Νέα

Χαλκιδική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimkamp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 159
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimkamp

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τίποτα στην Χαλκιδικη?
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
οπως; για το που να κανεις διακοπες η για το που να πηδηξεις;
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Στη Χαλκιδική γαμάμε Θεσσαλονικιές.
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Αυτες το ξερουνε; εγω ξερω τα χωρια μεταξυ τους κανουν νταλαβερια
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
τα καλοκαιρια ολες τις εισαγωμενες σωστος
 
OP
OP
D

dimkamp

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει όμως κανείς κανένα τηλέφωνο απο καμιά καλή στην Χαλκιδική?Ας στειλει prive.
 

spatoula

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχει κάτι μουδανια νομίζω σε συζήτηση με τοπικό ταρίφα
 

triodio

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
καλά ρωταει Ο DIMKAMP

τελικά κανεις δεν είπε τίποτα αν ξέρει κάτι για χαλκιδική

και όσα λέγονται αν γαμάς Σερβες κτλ.... αυτό εννοείτε και κανονικές γκόμενες μπορεί ο καθένας να κουτουπώσει, (αν και γενικά η χαλκιδική δεν έχει καμια σχέση με ότι παίζει με νησιά γιατί ουσιαστικά το καλοκαίρι είναι απλά μια πιστη μεταφορά τις θεσσαλονίκης) αλλα δεν είναι αυτό το θέμα μας

ψάχνουμε να βρούμε αν ξέρει κανεις τίποτα για κάνα σπιτάκι??????
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Ναι ρε συνάδελφοι.Μην ξεφεύγουμε απ'το θέμα.Οι μπουρδελιάρηδες της γειτονιάς σας αναρωτιούνται:Υπάρχουν τελικά μπουρδέλα στη Χαλκιδική????Κάποιος συνάδελφος είχε αναφέρει κάτι για Μουδανιά αλλά μέσω ταξιτζήδων ή σουβλατζίδικων...Όποιος ξέρει κάτι ας γίνει πιο συγκεκριμένος.Ή επίσης αν υπάρχει κάτι σε Πολύγυρο που είναι και η πρωτεύουσα του νομού....
 

rrizzllaa

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
δεν παιζει απολυτως τιποτα χαλκιδικι απο παντα ,,,
 

tamtiriri

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες εχει καλιθεα πανω στον δρομο πηγαινοντας για κρυοπηγη στριπτιτζαδικο π γαμας κιολας σε ειδικο χωρο!!τσεκαρισμενο καλα τα κοριτσια αλλα πολυ ακριβα ρε αδερφακι μου!!!ελπιζω να βοηθησα!!! :rockon:
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Συνάδελφοι αν ξέρει κάποιος με βεβαιότητα για μπουρδέλα στη Χαλκιδική περιμένουμε πληροφορίες.Όταν μιλάμε για Χαλκιδική εννοώ Πολύγυρο,Μουδανιά γιατί απ'όσο βλέπω στα απολύτως τουριστικά μέρη δεν παίζει τίποτα.Επίσης μην αρχίσετε πάλι τις μαγκιές του στυλ "είναι γεμάτο Ρουμένες & Τσέχες,τι τα θέλεις τα μπουρδέλα".Καλές οι Ρουμάνες & οι Τσέχες αλλά ο μπουρδελόβιος χειμώνα-καλοκαίρι θέλει να διαβαίνει πόρτα με φωτάκι
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
[size=10pt]....αλλά ο μπουρδελόβιος χειμώνα-καλοκαίρι θέλει να διαβαίνει πόρτα με φωτάκι[/size]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ελα να μπαινοβγαινεις σπιτι μου. η γειτονια δε μου μιλαει, ντρεπεται μ αυτα που μπαινοβγαινουν....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


παντως, για πολυγυρο χλωμο το βλεπω, αν και δεν ξερω τί εξελιξη μπορει να πηρε σε 2-3 χρονια που εχω να παω..
 

Exodia

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ την παρέα. Φέτος λόγω δουλειάς θα περάσω το χειμώνα στα Ν.Μουδανιά στη Χαλκδική. Ξέρει κανείς αν παίζει τπτ εκεί? Κανένα σπίτι η κάτι άλλο?? Οι πληροφορίες σας θα μου είναι πολύτιμες.

Ευχαριστώ.
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Χαιρετώ την παρέα. Φέτος λόγω δουλειάς θα περάσω το χειμώνα στα Ν.Μουδανιά στη Χαλκδική. Ξέρει κανείς αν παίζει τπτ εκεί? Κανένα σπίτι η κάτι άλλο?? Οι πληροφορίες σας θα μου είναι πολύτιμες.

Ευχαριστώ.
Τελευταια φορα
ειχαμε  παει Χαλκιδικι  το καλοκαιρι του 2000,και ειχαμε περασει απ το μερος που λες,αλλα τα θυμαμαι πολυ αμυδρα ομως!!!Ειναι μια μικρη κωμοπολη και δεν νομιζω να παιζει τιποτα!!
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
"Έξω το ΔΑ από τα ΜΟΥΔΑΝΙΑ!!!" που λέει κι ο Τζιμάκος! Σόρρυ αλλά δεν κρατήθηκα να μην το γράψω... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom