Νέα

bar-club-χώροι γνωριμίας s/m

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα estisis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

estisis

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Σε πολλες ευρωπαικες πολεις υπαρχουν μπαρ-κλαμπ και αλλοι χωροι οπου συχναζουν ατομα με κοινο στοιχειο τα s/m ενδιαφεοντα. Αναλογοι χωροι ειναι γνωστοι στην Αθηνα ; Και για να προχωρησω λιγο περισσοτερο, θα ηταν δυνατο να εκφρασθουν επιθυμιες επιλογης καποιων χωρων που ειτε συχναζουν καποιοι s/m , ειτε ταιριαζουν στο στυλ των s/m...
 

s/m

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2008
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
αρκετα μπαρ και κλαμπ ,,αρκει να συμμετεχεις σε καποια φορουμ,με οποιοδηποτε τροπο..και ολα τ αλλα ειναι στις επιλογες σου.
 

w1w2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
αρκετα μπαρ και κλαμπ ,,αρκει να συμμετεχεις σε καποια φορουμ,με οποιοδηποτε τροπο..και ολα τ αλλα ειναι στις επιλογες σου.
Ξέρει κανείς εάν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο private club ή άλλος χώρος συνάντησης και γνωριμίας για BDSM ????
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
αυτά τα γοτθικά κλάμπς είναι ό,τι πιό κοντινό σ'αυτό που ψάχνεις
 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Το κοντινότερο σε αυτό που ζήτησε (δλδ μπαρ-κλάμπ ή σαιτ/φορουμ σχετικό) είναι αυτό.
Τώρα το αν είναι λάκος με φίδια ή όχι, αυτό είναι άλλο θέμα. Μου έχουν πέι γνώστοί μου διάφορα κατά καιρούς για γκόθικ-φέτις κλάμπς όπως το sin-city ή τους vaudeville de sadique σαν fetish σόου, άλλα μιάς και δεν είμαι απο αθήνα και ο χρόνος μου στην αθήνα πρέπει να δαπανηθεί αλλιώς όταν τύχει και είμαι εκεί, επιφιλάσομαι να σου συστύσω κάτι ή δεν δίνω ιδιαίτερη προσοχή όταν μου γίνονται τέτοιες αναφορες. Κάποτε (τώρα δε ξέρω, ούτε κι εγώ μπαίνω πια) είχαν αναφερθεί κάποια κλαμπάκια και σχεδιάζαν ακόμα και συναντήσεις στο εν λόγο φόρουμ. τη σήμερον ημέρα δε γνωρίζω τι κάνουνε. Μπορεί αυτό που για σένα και μένα να μην κάνει, να κάνει για το παιδί εδώ. Ποτέ δεν ξέρεις.
 

BiteMe

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το φόρουμ του Greek community νομίζω ότι προσφέρει αρκετές πληροφορίες και από όσο ξέρω κανονίζουν διάφορα events.
Γενικά όμως προσφέρονται αρκετά BDSM events στην Αθήνα, από ότι ξέρω το παλιό Underwolrd, νιν Second Skin προσέφερε κάποια τέτοια events. Και φυσικά το Torture Garden. Ψάξε λίγο σχετικά με αυτά και θα βρεις αρκετά. Είτε για show ή κάτι άλλο.

Private events και shows υπάρχουν το θέμα είναι ότι για να μπεις πρέπει να είσαι γνωστός ή συστημένος.
Δεν ξέρω αν είσαι νέος στον χώρο αλλά άρχισε από τα βασικά και σιγά σιγά θα δεις τι παίζει γιατί δυστυχώς, καθαρά μέρη για bdsm, s/m, d/s σκηνικά κ.λπ. δεν υπάρχουν..
 

s/m

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2008
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
σαφως και υπαρχουν πολλα και καλα..
δημοσια και πριβε..
οποιος ειναι εξω απ τον χορο πολλα τραγουδια λεει.







υγ. και απο φορουμ εχει αλλα 7-8 ,,,απλα ψαχτε τα
 

BiteMe

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σαφως και υπαρχουν πολλα και καλα..
δημοσια και πριβε..
Επείδη έχω χαθεί εδώ και αρκετό καιρό από την Αθήνα και έχω κόψει επαφές, έχει ανοίξει κάτι καινούργιο? Ποιό D/S friendly?
Πχ. για το Second Skin που έμαθα, το έμαθα από σπόντα. :
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom