Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Babylon Club Σεμιτελου 4

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BugsBunny
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 60
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
319
Πόντοι
2.287
Επειδή τα έχουμε ξαναπεί σε άλλα threads,με αφορμή την ιστορία της Χρ....ας,επέτρεψε μου να σου πώ ότι χειρίζεσαι τις καταστάσεις με τελείως λανθασμένο τρόπο...έχεις ξεχάσει κάτι πάρα πολύ βασικό.ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ,ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙ....
Ξεκινάς λοιπόν λάθος,βάζοντας τον εαυτό σου σε μειονεκτική θέση....ανάποδα έπρεπε να είναι τα πράγματα...."Κυρία μου γειά σας,ήρθα στο μαγαζί σας σαν πελάτης.Πέστε μου τι προσφέρετε και σε ποιά τιμη,για να δώ ΑΝ θα κάτσω...."ακου σου έκανε ανάκριση και της έδειξες και ταυτότητα....είμαστε σοβαροί?
Και να πώ ότι πέτυχες και κάτι? τίποτα δεν έκανες....σωστά λές,θα σου έκανε ενα μασαζ και μετά θα σε "εκβίαζε" να της δόσεις κι άλλα για να στον παίξει....
Φίλε,άσχετα με το κόλλημά σου,δεν είσαι καινούργιος στο χώρο.Ξέρεις πολύ καλά,ότι με 80 ευρώ υπάρχουν τουλάχιστον 4-5 μαγαζιά με ωραίες κοπέλλες και με εξαιρετικές υπηρεσίες...και καλό μασαζ,και πίπες και γαμήσια και απ' όλα....τι πας και μπλέκεις λοιπόν?
Παντα ψαχνουμε το καινουριο, ρε συ Αντυ, το απαγορευμενο, το δυσκολο... κτλ κτλ
Μερικοι απο εμας ειναι βιτσιοζοι...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
Επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί (πριν φάω το κόλλημα με μια κοπέλα σε άλλο μαγαζί – έχω γράψει αλλού).
Αφού διάβασα τα σχόλιά σας για νταρντάνα Ελληνίδα είπα να πάω από εκεί να δω τι γίνεται. Πήγα χωρίς να είμαι συστημένος από κανέναν. Είπα να δοκιμάσω με τις δικές μου δυνάμεις τι θα καταφέρω (εμένα μου αρέσει και το παιχνίδι αυτό που γίνεται, το βλέπω σαν μελέτη ανθρώπινων συμπεριφορών).
Μου άνοιξε μια Ελληνίδα σερίφισσα (δεν ξέρω αν είναι αυτή αυτή που λέτε). Η κοπέλα ήταν νταρντάνα, αλλά είχε και αρκετά παραπάνω κιλά από τη μέση και κάτω (εγώ δεν έχω πρόβλημα). Πιάσαμε κουβέντα. Εγώ της έκανα μια μόνο ερώτηση. Πόσα χρήματα θέλει για φουλ πρόγραμμα. Δηλαδή έδειξα ανοιχτός να πληρώσω ότι μου πει. Αυτή με πέρασε από κανονική ανάκριση 10-15 λεπτά. Σε ποια μαγαζιά πάω, με ποιές έχω πάει, τι δουλειά κάνω και άλλα. Ήταν σαν interview για δουλειά. Στο τέλος προσφέρθηκα να της δείξω την ταυτότητά μου (χωρίς το όνομα) για να δει ότι δεν είμαι αστυνομικός. Αυτή την είδε ευχαρίστως. Αφού τελείωσε η συνέντευξη τη ρώτησα ξανά, αν κάνει φουλ πρόγραμμα και πόσα θέλει. Μου είπε όχι και να περάσω έτσι μέσα, 60 ευρώ νομίζω για απλό μασάζ και θα δούμε. Αρνήθηκα και έφυγα. Το θα δούμε κατά τη γνώμη μου είναι ότι θα μου έλεγε μέσα να δώσω κανένα 50άρικο ακόμα για απλή εκτόνωση.
Ρε παιδιά εγώ το θεωρώ κοροϊδία πραγματικά, για αυτό και έφυγα. Αν θέλω να το παίξω κάθομαι και σπίτι μου και το κάνω. Γιατί δηλαδή, επειδή το μαγαζί είναι σε καλή περιοχή; Έδειξα την ταυτότητά μου, είπα να πληρώσω παραπάνω (να ξέρω από την αρχή πόσα). Τι άλλο πρέπει να κάνω, να βάλω κανένα μέσο να πάρει τηλέφωνο; Έχω αγνή φάτσα, καμία σχέση με αστυνομικό ή εφοριακό ή οτιδήποτε άλλο ανεπιθύμητο. Αν ήταν λίγο ξηγημένοι σε αυτά τα μαγαζιά θα είχαν τη δεκαπλάσια δουλειά.
Μην χαλάς την ζαχαρένια σου φίλε μου
*Εντάξει η προσέγγιση σου ήταν λίγο λάθος αλλά ok αυτά αμα αποφασίζει το κάτω κεφάλι συμβαίνουν.
Μην ξαναδείξεις ταυτότητα σε καμία ξεκωλιάρα
Τα ερωτήματα σου πρέπει να είναι
**Τί προσφέρεις και στα πόσα;;;
      αυτά και αυτά.............
-Ωραία,αν σου αρέσει το deal κάθεσαι και σε λαδοτρίβει-(ουν)  η-(οι) κορασίδα-ες
                                            [size=20pt]ή[/size]

GRAPSARXIDI.jpg
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
ΜΠΟΡΟΥΤΕ ή ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΤΕ

Ταυτότητα δεν έχω τώρα δα μαζί μου
έχω τ΄αρχίδια μου και το καβλί μου
αν θές μπορώ  να σε συστήσω
στον πούτσο μου που τονε λέω Αρίστο !

Το Αρίστο , απο το Αριστείδης το΄χω βγάλει
καβλί εκπαιδευμένο, με ιστορία μεγάλη
έχω κι ένα ζευγάρι φορτωμένα αρχίδια
να γνωριστείτε ήρθα και να κάνετε παιχνίδια !

ΜΠορούτε ναι ή ου ?

:grin:
 
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Εύγε andy51.
Μάθετε να φεύγετε από τέτοια μαγαζιά. Τελικά τα εν τάξει μαγαζιά δεν είναι 5-6 αλλά 15-16. Επί 3-4 κοπέλες κατά μέσο όρο το κάθε ένα μιλάμε για καμμιά 50αριά κοπέλες ever. Νέες, μεγάλες, κοντές, ψηλές, αδύνατες, χοντρές, ξανθές, μελαχροινές Τι πάτε στα ΜΑΥΡΑ?
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί (πριν φάω το κόλλημα με μια κοπέλα σε άλλο μαγαζί – έχω γράψει αλλού).
Αφού διάβασα τα σχόλιά σας για νταρντάνα Ελληνίδα είπα να πάω από εκεί να δω τι γίνεται. Πήγα χωρίς να είμαι συστημένος από κανέναν. Είπα να δοκιμάσω με τις δικές μου δυνάμεις τι θα καταφέρω (εμένα μου αρέσει και το παιχνίδι αυτό που γίνεται, το βλέπω σαν μελέτη ανθρώπινων συμπεριφορών).
Μου άνοιξε μια Ελληνίδα σερίφισσα (δεν ξέρω αν είναι αυτή αυτή που λέτε). Η κοπέλα ήταν νταρντάνα, αλλά είχε και αρκετά παραπάνω κιλά από τη μέση και κάτω (εγώ δεν έχω πρόβλημα). Πιάσαμε κουβέντα. Εγώ της έκανα μια μόνο ερώτηση. Πόσα χρήματα θέλει για φουλ πρόγραμμα. Δηλαδή έδειξα ανοιχτός να πληρώσω ότι μου πει. Αυτή με πέρασε από κανονική ανάκριση 10-15 λεπτά. Σε ποια μαγαζιά πάω, με ποιές έχω πάει, τι δουλειά κάνω και άλλα. Ήταν σαν interview για δουλειά. Στο τέλος προσφέρθηκα να της δείξω την ταυτότητά μου (χωρίς το όνομα) για να δει ότι δεν είμαι αστυνομικός. Αυτή την είδε ευχαρίστως. Αφού τελείωσε η συνέντευξη τη ρώτησα ξανά, αν κάνει φουλ πρόγραμμα και πόσα θέλει. Μου είπε όχι και να περάσω έτσι μέσα, 60 ευρώ νομίζω για απλό μασάζ και θα δούμε. Αρνήθηκα και έφυγα. Το θα δούμε κατά τη γνώμη μου είναι ότι θα μου έλεγε μέσα να δώσω κανένα 50άρικο ακόμα για απλή εκτόνωση.
Ρε παιδιά εγώ το θεωρώ κοροϊδία πραγματικά, για αυτό και έφυγα. Αν θέλω να το παίξω κάθομαι και σπίτι μου και το κάνω. Γιατί δηλαδή, επειδή το μαγαζί είναι σε καλή περιοχή; Έδειξα την ταυτότητά μου, είπα να πληρώσω παραπάνω (να ξέρω από την αρχή πόσα). Τι άλλο πρέπει να κάνω, να βάλω κανένα μέσο να πάρει τηλέφωνο; Έχω αγνή φάτσα, καμία σχέση με αστυνομικό ή εφοριακό ή οτιδήποτε άλλο ανεπιθύμητο. Αν ήταν λίγο ξηγημένοι σε αυτά τα μαγαζιά θα είχαν τη δεκαπλάσια δουλειά.
φιλαρακο η συγκεκριμενη που σου ανοιξε ειναι η ελπιδα η οποια κανει και βιζιτουλες .... και να σου πω και κατι καλυτερα που εφυγες, η συγκεκριμενη εκτος απο μετριο τσιμπουκι κατα τα αλλα ειναι για τον πουτσο
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
ΜΠΟΡΟΥΤΕ ή ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΤΕ

Ταυτότητα δεν έχω τώρα δα μαζί μου
έχω τ΄αρχίδια μου και το καβλί μου
αν θές μπορώ  να σε συστήσω
στον πούτσο μου που τονε λέω Αρίστο !

Το Αρίστο , απο το Αριστείδης το΄χω βγάλει
καβλί εκπαιδευμένο, με ιστορία μεγάλη
έχω κι ένα ζευγάρι φορτωμένα αρχίδια
να γνωριστείτε ήρθα και να κάνετε παιχνίδια !

ΜΠορούτε ναι ή ου ?

:grin:
 

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: !!!!!!!!!!!!!!!!
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακο η συγκεκριμενη που σου ανοιξε ειναι η ελπιδα η οποια κανει και βιζιτουλες .... και να σου πω και κατι καλυτερα που εφυγες, η συγκεκριμενη εκτος απο μετριο τσιμπουκι κατα τα αλλα ειναι για τον πουτσο

Ναι, εχεις δικιο φιλε μου! Ελπιδα την λενε! Την εβαλαν αυτη πορτα λεει, γιατι η ... εργοδοτης της, ανοιγει λεει και στη βουκουρεστιου το αλλο, και τρεχει εκει!
Πως ανοιγει και δευτερο χωρις κοπελες, εναρξεις, ικα και εφορια, δεν ξερω, αλλα ισως εχει ... ψυλο, παραθυρακι! χαχαχαχαχαχα .....
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Αν πρόκειται για αυτήν που δούλευε με την έλενα στην δημητσάνας είναι τεράστιο μπάζο και εμφανισιακώς και σε ότι αφορά τιε υπηρεσίες.
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Αν πρόκειται για αυτήν που δούλευε με την έλενα στην δημητσάνας είναι τεράστιο μπάζο και εμφανισιακώς και σε ότι αφορά τιε υπηρεσίες.


:rockon: :rockon: :rockon:
Και οχι μονο! Αν και σε ζαλιζει με το τι κανει η καθε μια, και καλα, οτι αυτη ειναι η καλητερη απο ολες!
Αν και πριν λιγο καιρο, ειχε μεινει μονο αυτη, και μια αλβανιδα ... βλαχοπουλα!
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Να ρισκαρουμε μια επισκεψη εκει;Εχει κανεις καποιο νεο,διοτι εχει να γραφτει κατι πολλους μηνες.Μηπως εκλεισε;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
πήγαινε ρε ερυθρόλευκε να μας πείς και εμάς... ;)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Να ρισκαρουμε μια επισκεψη εκει;Εχει κανεις καποιο νεο,διοτι εχει να γραφτει κατι πολλους μηνες.Μηπως εκλεισε;

δεν έχει κλείσει αλλά για να μήν γράφεται το παραμικρό μάλλον καταλαβαίνεις για ποιο λόγο...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Έχει γίνει στανταράκι το μαγαζί, και το κρατούν όλοι κρυφό για να μην χάσουν το κελεπούρι..... :grin:
πηγα και ουτε το κουδουνι μπορουσα να βρω....
υπαρχει ακομη?
θυμαμαι απο πολυ παλια ηταν ψηλα σε οροφο(5ο?)
ειχε φραπε τοτε στα 80 νομιζω αλλα με κακο μασαζ για τοσα λεφτα...
 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
482
Κριτικές
1
Like
425
Πόντοι
21
Προσφερει πλέον υπηρεσίες η Έλενα? Γιατι παλαιότερα εμενα μου ειχε αρνηθει δύο φορές που το προτεινα
 

bitch-hunter

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
0
Προσφερει πλέον υπηρεσίες η Έλενα? Γιατι παλαιότερα εμενα μου ειχε αρνηθει δύο φορές που το προτεινα

ναι, αλλά δεν μας είχες πει τίποτε για την επίσκεψή σου τότε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Γενικά το υπόλοιπο ροστερ τι παίζει??

Έχει κάτι της προκοπής ή  :uglystupid:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ειχε φραπε τοτε στα 80 νομιζω αλλα με κακο μασαζ για τοσα λεφτα...

Φίλος, έχει φάει εύκολα το πλήρες μενού στο μαγαζί.
Έχει όμως αρκετό καιρό να το επισκεφθεί, όπως γνωρίζω.
 

manos260

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή είχα την ίδια απορία δοκίμασα να πάρω σε ένα παλιό κιντό που μου είχαν δώσει κάποια στιγμή στο παρελθόν. Με τα πολλά φαίνεται πως το συγκεκριμένο μαγαζί υπήρξε θύμα της κρίσης όπως και πολλά άλλα..

Κρίμα, γιατί αν και απο τιμές ήταν λίγο τσιμπημένο είχε αναδείξει πολλά ταλέντα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom