Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,7%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,9%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,5%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,4%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 35 27,8%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    126

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.204
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Μου στειλαν ΠΜ κατι παιχτες... ευχαριστω παιδια θα τις τσεκαρω  
 

TheScorpio

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
36
:2funny:ταναπου εσυ!!!

απαντα ρε στον AMBELALES...εχεις εσυ κορδελες λιστες...

Ο Αμπε ζητά ως 80 ... όχι ως 800
Αφού είναι γνωστό σε όλους ότι οι τιμές αρχίζουν από 120
Εκτος αν είσαι παλιά ....
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756

Spirouklas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2015
Μηνύματα
74
Κριτικές
5
Like
88
Πόντοι
0
Ρε παιδια το ξερω η αληθεια ποναει. χαχαχαχαχα αλλα νταξει γιατι τοσα βρυσιδια.
Αλλωστε αντικειμενικα αυτο το πραμα ειναι παχυδερμο. Τωρα ειναι αλλο το θεμα αν σε καποιους αρεσει ή οχι. Αλλοι χωνουν το πουλι τους σε στενα νεανικα μουνακια και αλλοι χρειαζεται να ανοιξουν ολοκληρο τουνελ μεσα στο λιπος για να το βρουν. Ο καθενας τα βιτσια του, μην ειμαστε και ρατσιστες.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.760
Κριτικές
31
Like
12.409
Πόντοι
5.097
Ποιός Ντοπάς και αρχίδια αξύριστα,εδώ έχω χύσει αίμα είμαι το μοναδικό μέλος που τόσα χρόνια είμαι με το ίδιο νίκ,δεν λέω το παλαιότερο μέλος του νήματος αλλά σίγουρα απο τα παλαιότερα νικνειμ του νήματος.Αν πρέπει απο κάποιόν να ζητήσει ο Οποιοσδήποτε να μπεί στο μέλι πρέπει να παρουσιαστεί σε μένα.Εδώ μέσα ούτε Αντμιν ούτε Μοντ μετράνε μόνο τα πιστά μέλη του μελιού.
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια το ξερω η αληθεια ποναει. χαχαχαχαχα αλλα νταξει γιατι τοσα βρυσιδια.
Αλλωστε αντικειμενικα αυτο το πραμα ειναι παχυδερμο. Τωρα ειναι αλλο το θεμα αν σε καποιους αρεσει ή οχι. Αλλοι χωνουν το πουλι τους σε στενα νεανικα μουνακια και αλλοι χρειαζεται να ανοιξουν ολοκληρο τουνελ μεσα στο λιπος για να το βρουν. Ο καθενας τα βιτσια του, μην ειμαστε και ρατσιστες.

Ο καθενας με τα γουστα του..Σωστα.  Φρόντισε τα δικα σου γουστα να τα προβάλλεις..ευπρεπως χωρις να προσβαλεις κανεναν. Και ιδιως μια γυναικα. Διοτι οταν το κανεις...αυτος ο τρόπος  σε χαρακτηριζει στα ματια ολων.  τα σεβη μου (?)
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
Ποιός Ντοπάς και αρχίδια αξύριστα,εδώ έχω χύσει αίμα είμαι το μοναδικό μέλος που τόσα χρόνια είμαι με το ίδιο νίκ,δεν λέω το παλαιότερο μέλος του νήματος αλλά σίγουρα απο τα παλαιότερα νικνειμ του νήματος.Αν πρέπει απο κάποιόν να ζητήσει ο Οποιοσδήποτε να μπεί στο μέλι πρέπει να παρουσιαστεί σε μένα.Εδώ μέσα ούτε Αντμιν ούτε Μοντ μετράνε μόνο τα πιστά μέλη του μελιού.

k γω μενα ενα νικ
για ποιο λογο αλλαζουν δεν το καταλαβα
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Ο καθενας με τα γουστα του..Σωστα.  Φρόντισε τα δικα σου γουστα να τα προβάλλεις..ευπρεπως χωρις να προσβαλεις κανεναν. Και ιδιως μια γυναικα. Διοτι οταν το κανεις...αυτος ο τρόπος  σε χαρακτηριζει στα ματια ολων.  τα σεβη μου (?)
ποια σεβη σου ρε σκορπιε?
πες του να παει να γαμηθει...
κανονικα ετσι οπως μιλαει για γυναικες επρεπε να του ειχαν δωσει τον κωλο στο χερι οι σεριφηδες...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.760
Κριτικές
31
Like
12.409
Πόντοι
5.097
k γω μενα ενα νικ
για ποιο λογο αλλαζουν δεν το καταλαβα
Επειδή όποιός ξεμυτάει απο το μέλι τον πυροβολούν ανάμεσα στα μάτια,εδώ μέσα κάνεις δε μας αγγίζει είναι άσυλο αλλά όταν βγούμε έξω απο τη πόρτα καραδοκούν να μας εξοντώσουν,δυστυχώς είμαστε ενωμένοι και όταν σκοτώνουν έναν στην προσπάθεια μας να τον προστατέψουμε σκοτώνονται και άλλοι.
freedom chat room members  :rockon:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
Επειδή όποιός ξεμυτάει απο το μέλι τον πυροβολούν ανάμεσα στα μάτια,εδώ μέσα κάνεις δε μας αγγίζει είναι άσυλο αλλά όταν βγούμε έξω απο τη πόρτα καραδοκούν να μας εξοντώσουν,δυστυχώς είμαστε ενωμένοι και όταν σκοτώνουν έναν στην προσπάθεια μας να τον προστατέψουμε σκοτώνονται και άλλοι.
freedom chat room members  :rockon:

:headbaning2: :happy:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.674
Like
1.315
Πόντοι
366
εγω ειμαι παλιος στο σαη, εμπαινα και στις απαρχες του μ αλλο νικ, αλλα ειχα διαφορα θεματα και δεν ημουν πολυ ενεργος...

στο εξης ομως εχω αποφασισει να αφιερωσω το μελλον της ζωης μου στο σαη...

βεβαια ακομα δεν εχω φτασει στα επιθυμητα επιπεδα ενεργης δρασης, οσο περναει ομως ο καιρος θα γινομαι ολο και καλυτερος...

προσεχως θα λειψω για ενα μεγαλο χρονικο διαστημα (ισως μεχρι τελος ιουνη), αλλα θα γυρισω δριμυτερος...θα τριβετε τα ματια σας  :walkingpenis:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom