνανιστώ . Ούτε όταν ξυπνάω δεν μου είναι σηκωμένο . Μήπως φταίει το ότι χάλασε ο υπολογιστής μου και ο υπερβολικός φόβος του θανάτου που μου ήρθε τελευταία τα οποία φέρνουν άγχους ; ή γίνομε αδερφή ; η φταίει που από το πολύ πάχος σε χαλάρωση το πέος μου είναι πάρα πολύ μικρό ; ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΗΚΩΘΕΙ ;

επειδή έχω υποφέρει στην ηλικία σου με μία παρόμοια κατάσταση σε διαβεβαιώ ότι δεν έχεις πρόβλημα στύσης από αυτά που περιγράφεις. Ψάξε μέσα σου να βρεις κάποιο άλλο πρόβλημα (όχι απαραίτητα δικό σου), ή ψάξε για άλλη γκόμενα. Επειδή είμαι λίγο δειλός προτείνω το δεύτερο. Πάντως υπάρχουν τρεις τόμείς εξετάσεων που μπορείς να κάνεις και είμαι βέβαιος ότι δια της εις άτοπον επαγωγής θα καταλήξεις ότι δεν έχεις σωματικό (σε αντιδιαστολή με ψυχολογικό) πρόβλημα. Αλλά στα 20 δε λέει καν να δώσεις τα χρήματα. Γενικά αν μπορώ να σε πείσω και διαφορετικά... Εκτός αν σου έχει συμβεί κάτι τραγικό -ήξερα έναν που ήταν...,  παραήταν προχώ και έβαζαν με το σπηράλ του ντους κλύσματα ο ένας στον άλλο με τη γκόμενα. καταλάθος το γύρισε η γκόμενα στο καυτό και έκτοτε του τσουρουφλίστηκε ο προστάτης και λειτουργεί μόνο με ενέσεις. Αν δεν έχεις κάνει καμία τέτοια κουτσουκέλα μην ανησυχείς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom