Νέα

bakalhs fun club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα is0vitis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 159
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σε καβλώνουν τα αρχαία μανάρι μου;;;;

Να σου γνωρίσω τον Μπουμπούκο


Μαναρι?  :o Εκτορομωρο παρακαλω , οι λοιποι χαρακτηρισμοι να λειπουν. Ναι μου αρεσουν τα αρχαια ελληνικα και πολυ μαλιστα. Στο επομενο ποστ σου θα με πεις και εθνικι ? Εμενα ? :2funny:
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
o μπακαλης ειναι ωραιο ατομο και καλος χειρηστης της ελληνικης γλωσσας. εχει τον θαυμασμο μου
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
στεναχωριεσαι που δεν εχεις φαν κλαμπ? :2funny:


Καθόλου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

άλλωστε το καταστατηκό της ΠΕΥΑΑΔ "Οι φίλοι των εργολάβων" απαγωρευει στα μέλη του να έχουν φαν κλαμπ. Ολοι θαυμάζουμε μονο τον Πρόεδρο :rockon: :rockon: :rockon:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Μαναρι?  :o Εκτορομωρο παρακαλω , οι λοιποι χαρακτηρισμοι να λειπουν. Ναι μου αρεσουν τα αρχαια ελληνικα και πολυ μαλιστα. Στο επομενο ποστ σου θα με πεις και εθνικι ? Εμενα ? :2funny:

Μπουμπουκα μου αν σε πω εγώ εθνικι να μου καει η οθόνη
 
OP
OP
is0vitis

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Καθόλου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

άλλωστε το καταστατηκό της ΠΕΥΑΑΔ "Οι φίλοι των εργολάβων" απαγωρευει στα μέλη του να έχουν φαν κλαμπ. Ολοι θαυμάζουμε μονο τον Πρόεδρο :rockon: :rockon: :rockon:
soβαρεψου κουκλιτσα μου
 

cliffburton7

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Από τον Μάρτη, περίπου, που ανακαλύψαμε τον τύπο, έχουμε περάσει με τον κολλητό μου βραδιές ανάγνωσης κριτικών του bakalhs μέσω skype (δεν κάνω πλάκα)! Αν γίνει fan club του, έχετε άλλους 2 φανατικούς υποστηρικτές... :) :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μπα δοκίμασα αλλά τίποτα...να φέρουμε διαρρήκτη να το ανοίξει :birdman: :headbang: :think:
μονο οποιος το κλειδωσε μπορει να το ξεκλειδωσει....τωρα αν ηταν κανας ντουρασελ την βαψαμε....θα πεταξε και τα κλειδια αυτος..... :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
μονο οποιος το κλειδωσε μπορει να το ξεκλειδωσει....τωρα αν ηταν κανας ντουρασελ την βαψαμε....θα πεταξε και τα κλειδια αυτος..... :grin: :grin: :grin:

Κάποιος άλλος μοντ με αντικλείδι δεν μπορεί;;; ή να φέρουμε τον άντμιν που έχει το πασπαρτού; :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom