Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 572
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

vaglem

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Λοιποοοοοον κοριτσια , καταλαβαινω οτι δουλευετε τοσες ωρες , ανθρωποι ειστε , θελετε να τσιμπησετε κατι ...

Αλλα αμα εχεις φαει σαλαμι μπυρας ΜΑΣΟΥΛΑ ΜΙΑ ΤΣΙΧΛΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ και μην μου ερχεσαι με ανασα που σκοτωνει ελεφαντα να ζητας ποτο/χορο !

:humpleg:  οκ ευχαριστουμε για τις πληροφοριες φιλος,επομενως την επομενη φορα θα φαμε σκορδιαλια και θα βγουμε για κανενα χορο η ποτακι !!!! Προσοχη τα γλωσσοφιλα ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ δια ροπαλου !!!!!  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
:humpleg:  οκ ευχαριστουμε για τις πληροφοριες φιλος,επομενως την επομενη φορα θα φαμε σκορδιαλια και θα βγουμε για κανενα χορο η ποτακι !!!! Προσοχη τα γλωσσοφιλα ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ δια ροπαλου !!!!!  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

εσεις κυριε vaglem καμια ενημερωση δεν θα μας κανετε ?  :birdman:  :birdman:  :birdman:
 

vaglem

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εσεις κυριε vaglem καμια ενημερωση δεν θα μας κανετε ?  :birdman:  :birdman:  :birdman:

Ναι μωρε στις 25 Μαρτιου ,αφου προηγηθει Μπακαλιαρος+Σκορδαλια.
Εεεε τι να πω !!!!  Ετυχες και εσυ τη μερα,τι στο καλο παστουρμα εφαγε η γκομενα !!!
Φιλικα  :grin: !!!!
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
μπακαλιαρος σκορδαλια

και της γιασμιν τα  :tits2:
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
η Γιασμιν βρωμουσε τελικα??

yeap !

και κατι αλλο ... μια επαγγελματιας χορευτρια ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ να διατηρει το σωμα της σε καλη κατασταση . κοιλιες και κωλαρες δεν πρεπει να υπαρχουν σε στριπτιτζαδικα ... αναφερομαι σε γιασμιν και μαγλεν .


 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Αρχικά ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε όλους.
Από ότι κατάλαβα το μαγαζί που δουλεύει περισσότερο είναι το Iguana, παρόλα τα αρνητικά (σκορδαλιά, τζατζίκι κλπ).
Τα συμπεράσματα από την χθεσινή μου επίσκεψη είναι πως η παρακμή είναι μεγάλη.
Γκόμενες κάποιες καλές , κάποιες πάλι κλασικά απαράδεκτες.
Ήπια ένα ποτό και δρόμο.


Υ.Γ. Πάντως πιστεύω πως υπάρχουν και βιτζιόζοι που γουστάρουν χλαπάτσες και μπόχαλες γκόμενες  :rockon:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.318
Πόντοι
12.525
yeap !

και κατι αλλο ... μια επαγγελματιας χορευτρια ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ να διατηρει το σωμα της σε καλη κατασταση . κοιλιες και κωλαρες δεν πρεπει να υπαρχουν σε στριπτιτζαδικα ... αναφερομαι σε γιασμιν και μαγλεν .
η Γιασμιν ειναι και μονιμα ιδρωμενη και λιπαρη.δεν ταιριαζει με την υπολοιπη ομαδα....η φιλη μου η Ταρα επεστρεψε???
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

μαλλον το ακουσα αυτο το ονομα , αλλα δεν περνω ορκο ...
 

vaglem

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
η Γιασμιν ειναι και μονιμα ιδρωμενη και λιπαρη.δεν ταιριαζει με την υπολοιπη ομαδα....η φιλη μου η Ταρα επεστρεψε???

...τι να κανουμε με το κοριτσι αυτο,μπορει να γουσταρει και μπουκουβο !!!!! Η Ταρα ηρθε ,αλλα δεν ειδα την μελαχρινη την Ουγγαρεζα,ονομα δε θυμαμαι.
 

ΝΤΕΡΒΙΣΟΠΑΙΔΟ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2010
Μηνύματα
1
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΥΓΗΡΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.ΠΗΓΑ ΧΤΕΣ,ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΕΚΕΙ,ΜΕΣΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ,ΠΙΣΤΕΥΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ,ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ,ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ,ΚΑΙ ΑΝ ΠΙΑΣΕΙ,ΕΠΙΑΣΕ.ΡΕ ''ΜΑΓΚΕΣ'',ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΕΙΝΕΣΤΑΙ ΣΕ ΤΑΓΑΡΟΒΛΑΧΟΥΣ...ΕΝΤΑΞΕΙ?ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΥΓΗΡΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.ΠΗΓΑ ΧΤΕΣ,ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΕΚΕΙ,ΜΕΣΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ,ΠΙΣΤΕΥΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ,ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ,ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ,ΚΑΙ ΑΝ ΠΙΑΣΕΙ,ΕΠΙΑΣΕ.ΡΕ ''ΜΑΓΚΕΣ'',ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΕΙΝΕΣΤΑΙ ΣΕ ΤΑΓΑΡΟΒΛΑΧΟΥΣ...ΕΝΤΑΞΕΙ?ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ...
φιλε γραφε με μικρα γιατι ειναι στους κανονες του site.το ιδιο θεμα το εχουμε ξαναθιξει με για το μαγαζι αυτο αλλα γινεται κ σε αλλα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.318
Πόντοι
12.525
ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΥΓΗΡΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.ΠΗΓΑ ΧΤΕΣ,ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΕΚΕΙ,ΜΕΣΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ,ΠΙΣΤΕΥΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ,ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ,ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ,ΚΑΙ ΑΝ ΠΙΑΣΕΙ,ΕΠΙΑΣΕ.ΡΕ ''ΜΑΓΚΕΣ'',ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΕΙΝΕΣΤΑΙ ΣΕ ΤΑΓΑΡΟΒΛΑΧΟΥΣ...ΕΝΤΑΞΕΙ?ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ...
δεν εχει γινει ποτε σε μενα αυτο και μπορει να εχω παει καμια 40 φορες στο μαγαζι.ισα ισα οι σερβιτοροι θυμουνται ανα πασα στιγμη τι εχεις παραγγειλει μολις τους ρωτησεις.το οτι γραφτηκες χθες στο σαιτ για να πεις μονο αυτο ειναι λιγο περιεργο
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
και γω συμφωνω με τον pacino ..μεχρι τωρα σε ολα αψογοι ...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
δεν εχει γινει ποτε σε μενα αυτο και μπορει να εχω παει καμια 40 φορες στο μαγαζι.ισα ισα οι σερβιτοροι θυμουνται ανα πασα στιγμη τι εχεις παραγγειλει μολις τους ρωτησεις.το οτι γραφτηκες χθες στο σαιτ για να πεις μονο αυτο ειναι λιγο περιεργο
κ μενα μου φαινεται περιεργο το ποστ αλλα περσυ μια φορα που ειχα παει με εναν φιλο κ ειχαμε κατι κουπονια για χορους μας ειχαν χρεωσει 1 ποτο παραπανω θελω να πιστευω κατα λαθος
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.318
Πόντοι
12.525
πηγα χθες το βραδυ μετα απο κανα δυο μηνες.βρηκα 5 καινουριες κοπελες....
-Αγνη(Ουγγαρια).ωραια ευχαριστη κοπελιτσα με πολυ τρυφερο δερμα.καναμε και πριβε και ηταν ενταξει
-Δωρα(Ουγγαρια)ξανθια διμετρη 22 χρονων με πολλα τατου στο στερνο και σκυλοφατσα.ηλιθια ομως στον χαραχτηρα
-Σουζανα(Ουγγαρια) ωριμη μελαχρινη ευχαριστη παρουσια με φοβερο κορμι και αυτη
-Αγκνες(Λιθουανια).ενας αγγελος!!επισης διμετρη καστανη με πανεμορφο προσωπο και πολυ γλυκεια στην παρεα.καναμε και πριβε αλλα δυστυχως δε μ'αφησε να χωσω την μουρη μου στο κωλαρακι της
-Λινα(Λιθουανια)επισης πανεμορφη με ωραιο κορμι αλλα λιγο κοντουλα
εχει δυναμωσει επικινδυνα η ομαδα...απο τις παλιες ηταν μονο η Γιασμιν(Τσεχια).επισης συνεχιζουν η Βερονικα και Μεγκυ(Τσεχια),η μαυρουλα Συλβια και φυσικα ο δυναμιτης Μαρλεν.χθες αυτες ειχαν ρεπο.η Ταρα(Σιβηρια)θα λειψει για λιγες μερες.η πολυ ομορφη Τσεχα Λεα και η Κασυ,εφυγαν...
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
την dora εγω δεν θα την ελεγα ηλιθια .καλη ειναι ...
 

papaki74

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
πηγα χθες το βραδυ μετα απο κανα δυο μηνες.βρηκα 5 καινουριες κοπελες....
-Αγνη(Ουγγαρια).ωραια ευχαριστη κοπελιτσα με πολυ τρυφερο δερμα.καναμε και πριβε και ηταν ενταξει
-Δωρα(Ουγγαρια)ξανθια διμετρη 22 χρονων με πολλα τατου στο στερνο και σκυλοφατσα.ηλιθια ομως στον χαραχτηρα
-Σουζανα(Ουγγαρια) ωριμη μελαχρινη ευχαριστη παρουσια με φοβερο κορμι και αυτη
-Αγκνες(Λιθουανια).ενας αγγελος!!επισης διμετρη καστανη με πανεμορφο προσωπο και πολυ γλυκεια στην παρεα.καναμε και πριβε αλλα δυστυχως δε μ'αφησε να χωσω την μουρη μου στο κωλαρακι της
-Λινα(Λιθουανια)επισης πανεμορφη με ωραιο κορμι αλλα λιγο κοντουλα
εχει δυναμωσει επικινδυνα η ομαδα...απο τις παλιες ηταν μονο η Γιασμιν(Τσεχια).επισης συνεχιζουν η Βερονικα και Μεγκυ(Τσεχια),η μαυρουλα Συλβια και φυσικα ο δυναμιτης Μαρλεν.χθες αυτες ειχαν ρεπο.η Ταρα(Σιβηρια)θα λειψει για λιγες μερες.η πολυ ομορφη Τσεχα Λεα και η Κασυ,εφυγαν...
επίσκεψη πριν 4 με 5 μήνες . Καλές εντυπώσεις. είχα πάρει 3 πριβέ την βερόνικα. πολύ ωραία αλλά χοροπηδάει λιγο άγαρμπα. ξέρει αν παίζει κανείς τίποτα εκεί μέσα?πέρα από μαρλεν. Θα ήταν χρήσιμο να μας πεις εμπειρίες από το πριβέ με τα κορίτσια που πήρες. και ποιες είναι οι καλές μέρες με πλήρη ενδεκάδα χωρίς απουσίες?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.318
Πόντοι
12.525
επίσκεψη πριν 4 με 5 μήνες . Καλές εντυπώσεις. είχα πάρει 3 πριβέ την βερόνικα. πολύ ωραία αλλά χοροπηδάει λιγο άγαρμπα. ξέρει αν παίζει κανείς τίποτα εκεί μέσα?πέρα από μαρλεν. Θα ήταν χρήσιμο να μας πεις εμπειρίες από το πριβέ με τα κορίτσια που πήρες. και ποιες είναι οι καλές μέρες με πλήρη ενδεκάδα χωρίς απουσίες?
Γιατι 3 με τη Βερονικα και οχι 3 με τρεις διαφορετικες?δεν παιζει τιποτα εκει μεσα.τι εμπειριες ρε φιλε?εναν απλο χορο καναμε....απλως η Λιθουανη Αγκνες ηταν καπως γρηγορη στις κινησεις της και πιο βιαστικη στο ποτο.η Ουγγαρεζα ηταν πιο αισθησιακη νομιζω.
πληρη εντεκαδα λογικα θα πετυχεις το Σαββατο αλλα δε ξερω αν θα βρεις να κατσεις πουθενα.καθημερινες εχω πετυχει μεχρι 8 κοπελες αν θυμαμαι.

και κατι ακομα.....εγω ειμαι φαν του μαγαζιου ΑΛΛΑ.....το προχθεσινο ουισκυ με γαμησε το κεφαλι.ενα ποτο ηπια και ολη την επομενη μερα δε μποσουσα να συνελθω.εχει ξανασυμβει αυτο στο ιδιο μαγαζι.σας εχει τυχει και εσας ποτε αυτο στο Ιγκουανα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom