Νέα

cairo-egypt 2018-- υπαρχει και εκει το σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Ελληνικά ξέρεις?
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.632
Κριτικές
178
Like
39.103
Πόντοι
21.896
οχι μαν εχει 5 χρονια που μαθαινω  απο εδω απο το μπου :rolleyes: :rolleyes:!!αλλλα ολο στα μπουρδελα απο μικρος που να μαθω σωστα ελληνικα και εδω στη θρακη δυσκολευομαστε με τα αττικα ελληνικα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
gia τρομοκρατικα χτυπηατα δεν ξερω
αλλα γενικ εχει ναδεις πυραμιδες με σφυνξ ολτα καμηλα και αιγυπριακο μουσειο
επισης αγορα αλχαλιλη και μουσειο αιγυπτιακης τεχνης
πλατεια ταχρι και βολτα στο νειλο ειδικα κρουαζιερα για δειπνο
και εισης την αρχει μεμφιδα ποου ειναι μια ωρα απο καριο ενω οι πυραμιδες ειναι στην μιση ωρα
για νυχτερινη ζωη δεν ξερω αλλα συντηριτικα πραμματα
πντως αγενεστατοι στο εροδρομιο τους ενω οταν εββγαλα απεξω απο δημοσιο δρομο τηβουλη των αιγυπτιων ενας μπατσος μουυ πηρε το κινητο να διαγραψω τις φωτο ενω ου πηραν και το διαβατηριο για ναταυτοποιησουν αν ειμαι τρομοκρατης και ππεριμενα 20 λεπτα απεξω απο την βουλη να παρω πισω το διαβτηριο μου αφου μαλον πηραν την ελλληνικη πρεσβυα να δουν αν εχω απασχολησει τρομκρατικα τις ελληνικες αρχες
κοψε το μούσι οταν ξαναπας  :grin:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
απο πουτανες μονο τιντερ και μην το πολεματε με αιγυπτις μουσουλμανες η αιγυπτιες χριστιανες αφου δεν προκειται να φαν πουτσο σσ κατι σαν τις δικες μας

αξιζει με ρωσιδες αν και κακομαθημενες και αξιζει με ααφρικανες απο υποσαχαρια αφρικη καθως και με ασιατιδσες

δευτερη μερα σχοληθηκα τζαμπα με νοσοκομα φιλιππινεζα πυ περασαμε καλα φαγαμε ψαρακια στο δωματιο μου και ηταν μια τιμια επιλογη γι one night stand
σωστος και καμακι και πουτανες
Οχι μονοπλευρα μονο πουτανες η μονο καμακι
Δεν ειμαστε στην ουκρανια  :hi:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
man gia ψαιρο milame kai den πηγα εκει να κανω 3000 χλμ για να γαμησω αλλα να δω το καιρο :- :-
και γαμαμε τετοια με 10εωρο για 24 ωρες??? :think: :think:


ην ασχολείσαι με. Αγαμητους και ηλιθιους μαζι
Δηλ μην απαντας ατην πλειοψηφια των μελων του μπου(εξαιρουνται οι των ανατολικων θρεντ) οι λοιποί εκτός την χούφτα τους και την φυλης εχουν γαμησει μια φορα σρην πενταημεεη κι μετα που παντρευτηκαν ξανα  :grin:
Ωραιο αννκαι συντομο οδοιπορικο
Υγ. Τυνησια η μαροκο? Απο νιμου και ζωη? Για βδομαδα και πλεον που ειναι καλυτερα?
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16

Οργή έχει προκαλέσει στην Αίγυπτο βίντεο που κυκλοφόρησε με δύο γυμνά άτομα να αγκαλιάζονται στην κορυφή της Πυραμίδας του Χέοπα. Το βίντεο τριών λεπτών που γυρίστηκε στη Μεγάλη Πυραμίδα της Γκίζας ή Πυραμίδα του Χέοπα, με φόντο τον Κάιρο στο βάθος, δείχνει έναν άνδρα και μία γυναίκα να σκαρφαλώνουν πάνω στο αρχαίο κτίσμα και όταν φτάνουν στο πιο ψηλό σημείο, η γυναίκα βγάζει την μπλούζα της, ενώ το πλάνο κλείνει με τους δύο να αγκαλιάζονται.
Ο υπουργός Αρχαιοτήτων της Αιγύπτου, Χάλιντ Αλ Ανάνι, έκανε λόγο για παραβίαση της δημόσιας ηθικής και είπε ότι το περιστατικό και το βίντεο θα διερευνηθούν από τη γενική εισαγγελία, σύμφωνα με την εφημερίδα Ahram Online. Ο Ασράφ Μόχι, γενικός διευθυντής του αρχαιολογικού χώρου στο οροπέδιο της Γκίζας, δήλωσε στην ίδια εφημερίδα ότι το βίντεο είναι πλαστό, αφού τα μέτρα ασφάλειας στην περιοχή είναι πολύ αυστηρά και υπάρχει παντού φωτισμός.
«Οι πυραμίδες είναι τα πιο σημαντικά ιστορικά μνημεία στον κόσμο», δήλωσε ο Μόχι. «Οι άνθρωποι έχουν διαφορετικές φιλοδοξίες και πάθη όταν θέλουν να εκφράσουν την αγάπη τους γι' αυτές» ανέφερε, σύμφωνα με το CNN. Το βίντεο αναρτήθηκε στο YouTube την προηγούμενη Τετάρτη από τον Δανό φωτογράφο Andreas Hvid, ο οποίος συχνά δημοσιεύει στο διαδίκτυο ανάλογο περιεχόμενο. Ο Αιγύπτιος υπουργός είπε ότι οι ερευνητές θα διαπιστώσουν αν τα πλάνα είναι αυθεντικά ή προϊόν μοντάζ και αναλόγως θα αποφασισθούν τα επόμενα βήματα.
Το βίντεο κατέβηκε από το YouTube λίγες μέρες μετά την ανάρτησή του. Ωστόσο, στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης στη συντηρητική μουσουλμανική χώρα υπήρξαν σχόλια αγανάκτησης. «Σκάνδαλο στην πυραμίδα» έγραψε στο Twitter ένας οργισμένος χρήστης. Ξανά και ξανά τουρίστες σκαρφαλώνουν στην Πυραμίδα του Χέοπα και παραβιάζουν τη νομοθεσία της Αιγύπτου.
Στην περιοχή απαγορεύεται η πρόσβαση τη νύχτα και το κτίσμα φυλάσσεται. Χρήστες στο διαδίκτυο εικάζουν ότι το ζευγάρι μπορεί να δωροδόκησε τους φύλακες για να εξασφαλίσει την είσοδο, αναφέρουν δημοσιεύματα. «Εδώ και πολλά χρόνια ονειρευόμουν να αναρριχηθώ στη Μεγάλη Πυραμίδα», δήλωσε ο Andreas Hvid στο Ekstra Bladet, ταμπλόιντ της Δανίας. «Η ιδέα να κάνουμε ένα "γύρισμα γυμνοί" εκεί επάνω υπήρχε εδώ και καιρό. Λυπάμαι που τόσοι πολλοί άνθρωποι οργίστηκαν αλλά έχω επίσης λάβει θετικές αντιδράσεις από πολλούς Αιγυπτίους - κάτι που νομίζω ότι αξίζει να θυμόμαστε», σημείωσε.


 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
απο πουτανες μονο τιντερ και μην το πολεματε με αιγυπτις μουσουλμανες η αιγυπτιες χριστιανες αφου δεν προκειται να φαν πουτσο σσ κατι σαν τις δικες μας

αξιζει με ρωσιδες αν και κακομαθημενες και αξιζει με ααφρικανες απο υποσαχαρια αφρικη καθως και με ασιατιδσες

δευτερη μερα σχοληθηκα τζαμπα με νοσοκομα φιλιππινεζα πυ περασαμε καλα φαγαμε ψαρακια στο δωματιο μου και ηταν μια τιμια επιλογη γι one night stand
ωραια η φίλιπις
Φαίνεται κ λιγο μικρότερη απο 33
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.632
Κριτικές
178
Like
39.103
Πόντοι
21.896
aπο γκομενες τιποτα το σπουδαιο στους δρομους και συντηρητικη κοινωνια

γενικα αν δεν ειχα δουλεια να κατεβαινε αθηνα ουτε για πλακα θα πηγαινε καιρο αλλα το συνδυασα

το βουκουρεστι που πηγα τις προαλλες μου αρεσε αν και πηγα στον δρακουλα μονοημερο και δεν ειχα χρονο αφου πηγα γα συναντηση και για εκθεση αλλα γενικα η ρουμανες ειναι ωραιες και σικατες σε σχεση με βουλγαρες σε γενικο κανονα αλλα νομιζω φιλε μιδα69 εχιυν ξυπνησει γι τ καλα πλεον αν και αγαπαν την ελλαδα και μαλιστα στην ετιρια που πηγα ολα τα στελεχη της ελεγαν ακαλα λογια

και υποχρεος για τις συμβουλες σου!!!!!!!!!!!!
 

kologeor

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
23
Like
44
Πόντοι
0
Για Γκόα μου έχουν πει καλά λόγια και επίσης μου την έχουν προτείνει και αιγυπτιες που είχα γνωρίσει στη Μύκονο το καλοκαίρι. Έχει κανείς εμπειρία από Γκόα?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
aπο γκομενες τιποτα το σπουδαιο στους δρομους και συντηρητικη κοινωνια

γενικα αν δεν ειχα δουλεια να κατεβαινε αθηνα ουτε για πλακα θα πηγαινε καιρο αλλα το συνδυασα

το βουκουρεστι που πηγα τις προαλλες μου αρεσε αν και πηγα στον δρακουλα μονοημερο και δεν ειχα χρονο αφου πηγα γα συναντηση και για εκθεση αλλα γενικα η ρουμανες ειναι ωραιες και σικατες σε σχεση με βουλγαρες σε γενικο κανονα αλλα νομιζω φιλε μιδα69 εχιυν ξυπνησει γι τ καλα πλεον αν και αγαπαν την ελλαδα και μαλιστα στην ετιρια που πηγα ολα τα στελεχη της ελεγαν ακαλα λογια

και υποχρεος για τις συμβουλες σου!!!!!!!!!!!!
η Ρουμανία ςιναι μονο για δουλιες η μπαζογαμια
Τα αλλα δεν υπαρχουν. Τυνησια η μαροκο δεν μ απαντησες
Για μεγαλυτερο των δεκα ημερων διαστημα
Οχι τουριστικα καθαρα γκομενοσεξουαλικα και διασκέδαση
Για Τυνησία εχω καλο φιντ μπακ από ζωή
Για μαροκο απο γκομενες
Εχεις πάει?
Τα φώτα σου
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.632
Κριτικές
178
Like
39.103
Πόντοι
21.896
η Ρουμανία ςιναι μονο για δουλιες η μπαζογαμια
Τα αλλα δεν υπαρχουν. Τυνησια η μαροκο δεν μ απαντησες
Για μεγαλυτερο των δεκα ημερων διαστημα
Οχι τουριστικα καθαρα γκομενοσεξουαλικα και διασκέδαση
Για Τυνησία εχω καλο φιντ μπακ από ζωή
Για μαροκο απο γκομενες
Εχεις πάει?
Τα φώτα σου
δεν εχω παει μαροκο και τυνησια αλλα μαροκο γκομενικα ειναι πιο καλα αλλα γενικα μοθσοθλμανικες χωρες δυσκολα πραγματ εγω και ιορδανια το νοεμβριο και τωρ αιγυπτο δεν εφαγα ντοπιες αλλα μετναστριες
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
δεν εχω παει μαροκο και τυνησια αλλα μαροκο γκομενικα ειναι πιο καλα αλλα γενικα μοθσοθλμανικες χωρες δυσκολα πραγματ εγω και ιορδανια το νοεμβριο και τωρ αιγυπτο δεν εφαγα ντοπιες αλλα μετναστριες
τυπε ντοπιες ανυπαντρες δεν τρως εκει κατω γιατι δεν θελουν να χασουν τη παρθενια τους όμως με παντρεμένες παιζει να εκανες φαση κρυφα βεβαια από τον αντρα τους γιατι αλλιως αν το μαθαινε θα σκοτωνε και αυτή αλλα και εσενα είναι πολλοι συντηρητικοι εκει κατω,εχω μεινει 2 χρονια αιγυπτο
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
δεν εχω παει μαροκο και τυνησια αλλα μαροκο γκομενικα ειναι πιο καλα αλλα γενικα μοθσοθλμανικες χωρες δυσκολα πραγματ εγω και ιορδανια το νοεμβριο και τωρ αιγυπτο δεν εφαγα ντοπιες αλλα μετναστριες
δεν εχω παει μαροκο τυνησια αλλα από τουρίστες που εχουν παει το μαροκο είναι σαν την αιγυπτο συντηρητικο ενώ η τυνησια είναι πιο φιλελευθερη.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.632
Κριτικές
178
Like
39.103
Πόντοι
21.896
marocco πηγε κολητος προαφατα και λεει οτι ειχε πολα ματσ με τιντερ αλλα εμεινε μαρακες δυο μερες και δεν μπορεσε να καννει κατι

με μουσουλμανα εχω παει τη βουλγαρια και γενικα συντηριτικες αλλα ασφαλως και ολες δεν ειναι ιδιες
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
γενικα εχει πραγματα να δεις εκτος απο τις Πυραμιδες; ποσο επικινδυνα ειναι? γινονται κατα καιρους τρομοκρατικα χτυπηματα με στοχο κοπτες και τουριστες
εχοντας μεινει 2 χρονια αιγυπτο το καιρο εχει πολλα πραγματα απλα πρεπει να το ψαξεις.π.χ νυχτερινη ζωη εχει λειτουργουν συνολικα 6 μπαρ-κλαμπ μου ειπαν στην πολη εκτος τα μπαρ των απειρων ξενοδοχείων που πανε οι περισσοτεροι και εκει αν εισαι καλοπληρωτης ευκολα θα βρεις κανα ρωσιδι χορευτρια να στριμώξεις.γενικα παιχνιδι κανεις με ξενες γιατι με τις ντοπιες απελπίζεσαι αν και με παντρεμένες  ντοπιες ολο και κατι μπορει να παιχτεί,ειχα πετυχει παντρεμενη που γυαλιζε το ματακι της αλλα δεν το ρισκαρα γιατι με ηξερε ο αντρας της.ενας ελληνας ομογενης που ηξερα τα ειχε με παντρεμενη την ωρα που ο αντρας της ελειπε αυτή εφευγε από το σπιτι ταχα να ψωνισει και ψωνιζοταν με τον δικο μας.
επικυνδινα από θεμα τρομοκρατιας είναι λαχειο δεν γινονται πολλα τρομοκρατικα  χτυπήματα στο καιρο περισσοτερα γινονται στο σινα ότι επικυνδινοτητα εχει το λονδινο και οι βρυξελλες από τρομοκρατικο χτυπημα το ιδιο εχει και το καιρο.περισσοτερο φοβομουνα την οδηγηση στους δρομους ειτε ως πεζος ειτε ως οδηγος ειτε ως επιβάτης,πολλα τροχαια εφευγες από το σπιτι και δεν ηξερες αν θα γυρναγες σωος.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
δεν εχω παει μαροκο τυνησια αλλα από τουρίστες που εχουν παει το μαροκο είναι σαν την αιγυπτο συντηρητικο ενώ η τυνησια είναι πιο φιλελευθερη.
ta ιδια φηντ μπακ εχουμε
 

Επισκέπτης
Νομιζα οτι θα λεγατε για την τσοντα στην πυραμιδα
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.909
Κριτικές
14
Like
3.673
Πόντοι
2.777
αυτό στην Αίγυπτο με τα σπίτια που μένουν στα τούβλα γουστάρω...λιγότεροι φόροι γιατί δεν είναι τελειωμένα, όταν είναι μόνο τούβλο απόξω σημαίνει είναι υπό κατασκευή κι έτσι τη γλιτώνουν. Μέσα παλάτι, έξω τούβλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom