Νέα

Cap d'Agde η πόλη των "ανωμαλιών" - επίσκεψη 2019

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.683
Κριτικές
178
Like
39.157
Πόντοι
21.896
ευγε τυπε μου..
τι κλαιγεσαι λοιπον???
Μαγκια σου που το τολμησες..
πεστα ομως ομορφα κ συμπεριελαβε ολες τις χρηστικες πληροφοριες που θα βηθησουν τους επομενους..
τα οσα εγραψες σε συνδιασμο με την λεζαντα περι της Νικαιας κ του Μονακο,αλλα μου λενε εμενα τυπε..
Ας μην το ξεχειλωσουμε περαιτερω ομως..
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΝΤΑΙ Κ ΟΙ ΒΛΑΚΟΥΛΗΔΕΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΚΛΑΝΙΕΣ ΔΗΛΑΔΗ..
Κ ΠΑΛΙ ΕΥΓΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΣΟΥ ΚΙΝΗΤΡΟ..
διαβασε καλυτερ τι εγραψα--πηγα για λιγες μερες μονακο νικαια καννες σεν τροπε με ροουντ τριπ και απο περιεργεια πηγα και εκει για να δω με τα ματια μου τι παιεται κια οχι μονο απο ιντερνετ και εγραψα και τονισα οτι μην νομιουν ολοι οτι εκει ειναι λαιτ κατασταση διοτι αλλο απο ιντερνετ να το βλεπεις και να γελας και αλλο απο ζωντανα-----αυτα
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.711
Κριτικές
181
Like
23.879
Πόντοι
33.598
ευγε τυπε μου..
τι κλαιγεσαι λοιπον???
Μαγκια σου που το τολμησες..
πεστα ομως ομορφα κ συμπεριελαβε ολες τις χρηστικες πληροφοριες που θα βηθησουν τους επομενους..
τα οσα εγραψες σε συνδιασμο με την λεζαντα περι της Νικαιας κ του Μονακο,αλλα μου λενε εμενα τυπε..
Ας μην το ξεχειλωσουμε περαιτερω ομως..
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΝΤΑΙ Κ ΟΙ ΒΛΑΚΟΥΛΗΔΕΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΚΛΑΝΙΕΣ ΔΗΛΑΔΗ..
Κ ΠΑΛΙ ΕΥΓΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΣΟΥ ΚΙΝΗΤΡΟ..
Τύπε έχεις πολύ μίσος μέσα σου. Σε χάιδευε ο μπαμπάς σου σε μέρη που δεν έπρεπε όταν ήσουν μικρός και κατάντησες έτσι μίζερος;
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΧΩΡΙΣ ΚΛΩΝΑΡΙΑ..
ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΔΕΝ ΠΕΙΘΕΤΕ ΠΛΕΟΝ..
ΣΑΣ ΕΧΩ ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ Κ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΚΑΥΛΩΝΕΙ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ Κ ΟΧΙ ΤΟ ΜΑΤΡΙΞ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΤΕ ΣΤΑ ΠΕΛΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ..
ΓΡΑΨΕΜΕ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ ΜΠΙΧΛΟΣΑΓΙΟΝΑΡΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΣΕ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΚΑΥΛΙ ΜΟΥ..

τυπε τι εγινε σου τελιωσαν τα ψυχοφαρμακα ? δεν υπαρχη εφημερεβον φαρμακιο στη γειτονια σου να τα παρεις ? :S :S
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.092
Πόντοι
216
ΤΣΙΜΠΑ ΜΙΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΣΟΒΑΡΟ SITE Κ ΠΕΣΜΟΥ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ???
Jul 25 2019 11:13AM by L
Freeminded couple looking for accommodation 29.07-02.08! We enjoy sex games -cuckold, hotwife, slave ...
ποιο είναι το σοβαρό σάιτ που παραπεμπεις δεν έχει όνομα;
 

Επισκέπτης
διαβασε καλυτερ τι εγραψα--πηγα για λιγες μερες μονακο νικαια καννες σεν τροπε με ροουντ τριπ και απο περιεργεια πηγα και εκει για να δω με τα ματια μου τι παιεται κια οχι μονο απο ιντερνετ και εγραψα και τονισα οτι μην νομιουν ολοι οτι εκει ειναι λαιτ κατασταση διοτι αλλο απο ιντερνετ να το βλεπεις και να γελας και αλλο απο ζωντανα-----αυτα
ωραιο θρεντ και σπανια εμπειρια

Εμενα μου εδωσε ιδεες για το πως θα επρεπε να ειναι μια παραλια γυμνισμου και ερωτα
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
διαβασε καλυτερ τι εγραψα--πηγα για λιγες μερες μονακο νικαια καννες σεν τροπε με ροουντ τριπ και απο περιεργεια πηγα και εκει για να δω με τα ματια μου τι παιεται κια οχι μονο απο ιντερνετ και εγραψα και τονισα οτι μην νομιουν ολοι οτι εκει ειναι λαιτ κατασταση διοτι αλλο απο ιντερνετ να το βλεπεις και να γελας και αλλο απο ζωντανα-----αυτα
ρε ανθρωπε εσυ γραφεις οτι εκανες ολοκληρη προετοιμασια για να πας εκει ρωτωντας μελη κ διαβαζοντας σχετικα αρθρα..
τα λοιπα περι ροουντ τριπ ειναι εντελως αδιαφορα σ ενα μπουρδελοσαιτ κ ειδικα σε θρεντ με θεμα την ειδικων καταστασεων πολη-περιοχη-λουνα παρκ ενηλικων..
ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ EXTREME Η ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΟΠΩΣ Κ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΓΝΙΟΥ..
το θρεντ που ανοιξες ειναι ταξιδιωτικου ή ερωτικου ενδιαφεροντος???
Η ΛΟΙΠΗ ΛΕΖΑΝΤΑ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΕΡΩΤΙΚΑ???
Αμα βοηθαει καποιους,να το μαθω κ εγω κ οι λοιποι παιχτες να ποσταραρουμε κ εμεις τα ταξιδια μας γενικου ενδιαφεροντος..
ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙΣ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΛΕΣ..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
τυπε τι εγινε σου τελιωσαν τα ψυχοφαρμακα ? δεν υπαρχη εφημερεβον φαρμακιο στη γειτονια σου να τα παρεις ? :S :S
εφημερεΒΟν οχι κ μαλιστα φαρμακ Ιο..
Αν θες να κοιταξω για κανα εφημερΕΥΩν φαρμακΕΙο κ να σου απαντησω..
ασε που δεν μου εχουν τελ ΙΟωσει τα χαπια αλλα σιγουρα μου εχουν τελΕΙωσει οι καποτες απο το ξεκωλιασμα που ριχνω στους βλακεντιους του ειδους σου..
ΥΓ πεσμας οτι ψηφιζεις κιολας..
ΤΡΑΒΑΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΡΕ ΝΑΥΑΓΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ..
Εισαστε πολυ λιγοι για να μου την πειτε..
ΣΑΣ ΚΑΥΛΑΝΤΙΖΩ-ΚΩΛΟΔΑΧΤΥΛΙΑΖΩ Κ ΕΣΕΙΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΥΤΩΣΕΤΕ ΤΟ ΦΤΥΣΙΜΟ ΜΕ ΠΑΠΑΡΙΤΣΕΣ..
ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΛΟΙΠΑ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΕΦΕΣΤΕ..
ΤΣΟΛΙΑ..
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.683
Κριτικές
178
Like
39.157
Πόντοι
21.896
.
ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ EXTREME Η ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΟΠΩΣ Κ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΓΝΙΟΥ..

Η ΛΟΙΠΗ ΛΕΖΑΝΤΑ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΕΡΩΤΙΚΑ???
Αμα βοηθαει καποιους,να το μαθω κ εγω κ οι λοιποι παιχτες να ποσταραρουμε κ εμεις τα ταξιδια μας γενικου ενδιαφεροντος..
ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙΣ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΛΕΣ..
εγραψ προετοιμασια απο ανρωπους ππυ ομως δεν εχουν παει οποτε αλλο να ακους και αλλο να το δεις με τα ματια σου
επισης γραφψ για τα ακαππτα δεν το ηξερα και γραφω με απλο τροπο οτι απλα εγω τα αποφευγω λαι σαν εικονα βιντεοστο ιντερνετ μπορει να ειναι αστειο και ισως καυλωτικο για καποιουυς αλλα ζωντανα ειναι καπως βαρβαρο
ισως καποιον νσ βοηθησε
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
repeat:

Cool !

o whois ειναι τελειωμενος ψυχακιας, με χαρτι γιατρου. κλωνος με διαφορα ονοματα.
θα τονε πιασει η νεα αγωγη και θα ηρεμησει.
γραψτε τον σε τιποτε παλιες παντοφλες/σαγιοναρες και πλαστικοbuffalo του στρατου και συνεχιστε χωρις να του δινετε την όποια σημασια (που αναζητά)
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Ωχ, Ο περιστατικός whois ...υποτροπιασε!
Αρχισε δυνατά την ημερα του...πρωι πρωι τα ...κεφαλαία!
Νοσοκοοοομαααααα ! Χαπια, κλυσμα και δεσιμο στον ασθενηηηη!

 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Ωχ, Ο περιστατικός whois ...υποτροπιασε!
Αρχισε δυνατά την ημερα του...πρωι πρωι τα ...κεφαλαία!
Νοσοκοοοομαααααα ! Χαπια, κλυσμα και δεσιμο στον ασθενηηηη!
πρεπει να σ εχω σουφρετοσουβλισει αδιστακτα εσενα για να μου τριβεσαι με τοσο μεγαλη επιμονη..
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..
παρακαλα κ αλλο μωρη..
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
εφημερεΒΟν οχι κ μαλιστα φαρμακ Ιο..
Αν θες να κοιταξω για κανα εφημερΕΥΩν φαρμακΕΙο κ να σου απαντησω..
ασε που δεν μου εχουν τελ ΙΟωσει τα χαπια αλλα σιγουρα μου εχουν τελΕΙωσει οι καποτες απο το ξεκωλιασμα που ριχνω στους βλακεντιους του ειδους σου..
ΥΓ πεσμας οτι ψηφιζεις κιολας..
ΤΡΑΒΑΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΡΕ ΝΑΥΑΓΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ..
Εισαστε πολυ λιγοι για να μου την πειτε..
ΣΑΣ ΚΑΥΛΑΝΤΙΖΩ-ΚΩΛΟΔΑΧΤΥΛΙΑΖΩ Κ ΕΣΕΙΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΥΤΩΣΕΤΕ ΤΟ ΦΤΥΣΙΜΟ ΜΕ ΠΑΠΑΡΙΤΣΕΣ..
ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΛΟΙΠΑ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΕΦΕΣΤΕ..
ΤΣΟΛΙΑ..


μαλακα εισε για δεσιμο. συρε και γαμησου παραπερα ξεκολιαρη κι ασε τους ανθρωπους να μοιραζοντε μαζι μας τις εμπιριες τους χωρις τα ηλιθια σχολια σου. ψυχακια
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Τύπε σεξ βολακανο έχω ξεροχύσει τρελά με την περιγραφή σου γι αυτόν τον παράδεισο της ανωμαλίας  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :happy: :happy: :happy: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:.Τον έχω ήδη πελώρια ανάγκη  :coolcondom: :coolcondom:,με την πρώτη ευκαιρία απαιτείται επίσκεψη.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.683
Κριτικές
178
Like
39.157
Πόντοι
21.896
Τύπε σεξ βολακανο έχω ξεροχύσει τρελά με την περιγραφή σου γι αυτόν τον παράδεισο της ανωμαλίας  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :happy: :happy: :happy: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:.Τον έχω ήδη πελώρια ανάγκη  :coolcondom: :coolcondom:,με την πρώτη ευκαιρία απαιτείται επίσκεψη.
φιλε για μπουκκηδες σουινγκεραδες και ματακηδες γκανγκμπανγκαδες εινια παραδεισος και ειδικα αν εχεις εμπειρια απο αυτα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
φιλε για μπουκκηδες σουινγκεραδες και ματακηδες γκανγκμπανγκαδες εινια παραδεισος και ειδικα αν εχεις εμπειρια απο αυτα

Θα το τιμήσω μύστη μου γιατί το έχω τεράστια ανάγκη.Αν έχεις να προτείνεις κάτι όσον αφορά διαμονή,φαγητό,ποτό θα περιμένω πμ. Όπως και να χει ήταν πολύτιμο το θρεντ σου.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Η πρωτεύουσα τον ανωμαλον.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.483
Κριτικές
8
Like
23.808
Πόντοι
6.336
τυπε οι αναρτησεις του γινοταν κατω από αντιξοοες και ακρως επικίνδυνες συνθήκες, και γι αυτό εχουν πολλα ορθογραφικα λαθη...ο ακούραστος πορνοταξιδευτης σεξ βολκανο εγραφε τα μηνυματα στο κινητο με το ένα χερι, ενώ με το άλλο χερι καλυπτε την κωλοτρυπιδα του καθως ηταν τσίτσιδος στην παραλια, ερμαιο στις ανωμαλες διαθεσεις των μπουστηδων που τον περικυκλωναν…
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Τύπε έχω δακρύσει από τα γέλια!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom