Νέα

Bourdeleague: Best ever Mr. Malakas

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος είναι ο απόλυτος μαλάκας του site ;

  • markosp

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • fylobios30

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • whois

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • dimitrakis29

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • pussy wagon

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Sevagio

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Barock

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • julian73

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Peter Van Norden

    Ψήφοι: 1 50,0%
  • Kappa fi

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Acapoeira

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Picker

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Christos Savvidis

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Peter van Norden

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • stekas72

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • alex71

    Ψήφοι: 1 50,0%
  • jean claude

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • nikos_plat

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Jimmy Jim

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • το πουλί

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • raopau

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • nikos_plat

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Jhonny64

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • px75

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Kman2

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κώστας Λαδάκης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • bourdeliaris82

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.012
Πόντοι
3.936
:-(
Ο λάκης δεν αναφέρεται ποτέ στους άλλους. Ο Λάκης.


Απλά ψάχνει με τις ώρες στο σουπερ ντουπερ πολυμηχάνημα που έχει στο γεμάτο υγρασία υπόγειό του ποσταρίσματα μέχρι 10ετίας άλλων μελών.


Γιατί ;

Πιο πίσω από δεκαετία δεν πάει το εργαλείο ;  :-( :-(


 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.327
Πόντοι
216
Πως πάει το ψάξιμο Λάκη; βρήκε τίποτα αποδείξεις που να δείχνουν το ποιος πραγματικά είμαι;

take your time... περιμένουμε με μεγάλη αγωνία!!!

ρε πουστοχοντρε εχω ποσταρει απειρες φορες ποιος εισαι!
εφτασες στο σημειο να πρηξεις το μοντερειτορ για να μου πει να σταματησει να λεω το ονομα σου!
εισαι ενας Ακατανομαστος πλεον παναχρηστος μπουχεσας που εγραψε αυτο το διηγημα!

Ποτέ μου δεν εντάχθηκα σε καμία κοινωνική ομάδα. Ήμουν ανεπιθύμητος στο σχολείο, στην σχολή,
στον στρατό, στην δουλειά, στις ομάδες μπάσκετ που έπαιζα, στην θεατρική ομάδα που
συμμετείχα, στις φιλίες μου και στις σχέσεις μου.
Είχα πάντα ένα ταλέντο κι ένα... προσόν. Να διώχνω τους πάντες από δίπλα μου. Να τους αναγκάζω
να με μισήσουν. Να με βγάλουν από την ζωή τους. Δεν είχα το θάρρος να φύγω. Τους ανάγκαζα να
φύγουν εκείνοι. Δεν άφησα ποτέ κανέναν να με αγαπήσει. Είχα πάντα σε λουκέτο την καρδιά μου
και τρόμαζα από την πιθανότητα να με αγαπήσει κάποιος. Να με πλησιάσει. Είχα βολευτεί στην
κατάσταση της απόρριψης. Ίσως έτσι κρατούσα σε ασφάλεια τον εαυτό μου. Έτσι νόμιζα.
Μέχρι που ήρθες εσύ. Και μου έδωσες απλόχερα την πιο αγνή και καθαρή αγάπη που έχω νιώσει
στην ζωή μου. Μια αγάπη που ακόμα κι αν ζούσαμε και άλλες ζωές, δεν θα την ξαναέβρισκα ποτέ.
Με αποδέχτηκες όπως ήμουν. Με τα λάθη μου, τα ελαττώματά μου, τα άγχη μου, τις παραξενιές
μου και τη σκοτεινή πλευρά του εαυτού μου. Δεν προσπάθησες να με αλλάξεις. Δεν με απέρριψες.
Έγινες το άλλο μου μισό. Έγινες η ίδια η ζωή μου. Με επανέφερες στη ζωή.
Έστειλε ο Θεός έναν άγγελο στη ζωή μου. Και εγώ σε έδιωξα. Τρόμαξα. Τρόμαξα όταν είδα πόσο
πολύ με αγάπησες. Όταν είδα πόσο πολύ με ερωτεύτηκες. Δεν πίστευα ότι το αξίζω. Έκανα το παν
να σε απομακρύνω και το κατάφερα.
Ήμουν μια ζωή κλεισμένος σε ένα σκοτεινό υπόγειο. Μου άνοιγαν μια μικρή χαραμάδα φωτός και
φρόντιζα να την κλείνω αμέσως για να μην χάνω το αγαπημένο μου σκοτάδι. Την οικεία θλίψη μου.
Το γνώριμο περιβάλλον της μίζερης και καταθλιπτικής πραγματικότητας μου.
Και ήρθες εσύ. Και όχι μόνο άνοιξες μια χαραμάδα, άλλα την πόρτα διάπλατα. Και μπήκε τόσο πολύ
φως, από την όμορφη ψυχούλα σου και την αγνή σου αγάπη. Και με τρόμαξε. Κατατρόμαξα.
Δεν είχα μάθει σε τόσο φως. Και έπρεπε να κρυφτώ. Να πάω κάπου σκοτεινά. Να ξανακλείσω την
πόρτα για να μη συνηθίσω στο φως και καταλάβω ότι μου αρέσει. Για να μην συνηδειτοποιήσω ότι
τόσα χρόνια ζούσα κατά λάθος στο σκοτάδι. Ότι τόσα χρόνια δεν ζούσα...
Και σε απομάκρυνα με τη συμπεριφορά μου. Σου έκλεισα την πόρτα και ξαναβυθίστηκα στο τόσο
γνώριμο και οικείο σκοτάδι μου.
Και τώρα κλαίω. Περιφέρομαι στο άδειο σπίτι μας σαν το κουφάρι και αγγίζω τα πράγματα σου που
είναι εκεί αφημένα όπως την τελευταία φορά που ήμαστε μαζί. Χαιδεύω και φιλάω τα ρούχα σου.
Αγγίζω την πλευρά του κρεβατιού στο οποίο δεν τολμάω πια να κοιμηθώ. Δεν πλησιάζω το σαλόνι
και τον καναπέ που σε είχα στην αγκαλιά μου να κοιμάσαι και να χαζεύω ώρες ατέλειωτες το ήρεμο
και πανέμορφο προσωπάκι σου που κοιμόταν γαλήνια στην αγκαλιά μου, χαιδεύοντας τα μαλλάκια
σου. Μου λείπει το γαργάλημα στη μύτη που έφερναν τα μαλλάκια σου. Μου λείπει η αγκαλίτσα
σου που καμια φορά ήταν τόσο σφιχτή που δεν μπορούσα να ανασάνω. Μου λείπει η νύστα σου
που με νευρίαζε γιατί σε ήθελα ξύπνια δίπλα μου για να μην χάνω ώρες από εσένα.


ξεφτιλα μυθομανη θρασυδειλε αρχιπυρφορε!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
702
Like
107
Πόντοι
6
ρε πουστοχοντρε εχω ποσταρει απειρες φορες ποιος εισαι!
εφτασες στο σημειο να πρηξεις το μοντερειτορ για να μου πει να σταματησει να λεω το ονομα σου!
εισαι ενας Ακατανομαστος πλεον παναχρηστος μπουχεσας που εγραψε αυτο το διηγημα!


Είχα πάντα ένα ταλέντο κι ένα... προσόν. Να διώχνω τους πάντες από δίπλα μου.


τι ταλέντο θέλει αυτό;  :2funny:  χεσμένος θα κυκλοφορούσε και θα βρώμαγε..
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.518
Κριτικές
56
Like
6.272
Πόντοι
4.806
ρε μαλακες έλεος!Φτιάχτε ένα θέμα της προκοπής να γελάσουμε.
Πρώτα απ όλα λείπουν σοβαροι μαλάκες (αφού λέτε για ever) όπως μπολντης , πανοφανης και πολλοι άλλοι τιτανομέγιστοι με τόνους μαλακία πάνω τους.
Δευτερον πρέπει να μπουνε όμιλοι , πλεϊ οφ κλπ
Τρίτον το έχετε αναγάγει σε προσωπική κόντρα δυο,τριών μελών και πολλοί κοτωνάτοι μαλάκες φοβούνται να γράψουν

Αποτυχημένη ψηφοφορία
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.327
Πόντοι
216
Ε φαγώθηκες και συ, ΔΕΝ είναι αυτός σου λέμε.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

αυτος ειναι!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εκει που εφτιαξα νημα για αυτον με πληροφοριες για την καλλιτεχνικη και πολιτικη του καριερα απασφαλισε και αρχισε να απειλει η κοτα η λυρατη!

ενταξει τον καταλαβαινω.
ειναι ενας πανχοντρος,βλακας,αταλαντος,τεμπελης,θρασυδειλος που γραφει διηγημα για την απολυτη καταντια του!
και εγω αν εμοιαζα με αυτο το παχυδερμο και με ειχαν ξεβρακωσει κανονικα σε ενα σαιτ που πισω απο την ανωνυμια μπορω να κοροιδευω κοσμο και να φτιαξω μια φανταστικη περσονα για το ποιος θα ηθελα να ημουν,για να απαλυνω τον πονο της θλιβερης μου υπαρξης,θα εκνευριζομουν!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι σκουπιδι!

Όταν έκλειναν τα ματάκια σου έσκιζε η ψυχή μου γιατί κοιμόσουν και μου έλειπε η παρουσία σου
και ο χρόνος μαζί σου. Τότε το μόνο που μπορούσα να κάνω είναι να σε χαζεύω με τις ώρες που
κοιμόσουν μέχρι να με πάρει και μένα ο ύπνος.
Μου λείπει η καληνύχτα σου και η καλημέρα σου. Όταν με φώναζες να σηκωθώ και εγώ δεν
ξυπνούσα. Το πόσο πολύ με φρόντιζες και εγώ απλά σου ανταπέδιδα ένα ψίχουλο από όσα έκανες
εσύ για μένα.
Μου λείπει το γέλιο σου. Το πόσο με νευρίαζες όταν φόραγες τα γυαλάκια σου γιατί έκρυβαν τα
μοναδικά ματάκια σου. Και εγώ δεν ήθελα να σε φιλήσω όταν τα φόραγες. Ήμουν τόσο ηλίθιος...
Μου λείπουν τα πάντα πάνω σου. Η κάθε μικρή λεπτομέρεια που έκανε τη ζωή μου μοναδική μαζί
σου. Θυμάμαι πόσο με τσάτιζε που κρέμαγες τα ρουχαλάκια σου στον δικό μου χώρο και εγώ τα
έβγαζα και τα κρέμαγα πιο δίπλα. Πόσο θα θελα να σουν εδώ τώρα και να τα κρέμαγες ξανά εκεί
ακριβώς που το έκανες...
Ήθελα να ξέρεις ότι προσπάθησα να δώσω τέλος στη ζωή μου. Πήρα κάποια χάπια και ήπια μαζί
λίγο ποτό. Δεν τα κατάφερα να φύγω. Όχι γιατί είμαι δειλός, αλλά γιατί σου χρωστάω κάτι. Σου
χρωστάω μια συγνώμη που πρέπει να σου την πω από κοντά. Σου χρωστάω μια αγκαλιά, ένα φιλί
και ένα ταξίδι. Αυτό το ταξίδι που ονειρέυτηκα να το κάνω μαζί σου.
Προσεύχομαι στον Θεό κάθε στιγμή. Να σε γυρίσει πίσω. Να με συγχωρήσεις. Να ακούσω την
φωνούλα σου. Να διαβάσω ένα μήνυμα σου και να μου δοθεί μια τελευταία ευκαιρία να σε δω,
ώστε να προσπαθήσω σκληρά να σε πείσω ότι μετάνιωσα και ότι σε χρειάζομαι όσο κανέναν άλλον
στη ζωή μου.
Χρειάζομαι την ζωή μου. Εσένα. Τον άγγελό μου. Τον σύντροφο μου. Τον άνθρωπο που θα φέρει
στον κόσμο το παιδί μου. Τον άνθρωπο που θα πεθάνει μαζί μου στα γεράματα μου. Που θα μου
κρατάει το χέρι μέχρι την τελευταία μας κατοικία μαζί.
Τον άνθρωπο που ερωτεύτηκα πριν ακόμα γεννηθώ και που θα ερωτευτώ και στην επόμενη ζωή
μου.


πουστεκας72 ο τελευταιος των τελευταιων

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.650
Like
21.585
Πόντοι
5.506
ρε μαλακες έλεος!Φτιάχτε ένα θέμα της προκοπής να γελάσουμε.
Πρώτα απ όλα λείπουν σοβαροι μαλάκες (αφού λέτε για ever) όπως μπολντης , πανοφανης και πολλοι άλλοι τιτανομέγιστοι με τόνους μαλακία πάνω τους.
Δευτερον πρέπει να μπουνε όμιλοι , πλεϊ οφ κλπ
Τρίτον το έχετε αναγάγει σε προσωπική κόντρα δυο,τριών μελών και πολλοί κοτωνάτοι μαλάκες φοβούνται να γράψουν

Αποτυχημένη ψηφοφορία


Περνάει η ώρα και αναδεικνύονται παίκτες για τον ΕΝΑ, τον ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣΜΟ.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.012
Πόντοι
3.936
Όχι το έχει κάνει και την τελευταία αναβάθμιση και δεν πάει πιο πίσω.  :S

Είσαι εγκάθετος τύπε.

Τώρα που θα σου ποστάρει τα πακέτα με τα 50αρικα θα κόψεις την πλάκα ;
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.012
Πόντοι
3.936
Περνάει η ώρα και αναδεικνύονται παίκτες για τον ΕΝΑ, τον ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣΜΟ.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Πλάκα, πλάκα ο Savvidis πάει για τον τίτλο χαλαρά.

Που έχει εξαφανιστεί αυτός ο τύπος ;;

Οποίος θέλει, κάνει προτάσεις για νέα μέλη αρκεί που πρέπει να μπουν στη ψηφοφορία, αρκεί να τα γράψουν ακριβώς όπως είναι τα nicknames τους.

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.854
Κριτικές
6
Like
9.197
Πόντοι
1.686
Αν και εσύ αποδείχθηκες


....

πάρε και  :klapseee:


images

Ρε barock φόρα τα γυαλιά της πρεσβυωπίας !


Η κάρτα που αντέγραψες από το Ιντερνέτ
ΔΕΝ έχει όνομα !  :2funny: :2funny:

barock  γέρικη λουγκρίτσα , είσαι και ξεχασιάρα
φόρα τα γυαλιά πρεσβυωπίας !  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.327
Πόντοι
216
Θα έχουμε θερμό Αύγουστο στα προκριματικά τύπε :rockon: :rockon: :rockon:
[glow=red,2,300]και τον Αυγουστο χοντρος,βλακας,γελοιος και ξεφτιλας θα εισαι στο δωματιακι σου στην Καισαριανη!
Τωρα που εισαι κλεισμενος μεσα,γραψε νεο διηγημα για να γελαμε![/glow]

Μου είχες ζητήσει κάποτε να γράψω για μας. Για το τι αισθάνομαι για σένα. Δίσταζα να το κάνω.
Δεν ήξερα αν θα μπορέσω να αποτυπώσω στο χαρτί όλα αυτά τα συναισθήματα μου για σένα,
αστέρι μου. Φοβόμουν...
Θα μπορούσα να γράψω ένα ολόκληρο βιβλίο για σένα. Για μας. Αλλά θα έχανε το νόημα του αν
στις 99 από τις 100 σελίδες του έγραφα το πόσο πολύ σε αγαπώ, σε λατρεύω, σε ποθω, σε έχω
ερωτευτεί και σε έχω απεγνωσμένα ανάγκη. Θα σε κούραζε.
Τώρα όμως ξέρεις πως νιώθω. Αυτές οι λέξεις ίσως να μη μπορούσα να σου τις πω ποτέ από κοντά.
Να μην τολμούσα. Γι’ αυτό τις έγραψα.
Ακόμα κι αν αποφάσισες ότι κάπου εδώ ήρθε το τέλος. Ακόμα κι αν δεν καταφέρω να σε πείσω να
επιστρέψεις, θα σου είμαι για πάντα ευγνώμων.


:2funny: :2funny: :2funny:
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1

Christos Savvidis και raopau εχουν σοβαρα ψυχολογικα προβληματα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.650
Like
21.585
Πόντοι
5.506
Ρε barock φόρα τα γυαλιά της πρεσβυωπίας !


Η κάρτα που αντέγραψες από το Ιντερνέτ
ΔΕΝ έχει όνομα !  :2funny: :2funny:

barock  γέρικη λουγκρίτσα , είσαι και ξεχασιάρα
φόρα τα γυαλιά πρεσβυωπίας !  :2funny: :2funny: :2funny:


Δηλαδή εσύ κατάλαβες τώρα οτι αυτή τη φωτογραφία την έβαλα για δική μου.......

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Δε μπορεί, δε γίνεται αυτό το πράγμα, κάποιοι εδώ πέρα παίζει να μην κλείνετε ποτέ τον υπολογιστή σας γιατί δε βρίσκετε το κουμπί για επανεκκίνηση.
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Πλάκα, πλάκα ο Savvidis πάει για τον τίτλο χαλαρά.

Που έχει εξαφανιστεί αυτός ο τύπος ;;

Οποίος θέλει, κάνει προτάσεις για νέα μέλη αρκεί που πρέπει να μπουν στη ψηφοφορία, αρκεί να τα γράψουν ακριβώς όπως είναι τα nicknames τους.
Γελοίο σκουπίδι, εγώ ψήφισα εσένα κ είχες 4 ψήφους τότε. Τώρα βλέπω ότι είσαι μηδέν κ η ψήφος μου έχει πάει σε έναν άσχετο.
Πρέπει να είσαι τελειωμένο ναυάγιο για να κανείς τέτοιες μαλακιες.
Βάλε το θρεντ στον πάτο σου
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.012
Πόντοι
3.936
Γελοίο σκουπίδι, εγώ ψήφισα εσένα κ είχες 4 ψήφους τότε. Τώρα βλέπω ότι είσαι μηδέν κ η ψήφος μου έχει πάει σε έναν άσχετο.
Πρέπει να είσαι τελειωμένο ναυάγιο για να κανείς τέτοιες μαλακιες.
Βάλε το θρεντ στον πάτο σου


Σε πόνεσε πουτανακι που έριξες 4 ψήφους με τους κλώνους σου ;


Τώρα είσαι πρώτος σε ψήφους!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.322
Πόντοι
1.706
Ουπς τι βλεπω? Στημενη ψηφοφορια?
Παρακαλω να μπλοκαριστει το νημα.

Μοντ ξυπνα
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.012
Πόντοι
3.936
Ουπς τι βλεπω? Στημενη ψηφοφορια?
Παρακαλω να μπλοκαριστει το νημα.

Μοντ ξυπνα

Μη σκας μικρέ ρουφιάνε.

Έχω κρατήσει screenshot με τις ψήφους και θα επανέλθουν μόλις γλεντήσω τον κύριο Μαλάκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom