Νέα

Candy η Θεσσαλονικια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
:o :o :o  καλα εγινες και της δουλειας τωρα;αν δεν ερθει η καντυ μπορουν να ρθουν αλλα μελη του φορουμ να σε δουνε στην βιλα;επιασες δουλεια εκει; :birdman: :birdman:

Οχι ρε .. θα παω να πηδηξω και βγαζω ανακοινωση
οποια θελει το κορμι και το πενηνταρικο μου ας ερθει  :zfuck:
ειμαστε μπροστα προεδε ...  :cheesy:

αυτο εννοουσε οταν μου έλεγε ελα στη Θεσ/νικη εχω και βιλα μωρο μου
θα περάσεις καλά!???
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αχαχαχαχα , Τι ειπε το βλαμενο χαχαχαχα
:birdman:


Αντε καλο ΣΚ σε ολους  :zfuck:
( χωρις μαγνιτικα πεδια η πολη  :cool2:)


Candy baby , kali ksekourasi  :dancing:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Hello Candy welcome to the Forum! In the likes GREECE; I know little English. Speaks German darling;

και στα πολωνεζικα μεταφραση απο το google Translate .

Witaj Candy  Witamy na forum! W lubi GRECJA;. Wiem, że trochę angielski językiem niemieckim kochanie;
 

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
Αχαχαχαχα , Τι ειπε το βλαμενο χαχαχαχα
:birdman:


Αντε καλο ΣΚ σε ολους  :zfuck:
( χωρις μαγνιτικα πεδια η πολη  :cool2:)


Candy baby , kali ksekourasi  :dancing:

να πας να πνιγεις ρε!
που με λες και βλαμμένο και μου κάνεις και κωλοδάχτυλο!
ουστ!
:P
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Δεν ελγα να με κάτσει το ξοκερ ρε γαμω....Στην τελεθταια κριτικη ελεγα να παρει το μωρο αδεια γιατι ηταν ψιλολιωμα και να το ΣΚ ρεπουδακι :)!!!!Ασ κατσει κ την αλλη βδομαδα για μας που αναχωρουμε για Αγγλια για να δούμε τον μεγαλο ΠΑΟΚ!!!!!!!CANDY YOU HAVE A NICE WEEKEND!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δεν ελγα να με κάτσει το ξοκερ ρε γαμω....Στην τελεθταια κριτικη ελεγα να παρει το μωρο αδεια γιατι ηταν ψιλολιωμα και να το ΣΚ ρεπουδακι :)!!!!Ασ κατσει κ την αλλη βδομαδα για μας που αναχωρουμε για Αγγλια για να δούμε τον μεγαλο ΠΑΟΚ!!!!!!!CANDY YOU HAVE A NICE WEEKEND!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Τι να πω και γω που ειπα να ρθει Σαλονικα και ηρθε  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:



Σου μειναν φραγκα για ταξιδι ? μπραβο
Αντε καλο ταξιδι  :dancing: και καλες ... Αγγλιδες  ;)
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Ειναι και παοκτσακι η δικια σου.... χα χα χα χα χα χα



Αληθεια..
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Λεφτα φιλε Jo δεν υπαρχουν τα κραταμε γιαθτο το γαμοταξιδι κ γω δεν ξερω απο ποτε..Οσο για τις αγγλιδες μαυτα που θα δουν επανω κανα 2-3 μερες θα φριξουν αν κ καποιες πληροφοριες που εχω μαζεψει θα περασουμε καλα :)..Την Candy τι δωρο να την φέρω εε??? :idiot:Λες να βρουμε καμια στολη super εκεί?Η νατην φερω καμια φανελα του ΠΑΟΚ εεε??? :2funny:Θελω να μου την προσεχεις την εβδομαδα αυτην εεεεεε
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
stratige ΠΟΚΤΣΑΚΙ ειναι το μωρο μου????? :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Ναι απο μικρο παιδι, με την φωτο του Κουδα μεγαλωσε... :tooth:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εσκασε μυτι τοσο η Καντυ , στη Βιλλα , οσο και η Συντευξη που ελεγε  :dancing:


 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Η 25χρονη, πανέμορφη Kandy, από την Πολωνία, κάνει  "θραύση" εδώ και 10 μήνες στην Θεσσαλονίκη. Ψηλή, κορμί φιδίσιο, ξανθιά, με γλυκό πρόσωπο και μάτια που υπόσχονται πολλά… Έχει αποκτήσει φανατικούς οπαδούς και άνδρες που θα έκαναν τα πάντα για χάρη της. Η sexy Kandy κλείνει πονηρά το μάτι, στον φακό του Greece_ladies και εξομολογείται, ότι αυτό που την έχει διαφοροποιήσει από άλλες κοπέλες ,έχει γίνει, γιατί πολύ απλά "Αγαπά υπερβολικά την δουλειά της".

Greece_ladies: Kandy πριν πόσο καιρό  ήρθες στην Θεσσαλονίκη;  Γνωρίζεις ότι είσαι ένα από τα πρόσωπα, που έχουν κερδίσει τις εντυπώσεις;
Kandy: Ωωω... Ευχαριστώ πολύ! Αυτό προφανώς συμβαίνει, γιατί αγαπώ υπερβολικά, την δουλειά μου… Μου αρέσει πολύ, αυτό που κάνω και σου μιλάω ειλικρινά, πως δεν θα το άλλαζα με τίποτα! Επίσης λατρεύω την Θεσσαλονίκη. Δούλευα για 8 μήνες περίπου σε διάφορα stundio, στην Αθήνα, αλλά εδώ και 10 μήνες που βρίσκομαι στην Θεσσαλονίκη, τολμώ να ομολογήσω, ότι είμαι καλύτερα από ποτέ! Η πόλη είναι πανέμορφη, όπως και οι άνδρες. Είναι όλοι τους πολύ ευγενικοί και πολύ large! Μου κάνουν συνέχεια κομπλιμέντα και με πολλούς από αυτούς, έχουμε γίνει πλέον φίλοι.

Greece_ladies: Να υποθέσουμε λοιπόν, ότι σου αρέσουν πολλοί οι Έλληνες και ως άνδρες και ως εραστές;
Kandy: Ναι! Οι Έλληνες, είναι από τους πιο θερμούς εραστές. Σου μιλάνε όμορφα, σου συμπεριφέρονται σαν ιππότες. Στο κρεβάτι, είναι άπαιχτοι! Καταφέρνω και "κουμπώνω" απίστευτα στο σεξ, με τον κάθε έναν τους! Είναι τέλειοι!

Greece_ladies Σίγουρα όμως, αυτό οφείλεται και σε σένα… Ποιο είναι το μυστικό, της επιτυχίας;
Kandy: Η φαντασία! Το feeling, το  touch! Να με νοιώθουν και να τους νοιώθω εκεί μαζί μου. Να τους κάνω να ξεχνούν τα πάντα Το οικονομικό κομμάτι, πρίν και μετά το σεξ, δεν αφορά κανέναν από τους δυο. Θέλουμε και το καταφέρνουμε να περνάμε καλά.

Greece_ladies: Ακούγεται, ότι σου αρέσει πολύ το σεξ… Και ότι καταφέρνεις να τους οδηγήσεις σε πολύ ερωτικά μονοπάτια…
Kandy: Εάν δεν κάνω πολλές φορές έρωτα την ημέρα… Δεν είμαι καλά. Μου αρέσει πολύ το σεξ! Νοιώθω, ότι κάνω art, προσφέρω μια υπέροχη ψευδαίσθηση, σε αυτούς που θα έρθουν, να με βρουν. Θέλω και πάντα καταφέρνω να τους κάνω να ξεφεύγουν από την ρουτίνα τους. I’ m sensual. Ένας πελάτης μου είπε σήμερα, ότι είμαι πραγματική, αληθινή γυναίκα. Πραγματική καλλιτέχνης. Και αυτό με έκανε πολύ χαρούμενη.


Greece_ladies: Κρατάς, μια ιδιαίτερη επαφή με τους πελάτες σου με λίγα λόγια…
Kandy: Ναι έχω επαφή. Με ξέρουν. Μιλάμε για τις δουλειές μας, τα χόμπι μας  όπως δυο καλοί εραστές. Δεν με νιώθουν, σαν κάτι ξένο, αλλά σαν κάτι δικό τους. Ακόμη και αν κάποιος τελειώσει νωρίς, θα του πω να μείνει. Θα του κάνω μασαζ, θα τον φροντίσω, θα τον χαλαρώσω…

Greece_ladies: Πως σε αποκαλούν οι εραστές σου;
Kandy: Πολλά! Αστέρι, sexy girl! Με αγαπούν πολύ για τον κώλο μου, τα στήθη μου, τα μάτια μου. Τους αρέσει που είμαι ψηλή. Που έχω γλυκό πρόσωπο. Μου το λένε συνέχεια. Πριν μπούμε στο δωμάτιο, μου μιλάνε για ώρα στο σαλόνι. Τους αρέσει να με βλέπουν και να με ακούν, να μαθαίνουν για μένα.

Greece_ladies: Προσέχεις πολύ όμως και εσύ, από ότι βλέπω την εμφάνιση σου… Είσαι πολύ εντυπωσιακή.
Kandy: Ευχαριστώ πολύ. Ναι. Φοράω πολύ σέξι φορεματάκια, ιδιαίτερα εσώρουχα, ζαρτιέρες. Προσέχω πάντα την υγιεινή μου. Επίσης μου αρέσουν τα ακριβά αρώματα, χρησιμοποιώ πάντα αρωματικό γαλάκτωμα σώματος. Όλοι μου λένε ότι έχω πολύ όμορφο και καλό δέρμα. Οι περισσότεροι μου λένε ότι μοιάζει με δέρμα μωρού.

Greece_ladies: Τι προγράμματα προσφέρεις;
Kandy: Κάνω μασάζ, ισπανικό, 69, πρωκτικό. Κάνω απίστευτο και πάντα περνάμε καλά, full πρόγραμμα... Προσφέρω μπάνιο και τζακούζι για χαλάρωση. Είμαι εδώ με λίγα λόγια… Για τα πάντα!!! Συναντήστε με!

Την Κάντυ θα την βρείτε στο Villa Prive και στο Villa Erotica στη Θεσσαλονίκη!

Πηγη Greece_ladies.com
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Την διάβασα  :sunglasses:  αλήθεια εσύ πως την αποκαλείς την Καντυ  :think:

Τρελοζουζουνοτσαχπινοτρελογαργαλιτσουλινι  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:


Περα απ την πλακα αρκετα ρεαλιστικη την Βρισκω την Συνεντευξη http://[URL unfurl="true"]www.turkotek.com/VB37/images/smilies/bravo.gif[/img[/URL]]


Δε καταλαβα τι ενοει  large ομως ...  :think: χοντρους μας λεει ? ηηηηηη τσουτσουληδες  :cool2:
;D
Eπισης δεν ειναι 10 μηνες εδω αλλα κοντα 4 ...
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Hi Canty!

Μολις διαβασα την συνεντευξη. Μου φανηκε πολυ αληθινη.
Οσο αληθινη ειναι και στο δωματιο.
Να εισαι παντα καλα. (Για να περναμε και ΄μεις καλα  ;))
 

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
Τρελοζουζουνοτσαχπινοτρελογαργαλιτσουλινι  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:


Περα απ την πλακα αρκετα ρεαλιστικη την Βρισκω την Συνεντευξη http://[URL unfurl="true"]www.turkotek.com/VB37/images/smilies/bravo.gif[/img[/URL]]


Δε καταλαβα τι ενοει  large ομως ...  :think: χοντρους μας λεει ? ηηηηηη τσουτσουληδες  :cool2:
;D
Eπισης δεν ειναι 10 μηνες εδω αλλα κοντα 4 ...
[/quote]

γιαντα δεν τηνε ρωτάς???

εγω παλι πιστευω οτι εννοει ανοιχτοχέρηδες, κουβαρντάδες, μπρούκληδες!
:P
σε όλα τους!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Εγω απο την αλλη την συνεντευξη την βρηκα πολυυυυυυυυ μουφα.!! πιθανον καποιος νταβας της την εγραψε, ακου λεει...
Δούλευα για 8 μήνες περίπου σε διάφορα stundio, στην Αθήνα, αλλά εδώ και 10 μήνες που βρίσκομαι στην Θεσσαλονίκη,
8 μηνες αθηνα ναι αλλα 10 μηνες θεσσαλονικη.????????????????????  :think: :think:
και για να κανω λιγο και τον ''Λαζοπουλο'' του bοurdela...

ακου λεει...
Η πόλη είναι πανέμορφη, όπως και οι άνδρες. Είναι όλοι τους πολύ ευγενικοί και πολύ large!
εεεεεε...ναι οι θεσσαλονικοις ειμαστε πολυ laaaaarge.!! ιδιως αν δουλευεις στο ακριβοτερο στουντιο της πολης και ερχεσε απο αθηνα και ζητας-ζητανε 50αρικα και μετα 40αρια ακατεβατα...εεεεε εκει καπου μπερδευεσε με τα laaaarge.!!!

ακου λεει...
Ψηλή, κορμί φιδίσιο, ξανθιά, με γλυκό πρόσωπο και μάτια που υπόσχονται πολλά
μαλλον ο παιχτης δεν εχει δει απο κοντα την καντυ, γιατι ψηλη ειναι κορμι φιδισιο.???????????????????  :think:  :jerking: :2funny: τα υπολοιπα ειχε δικιο...

ακου λεει...
Μου αρέσει πολύ το σεξ! Νοιώθω, ότι κάνω art,
μερικες φορες ομως κανει και disart.!!... :headbang:

ακου λεει...
αν κάποιος τελειώσει νωρίς, θα του πω να μείνει. Θα του κάνω μασαζ, θα τον φροντίσω, θα τον χαλαρώσω…
...καλα.!! σιγα μην κατσει να του πει και κανα παραμυθι με τον παπουτσομενο γατο... :2funny:

ακου λεει...
Με αγαπούν πολύ για τον κώλο μου, τα στήθη μου, τα μάτια μου. Τους αρέσει που είμαι ψηλή
... :think: :think: :think:


σκετη διαφημηση γενικα η συνεντευξη, παπαρολογιες γενικα... μπλα μπλα να χαμε να γραφαμε...
Καντυ σορυ μπειμπ μπατ δις ις νοτ γιου...ι λοβ γιου ενιγουει... :grin:


 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.029
Κριτικές
31
Like
12.696
Πόντοι
5.097
Εγω απο την αλλη την συνεντευξη την βρηκα πολυυυυυυυυ μουφα.!! πιθανον καποιος νταβας της την εγραψε, ακου λεει...
Δούλευα για 8 μήνες περίπου σε διάφορα stundio, στην Αθήνα, αλλά εδώ και 10 μήνες που βρίσκομαι στην Θεσσαλονίκη,
8 μηνες αθηνα ναι αλλα 10 μηνες θεσσαλονικη.????????????????????  :think: :think:
και για να κανω λιγο και τον ''Λαζοπουλο'' του bοurdela...

ακου λεει...
Η πόλη είναι πανέμορφη, όπως και οι άνδρες. Είναι όλοι τους πολύ ευγενικοί και πολύ large!
εεεεεε...ναι οι θεσσαλονικοις ειμαστε πολυ laaaaarge.!! ιδιως αν δουλευεις στο ακριβοτερο στουντιο της πολης και ερχεσε απο αθηνα και ζητας-ζητανε 50αρικα και μετα 40αρια ακατεβατα...εεεεε εκει καπου μπερδευεσε με τα laaaarge.!!!

ακου λεει...
Ψηλή, κορμί φιδίσιο, ξανθιά, με γλυκό πρόσωπο και μάτια που υπόσχονται πολλά
μαλλον ο παιχτης δεν εχει δει απο κοντα την καντυ, γιατι ψηλη ειναι κορμι φιδισιο.???????????????????  :think:  :jerking: :2funny: τα υπολοιπα ειχε δικιο...

ακου λεει...
Μου αρέσει πολύ το σεξ! Νοιώθω, ότι κάνω art,
μερικες φορες ομως κανει και disart.!!... :headbang:

ακου λεει...
αν κάποιος τελειώσει νωρίς, θα του πω να μείνει. Θα του κάνω μασαζ, θα τον φροντίσω, θα τον χαλαρώσω…
...καλα.!! σιγα μην κατσει να του πει και κανα παραμυθι με τον παπουτσομενο γατο... :2funny:

ακου λεει...
Με αγαπούν πολύ για τον κώλο μου, τα στήθη μου, τα μάτια μου. Τους αρέσει που είμαι ψηλή
... :think: :think: :think:


σκετη διαφημηση γενικα η συνεντευξη, παπαρολογιες γενικα... μπλα μπλα να χαμε να γραφαμε...
Καντυ σορυ μπειμπ μπατ δις ις νοτ γιου...ι λοβ γιου ενιγουει... :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom