Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (5 μέλη και 12 επισκέπτες)

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.610
Πόντοι
496
Συγνώμη ρε μάγκα, εσύ διάλογο ήθελες να κάνεις ή κάτι άλλο ήθελες να κάνεις...? Αν ήθελες διάλογο θα μπορούσες να πήγαινες στη Φιλοσοφική σχολή. Επίσης, τη χυλόπιτα να φάω ρε φίλε...? Είναι δυνατόν να διεκδικήσω μία τέτοια? Βάζω στοίχημα το αμάξι μου ότι αν ζητήσεις νούμερο (δεν λέω για την συγκεκριμένη, μίλησα γενικώς) δεν θα το πάρεις ποτέ και αν το πάρεις και στείλεις δεν θα πάρεις απάντηση. Σκέφτηκες ποτέ ότι με τα λεφτά σου που τα βγάζεις με αίμα και ιδρώτα αν είσαι εργαζόμενος ή τα βγάζει με αίμα και ιδρώτα ο πατέρας σου αν είσαι φοιτητής αυτή μπορεί να αγοράζει την άσπρη του γκόμενου της? Τέλος, εγώ άκουσα την συνέντευξη που παραχώρησε και έλεγε ότι καίτοι παντρεμένη είχε of και πλατφόρμες... Δηλαδή την πηδουσαν ενώ είχε άντρα. Για μένα προσωπικά, μία γυναίκα με παιδιά να έχει πλατφόρμες είναι απαράδεκτο. Δικαίωμα μου δεν είναι...? Εγω εύχομαι να την βγάλεις έξω και να την πάρεις και παρτουζα αν μπορείς. Μάγκα θα σε πω...
τι αμαξι τυπε?
 

Fifikos300

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Συγνώμη ρε μάγκα, εσύ διάλογο ήθελες να κάνεις ή κάτι άλλο ήθελες να κάνεις...? Αν ήθελες διάλογο θα μπορούσες να πήγαινες στη Φιλοσοφική σχολή. Επίσης, τη χυλόπιτα να φάω ρε φίλε...? Είναι δυνατόν να διεκδικήσω μία τέτοια? Βάζω στοίχημα το αμάξι μου ότι αν ζητήσεις νούμερο (δεν λέω για την συγκεκριμένη, μίλησα γενικώς) δεν θα το πάρεις ποτέ και αν το πάρεις και στείλεις δεν θα πάρεις απάντηση. Σκέφτηκες ποτέ ότι με τα λεφτά σου που τα βγάζεις με αίμα και ιδρώτα αν είσαι εργαζόμενος ή τα βγάζει με αίμα και ιδρώτα ο πατέρας σου αν είσαι φοιτητής αυτή μπορεί να αγοράζει την άσπρη του γκόμενου της? Τέλος, εγώ άκουσα την συνέντευξη που παραχώρησε και έλεγε ότι καίτοι παντρεμένη είχε of και πλατφόρμες... Δηλαδή την πηδουσαν ενώ είχε άντρα. Για μένα προσωπικά, μία γυναίκα με παιδιά να έχει πλατφόρμες είναι απαράδεκτο. Δικαίωμα μου δεν είναι...? Εγω εύχομαι να την βγάλεις έξω και να την πάρεις και παρτουζα αν μπορείς. Μάγκα θα σε πω...
Εσύ που ξες τι υλικό ανεβάζει στο ονλιφανς . Μήπως είσαι συνδρομητής; Γιατί στη συνέντευξη λέει για φωτό μονο . Εντάξει μόνος σου προδιδεσαι bro
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
140
Like
247
Πόντοι
21
Διάβασα και τα παραπάνω σχόλια σου με πολλή προσοχή,τη γνώρισες μέσω κάποιου φίλου στη Μηχανιώνα, την είδες σε ξενοδοχείο στη Χαλκιδική που μόνο η κόρη του Βαρδινογιάννη μπορεί να μείνε (υπερβάλεις και το έχεις παραδεχτεί) από ενα γνωστό σου που έχει μάντρα έμαθες ότι πήρε αμάξι που εμείς δε μπορούμε ούτε τις ζάντες του να αγοράσουμε και σε αυτό που έγραψες γιι το αμάξι της φάνηκε πόσο φαφλατας, δολοπλόκος και ψεύτης είσαι, καθώς όταν πήγα με τη παρέα μου στο μαγαζί, φύγαμε τελευταίοι και σταματήσαμε σε κάποιο φούρνο στην Αγίου Δημητρίου, όσο τρώγαμε έσκασε και η ΚΩ-ΛΑΡΑ να πάρει τυρόπιτες καί μπουγάτσα στα παιδιά της (όπως είπε) ήταν και εκτός μαγαζιού ευγενέστατη, απλά πολύ πιο μαζεμένη με ένα μικρομεσαίο αμάξι το οποίο αμάξι έχει και ο σύζυγός της αδερφής μου καί τό πήρε πέρυσι την άνοιξη 12 χιλιάρικα μεταχειρισμένο και είναι και δύο μοντέλα νεότερο, οπότε το αμάξι της κοπέλας το πολύ να κοστίζει 9 χιλιάρικα, χαμάλης να δουλέψεις ένα τέτοιο αμάξι μπορεί να πάρει ο καθένας...
Επιμένω στην αρχική μου διαπίστωση ότι έχεις φάει άκυρο ή πηγές στο μαγαζί,τα εσκασες χοντρά και το φυσάς και δε κρυώνει
Εγώ επιμένω οτι πρέπει να πας στην Σταυρούπολη. Ρε μάγκα, σκέψου εσύ για να πάρεις αμάξι πόσο πρέπει να δουλέψεις? Αν έχεις δουλέψει ποτέ στη ζωή σου... Αν πας ξανά στο μαγαζί λκμ ρώτα την κυρία για τις διακοπές της στην Χαλκιδική. Φίλος μου barman την γαμουσε παρτουζα με έναν dj. Θες το πιστεύεις θέλεις όχι. Δικαίωμα σου. Εγώ σου λέω και δεν λέω τίποτα άλλο, όταν πληρώνεις τις κύριες να ξέρεις ότι πληρώνεις την άσπρη του γκόμενου. Να το ξέρεις. Τέλος, σου λέω ότι αν την βγάλεις έξω την κυρία ακόμα και σε εστιατόριο εγώ ένα ταπεινό Peugeot που έχω στο δίνω.
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
140
Like
247
Πόντοι
21
Διάβασα και τα παραπάνω σχόλια σου με πολλή προσοχή,τη γνώρισες μέσω κάποιου φίλου στη Μηχανιώνα, την είδες σε ξενοδοχείο στη Χαλκιδική που μόνο η κόρη του Βαρδινογιάννη μπορεί να μείνε (υπερβάλεις και το έχεις παραδεχτεί) από ενα γνωστό σου που έχει μάντρα έμαθες ότι πήρε αμάξι που εμείς δε μπορούμε ούτε τις ζάντες του να αγοράσουμε και σε αυτό που έγραψες γιι το αμάξι της φάνηκε πόσο φαφλατας, δολοπλόκος και ψεύτης είσαι, καθώς όταν πήγα με τη παρέα μου στο μαγαζί, φύγαμε τελευταίοι και σταματήσαμε σε κάποιο φούρνο στην Αγίου Δημητρίου, όσο τρώγαμε έσκασε και η ΚΩ-ΛΑΡΑ να πάρει τυρόπιτες καί μπουγάτσα στα παιδιά της (όπως είπε) ήταν και εκτός μαγαζιού ευγενέστατη, απλά πολύ πιο μαζεμένη με ένα μικρομεσαίο αμάξι το οποίο αμάξι έχει και ο σύζυγός της αδερφής μου καί τό πήρε πέρυσι την άνοιξη 12 χιλιάρικα μεταχειρισμένο και είναι και δύο μοντέλα νεότερο, οπότε το αμάξι της κοπέλας το πολύ να κοστίζει 9 χιλιάρικα, χαμάλης να δουλέψεις ένα τέτοιο αμάξι μπορεί να πάρει ο καθένας...
Επιμένω στην αρχική μου διαπίστωση ότι έχεις φάει άκυρο ή πηγές στο μαγαζί,τα εσκασες χοντρά και το φυσάς και δε κρυώνει
Τελευταίο μήνυμα και δεν ασχολούμαι άλλο με τον διαδικτυακό σου πόλεμο. Επειδή είσαι ένα τρολ. Φίλε, φέρε μια τέτοια στους γονείς σου. Μια χωρισμένη, 45αρα, με τέσσερα παιδιά, με πλατφόρμες και δουλειά σε στριπ κλαμπ και αν δεν σε πετάξουν στο Φιλιππειο να σε φάνε οι λύκοι εγώ θα βγω με στρινγκ στην Τσιμισκή...
 

Fifikos300

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Και αυτή 45αρα είναι φίλε. Αλλά έχει μεγάλα βίτσια. Η περίπτωση της είναι ένα καθαρό red flag (χωρισμένη, 4 παιδιά, of και blue iguana) ωστόσο έχει ανωμαλία φουλ. Σκέψου ότι ο άντρας της πριν βγάλει διαζύγιο ήξερε για την ζωή της και μόνο όταν είδε τα βίντεο της την χώρισε. Σκέψου, ότι έχει κάνει βίντεο που την πηδουσε ένας με την κόρη της...

Εγώ επιμένω οτι πρέπει να πας στην Σταυρούπολη. Ρε μάγκα, σκέψου εσύ για να πάρεις αμάξι πόσο πρέπει να δουλέψεις? Αν έχεις δουλέψει ποτέ στη ζωή σου... Αν πας ξανά στο μαγαζί λκμ ρώτα την κυρία για τις διακοπές της στην Χαλκιδική. Φίλος μου barman την γαμουσε παρτουζα με έναν dj. Θες το πιστεύεις θέλεις όχι. Δικαίωμα σου. Εγώ σου λέω και δεν λέω τίποτα άλλο, όταν πληρώνεις τις κύριες να ξέρεις ότι πληρώνεις την άσπρη του γκόμενου. Να το ξέρεις. Τέλος, σου λέω ότι αν την βγάλεις έξω την κυρία ακόμα και σε εστιατόριο εγώ ένα ταπεινό Peugeot που έχω στο δίνω.
Εσύ ρε μαγκα τι φάση εισαι; Έχεις παντού γνωστούς που γαμανε κ έχουν δει κ έχουν ακούσει ; Αυτά τι είναι τώρα αποδείξεις ; Κ εγώ μπορεί να λέω ότι ένας γνωστός μου είχε γκόμενα την Φουρέιρα ..τι σημαίνει αυτό ότι την είχε ; Όλο παπατζα κ αερολογια είσαι
 

Scooby doo3

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Συγνώμη ρε μάγκα, εσύ διάλογο ήθελες να κάνεις ή κάτι άλλο ήθελες να κάνεις...? Αν ήθελες διάλογο θα μπορούσες να πήγαινες στη Φιλοσοφική σχολή. Επίσης, τη χυλόπιτα να φάω ρε φίλε...? Είναι δυνατόν να διεκδικήσω μία τέτοια? Βάζω στοίχημα το αμάξι μου ότι αν ζητήσεις νούμερο (δεν λέω για την συγκεκριμένη, μίλησα γενικώς) δεν θα το πάρεις ποτέ και αν το πάρεις και στείλεις δεν θα πάρεις απάντηση. Σκέφτηκες ποτέ ότι με τα λεφτά σου που τα βγάζεις με αίμα και ιδρώτα αν είσαι εργαζόμενος ή τα βγάζει με αίμα και ιδρώτα ο πατέρας σου αν είσαι φοιτητής αυτή μπορεί να αγοράζει την άσπρη του γκόμενου της? Τέλος, εγώ άκουσα την συνέντευξη που παραχώρησε και έλεγε ότι καίτοι παντρεμένη είχε of και πλατφόρμες... Δηλαδή την πηδουσαν ενώ είχε άντρα. Για μένα προσωπικά, μία γυναίκα με παιδιά να έχει πλατφόρμες είναι απαράδεκτο. Δικαίωμα μου δεν είναι...? Εγω εύχομαι να την βγάλεις έξω και να την πάρεις και παρτουζα αν μπορείς. Μάγκα θα
Διάβασα και τα παραπάνω σχόλια σου με πολλή προσοχή,τη γνώρισες μέσω κάποιου φίλου στη Μηχανιώνα, την είδες σε ξενοδοχείο στη Χαλκιδική που μόνο η κόρη του Βαρδινογιάννη μπορεί να μείνε (υπερβάλεις και το έχεις παραδεχτεί) από ενα γνωστό σου που έχει μάντρα έμαθες ότι πήρε αμάξι που εμείς δε μπορούμε ούτε τις ζάντες του να αγοράσουμε και σε αυτό που έγραψες γιι το αμάξι της φάνηκε πόσο φαφλατας, δολοπλόκος και ψεύτης είσαι, καθώς όταν πήγα με τη παρέα μου στο μαγαζί, φύγαμε τελευταίοι και σταματήσαμε σε κάποιο φούρνο στην Αγίου Δημητρίου, όσο τρώγαμε έσκασε και η ΚΩ-ΛΑΡΑ να πάρει τυρόπιτες καί μπουγάτσα στα παιδιά της (όπως είπε) ήταν και εκτός μαγαζιού ευγενέστατη, απλά πολύ πιο μαζεμένη με ένα μικρομεσαίο αμάξι το οποίο αμάξι έχει και ο σύζυγός της αδερφής μου καί τό πήρε πέρυσι την άνοιξη 12 χιλιάρικα μεταχειρισμένο και είναι και δύο μοντέλα νεότερο, οπότε το αμάξι της κοπέλας το πολύ να κοστίζει 9 χιλιάρικα, χαμάλης να δουλέψεις ένα τέτοιο αμάξι μπορεί να πάρει ο καθένας...
Επιμένω στην αρχική μου διαπίστωση ότι έχεις φάει άκυρο ή πηγές στο μαγαζί,τα εσκασες χοντρά και το φυσάς και δε κρ

Συγνώμη ρε μάγκα, εσύ διάλογο ήθελες να κάνεις ή κάτι άλλο ήθελες να κάνεις...? Αν ήθελες διάλογο θα μπορούσες να πήγαινες στη Φιλοσοφική σχολή. Επίσης, τη χυλόπιτα να φάω ρε φίλε...? Είναι δυνατόν να διεκδικήσω μία τέτοια? Βάζω στοίχημα το αμάξι μου ότι αν ζητήσεις νούμερο (δεν λέω για την συγκεκριμένη, μίλησα γενικώς) δεν θα το πάρεις ποτέ και αν το πάρεις και στείλεις δεν θα πάρεις απάντηση. Σκέφτηκες ποτέ ότι με τα λεφτά σου που τα βγάζεις με αίμα και ιδρώτα αν είσαι εργαζόμενος ή τα βγάζει με αίμα και ιδρώτα ο πατέρας σου αν είσαι φοιτητής αυτή μπορεί να αγοράζει την άσπρη του γκόμενου της? Τέλος, εγώ άκουσα την συνέντευξη που παραχώρησε και έλεγε ότι καίτοι παντρεμένη είχε of και πλατφόρμες... Δηλαδή την πηδουσαν ενώ είχε άντρα. Για μένα προσωπικά, μία γυναίκα με παιδιά να έχει πλατφόρμες είναι απαράδεκτο. Δικαίωμα μου δεν είναι...? Εγω εύχομαι να την βγάλεις έξω και να την πάρεις και παρτουζα αν μπορείς. Μάγκα θα σε πω...
Εσύ γιατί ασχολείσαι με την προσωπική της ζωή ; Τι μας ενδιαφέρει. Για να βρεις γυναίκα να παντρευτείς πας εκεί ;
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.610
Πόντοι
496

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
140
Like
247
Πόντοι
21
Εσύ ρε μαγκα τι φάση εισαι; Έχεις παντού γνωστούς που γαμανε κ έχουν δει κ έχουν ακούσει ; Αυτά τι είναι τώρα αποδείξεις ; Κ εγώ μπορεί να λέω ότι ένας γνωστός μου είχε γκόμενα την Φουρέιρα ..τι σημαίνει αυτό ότι την είχε ; Όλο παπατζα κ αερολογια είσαι
Πόσα προφίλ έχεις ρε φίλε?
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
140
Like
247
Πόντοι
21
Εσύ γιατί ασχολείσαι με την προσωπική της ζωή ; Τι μας ενδιαφέρει. Για να βρεις γυναίκα να παντρευτείς πας εκεί ;
Εσένα τι σε νοιάζει ρε φίλε? Ο γκόμενος της είσαι?
 

leftgk

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
18
Like
60
Πόντοι
0
Μετά από περιέργεια επισκέφτηκα το συγκεκριμένο κλαμπ. Πολύ ωραίος χώρος και καθαρά ποτά . Πολύ ωραία κορίτσια. Μίλησα κ με αυτή τη Λαρα για την οποία διάβασα πολλά . Ευγενεστατη κ πολύ γλυκιά . Είναι πολύ ντουκι όντως αλλά ήταν πολύ καυλιάρα στο χορό !!
Τωρα όσοι γράφουν προφανώς έχουν φάει άκυρο από την κυρία Λαρα για αυτό όλο αυτό το hate

Δε ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ που πήγα στο μαγαζί το προηγούμενο Σάββατο, μίλησα με τη ΚΩ-ΛΑΡΑ ήταν ευγενέστατη, ήξερε πολύ καλά πως να μιλήσει και στο prive έδωσε πόνο,με απογείωσε!!

Δύο τυχαία και αυθόρμητα μηνύματα :cheesy:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
17.261
Πόντοι
3.796
Τι διαβάζουμε εδώ μέσα ρε σεις .
Αντί να μάθουμε κανένα καλό νέο και άμα έχει καμία καλή μουναρα να κάνει σόου στο μαγαζί ,ασχολούμαστε με το ξέπλυμα της 45ρας.
Ξεκολλήστε τα μυαλά σας ρε λίγο ,αν όντως γράφονται σοβαρά αυτά εδώ ,τότε μιλάμε για παιδάκια που δεν ξέρουν καν που βρίσκονται όταν μπαίνουν σε ένα τέτοιο μαγαζί .
Προφανώς βέβαια μιλάμε για ψευτοπροφιλ που προσπαθούν να ξεπλύνουν το όνομα της κοπέλας ,μπορεί και εν γνώση της ή αποσκοπώντας σε έρωτες από αγαπουληδες.
Στα αρχιδια μας τι κάνει η κάθε μία έξω από την δουλειά της ,το θέμα είναι ότι πολλοί έχετε χάσει την ουσία της διασκέδασης και δεν καταλαβαίνετε ότι μιλάμε για στριπ κλαμπ που πλέον και αυτά πιο πολύ μοιάζουν με κωλομπαρα και απλά περιμένουν τα θύματα .
Πραγματικά πιτσιρίκια σαν εσάς άμα είχαν ζήσει τις εποχές του 05-10 και έβλεπαν τι μουνια είχε αυτό το μαγαζί ..αυτή την Λάρα που τόσο εκθειάζετε δεν θα την είχαν ούτε στην λατζα.
Δεν έχω τίποτα προσωπικό μαζί της ,αλλά διαβάζω μαλακίες και γίνεται ντόρος για καταδταστασεις πλέον γελοίες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom