Νέα

Call Girls για νέους στο σπορ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bigus_Digus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bigus_Digus

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Είμαι 19 ετών και μένω στην Αθήνα. Εξαιτίας καραντίνας εγώ και η γκόμενά μου χωρήσαμε τον Αύγουστο και από τότε έχω να κάνω σεξ μισό χρόνο και με τρώει η αγαμία μέσα στο σπίτι. Έχει κανείς να προτείνει ένα καλό call girl για κάποιον που είναι καινούργιος στην όλη κατάσταση. Ψάχνω για κάποια που δεν θα με κοροϊδέψει επειδή είμαι μικρός και δεν θα μου φάει τα λεφτά κτλ. Γενικά τι προτείνετε να πάω με pse η gfe για πρώτη?
 

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
Καλησπέρα φίλε μου θεωρώ ότι είναι καλύτερα για πρώτη φορά να πας σε gfe.Τώρα όσον αφορά για κοπέλα θα σου πρότεινα να πας σε ανεξάρτητη που είναι πιο οικονομικές απλά διάβασε κριτικές πριν επιλέξεις.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Ξερεις κατ'αρχας τι ειναι gfe και τι pse?
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
472
Κριτικές
32
Like
3.218
Πόντοι
2.591
Θα σου απαντήσω λακωνικά καθώς δεν είμαι σίγουρος αν τρολάρεις.

1. Πόσα χρήματα μπορείς / θες να διαθέσεις;
Αν πχ. έχεις στην άκρη 150-250 ευρώ τότε τα πράγματα είναι κάπως ευκολότερα και οι υπηρεσίες σε πολύ καλά επίπεδα.
Αν διαθέτεις πχ 50-100 ευρώ και κάτω κοιτάς για στούντιο.
Για ποιο κάτω δεν θα σου πρότεινα τώρα λόγω κορωνοπίπας, γιατί όποιος δίνει 20-30 ευρώ για να πάει στο Μετάξι σήμερον ημέραν παίζει κορώνα-γράμματα να κολλήσει έκτος από ΣΜΝ και Κόβιντ19 πίπα.
Για στούντιο και οίκους δεν ξέρω τι να σου πω γιατί απέχω, στα 150 + όμως έχεις άλλες δυνατότητες.

Εν κατακλείδι: Αν μπορείς να παίξεις μπάλα στα 150+ βρες από εδώ μερικές κοπέλες που να σου αρέσουν. Διάβασε με επιφύλαξη κριτικές για να πάρεις μια ιδέα. Επίσης αν πας μέσω γραφείου επικοινώνησε ευθέως τί θα ήθελες. Αφιέρωσε τη μέρα σου για αυτό ειδικά αν είναι η πρώτη σου φορά. Κάνε το μπανάκι σου, φάε κάτι ελαφρύ και υγιεινό,πιάσε ένα δωμάτιο και άραξε. Δηλαδή απόλαυσε το, αυτός είναι και ο σκοπός.

Εννοείται η ευγένεια, η καθαριότητα και η προσωπική υγιεινή είναι κάτι που του εκτιμούν οι εργαζόμενες πάρα πολύ.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.855
Κριτικές
15
Like
11.600
Πόντοι
3.846
19 χρονών και ψάχνεις για call girl;
Εκτός αν έχεις παραπληγια ή κάποιο σημαντικό πρόβλημα εμφάνισης, πχ σπυριά, καράφλα, ψωρα, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν μπορείς να χτυπήσεις γκομενάκια μέσω FB, γνωστών κλπ

Και μη μου πεις ότι δεν βγαίνει ο κόσμος στην Αθήνα. Όλοι έξω είναι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
19 χρονών και ψάχνεις για call girl;
Εκτός αν έχεις παραπληγια ή κάποιο σημαντικό πρόβλημα εμφάνισης, πχ σπυριά, καράφλα, ψωρα, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν μπορείς να χτυπήσεις γκομενάκια μέσω FB, γνωστών κλπ

Και μη μου πεις ότι δεν βγαίνει ο κόσμος στην Αθήνα. Όλοι έξω είναι.

Tι σχεση εχει η ηλικια?
Γουστο του και καμαρι του,κι εγω τα ιδια εκανα πριν απο 13 χρονια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Katz

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
486
Κριτικές
3
Like
1.354
Πόντοι
481
19 χρονών και ψάχνεις για call girl;
Εκτός αν έχεις παραπληγια ή κάποιο σημαντικό πρόβλημα εμφάνισης, πχ σπυριά, καράφλα, ψωρα, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν μπορείς να χτυπήσεις γκομενάκια μέσω FB, γνωστών κλπ

Και μη μου πεις ότι δεν βγαίνει ο κόσμος στην Αθήνα. Όλοι έξω είναι.
Υπάρχουν και τα ψυχολογικά προβλήματα, αν και είπε ότι είχε γκόμενα.
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
614
Κριτικές
9
Like
1.031
Πόντοι
86
19 χρονών και ψάχνεις για call girl;
Εκτός αν έχεις παραπληγια ή κάποιο σημαντικό πρόβλημα εμφάνισης, πχ σπυριά, καράφλα, ψωρα, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν μπορείς να χτυπήσεις γκομενάκια μέσω FB, γνωστών κλπ

Και μη μου πεις ότι δεν βγαίνει ο κόσμος στην Αθήνα. Όλοι έξω είναι.

Αυτός μπορεί να μην βγαίνει? Τι ζόρι τραβάτε ορισμένοι δηλαδή? Κι εγώ δεν βγαίνω εκτός της δουλειάς μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

spyros21athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
348
Like
869
Πόντοι
81
ο ανθρωπας μπορει απλα να θελει γαμησει μια βιζιτα...δεν μας νοιαζει ο λογος....αδερφε εχει πολλα αξια κοριτσια στα 70-80-100 ευρω συν 20-25 το ξενοδοχειο....ψαξε εδω στο site διαβασε κριτικες και θα τη βρεις την ακρη
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.855
Κριτικές
15
Like
11.600
Πόντοι
3.846
Ρε μάγκες δεν το θεωρώ νορμάλ για τόσο πιτσιρικά να ζητάει να πληρώσει τέτοια ποσά για 1 γαμησι.
Τι δεν καταλαβαίνετε;

Αν έχει πρόβλημα ψυχολογικό ή κάτι άλλο, οκ μαζί σας.
Αλλά αν το παλικάρι είναι νορμάλ, το θεωρώ εντελώς λάθος να ξεκινήσεις να πληρώνεις τέτοια ποσά από τέτοια ηλικία.

Και αν κάποιοι το κάνατε από τόσο μικρή ηλικία, τι μας το λέτε;
Το θεωρείτε μαγκιά;
Εγώ το θεωρώ μαλακια και αδυναμία αν δεν μπορείς να γαμησεις νορμάλ μουνι στα καλύτερα χρόνια σου.
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Ρε μάγκες δεν το θεωρώ νορμάλ για τόσο πιτσιρικά να ζητάει να πληρώσει τέτοια ποσά για 1 γαμησι.
Τι δεν καταλαβαίνετε;

Αν έχει πρόβλημα ψυχολογικό ή κάτι άλλο, οκ μαζί σας.
Αλλά αν το παλικάρι είναι νορμάλ, το θεωρώ εντελώς λάθος να ξεκινήσεις να πληρώνεις τέτοια ποσά από τέτοια ηλικία.

Και αν κάποιοι το κάνατε από τόσο μικρή ηλικία, τι μας το λέτε;
Το θεωρείτε μαγκιά;
Εγώ το θεωρώ μαλακια και αδυναμία αν δεν μπορείς να γαμησεις νορμάλ μουνι στα καλύτερα χρόνια σου.
Φίλε μου από την μία έχεις δίκιο. από την άλλη θα σου πω ότι την τελευταία 3τία που είμαι γύρω στα 40 έχω εκτελέσει τα πιο ελκυστικά πρόσωπα. Και η πλάκα είναι ότι στα 19 μου είχα ακόμα πιο γυμνασμένο σώμα και δεν μου έλλειπαν η αυτοπεποίθηση ή το χρήμα τόσο. Εάν θέλει το παλικάρι να πάρει εμπειρίες είμαι μαζί του αλλά με προσοχή μην κολλήσει με το σπορ και χάσει ΠΟΛΛΑ χρήματα χωρίς να τα χαρεί.
Εάν θέλεις φίλε μου νεαρέ λοιπόν πες μας τα γούστα σου και με χαρά να σου προτείνω και εγώ και οι υπόλοιποι συναγωνιστές.
Καλή μας μέρα
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Ρε φιλαράκι, δε θα πηδήξεις πρώτη φορά για να θέλεις συμβουλή. Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες- στα 19 σου, υπάρχουν καλύτεροι τρόποι να χρησιμοποιήσεις τα χρήματά σου. Η ηλικία σου επιτρέπει να καβλαντίσεις σε κοινωνικά δίκτυα, εφαρμογές, κτλ. Αν φοβάσαι, βαριέσαι, είσαι ντροπαλός, κτλ, βρες μια εδω που να σου γυαλίσει και παρτην.
 

Geopasas

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2011
Μηνύματα
122
Κριτικές
20
Like
164
Πόντοι
11
Θα συμφωνήσω με τους κυρίους, εγώ ξεκίνησα την καριέρα μου το 2011 είμαι 49 τώρα άρα 39 χρόνων...μέχρι τότε δόξα το Θεό...τον είχα μέσα συνέχεια χωρίς να πληρώνω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom