Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 621
  • Εμφανίσεις 172K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Naibre

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Απο τι ωρα ξεκιναει το προγραμμα;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
ξερει κανεις τι παιζει με το μαγαζι θα ανοιξει καθολου;
 

Xysamoles

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2017
Μηνύματα
78
Like
254
Πόντοι
20
2B194777-49D2-44EA-B326-8865793D9C53.png
Αφήνω αυτό εδώ για όποιον ενδιαφέρεται! ?
 

Xysamoles

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2017
Μηνύματα
78
Like
254
Πόντοι
20
Πρώτη επίσκεψη μετά από καιρό και η ποιότητα ήταν κάτω του… κακού! Ελπίζω να σώσω κανέναν. Αφήστε να περάσει λίγος καιρός μπας και φέρουν νέα πρόσωπα στο ρόστερ γιατί με αυτά δεν πας πουθενά…Δεν μας είχαν συνηθίσει έτσι τα τελευταία χρόνια τουλάχιστον!
 

sok13

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτη επίσκεψη μετά από καιρό και η ποιότητα ήταν κάτω του… κακού! Ελπίζω να σώσω κανέναν. Αφήστε να περάσει λίγος καιρός μπας και φέρουν νέα πρόσωπα στο ρόστερ γιατί με αυτά δεν πας πουθενά…Δεν μας είχαν συνηθίσει έτσι τα τελευταία χρόνια τουλάχιστον!
Φίλε ποίες κοπέλες είχε;;
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Πρώτη επίσκεψη μετά από καιρό και η ποιότητα ήταν κάτω του… κακού! Ελπίζω να σώσω κανέναν. Αφήστε να περάσει λίγος καιρός μπας και φέρουν νέα πρόσωπα στο ρόστερ γιατί με αυτά δεν πας πουθενά…Δεν μας είχαν συνηθίσει έτσι τα τελευταία χρόνια τουλάχιστον!
Μαλλον θα περιμενουν τις αλλες κοπελες να ειναι πληρεις εμβολιασμενες ,γιατι κανουν στην εισοδο σχολαστικο ελενχο.Εγω εκανα την δευτερη δοση την Δευτερα ,την Τριτη πηγα και δεν με βαλανε μεσα,γιατι δεν ειχανε περασει οι 14 μερες απο τοτε που εκανα την δευτερη δοση,απο μια αποψη καλα κανουνε , οχι σαν τον Καλιγουλα και το Καμπαρε που βαζουνε χωρις ελενχο
Τις προαλλες πηγα Καλιγουλα και μιλησα με μια κοπελα και μου ελεγε οτι ,ουτε σελφ τεστ κανουν ουτε τιποτα,οποτε καταλαβενετε τι γινεται,ενοειται οτι ελενχος στην εισοδο κανενας
 

Xysamoles

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2017
Μηνύματα
78
Like
254
Πόντοι
20
Μαλλον θα περιμενουν τις αλλες κοπελες να ειναι πληρεις εμβολιασμενες ,γιατι κανουν στην εισοδο σχολαστικο ελενχο.Εγω εκανα την δευτερη δοση την Δευτερα ,την Τριτη πηγα και δεν με βαλανε μεσα,γιατι δεν ειχανε περασει οι 14 μερες απο τοτε που εκανα την δευτερη δοση,απο μια αποψη καλα κανουνε , οχι σαν τον Καλιγουλα και το Καμπαρε που βαζουνε χωρις ελενχο
Τις προαλλες πηγα Καλιγουλα και μιλησα με μια κοπελα και μου ελεγε οτι ,ουτε σελφ τεστ κανουν ουτε τιποτα,οποτε καταλαβενετε τι γινεται,ενοειται οτι ελενχος στην εισοδο κανενας
Ναι μας έκαναν έλεγχο αλλά καλά κάνουν ρε φίλε οκ… Στο λεκαμπαρε μπαίνεις έτσι, πράγματι!
 

jcdenton

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2017
Μηνύματα
6
Κριτικές
3
Like
23
Πόντοι
0
Φίλε ποίες κοπέλες είχε;;
Όπως προανέφερε ο Nico την Βικτώρια & 2 χάλια Βουλγάρες. Λόγω του ό,τι δεν είχε κόσμο, η Βικτώρια (που κέρασα ποτό & χορό) μόνο που δεν μου έκατσε. Μεταξύ σοβαρού & αστείου μου είπε πως μπορεί να κάνει "παραπάνω" από prive χορό.
 

sok13

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Την γνωστή Βικτωρια με τα λίγα παραπάνω κιλάκια αλλά όμορφη. Και δυο δράκους η μια Μυριαμ και την αλλη δεν την θυμάμαι.
Όπως προανέφερε ο Nico την Βικτώρια & 2 χάλια Βουλγάρες. Λόγω του ό,τι δεν είχε κόσμο, η Βικτώρια (που κέρασα ποτό & χορό) μόνο που δεν μου έκατσε. Μεταξύ σοβαρού & αστείου μου είπε πως μπορεί να κάνει "παραπάνω"
Οκ ευχαριστώ.
Παίζει να γνωρίζουμε πότε θα γυρίσουν και εάν θα γυρίσουν Μισέλ και Ντανα?
Επίσης σάς ενημέρωσαν πότε θα ξεκινήσει να γεμίζει το ρόστερ; Ή θα μείνουν με αυτές τις 3 για καιρό
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
114
Like
159
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά όπως τα λένε οι συναγωνιστές είναι πήγα εχθές 2 Βουλγάρες ήταν και η Βικτώρια ήπια 1 ποτό και έκανα και ένα πριβέ με την μια Βουλγάρα με χίλια ζόρια. Ποιότητα κάτω του μετρίου και λίγος κόσμος στο μαγαζί με εμένα ειμασταν 2-3 άτομα που όλοι μάξιμουμ κάθονταν μια ώρα. Να ξέρετε ρώτησα για Λίζα μου είπαν δεν εργάζεται, ελπίζω να μην σταμάτησε μόνιμα από την δουλειά και σύντομα να επιστρέψει διότι και παλαιότερα το καλοκαίρι απουσίαζε για αρκετό διάστημα. Για οτιδήποτε νεότερο παρακαλώ ενημερώστε. Επίσης στο πριβέ χώρο μετά τον κοβιντ όλες κάνουν χώρο με στριγκακι μου είπαν δεν τις αφήνουν να το βγάλουν λόγο covid.
 

jcdenton

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2017
Μηνύματα
6
Κριτικές
3
Like
23
Πόντοι
0
Οκ ευχαριστώ.
Παίζει να γνωρίζουμε πότε θα γυρίσουν και εάν θα γυρίσουν Μισέλ και Ντανα?
Επίσης σάς ενημέρωσαν πότε θα ξεκινήσει να γεμίζει το ρόστερ; Ή θα μείνουν με αυτές τις 3 για καιρό
Για Μισέλ & Ντάνα δεν γνωρίζω. Από όσο μίλησα με Βικτώρια, είπε πως μέσα στον Σεπτέμβριο θα έρθουν κάποιες κοπέλες. Απλά, περιμένουν να περάσουν 14 ημέρες από τον εμβολιασμό.
 

sok13

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Για Μισέλ & Ντάνα δεν γνωρίζω. Από όσο μίλησα με Βικτώρια, είπε πως μέσα στον Σεπτέμβριο θα έρθουν κάποιες κοπέλες. Απλά, περιμένουν να περάσουν 14 ημέρες από τον εμβολιασμό.
Ευχαριστώ πολύ
 

Xysamoles

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2017
Μηνύματα
78
Like
254
Πόντοι
20
Οκ ευχαριστώ.
Παίζει να γνωρίζουμε πότε θα γυρίσουν και εάν θα γυρίσουν Μισέλ και Ντανα?
Επίσης σάς ενημέρωσαν πότε θα ξεκινήσει να γεμίζει το ρόστερ; Ή θα μείνουν με αυτές τις 3 για καιρό
Η Ντάνα είναι πλέον στο λε καμπαρέ. Πέρασα μια μέρα τυχαία και την είδα. Έφυγε από μπλου. Για Λιζα δεν γνωρίζω δυστυχώς!
 

sok13

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Η Ντάνα είναι πλέον στο λε καμπαρέ. Πέρασα μια μέρα τυχαία και την είδα. Έφυγε από μπλου. Για Λιζα δεν
Πω ρε φίλε κρίμα την προτιμούσα στο μπλου. Την πήρες για χορό ή κάνει μόνο σόου?
 

Xysamoles

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2017
Μηνύματα
78
Like
254
Πόντοι
20
Πω ρε φίλε κρίμα την προτιμούσα στο μπλου. Την πήρες για χορό ή κάνει μόνο σόου?
Την πήρα ναι γιατί και στο μπλου μόνο με αυτή πήγαινα ή με Μόνικα παλιότερα. Τα τυπικά του λε καμπαρέ τίποτα ιδιαίτερο. Αλλά μουνάρα νταααξ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom