Νέα

Call girl στα Τίρανα - Αλβανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stathis_1975
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

piper

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2011
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ... Αυτά τα sites τα έχω δει... ψαχνω κατι σε independent.... Έχει κανείς κατι για Αλβανια
 

poutsoskabilos2018

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
168
Like
92
Πόντοι
1
Πρέπει να είσαι μεγάλος ξεφτίλας για να πας να γαμήσεις επί πληρωμή βίζιτα Αλβανίδα όταν ζεις στο βασίλειο της Β' γενιάς Αλβανίδων, εν δυνάμει πουτάνων …
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Πρέπει να είσαι μεγάλος ξεφτίλας για να πας να γαμήσεις επί πληρωμή βίζιτα Αλβανίδα όταν ζεις στο βασίλειο της Β' γενιάς Αλβανίδων, εν δυνάμει πουτάνων …

Έχεις παρόμοια εμπειρία ή γράφεις αρλούμπες, τύπε...;
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.891

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.809
Πόντοι
216

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487
Πρέπει να είσαι μεγάλος ξεφτίλας για να πας να γαμήσεις επί πληρωμή βίζιτα Αλβανίδα όταν ζεις στο βασίλειο της Β' γενιάς Αλβανίδων, εν δυνάμει πουτάνων …

τί είπες τώρα ρε μεγάλε....!!!!!
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
228
Κριτικές
19
Like
950
Πόντοι
371
Ξεθάβω αυτό το θέμα μήπως κάποιος που πηγαίνει Τίρανα για δουλειές ή κανένας Αλβανός bro έχει πληροφορίες.

Σε κάποιο καιρό θα πάω Αλβανία για λίγες βδομάδες για να βάλω ένα έργο on track για την εταιρία. Επειδή η συνεργασία είναι long-term λογικά θα ξαναπάω και στο μέλλον κάποια στιγμή και προσπαθώ να μάθω τι παίζει. Δεν έχω πάει ποτέ Αλβανία και εννοείται δε ξέρω γλώσσα. Επειδή τα ΣΚ θα έχω πολύ χρόνο, διαμέρισμα πένα και μπάτζετ για αλητεία, ξέρει κανείς τι έχουμε εκεί; Παίζει τίποτα πληρωμένο ή μπα; Να παίξω από apps στα αγγλικά με τίποτα Αλβανίδες υπάρχει περίπτωση ή να το ξεχάσω; Αν όχι, τι μπορεί να κάνει κανείς το ΣΚ; Η πόλη είναι safe ή πρέπει να προσέχει κανείς; Δώστε ότι πληροφορία έχετε, για τίποτα καλά μαγαζιά ή καμιά βόλτα που να αξίζει να κάνω τριγύρω γιατί αλλιώς με βλέπω σε κανένα γήπεδο να βλέπω τη Δυναμό Τίρανα.
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
228
Κριτικές
19
Like
950
Πόντοι
371
Ξεθάβω αυτό το θέμα μήπως κάποιος που πηγαίνει Τίρανα για δουλειές ή κανένας Αλβανός bro έχει πληροφορίες.

Σε κάποιο καιρό θα πάω Αλβανία για λίγες βδομάδες για να βάλω ένα έργο on track για την εταιρία. Επειδή η συνεργασία είναι long-term λογικά θα ξαναπάω και στο μέλλον κάποια στιγμή και προσπαθώ να μάθω τι παίζει. Δεν έχω πάει ποτέ Αλβανία και εννοείται δε ξέρω γλώσσα. Επειδή τα ΣΚ θα έχω πολύ χρόνο, διαμέρισμα πένα και μπάτζετ για αλητεία, ξέρει κανείς τι έχουμε εκεί; Παίζει τίποτα πληρωμένο ή μπα; Να παίξω από apps στα αγγλικά με τίποτα Αλβανίδες υπάρχει περίπτωση ή να το ξεχάσω; Αν όχι, τι μπορεί να κάνει κανείς το ΣΚ; Η πόλη είναι safe ή πρέπει να προσέχει κανείς; Δώστε ότι πληροφορία έχετε, για τίποτα καλά μαγαζιά ή καμιά βόλτα που να αξίζει να κάνω τριγύρω γιατί αλλιώς με βλέπω σε κανένα γήπεδο να βλέπω τη Δυναμό Τίρανα.
Αν κάποιος ξέρει ας πει τίποτα. Προσπαθώ να μαζέψω πληροφορίες για να είμαι προετοιμασμένος για Tirana days.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom