Νέα

Bitcoin - Κρυπτονομίσματα και Φορολόγηση σε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tkinaliss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 681
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Cardano δεν έχω άλλα πολλοί το πιστεύουν ακόμα κ ομως. Εχω πολλά άλλα όμως π.χ. Solana, Ethereum, Terra, Bnb κα

Το decentraland μαλακια λες ε? Άκουγα για το μέλλον του Metaverse κ πήρα κ από αυτό.. Γιατι εσυ τι έχεις?
sundbox
 

Silver26

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
3
Like
1
Πόντοι
0
Ρίξτε μια ματιά στο LRC συνεργασιά με gamespot για το marketpace
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.849
Πόντοι
6.796

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Τσιμπήσα μερικά Terra Luna σήμερα σε τιμή ευκαιρίας τυπε
Δε θα ξανασχοληθω με trading κρυπτονομισματων. Μόνο staking σε stablecoins από δω και πέρα. Μικρότερη απόδοση, αλλά μηδαμινό ρίσκο.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.661
Like
2.296
Πόντοι
456
Cardano δεν έχω άλλα πολλοί το πιστεύουν ακόμα κ ομως. Εχω πολλά άλλα όμως π.χ. Solana, Ethereum, Terra, Bnb κα

Το decentraland μαλακια λες ε? Άκουγα για το μέλλον του Metaverse κ πήρα κ από αυτό.. Γιατι εσυ τι έχεις?
BTC, ETH, SOL καρφωτό
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
  • Like
Αντιδράσεις: Begood

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.661
Like
2.296
Πόντοι
456
Με NFT σχολείστε ;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
εγω προς το παρον ψαχνω τροπους να φτιαχνω και να τα βαζω προς πωληση...ειχα μπει στο sandbox του metaverse καθομουν και εφτιαχνα ενα δρακο για βδομαδες και δεν με αφηνε να τον βαλω στο marketplace...τωρα κοιταζω το opensea αλλα εχει μεγαλες προμηθειες για να τα πουλησεις
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Δε θα ξανασχοληθω με trading κρυπτονομισματων. Μόνο staking σε stablecoins από δω και πέρα. Μικρότερη απόδοση, αλλά μηδαμινό ρίσκο.
μακρυα απο trading καποτε ειχα μπει για τα καλα μεσα στους δεικτες και επαιζα για χρονια (μονο αυτοι που τους φτιανουν βγαζουν,η αυτοματα συστηματα και τα πουλάνε στο MQL5)...μετα απο χρονια κατάλαβα οτι μονο πανω απο το 1day time frame μπορεις να παρεις στα σοβαρα την τεχνικη αναλυση.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.661
Like
2.296
Πόντοι
456
εγω προς το παρον ψαχνω τροπους να φτιαχνω και να τα βαζω προς πωληση...ειχα μπει στο sandbox του metaverse καθομουν και εφτιαχνα ενα δρακο για βδομαδες και δεν με αφηνε να τον βαλω στο marketplace...τωρα κοιταζω το opensea αλλα εχει μεγαλες προμηθειες για να τα πουλησεις
Η προμήθεια εξαρτάτε απο τον δημιουργό. Ψάξε και το Magic Eden για SOL.
Έχει πρόξεκτς αξιότιμα <1000$. Εχω κάποια να σου προτείνω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μακρυα απο trading καποτε ειχα μπει για τα καλα μεσα στους δεικτες και επαιζα για χρονια (μονο αυτοι που τους φτιανουν βγαζουν,η αυτοματα συστηματα και τα πουλάνε στο MQL5)...μετα απο χρονια κατάλαβα οτι μονο πανω απο το 1day time frame μπορεις να παρεις στα σοβαρα την τεχνικη αναλυση.
Εκτός αν έχεις καλά μπότς. Εκεί βγάζεις πράμα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Η προμήθεια εξαρτάτε απο τον δημιουργό. Ψάξε και το Magic Eden για SOL.
Έχει πρόξεκτς αξιότιμα <1000$. Εχω κάποια να σου προτείνω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εκτός αν έχεις καλά μπότς. Εκεί βγάζεις πράμα
πιο πολλα (και σιγουρα λεφτα) βγαζουν αυτοι που τα φτιάχνουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η προμήθεια εξαρτάτε απο τον δημιουργό. Ψάξε και το Magic Eden για SOL.
Έχει πρόξεκτς αξιότιμα <1000$. Εχω κάποια να σου προτείνω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εκτός αν έχεις καλά μπότς. Εκεί βγάζεις πράμα
πρεπει να αγορασω sol?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Begood

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.661
Like
2.296
Πόντοι
456

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
μακρυα απο trading καποτε ειχα μπει για τα καλα μεσα στους δεικτες και επαιζα για χρονια (μονο αυτοι που τους φτιανουν βγαζουν,η αυτοματα συστηματα και τα πουλάνε στο MQL5)...μετα απο χρονια κατάλαβα οτι μονο πανω απο το 1day time frame μπορεις να παρεις στα σοβαρα την τεχνικη αναλυση.
Δεν πιστεύω στους δείκτες, υπάρχουν πολλοί αστάθμητοι παράγοντες. Την κατάρρευση του Νοεμβρίου κανένας δείκτης δε την προέβλεψε, ενώ όλοι μιλούσαν για $100.000 για το BTC μέχρι τέλος του έτους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom