Νέα

Bουλγαρία - Φιλιπούπολη...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pulos Koutsikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Orbital

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Αντικειμενικά πόσο εύκολο είναι να ρίξεις φοιτήτρια Φιλιπούπολή?

Αναλογα..Τσαλγκου γκομενα αν δεν ειναι με τον γκομενο της ευκολα..κερνα κανα ποτακι, μιλα λιγο, (παραφουσκωσε τα λιγο) και εισαι μεσα...Νορμαλ φοιτητριες,ισχυει οτι ισχυει γενικα..Κοιτα να μιλησεις και να προσεγγεισεις πρωτα τα αρσενικα της παρεας, και μετα πας κατα 'κει...

Βεβαια εχει και τις νορμαλ κοπελιες οι οποιες εχουν το καλο -και η διαφορα με Ελλαδα- οτι αν γουσταρει, το διχνει..κοιτανε..καρφωνουν..στην Ελλαδα το παιζουν και εγω δεν ξερω τι... :S
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Εχεις καποιος συναγωνιστης να προτεινει κανενα καλο τεμαχιο στη Φιλιπουπολη;
To meeting θα προτιμουσα να γινει στο hoteli που θα μείνω
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.632
Κριτικές
178
Like
39.103
Πόντοι
21.896
Εχεις καποιος συναγωνιστης να προτεινει κανενα καλο τεμαχιο στη Φιλιπουπολη;
To meeting θα προτιμουσα να γινει στο hoteli που θα μείνω
παρε απο εδω οτι σου αρεσει και ο θεος  μαζι σου :grin:
κανε καλη εξηγα πριν ερθει τιμη υηρεσια και παρτην αλλα καλη ξηγα διοτι εινια αφερεγγυες συνηθως
κ προσωπικα θα επαιρνα αυτη αν κ δεχετι μονο στο χωρο της

μοιαζει τη νικολ τη βουλγαρα σε ποιο μιλφ  που εκανε καριερα στο φκκ αρτεμις βερολινο
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
καλησπέρα!

καταρχήν ευχαριστώ τον συναγωνιστή DocHollywood για τα τιπς...

κατά τα άλλα, εγώ πήγα από Προμαχώνα με σκοπό να πάω μέσω Σόφιας...
Δυστυχώς σε κάποιο σημείο (περίπου 60χλμ πριν τη Σόφια) είδα μια ταμπέλα που έλεγε δεξιά για Πλόβντιβ και την ακολούθησα...
ο δρόμος δεν ήταν τραγικός, αλλά ήταν από βουνά, και αν είχε χιόνι θα υπήρχε πρόβλημα...
ευτυχώς ο καιρός ήταν καλός, και απόλαυσα τη διαδρομή και το τοπίο.... (αν γουστάρεις κάτι τέτοιο και έχεις ελένξει τον καιρό, τόλμα το...)
αν δε σε ενδιαφέρει αυτό, ΜΗΝ ακολουθήσεις τις ταμπέλες!!!
Ο δρόμος από τη Σόφια είναι αρκετά πιο γρήγορος!

κατά τα άλλα...
εγώ έμεινα στο Leipzig, πολύ κοντά στο κέντρο...
decent ξενοδοχείο με δωμάτια και γενικά χώρους σε αποχρώσεις μωβ-ροζ!!!
δεν φάνηκε να υπάρχει πρόβλημα με κοπέλες, και μάλιστα στο lobby μπορείς να ψωνίσεις άνετα...
(όλες τις ώρες υπάρχει προΐόν... η ποιότητα μεταβάλεται... αν δε βρεις κάτι που σου αρέσει, απλά ρώτα τον μπαρμαν...)

στα μαγαζιά που πρότεινε ο συναγωνιστής δεν κατάφερα να πάω ένεκα της δουλειάς....

αυτά από μένα για την ώρα...
θα επιστρέψω με τις εμπειρίες μου...

τι παιζεται στο lobby τυπε???
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τυποι, σχεδιαζω 2μερο ταξιδακι ΦΙλλιπουπολη.

Εχει υποψιν του κανενας καλα ξενοδοχεια που στο Lobby να παιζουν να παρεις γκομενες να πηδηξεις??

 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Τυποι, σχεδιαζω 2μερο ταξιδακι ΦΙλλιπουπολη.

Εχει υποψιν του κανενας καλα ξενοδοχεια που στο Lobby να παιζουν να παρεις γκομενες να πηδηξεις??
με ποσα κ για ποσο εννοεις?
υπαρχουν..
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
παρε απο εδω οτι σου αρεσει και ο θεος  μαζι σου :grin:
κανε καλη εξηγα πριν ερθει τιμη υηρεσια και παρτην αλλα καλη ξηγα διοτι εινια αφερεγγυες συνηθως
κ προσωπικα θα επαιρνα αυτη αν κ δεχετι μονο στο χωρο της

μοιαζει τη νικολ τη βουλγαρα σε ποιο μιλφ  που εκανε καριερα στο φκκ αρτεμις βερολινο

Eυχαριστω για την πληροφορια.
Να συνεισφερω και εγω στο forum για την Φιλιπουπολη κατι. Εχω παει και αλλες φορες  κυριως απο τη Σοφια αυθημερον ενα βραδι εμεινα στο Park Hotel Sankt Peterburg, στο lobby ερημια, με πλησιασε ο security του ξενοδοχειου, οχι ο θυρωρος, και μου ειπε οτι εχει τεμαχια στα 60 eur και αν θελω κατι να του τηλεφωνησω σε καποιο εσωτερικο αριθμο που μου ειπε. Αυτη τη φορα θα μεινω σε αλλο hoteli ισως και εκει να παιζει το ιδιο. Θα ριξω και μια βολτα και στο ESCAPE BAR,PLANETA κλπ  και αν τσεκαρω κατι (παω για δουλεια και ο ελευθερος χρονος ειναι ελαχιστος) θα ενημερωσω.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Καμία πρόσφατη ενημέρωση? Πάω Πλόβντιβ για δουλειά και δε ξέρω τι θα συναντήσω. Ψαρεύεις μέσα από τα ξενοδοχεία? Είναι εύκολο? Πιάτσες υπάρχουν? Τι παίζει γενικότερα ρε παιδιά?
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Δράμα η όλη φάση. Ξεκινάω από την πρώτη επιδρομή στο butterfly. Μπαίνω μέσα και πρέπει να κάνεις νόημα για να έρθουν. Λίγο άβολο όταν θες να μιλήσεις με όλες. Αυτο το κανουν ώστε αν τις φωνάξεις να τις πληρώσεις όλες ποτό.

Με τα πολλά ρωτάω τη μανατζαρέα εκεί ποια πηδιέται ή έστω καμια μαλακία να παίξει. Μου λέει ότι θα πρέπει να το συννενοηθώ με την κοπέλα που με ενδιαφέρει αυτό. Οκ της λέω φωναξέ μου την τάδε.

Έρχεται και με το που κάθεται πάω να φέρω το θέμα στους πίσω χώρους, και σκάει μύτη η σερβιτόρα να με ρωτήσει τι ποτό θα της κεράσω, της λέω το πιο φθηνό. Με το που το παραγγέλνω καπάκια της λέω για να παίξει σκηνικό πίσω και μου απαντάει "είμαι μόνο χορεύτρια". Λέω μέσα μου..."να ακυρώσω το ποτό της κάριας τώρα ή όχι?"

Τέλος πάντων σκάει το ποτό, αρχίζω ψηστήρι και τίποτα. Μου είπε ότι αν με ενδιαφέρει έχει μια φίλη της εδώ μέσα που με 300 λεβα πηδιέται. Της λέω είναι πολλά ξέχνα το. Χώρια ότι δε μου έλεγε ποια είναι.


Επόμενη μερα λεω να παραγγειλω βιζιτονι στο χοτελι. Παίρω τηλ, μιλαω με τον νταβα και ερχεται σε μια ωρα μια μπαζολα ολκης, ουδεμια σχεση με την φωτογραφια. Γελάω της λεω "πλακα μου κανετε εισαι εσυ αυτη?" και της δειχνω τη φωτο στο λαπτοπ. Οχι μου λεει και χαμογελαγε γνωριζοντας. Παιρνει τον νταβα του λεω ρε μεγαλε τι στελνεις" Μου λεει ελα θα σου στειλω τωρα σε 20λεπτα αυτη της φωτογραφιας. Αντε λεω μεσα μου να περιμενω με τον μαλακα, γιατι μεχρι να βρω αλλη και να περιμενω και καμια ωρα θα περασει η ωρα.

Πριν φυγει η πουτανα τη ρωταω για την κοπελα της φωτο μου λεει δεν υπαρχει καν. Ψευτικη ειναι. Φευγει και σε 40λεπτα γαμω την πουτανα μου σκαει η αλλη.

Μπαζο φουλ ! χαλια σωμα απλα επειδη ηταν πιτσιρικα λεω αντε δε γαμιεται. Φοραγε τζιν η καρια και δε μπορουσες να δεις ποσο πλαδαρη ηταν. Αδυνατη μεν αλλα αγυμναστη φουλ !

Κανει μπανιο, σκαει μυτη και ηταν λες και ειχα πεσει στο κρεβατι με κομοδινο. Δεν εκανε τιποτα. Ειχα ξενερωσει απιστευτα και λεω αντε να τη σπασω μπας και...

Γυρναει τον βαζω, μου σκαει ψαριλα στη μυτη και αυτο ηταν. Επεσε ο Γουιλι. Τον εδωσα για καμια πιπα μηπως και.. και μετα απο ωρα καταφερα και αδειασα στην καποτα με πιπα. ΣΚΑΤΑ η εμπειρια. Χιλιες φορες Ελλαδα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Δράμα η όλη φάση. Ξεκινάω από την πρώτη επιδρομή στο butterfly. Μπαίνω μέσα και πρέπει να κάνεις νόημα για να έρθουν. Λίγο άβολο όταν θες να μιλήσεις με όλες. Αυτο το κανουν ώστε αν τις φωνάξεις να τις πληρώσεις όλες ποτό.

Με τα πολλά ρωτάω τη μανατζαρέα εκεί ποια πηδιέται ή έστω καμια μαλακία να παίξει. Μου λέει ότι θα πρέπει να το συννενοηθώ με την κοπέλα που με ενδιαφέρει αυτό. Οκ της λέω φωναξέ μου την τάδε.

Έρχεται και με το που κάθεται πάω να φέρω το θέμα στους πίσω χώρους, και σκάει μύτη η σερβιτόρα να με ρωτήσει τι ποτό θα της κεράσω, της λέω το πιο φθηνό. Με το που το παραγγέλνω καπάκια της λέω για να παίξει σκηνικό πίσω και μου απαντάει "είμαι μόνο χορεύτρια". Λέω μέσα μου..."να ακυρώσω το ποτό της κάριας τώρα ή όχι?"

Τέλος πάντων σκάει το ποτό, αρχίζω ψηστήρι και τίποτα. Μου είπε ότι αν με ενδιαφέρει έχει μια φίλη της εδώ μέσα που με 300 λεβα πηδιέται. Της λέω είναι πολλά ξέχνα το. Χώρια ότι δε μου έλεγε ποια είναι.


Επόμενη μερα λεω να παραγγειλω βιζιτονι στο χοτελι. Παίρω τηλ, μιλαω με τον νταβα και ερχεται σε μια ωρα μια μπαζολα ολκης, ουδεμια σχεση με την φωτογραφια. Γελάω της λεω "πλακα μου κανετε εισαι εσυ αυτη?" και της δειχνω τη φωτο στο λαπτοπ. Οχι μου λεει και χαμογελαγε γνωριζοντας. Παιρνει τον νταβα του λεω ρε μεγαλε τι στελνεις" Μου λεει ελα θα σου στειλω τωρα σε 20λεπτα αυτη της φωτογραφιας. Αντε λεω μεσα μου να περιμενω με τον μαλακα, γιατι μεχρι να βρω αλλη και να περιμενω και καμια ωρα θα περασει η ωρα.

Πριν φυγει η πουτανα τη ρωταω για την κοπελα της φωτο μου λεει δεν υπαρχει καν. Ψευτικη ειναι. Φευγει και σε 40λεπτα γαμω την πουτανα μου σκαει η αλλη.

Μπαζο φουλ ! χαλια σωμα απλα επειδη ηταν πιτσιρικα λεω αντε δε γαμιεται. Φοραγε τζιν η καρια και δε μπορουσες να δεις ποσο πλαδαρη ηταν. Αδυνατη μεν αλλα αγυμναστη φουλ !

Κανει μπανιο, σκαει μυτη και ηταν λες και ειχα πεσει στο κρεβατι με κομοδινο. Δεν εκανε τιποτα. Ειχα ξενερωσει απιστευτα και λεω αντε να τη σπασω μπας και...

Γυρναει τον βαζω, μου σκαει ψαριλα στη μυτη και αυτο ηταν. Επεσε ο Γουιλι. Τον εδωσα για καμια πιπα μηπως και.. και μετα απο ωρα καταφερα και αδειασα στην καποτα με πιπα. ΣΚΑΤΑ η εμπειρια. Χιλιες φορες Ελλαδα.
εχω αναφερει απειρες φορες πως στην βυλγαρια για πουτανες ειναι οτι πιο ακυρη επιλογη υπαρχει9μαζι με την ρουμανια )
ο λογος απλος
οποια  ελαφρως εμφανισημη 4-5αρι δηλ θελει να γινει πουτανα παει με 30ε με ραινειρ οπου θελει στην ευρωπη μπαινει σε τσαρδι η σε φκκ κ μαζευει 50αρια η 100αρια την ωρα αναλογα ποσο μαλ..ες βρισκει

τι λογο εχει ναμεινει στην βουλγαρια κ να βγει κ βουκινο κ να κινδυνευει απο εκβιασμους μπατσων νταβαδων κλπ?κανενα
εξ ου κι εχουν μειενι μονο πρεζουδες η υπερμπαζα οπως αυτα που βρηκες
μονο αν υπαρχει ανθρωπος μονιμος εμκει με κονε με σεμι προ νεξτ ντορ νοικυρες η φοιτητριες αξιζει τον κοπο να μπεις στην φασαρια αυτη
τετοιος ομως και ελληνας ειναι απιθανο να υπραχει,,
υγ.το γαμησι απο βυλγαρες πουτανες χαρακτιριζερται στα αγγλοφωνα σαιτ μεταφορικα  ως "the dead fish fuckιng",στην δικη σου περιπτωση ηταν κ κυριολεκτικα!!!  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Φίλε Ρεντ, σε κάποια έχεις δίκιο, αλλά σε κάποια άλλα έχεις άδικο.
Σχετικά είναι όλα αυτά. Μην τα γενικεύουμε και ας μην υπερβάλλουμε.  :hi:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Φίλε Ρεντ, σε κάποια έχεις δίκιο, αλλά σε κάποια άλλα έχεις άδικο.
Σχετικά είναι όλα αυτά. Μην τα γενικεύουμε και ας μην υπερβάλλουμε.  :hi:
ειμαι απολυτος οσον αφορα την κατηγορια κατω των 100 Η ΩΡΑ
σε τιμες ανω των 100-200Ε ποτε δεν ασχοληθηκα,τον λογο τον εχω αναφερει,το θεωρω αδιανοητο το ποσο γι αυτες τις χωρες,αισθανομαι πολυ μαλ..ας να κανω κατι τετοιο,στην κατηγορια αυτη λοιπον  ισως ,πολυ δυσκολα, κατι  αξιολογο να υπαρχει,
καλα κ οικονομικα  ομως,πουκατα βαση αυτο αναζητουν οσοι πανε νομιζω, ειναι μια κατηγορια που εχει παψει να υπαρχει απο το 2000
ακριβα η πολυ ακριβα κ κατι ισως καλο ,μπορει να υπαρχει φιλε ποποφ!!!
οσον αφορα δε το Πλοντιβ αν πηγαινα καπου για το δικο μου στυλ κυνηγιου,σεμι προ κλπ ,μονο το πλοβντιβ θα διαλεγα ,απο την αλλη
υπαρχουν ευκαιριες αλλα οχι επι χρημασι ξερα
θελει τατς απο σαιτ παραμυθι κ καποιο κασερι,κ σιγουρα αρκετες μερες κ καποια μετρια βουλγαρικα για να φαινεσαι εμπειρος κι οχι τουριθστας θυμα
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
Βεβαια εχει και τις νορμαλ κοπελιες οι οποιες εχουν το καλο -και η διαφορα με Ελλαδα- οτι αν γουσταρει, το διχνει..κοιτανε..καρφωνουν..στην Ελλαδα το παιζουν και εγω δεν ξερω τι... :S
μετα τη φάση με τις πουτάνες σε λιγο θα πεθανει κι αυτο
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
μετα τη φάση με τις πουτάνες σε λιγο θα πεθανει κι αυτο
σαφως το ερωτικο καλεσμα,εχει υποχωρησει ραγδαια στην βουλγαρια ,εντελως στην ρουμανια ...
σε προσφατο τουρ σε τσεχια πολωνια,χωρις να τρεχει κι εκι τιποτα ιδιαιτερο ηταν σαφως πιο πολλες οι ματιες που παιρνει καποιος απ οτι στην βουλγαρια η ρουμανια
παλια ηταν εντελως το αναποδο
σε ριαλ καταστασεις ,σε αληθινο αμοιβαιο ενδιαφερον ειναι πολυ πιο ιζυγκοινγκ κατασταση  η βουλγαρια απο την Ελλαδα παντως..μαλλον αυτο δεν θα αλλαξει ουτε στο μελλον..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
ειμαι απολυτος οσον αφορα την κατηγορια κατω των 100 Η ΩΡΑ
σε τιμες ανω των 100-200Ε ποτε δεν ασχοληθηκα,τον λογο τον εχω αναφερει,το θεωρω αδιανοητο το ποσο γι αυτες τις χωρες,αισθανομαι πολυ μαλ..ας να κανω κατι τετοιο,στην κατηγορια αυτη λοιπον  ισως ,πολυ δυσκολα, κατι  αξιολογο να υπαρχει,
καλα κ οικονομικα  ομως,πουκατα βαση αυτο αναζητουν οσοι πανε νομιζω, ειναι μια κατηγορια που εχει παψει να υπαρχει απο το 2000
ακριβα η πολυ ακριβα κ κατι ισως καλο ,μπορει να υπαρχει φιλε ποποφ!!!

Επαναλαμβάνω: σε ορισμένα γενικά, έχεις δίκιο, αλλά δεν θα πρέπει να το γενικεύεις ή να υπερβάλλεις.
Και στα 50 παίζουν ακόμα καλές περιπτώσεις, και στα 100+ που αναφέρεις, παίζουν ξεπετοφόλες.
Γι' αυτό σου λέω ότι είναι σχετικά όλα, και επίσης δεν είναι όλα τα πεδία για όλους.
Πολλοί παράγοντες καθορίζουν το τελικό αποτέλεσμα, και δεν είναι εγγύηση, το ύψος του ποσού
που διαθέτει κάποιος. Συμφωνώ πάντως, ότι το τοπίο τα τελευταία δέκα χρόνια έχει αλλάξει, αν και πάντα
βγαίνουν νέα αστέρια (το πόσο όμως παραμένουν στη χώρα ή στη δουλειά, είναι άλλο κεφάλαιο).
Τα μέρη που ανέφερες, από την είσοδο στην ΕΕ και μετά έχουν χάσει σημαντικό έμψυχο δυναμικο
(αναλογικά και με τον πληθυσμό). Το ό,τι είναι σχετικά κοντά στην Ελλάδα, είναι ένας παράγοντας
που προελκύει ακόμα το ενδιαφέρον. Εντούτοις, όλο και πιο δύσκολα ξεχωρίζουν οι πραγματικά καλές περιπτώσεις
από τη σαβούρα και τις μούφες. Είπαμε, δεν είναι όλα τα πεδία για όλους.
Θα συμφωνήσεις, νομίζω, ότι για την ώρα μόνο στην Ουκρανία μπορεί να διακρίνει κάποιος τη μεγάλη διαφορά...


 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
σαφως το ερωτικο καλεσμα,εχει υποχωρησει ραγδαια στην βουλγαρια ,εντελως στην ρουμανια ...
σε προσφατο τουρ σε τσεχια πολωνια,χωρις να τρεχει κι εκι τιποτα ιδιαιτερο ηταν σαφως πιο πολλες οι ματιες που παιρνει καποιος απ οτι στην βουλγαρια η ρουμανια
παλια ηταν εντελως το αναποδο
απλα καποιοι νομιζουν οτι στη πιο φτωχη απο το πρωην μπλοκ μπορει κάτι να παιξει,λάθος,ακομα και αυτο που λες με τις ντοπιες γνωριμιες ειναι φέξε μου και γλυστρισα,πιο καλες γνωριμιες μπορει να κανει ενας έμπειρος θαμων  της αθηναικης πορνοσκηνης,ισχυει αυτο που λές οτι οποια αξιζει και θέλει να πληρωθει τη κοπανάει,στα μπουρδέλα της Αθηνας εχω πηδηξει βουλγαρακια που εχουν ερθει κατευθειαν απο το χορό του αμπιτουρ,τι να πά να κάνεις πάνω,περασμένα μεγαλεία που καποιοι κάποτε τα ακουσαν απο κάποιους και νομιζουν οτι μπορει εστω και στο ελαχιστο να ισχύουν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
απλα καποιοι νομιζουν οτι στη πιο φτωχη απο το πρωην μπλοκ μπορει κάτι να παιξει,λάθος,ακομα και αυτο που λες με τις ντοπιες γνωριμιες ειναι φέξε μου και γλυστρισα,πιο καλες γνωριμιες μπορει να κανει ενας έμπειρος θαμων  της αθηναικης πορνοσκηνης,ισχυει αυτο που λές οτι οποια αξιζει και θέλει να πληρωθει τη κοπανάει,στα μπουρδέλα της Αθηνας εχω πηδηξει βουλγαρακια που εχουν ερθει κατευθειαν απο το χορό του αμπιτουρ,τι να πά να κάνεις πάνω,περασμένα μεγαλεία που καποιοι κάποτε τα ακουσαν απο κάποιους και νομιζουν οτι μπορει εστω και στο ελαχιστο να ισχύουν

Τουλάχιστον αφελές, το να θεωρείς ότι κάποιος θα πάει αποκλειστικά κάπου, επάνω, κάτω, δεξιά ή αριστερά
μόνο και μόνο για να ψάξει να βρεί κάποια να πηδήξει, εκτός και αν αυτή είναι η δική σου ταξιδιωτική προσέγγιση,
οπότε πάω πάσο.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
Τουλάχιστον αφελές, το να θεωρείς ότι κάποιος θα πάει αποκλειστικά κάπου, επάνω, κάτω, δεξιά ή αριστερά
μόνο και μόνο για να ψάξει να βρεί κάποια να πηδήξει, εκτός και αν αυτή είναι η δική σου ταξιδιωτική προσέγγιση,
οπότε πάω πάσο.
Τύπε αν προσεξες το θρεντ αναφέρεται στη Βουλγαρία οχι αριστερα και δεξια,μη σοκάρεσαι,εισαι στο μπου.κομ και οι περισσότεροι
ταξιδευουν κυρίως για να γαμησουν,αναλογως ποσο ενδιαφερουσα ειναι η χωρα και τι εχει να επιδειξει μπορει να τη ξαναεπισκεπτονται μονο και μόνο για να γαμήσουν,το ξέρω οτι σου ακουγεται φρικτο και απαίσιο αλλά συμβαινουν κι αυτα,μη σε τρομάζουν.
Παραμυθι τυπου ταυλανδης δυσκολα να πουλήσεις για τη βουλγαρία αφου εχει ελάχιστα ενδιάφεροντα να επιδείξει ενα απο τα κυριοτερα δε ηταν το μουνι που και λόγω της εγγυτητας μπορουσε ευκολα να απολαυσει κάποιος σε ενα πσκ. Για κάποιον λοιπόν που εχει επισκεφτει παρα πολλες φορές αυτη τη χωρα η απώλεια αυτου του βασικου αξιοθέατου τη καθιστα εντελώς αδιάφορη πια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom