Νέα

Χαλκίδα και πέριξ ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cm615et
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 5K
  • Ετικέτες
    χαλκίδα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
Καλησπερα .
Λογω αλλαγης μονιμης βασης μου στην χαλκιδα θα ηθελα ενημερωση , εαν γνωριζει καποιος συναδελφος , για την πειοχη της Χαλκιδας και περιξ αυτης  .
Εαν υπαρχει κατι αλλο σε πιατσα ( εκτος απο τα γνωστα μπουρδελα που δεν λενε και τιποτα και το στουντιο που ειναι στην περιοχη της γλυφας ( εκει επαθα πλακα που ζητησε 150 ευρω για Full προγραμμα  ) ) .
Καποιος μου ειπε για τσιγγανες που παιζουν στην εξω παναγητσα , αλλα δεν το εχω διασταυρωσει .

Ευχαριστω πολυ
 

Mhtsosgsxr

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2020
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Κάποια πρόσφατη πληροφορία για Χαλκίδα;
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
εχω δει γυφτακια στη Χαλκιδα κεντρο  αλλα ημουν με κοσμο και δε μπορεσα να κανω πεσιμο..
 

omeredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
506
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
206
Πριν χρόνια ήξερα μια τύπισσα που σύχναζε σε μπαράκι στη γέφυρα. Την ξέρανε και οι πέτρες, μελαχροινό όμορφο
Έκανε τα πάντα για ενα κατοστάρικο και έψαχνε το γαμπρό απο ΒΠ τον οποίο και βρήκε και έγινε κυρία του  μπραβο μαλάκα αν τη χαίρεσαι

Ένας μπαρμαν εκεί μας είχε κάνει το κονέ και παίζαν και φίλες.

Κελιστό κύκλο λέγανε με την έννοια οτι δεν έπαιρνες τηλέφωνο και έλεγες πόσα και τι και έλα εδω
Σε έβλεπε, και προχώραγες

Αυτα κανα 7άρι χρόνια πίσω.

Και Χαλκίδα και Καλμάτα με τον ίδιο τρόπό έχω εμπειρία
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
Με την αθηνα σε αποσταση 30 λεπτων το βραδυ χωρις κινηση δεν εχει νοημα να ασχολησαι με το ντοπιο εκδιδομενο πληθυσμο. Βαλε κανα τιντερακι εαν κατσει καμια γνωριμια. Αλλιως τα κλασικα της επαρχιας μια ειναι που βλεπεται και την εχουν κανει θεα οι βλαχοδημαρχοι.
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
472
Κριτικές
3
Like
1.309
Πόντοι
481
Κανένα νέο;
 

giorgosstr

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2020
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες.... και εγω ψαχνομαι για χαλκιδα .... ξερω ενα μελαχρινο αλλοδαπο που το εχω δει με τα ματια μου να πιζει αλλα δεν ειχα συστασεισ και δεν εκατσε... εντελω τυχαια ειδα οτι παιζει φαση στο κεντρο στο παρκο αλλα αχετεσ ωρεσ χωρισ στανταρ
εαν η=ξερει καποιοσ κατι ασ δωσεθ πληροφορια
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
γεια σου φιλε μου σε ποιο παρκο λες οτι παιζει φαση στη πλατεια του Αγιου Νικολαου?
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.750
Πόντοι
6.186
Παίδες καλημέρα, ξέρουμε τίποτα για χαλκίδα, όχι μπουρδελα όχι κολομπαρα, κάποιο call girl ή πιατσα τώρα με την καραντίνα έχετε ακουσει κάτι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom