Νέα

BBC για παντρεμένη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxnikos69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
1
Like
2.799
Πόντοι
456
Πηγαίνει μία ξανθιά σε Sεξ-shop ξαναμμένη, και κοιτάζει στους δονητές.
Λέει στο υπάλληλο να της δείξει τους καλούς και εκείνος αρχίζει…
– Αυτός είναι 13 πόντοι μήκος, 9 περίμετρος και πολύ καλός με 15€.
– και αυτός; του λεει η Ξανθιά που του δείχνει έναν άλλο..
– Και αυτός ο δ*νητής εξαιρετικός, 18 πόντοι μήκος, 14 περίμετρο και φλέβες με 25€.
– Και αυτός; του ξανά-λέει η Ξανθιά που του δείχνει έναν πιο μεγάλο..
– Πολύ καλός, 25 πόντοι μήκος, 20 περίμετρο και μηχανισμό με 50€.
– Και αυτός εκεί ο Κόκκινος; του λέει η Ξανθιά…
– Αυτός κυρία μου δεν πωλείται. Λέει ο Υπάλληλος.
– Μα γιατί, εγώ αυτόν εκεί θέλω. Γιατί δεν τον πουλάτε;

– Γιατί αυτός είναι ο Πυροσβεστήρας….
 

hellroach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
407
Πόντοι
280
δε ξερω που τις εχετε πετυχει αυτες τις γνωστες σας οι οποιες ειναι λιγες που να ειναι τοσο απελπισμενες και να πηγαινουν με τετοιους,αλλα προφανως σε τετοιες ουτε καλημερα δεν λεω γιατι αντιπαθω τις καρακαριολες,σα τους λευκους και τις λευκες τιποτα,τωρα οποιος ή οποια θελει μαυρους απλα ειναι απελπισμενος-η ερωτικα και του αρεσει το μη ωραιο αυτο,εγω οσες φορες εχω δει τσοντα παντα ηταν με λευκες γυναικες ποτε με σκουρες και απορω σε ποιον και ποια αρεσουν οι σκουροι και σκουρες ειτε σε πορνο ειτε στη πραγματικοτητα.
Το κακό δεν είναι ότι σε κάποιες μπορεί να αρέσει κάτι τέτοιο. Το κακό είναι ότι η τσόντα διαστρέφει την άποψή του θεατή για την πραγματικότητα. Φαντάσου τώρα να είσαι κάποιος που ψάχνει μαύρο για να γαμήσει μία γνωστή του, με την ελπίδα ότι ίσως αυτός να πάρει μάτι....Όχι μόνο δεν παίζει, αλλά είναι και τέρμα ξεφτίλα ρε φίλε. Δηλαδή έχει κάποιος διαστραφεί τόσο πολύ από την συνεχή επαφή με ένα μέσο, που απλά του αρκεί το μέσο.
 

Panzer13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2020
Μηνύματα
13
Like
20
Πόντοι
0
δε ξερω που τις εχετε πετυχει αυτες τις γνωστες σας οι οποιες ειναι λιγες που να ειναι τοσο απελπισμενες και να πηγαινουν με τετοιους,αλλα προφανως σε τετοιες ουτε καλημερα δεν λεω γιατι αντιπαθω τις καρακαριολες,σα τους λευκους και τις λευκες τιποτα,τωρα οποιος ή οποια θελει μαυρους-ες απλα ειναι απελπισμενος-η ερωτικα και του αρεσει το μη ωραιο αυτο,εγω οσες φορες εχω δει τσοντα παντα ηταν με λευκες γυναικες ποτε με μαυρες και απορω σε ποιον και ποια αρεσουν οι μαυροι-ες ειτε σε πορνο ειτε στη πραγματικοτητα.
φιλε ειναι πολυ κλασσικο να ξερεις απλα δεν στα λενε μαλλον χαχα. ολα καλα παντως γουστα ειναι αυτα
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
φιλε ειναι πολυ κλασσικο να ξερεις απλα δεν στα λενε μαλλον χαχα. ολα καλα παντως γουστα ειναι αυτα
τι κλασσικο που ζεις ρε στη αμερικη?ή στη γαλλια? εκει ειναι κλασσικο,ποια απελπισμενη θα παει μαζι τους χαλαρωσε λιγο κατι λιγες 40αρες 50αρες πανε που δε βρισκουν ουτε τη χουφτα τους να γαμησουν επειδη ειναι γριες και εχουν ξεμεινει με το συζηγο εκει περα,ασε μας που ειναι κλασσικο,προφανως οι φιλες σου ειναι ολες και αγουστες και πουτανες δε σου φταιει κανεις γιαυτο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

JamesDaniel

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Κριτικές
10
Like
2.006
Πόντοι
2.471
Κι εγώ έχω μια φίλη παντρεμένη που δουλεύει στο BBC. Συνήθως κάνει ρεπορτάζ της Νοτς Κάουντι.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Το κακό δεν είναι ότι σε κάποιες μπορεί να αρέσει κάτι τέτοιο. Το κακό είναι ότι η τσόντα διαστρέφει την άποψή του θεατή για την πραγματικότητα. Φαντάσου τώρα να είσαι κάποιος που ψάχνει μαύρο για να γαμήσει μία γνωστή του, με την ελπίδα ότι ίσως αυτός να πάρει μάτι....Όχι μόνο δεν παίζει, αλλά είναι και τέρμα ξεφτίλα ρε φίλε. Δηλαδή έχει κάποιος διαστραφεί τόσο πολύ από την συνεχή επαφή με ένα μέσο, που απλά του αρκεί το μέσο.
οντως ξεφτυλα να ψαχνει τωρα για τη φιλη του τον σκουρο τωρα εκει περα τον μη ωραιο,εχει τοσους ωραιους λευκους αντρες με μεγαλα καυλια να βολευτει η πατσαβουρα αλλα αυτη θελει το μη ωραιο,καταντια η τυπισα και καταντια ο φιλος της που παει να της βρει τωρα λες και ειναι η τσατσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κι εγώ έχω μια φίλη παντρεμένη που δουλεύει στο BBC. Συνήθως κάνει ρεπορτάζ της Νοτς Κάουντι.
ασχετο χαχα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

hellroach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
407
Πόντοι
280
οντως ξεφτυλα να ψαχνει τωρα για τη φιλη τον τον σκουρο τωρα εκει περα τον μη ωραιο,εχει τοσους ωραιους λευκους αντρες με μεγαλα καυλια να βολευτει η πατσαβουρα αλλα αυτη θελει το μη ωραιο,καταντια η τυπισα και καταντια ο φιλος της που παει να της βρει τωρα λες και ειναι η τσατσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ασχετο χαχα.
Εγώ δεν το πιστεύω ότι παίζει αυτό πάντως. Είναι ο τύπος που το ψάχνει με την ...σεξουαλικότητά του, και κάθετε και την παίζει στα σκοτεινά του δωματίου του, διαβάζοντας το bou και είπε να φτιάξει μια μαλακία thread. Γυναίκα να το είπε αυτό σε φίλο της και να το εννοεί δεν παίζει. Τώρα, όσον αφορά την Αμερική και τις άλλες χώρες τι να σου πω...είναι διαστροφή περισσότερο των αντρων και λιγότερο των γυναικών αυτό πιστεύω.
Δηλαδή: Κατά την άποψή μου η φάση δεν είναι ότι η γυναίκα λέει "θέλω μαύρη πούτσα"
είναι περισσότερο ο άντρας που λέει, "θέλω να την δω να την σκίζουνε και να την ξεφτιλίζουνε αραπάδες με τεράστια καυλιά τη βρώμα"
και αυτό, επειδή είναι κάτι που γεννιέται μέσα από την υπερκατανάλωση τσόντας, και την αίσθηση του απαγορευμένου.
Κοινώς, όπως είπα πιο πάνω, η τσόντα γεννάει τσόντα, και προκαλεί διαστροφές.
Κοινώς(2) - Σταματήστε να είστε μαλάκες, πηγαίντε με μια πουτάνα.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Εγώ δεν το πιστεύω ότι παίζει αυτό πάντως. Είναι ο τύπος που το ψάχνει με την ...σεξουαλικότητά του, και κάθετε και την παίζει στα σκοτεινά του δωματίου του, διαβάζοντας το bou και είπε να φτιάξει μια μαλακία thread. Γυναίκα να το είπε αυτό σε φίλο της και να το εννοεί δεν παίζει. Τώρα, όσον αφορά την Αμερική και τις άλλες χώρες τι να σου πω...είναι διαστροφή περισσότερο των αντρων και λιγότερο των γυναικών αυτό πιστεύω.
Δηλαδή: Κατά την άποψή μου η φάση δεν είναι ότι η γυναίκα λέει "θέλω μαύρη πούτσα"
είναι περισσότερο ο άντρας που λέει, "θέλω να την δω να την σκίζουνε και να την ξεφτιλίζουνε αραπάδες με τεράστια καυλιά τη βρώμα"
και αυτό, επειδή είναι κάτι που γεννιέται μέσα από την υπερκατανάλωση τσόντας, και την αίσθηση του απαγορευμένου.
Κοινώς, όπως είπα πιο πάνω, η τσόντα γεννάει τσόντα, και προκαλεί διαστροφές.
Κοινώς(2) - Σταματήστε να είστε μαλάκες, πηγαίντε με μια πουτάνα.
ναι ρε αυτος το ανοιξε το θρεντ για χαβαλε σιγα τωρα η αλλη μη ειναι τοσο απελπισμενη να θελει τωρα να παει με την ασχημια,εκτος πια και αν ειναι γρια 40 εως 50 και πλεον περασε η μπογια της τι να πω παντως συμφωνω ειναι θρεντ τρολ,στις αλλες χωρες ρε φιλε ειναι ζωα οι γυναικες πανε με αυτους τους μη ωραιους και οι αντρες με τις μαυρες που δεν ειναι και αυτες ωραιες,εγω φιλε δε βλεπω τσοντα με μαυρες γιατι δε μαρεσουν ουτε τοσο λιγο σα γυναικες,μονο με λευκες γιατι οι λευκες ειναι ωραιες γυναικες και αυτο δε θα αλλαξει,με τα μαλλακια τους τα ξανθα τα ανοιχτα το λευκο τους δερμα ωραιες,οι αλλες δεν ειναι καθολου ωραιες ειλικρινα,οποιος-α παει τωρα με τους σκουρους-ες τι να πω ειναι φουλ απελπισμενος-η,εχει τοσους ωραιους λευκους αντρες και τοσο ωραιες λευκες γυναικες που δε υπαρχει λογος να πας με εκεινους-ες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.840
Πόντοι
216
Ρε τύποι γιατί βγάζετε χολή;
Όταν βγαίνουν οι 50άρηδες και πηδάνε τις 20άρες barbie με τις βυζάρες και κωλάρες σας φαίνεται φυσιολογικό, ενώ τώρα που μια 45άρα ψάχνει κάτι μακρύ και χοντρό να σπρώξει μέσα της, σας κακοφαίνεται.
Γιατί τέτοιες διακρίσεις; Τόσο ζήλια δηλαδή που αντί για μπάμια θέλει κολοκύθα;
Αφήστε τη γυναίκα να χαρεί. :fuck2:
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Ρε τύποι γιατί βγάζετε χολή;
Όταν βγαίνουν οι 50άρηδες και πηδάνε τις 20άρες barbie με τις βυζάρες και κωλάρες σας φαίνεται φυσιολογικό, ενώ τώρα που μια 45άρα ψάχνει κάτι μακρύ και χοντρό να σπρώξει μέσα της, σας κακοφαίνεται.
Γιατί τέτοιες διακρίσεις; Τόσο ζήλια δηλαδή που αντί για μπάμια θέλει κολοκύθα;
Αφήστε τη γυναίκα να χαρεί. :fuck2:
οπως ειπες οι 50αρηδες θελουν τη μπαρμπυ τη ομορφη τη λευκη,συγκρινεις τις κουκλαρες τις λευκες μπαρμπι με τις μαυρες?δε ειναι ζηλεια ρε βουρλο απλα ειναι ασχημοι αντρες και ασχημες γυναικες οι μαυροι αρα ποιος ο γαμημενος λογος να πας επειδη εχουν μεγαλο?υπαρχουν λευκοι που ειναι και ομορφοι και εχουν και μεγαλο ας παει σε αυτους αλλα η αγουστη πατσαβουρα στο μη ωραιο θελει να παει,δεν ειναι θεμα μεγεθους ρε βλημα ελεος ειναι απλα οτι δε βλεπονται αρα ποιος ο λογος να παει,ενω οι λευκοι και ωραιοι ειναι και μεγαλο μπορει να βρει να εχουν καποιοι,κατι ρωσοι εχουν τεραστια για να βολευτει η πατσαβουρα αλλα θελει να παει στο αγουστο.Aυτο καταλαβες οτι ζηλευουμε ρε μπαζο?ποιο πανω λεγαμε οτι ουτε τσοντα δε βλεπουμε με μαυρες γιατι ειναι ασχημες και δε μας καυλωνουν και λες ειναι θεμα ζηλειας?μπραβο στο μυαλο σου περαστικα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.046
Πόντοι
456
Πηγαίνει μία ξανθιά σε Sεξ-shop ξαναμμένη, και κοιτάζει στους δονητές.
Λέει στο υπάλληλο να της δείξει τους καλούς και εκείνος αρχίζει…
– Αυτός είναι 13 πόντοι μήκος, 9 περίμετρος και πολύ καλός με 15€.
– και αυτός; του λεει η Ξανθιά που του δείχνει έναν άλλο..
– Και αυτός ο δ*νητής εξαιρετικός, 18 πόντοι μήκος, 14 περίμετρο και φλέβες με 25€.
– Και αυτός; του ξανά-λέει η Ξανθιά που του δείχνει έναν πιο μεγάλο..
– Πολύ καλός, 25 πόντοι μήκος, 20 περίμετρο και μηχανισμό με 50€.
– Και αυτός εκεί ο Κόκκινος; του λέει η Ξανθιά…
– Αυτός κυρία μου δεν πωλείται. Λέει ο Υπάλληλος.
– Μα γιατί, εγώ αυτόν εκεί θέλω. Γιατί δεν τον πουλάτε;

– Γιατί αυτός είναι ο Πυροσβεστήρας….
Σβηνει αλλου ειδους φωτιες :wink:
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.840
Πόντοι
216
οπως ειπες οι 50αρηδες θελουν τη μπαρμπυ και οχι τις μαυρες τις ασχημες ,συγκρινεις τις κουκλαρες τις λευκες μπαρμπι με τις μαυρες?δε ειναι ζηλεια ρε βουρλο απλα ειναι ασχημοι αντρες και ασχημες γυναικες οι μαυροι αρα ποιος ο γαμημενος λογος να πας επειδη εχουν μεγαλο?υπαρχουν λευκοι που ειναι και ομορφοι και εχουν και μεγαλο ας παει σε αυτους αλλα η αγουστη πατσαβουρα στο μη ωραιο θελει να παει,δεν ειναι θεμα μεγεθος ρε βλημα ελεος ειναι απλα οτι δε βλεπονται αρα ποιος ο λογος να παει,ενω οι λευκοι και ωραιοι ειναι και μεγαλο μπορει να βρει να εχουν καποιοι οχι ολοι κατι ρωσοι εχουν τεραστια για να βολευτει η πατσαβουρα αλλα θελει να παει στο αγουστο.
Το τι θεωρεί ωραίο ή άσχημο ο καθένας, είναι δικο του θέμα. Αν δεν σου αρέσει εσένα κάτι, δεν σημαίνει οτι πρέπει όλοι να συμφωνήσουν.
Για τους χαρακτηρισμούς σου, δεν θα το σχολιάσω περισσότερο. Αρκεί να διαβάσει κανείς τι έγραψες για να καταλάβει με τι άνθρωπο έχει να κάνει.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Το τι θεωρεί ωραίο ή άσχημο ο καθένας, είναι δικο του θέμα. Αν δεν σου αρέσει εσένα κάτι, δεν σημαίνει οτι πρέπει όλοι να συμφωνήσουν.
Για τους χαρακτηρισμούς σου, δεν θα το σχολιάσω περισσότερο. Αρκεί να διαβάσει κανείς τι έγραψες για να καταλάβει με τι άνθρωπο έχει να κάνει.
εσυ ξεκινησες να μας λες ζηλιαρηδες ρε και επισης αρκει να διαβασει καποιος οτι μας λες ζηλιαρηδες να δει με τι τυπο εχει να κανει,ουτε καν δε ζηλευουμε απλα απορουμε πως γινεται να ελκυεται απο κατι μη ωραιο η τυπισα,αλλα δε το καταλαβες γιατι εισαι βλαμμενος,οπως βλεπεις συμφωνουν οι περισσοτεροι με μενα και λενε και εκεινοι την ιδια αποψη οτι δεν ειναι ωραιοι και γιατι να παει μια τυπισα μαζι τους,μονο εσυ δε συμφωνεις.
 

panoskam

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2016
Μηνύματα
141
Like
191
Πόντοι
1
Δεν είναι θέμα μεγέθους ρε καθυστερημένο σφάλμα της φύσης που νομίζεις ότι τα ξέρεις όλα,απλά οι λευκοί είναι πιο όμορφοι άντρες από τους μαύρους αλλά η τύπισσα είναι μη φυσιολογική και αντί να της αρέσει το ωραίο,της αρέσει το οχι ωραιο,απλά δε υπάρχει λόγος να παει καποια μαζί τους μόνο και μόνο επειδή έχουν μεγάλο,δε είναι καθόλου ωραίοι άντρες,όπως είπα και πάνω άμα ο άλλος είναι καλός άνθρωπος θα τον συμπαθήσω και ας είναι ροζ αλλά δε είναι να παει τώρα κάποια μαζί τους,δε είναι καθόλου ωραίοι άντρες και αν θες να ξέρεις και να έλεγε ότι είχε φίλο άντρα που ήθελε να πάει με μαύρη θα έλεγα πάλι ότι είναι αγουστος,δε μαρεσουν καθόλου εμφανησιακα,οι λευκές κοπέλες είναι πανέμορφες σε σχέση με τις άλλες.Λες και δε υπάρχουν Αντρες λευκοί με μεγάλα μόρια 23 εκ συγουρα υπάρχουν κάτι ρωσσοι που έχουν τόσα και συγουρα υπάρχουν μεγέθη μεγάλα σε λευκούς να βολευτει,απλά η τύπισσα είναι άγουστη και της αρέσει το μη ωραίο.
Εσύ γιατί κοπτεσαι τόσο ρε ρατσιστικό σκουπίδι? Ούτε μεγάλη την έχεις, ούτε ωραίος είσαι. Δεν θέλει να γαμηθει μαζί σου η τύπισσα. Και στην τελική δε σου πέφτει και λόγος τι θεωρεί ο καθένας ωραίο. Μεγάλο κόμπλεξ έχεις.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Εσύ γιατί κοπτεσαι τόσο ρε ρατσιστικό σκουπίδι? Ούτε μεγάλη την έχεις, ούτε ωραίος είσαι. Δεν θέλει να γαμηθει μαζί σου η τύπισσα. Και στην τελική δε σου πέφτει και λόγος τι θεωρεί ο καθένας ωραίο. Μεγάλο κόμπλεξ έχεις.
ειμαι και ωραιος και εχω ωραιο καυλι τουλαχιστον ετσι λενε αυτες που εχω παει οτι εχω και ωραιο καυλι και ειμαι και ωραιο παιδι και δεν ειμαι ρατσιστης,ειπα οτι οποιος ειναι καλος ας ειναι και ροζ τον συμπαθω,το να συμπαθεις καποιον-α ειναι διαφορετικο απο το να πας μαζι του,και μια γρια 80αρα μπορω να συμπαθησω αμα ειναι καλη αλλα δε θα παω μαζι της γιατι δεν ειμαι αγουστος,δλδ και τη γρια 80χρονων θα πω οτι δε ειναι ωραια τι σημαινει ειμαι ρατσιστης στους γερους?οχι αντιθετα αμα καποιος ηλικιωμενος ειναι καλος τον σεβομαι και τον αντετοκουμπο πχ συμπαθω,εγω το μονο που ειπα ειναι οτι δεν ειναι ωραιοι για να πας αυτο μονο,ουτε μια γρια ειναι ωραια για να πας πχ,αρα δε ειμαι ρατσιστης απλα τη γνωμη μου λεω περι της εμφανησης.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
10
Like
5.423
Πόντοι
2.816
οπως ειπες οι 50αρηδες θελουν τη μπαρμπυ τη ομορφη τη λευκη,συγκρινεις τις κουκλαρες τις λευκες μπαρμπι με τις μαυρες?δε ειναι ζηλεια ρε βουρλο απλα ειναι ασχημοι αντρες και ασχημες γυναικες οι μαυροι αρα ποιος ο γαμημενος λογος να πας επειδη εχουν μεγαλο?υπαρχουν λευκοι που ειναι και ομορφοι και εχουν και μεγαλο ας παει σε αυτους αλλα η αγουστη πατσαβουρα στο μη ωραιο θελει να παει,δεν ειναι θεμα μεγεθους ρε βλημα ελεος ειναι απλα οτι δε βλεπονται αρα ποιος ο λογος να παει,ενω οι λευκοι και ωραιοι ειναι και μεγαλο μπορει να βρει να εχουν καποιοι,κατι ρωσοι εχουν τεραστια για να βολευτει η πατσαβουρα αλλα θελει να παει στο αγουστο.Aυτο καταλαβες οτι ζηλευουμε ρε μπαζο?ποιο πανω λεγαμε οτι ουτε τσοντα δε βλεπουμε με μαυρες γιατι ειναι ασχημες και δε μας καυλωνουν και λες ειναι θεμα ζηλειας?μπραβο στο μυαλο σου περαστικα.
Τύπε μας έχεις ζαλίσει.. όλη την ώρα λες το ίδιο πράγμα..
Τον όμορφο ψωλαρα δεν τον βρίσκεις εύκολα.. τον μαύρο ψωλαρα τον βρίσκεις κ είναι κ πιο οικονομικός σε σχέση με τον άσπρο που πρέπει να τα σκάσεις..
Αποκλείεται δηλαδή ο τύπος να ψάχνει απλά έναν οικονομικό ψωλαρα να σκίσει τη φίλη του ή τον ίδιο;
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Τύπε μας έχεις ζαλίσει.. όλη την ώρα λες το ίδιο πράγμα..
Τον όμορφο ψωλαρα δεν τον βρίσκεις εύκολα.. τον μαύρο ψωλαρα τον βρίσκεις κ είναι κ πιο οικονομικός σε σχέση με τον άσπρο που πρέπει να τα σκάσεις..
Αποκλείεται δηλαδή ο τύπος να ψάχνει απλά έναν οικονομικό ψωλαρα να σκίσει τη φίλη του ή τον ίδιο;
τον ομορφο ψωλαρα μια χαρα τον βρισκεις,αν παει ρωσια που εχουν τεραστιες εκει μια χαρα θα περασει καλα και οικονομικα(θα παει με εναν απλο ψωλαρα ρωσο που εχει μια α εμφανηση)αλλα ενταξει η τυπισα απλα δε εχει γουστο,ρατσιστης δεν ειμαι επειδη λεω δε μαρεσουν εμφανησιακα,εγω και τον αντετοκουμπο πχ συμπαθω και μια γρια 80 χρονων μπορει να συμπαθησω αλλα μεχρι εκει οχι κατι αλλο.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
10
Like
5.423
Πόντοι
2.816
τον ομορφο ψωλαρα μια χαρα τον βρισκεις,αν παει ρωσια που εχουν τεραστιες εκει μια χαρα θα περασει καλα και οικονομικα(θα παει με εναν απλο ψωλαρα ρωσο που εχει μια α εμφανηση)αλλα ενταξει η τυπισα απλα δε εχει γουστο,ρατσιστης δεν ειμαι επειδη λεω δε μαρεσουν εμφανησιακα,εγω και τον αντετοκουμπο πχ συμπαθω και μια γρια 80 χρονων μπορει να συμπαθησω αλλα μεχρι εκει οχι κατι αλλο.
Δεν ξέρω αν βρίσκεστε οικονομικός εμφανίσιμος ψωλαρας Ρώσος..δεν το χω ψάξει κιόλας..
Επειδή όμως συγκρίνεις μαύρες κ άσπρες.. οι μαύρες είναι πιο οικονομικές αν έχω καταλάβει καλά.. άρα κ οι μαύροι θα είναι αντίστοιχα πιο οικονομικοί θεωρώ..
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Δεν ξέρω αν βρίσκεστε οικονομικός εμφανίσιμος ψωλαρας Ρώσος..δεν το χω ψάξει κιόλας..
Επειδή όμως συγκρίνεις μαύρες κ άσπρες.. οι μαύρες είναι πιο οικονομικές αν έχω καταλάβει καλά.. άρα κ οι μαύροι θα είναι αντίστοιχα πιο οικονομικοί θεωρώ..
ενταξει αποψεις ειναι αυτες εγω ακομα και οικονομικοτερη να ηταν μια μαυρη θα μαζευα λεφτα και θα πηγαινα με τη λευκη καποια στιγμη,αλλα ρατσιστης δεν ειμαι αμα ο αλλος ειναι καλος ανθρωπος απλα δε θεωρω οτι ειναι ωραιοι και ωραιες ωστε να παει καποια-α μαζι τους αυτο ειναι ολο.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
10
Like
5.423
Πόντοι
2.816
ενταξει αποψεις ειναι αυτες εγω ακομα και οικονομικοτερη να ηταν μια μαυρη θα μαζευα λεφτα και θα πηγαινα με τη λευκη καποια στιγμη,αλλα ρατσιστης δεν ειμαι αμα ο αλλος ειναι καλος ανθρωπος απλα δε θεωρω οτι ειναι ωραιοι και ωραιες ωστε να παει καποια-α μαζι τους αυτο ειναι ολο.
Εντάξει κ κάποιοι πάνε στο μετάξι με 10 ευρώ.. πρέπει να βγούμε να τους κράξουμε ότι είναι αγουστοι;
Απλά προχωράμε..
Επίσης πρέπει να υπολογίσεις ότι για μας παίζει σημαντικό ρόλο να βλέπετε η πουτάνα.. για τις γυναίκες όταν ο σκοπός είναι η μεγάλη ψωλή τη βρίσκουν κ την τρώνε.. η ομορφιά είναι πολύ δευτερεύον..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom