Νέα

Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jms
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Μην τρελλαίνεσαι ρε φίλε,πρέπει να είσαι πολύ γκαντέμης για να πέσεις σε γνωστό στην πάροδο...

Κ να πέσεις όμως θα πρέπει να είναι πολύ μαλάκας για να σε καρφώσει...

 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
7
Like
130
Πόντοι
1
Αυριο κατεβαινω χανια....Η Ντανιελα δουλευει ακομα....?????????
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Κάτι πήρε το αυτί μου ότι δουλεύει η Κατερίνα εκεί, αληθεύει;
Δούλευε κάποτε Φυλής 134 και παλιότερα Ιάσωνος.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Σε καμία περίπτωση δεν ισχύει, τουλάχιστον σε μπουρδέλο.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ΛΟΙΠΟΝ Μ α κ ρ υ α


μόλις  την επισκευθικα πριν λίγο διαμένει σε ενοικιαζομενα δωμάτια στην παραλία τις Νεας Χώρας , διαψευδη αυτά που έχουν γραφή από διάφορους συναγωνιστές και μου το επεζε αθώα περιστέρα

η υποτιθέμενη κυρία ο θεός να την κανη κυρία μια πα.....α με όλοι τι σημασία τις λέξεως ας τα αναλοισωμαι λίγο

στο τηλέφωνο σου λέει μασάζ διάρκειας μιας ώρας ,και αυτό λίγο λαδάκι και ούτε πέντε λεπτά μασάζ ,τα υπόλοιπα πέντε μια μαλακία δηλαδή μου τον επεξε και έχυσα και τίποτα άλλο {ούτε τσιμπούκι ούτε τίποτα άλλο αφού δεν πρόλαβα να τις βγάλω  ούτε το κιλοτάκι , πήγα να τις το βγάλω η απάντηση ήταν σιγά σιγά θα το βγάλω εγώ όταν έλθει η ώρα η οποία δεν ήλθε } η τιμή είναι στα ΠΕΝΗΝΤΑ και αυτά πολλά τις είναι

σε τελική ανάλυση πολλοί περισσότερο χρόνο σου αφιερώνουν  στα μπουρδέλα από ότι εκεί υπόψη συνολικός χρόνος ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ

ΛΟΙΠΟΝ Μ α κ ρ υ α
 

styleman32

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
469
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
1
Πήγα στο παρακάτω πριν καμμια βδομάδα
Δεν ήταν η Μόνικα γιατί μου συστήθηκε με άλλο όνομα. Μια γεματούλα καστανή με συμπαθητικό κώλο και καλό βυζί. Εκατσα λόγω αγαμίας... αλλά το μετάνιωσα γιατί η γκόμενα βαριόταν αφόρητα (το είπε κιόλας) ...πίπα με πρ/ξη μέτρια...γαμησάκι από πάνω τύπου μπουρδέλο... το 60άρι δεν δικαιώθηκε σαν τιμή...
Θα ξαναδοκιμάσω μήπως έφεραν καλύτερο._
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
bourdela.com > Μασάζ > Μασατζίδικα Επαρχία > Μασάζ στα Χανιά

Στο  Μασάζ στα Χανιά γραφεται η παρακατω απαντηση δεν ξερω αν ειναι η ιδια

« Απάντηση #1172 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2016, 23:40:07 »

Χανιωτικα νεα ..... ρωσιδα καπου κοντα στα κτελ ,και Αλβανιδα τερμα Κισαμου ...γαμισετα   Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall καλυτερα να τον κοψεις και να ταΐσεις λιμανοσκυλα
 

styleman32

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
469
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
1
τερμα Κισσαμου την συνάντησα και την Ρωσίδα άρα το ίδιο γραφείο... αλλά είπε ότι θα έρθουν και άλλες... κάθε βδομάδα αλλαγή...θα δούμε...

bourdela.com > Μασάζ > Μασατζίδικα Επαρχία > Μασάζ στα Χανιά

Στο  Μασάζ στα Χανιά γραφεται η παρακατω απαντηση δεν ξερω αν ειναι η ιδια

« Απάντηση #1172 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2016, 23:40:07 »

Χανιωτικα νεα ..... ρωσιδα καπου κοντα στα κτελ ,και Αλβανιδα τερμα Κισαμου ...γαμισετα   Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall καλυτερα να τον κοψεις και να ταΐσεις λιμανοσκυλα
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
ΛΟΙΠΟΝ Μ α κ ρ υ α


μόλις  την επισκευθικα πριν λίγο διαμένει σε ενοικιαζομενα δωμάτια στην παραλία τις Νεας Χώρας , διαψευδη αυτά που έχουν γραφή από διάφορους συναγωνιστές και μου το επεζε αθώα περιστέρα

η υποτιθέμενη κυρία ο θεός να την κανη κυρία μια πα.....α με όλοι τι σημασία τις λέξεως ας τα αναλοισωμαι λίγο

στο τηλέφωνο σου λέει μασάζ διάρκειας μιας ώρας ,και αυτό λίγο λαδάκι και ούτε πέντε λεπτά μασάζ ,τα υπόλοιπα πέντε μια μαλακία δηλαδή μου τον επεξε και έχυσα και τίποτα άλλο {ούτε τσιμπούκι ούτε τίποτα άλλο αφού δεν πρόλαβα να τις βγάλω  ούτε το κιλοτάκι , πήγα να τις το βγάλω η απάντηση ήταν σιγά σιγά θα το βγάλω εγώ όταν έλθει η ώρα η οποία δεν ήλθε } η τιμή είναι στα ΠΕΝΗΝΤΑ και αυτά πολλά τις είναι

σε τελική ανάλυση πολλοί περισσότερο χρόνο σου αφιερώνουν  στα μπουρδέλα από ότι εκεί υπόψη συνολικός χρόνος ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ

ΛΟΙΠΟΝ Μ α κ ρ υ α
Οι συγκεκριμενες υπηρεσιες στην Αθηνα κοστιζουν 25 ευρω,οχι δεκα λεπτα βεβαια,μιση ωρα!
 

Palex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Καμία κοπέλα που να κάνει ποδολαγνεια στα Χανιά;
 

memo

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Προσοχή συναγωνιστές! μακριά από την αγγελία
Ζητάει κάρτες προπληρωμένες (instakasa & Paysafe) και έχει τρόπο να στις εξαργυρώνει ακόμη και αν κρύψεις τον αριθμό του voucher. Είναι κύκλωμα. Εχει το ίδιο τηλεφωνο σε 3 διαφορετικές περιοχές. μακριά!
 

memo

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπερα, για την Τζένη την Λατίνα ξέρουμε κάτι? αξίζει?
 

teo_k

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
159
Πόντοι
0
Καλησπερα, για την Τζένη την Λατίνα ξέρουμε κάτι? αξίζει?
Αν σου αρέσει το λατιν στυλ.....κωλάρα κτλ είναι πολύ καλή επιλογή.
Προσγειωμένη ξέρει τι πρέπει να κάνει για να  σε φτιάξει και να περάσεις αρχοντικά.
Φωτος και σχόλια παρακάτω

 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom