Νέα

Αυτός είναι ο 23χρονος Ελληνας που ασελγούσε σε ανήλικη στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Το αστειο ειναι οτι ο Τζωνης καποτε την ελεγε σε αλλο μελος επειδη ανεφερε καπου οτι "αν περασεις εξω απο δημοτικο σχολειο, θα εκπλαγεις απο το τι ωραια ρωσιδακια κοριτσακια του δημοτικου υπαρχουν" και τον εκραζε ως παιδοφιλο. Και τωρα καθεται και γραφει "η περιοδος αρχιζει απο τα 12, τι ασχολουνται οι εισαγγελεις". Βεβαια ειναι προφανες οτι τη μαλακια την εγραψε μεσα στην εμμονη του να απαξιωνει την δικαιοσυνη (κατα καιρους εγραφε "γαμω τους νομους σας" και κατι τετοιες ανοησιες), για να το παιξει επαναστατης αριστερος, λες και δεν κυβερνουσε το κομμα του επι 25 χρονια. Κρίμα.
 

cum gun

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Ξεκίνησε πλαγιοδανειο βλέπω ο ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ ΑΪΧΑΝ

ε μέσα στη μπουζου θα το στρώσει, μέχρι να βγει θα έχει απλωθεί σωστά και όμορφα
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
συνέχιζα και έλεγα ότι τα ρωδιδακια θα μεγαλώσουν και οι νέοι Έλληνες θα γαμησουν καλύτερα απ' ότι εμείς οι παλαιότεροι,τύπε νόμιζα ήταν ένας εξοργισμένος πασοκος που  έψαχνε ατυχως τρόπο να μου τη πει,τελικά ήταν ένας ανώμαλος πασοκος που έβλεπε αλλιώς τη φράση αυτη :rolleyes:  τώρα βέβαια αρχίζει και αποκτα πιο ενδιαφέρον αυτό το πασοκικο νικ :grin:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.274
Κριτικές
3
Like
6.867
Πόντοι
1.486
Οχι τύπε, ειπε κατι πολυ βαρυ και η ποινη ηταν απολυτως λογικη
συνέχιζα και έλεγα ότι τα ρωδιδακια θα μεγαλώσουν και οι νέοι Έλληνες θα γαμησουν καλύτερα απ' ότι εμείς οι παλαιότεροι,τύπε νόμιζα ήταν ένας εξοργισμένος πασοκος που  έψαχνε ατυχως τρόπο να μου τη πει,τελικά ήταν ένας ανώμαλος πασοκος που έβλεπε αλλιώς τη φράση αυτη :rolleyes:  τώρα βέβαια αρχίζει και αποκτα πιο ενδιαφέρον αυτό το πασοκικο νικ :grin:
Oταν εχεις εμμονές, καπου θα την πατησεις..Και αυτός ηταν εμμονικός.
Δεν πιστευω ότι καταλαβε τι εγραψε, αλλα μου εδωσε την πασα που περιμενα χρόνια...
Τις καλημερες μου....
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
Η ποινή ήταν βαριά αντικειμενικά...
Αλλά προτίστως πρέπει να προστατευτεί το σάιτ,καλώς η κακώς.
Άν ήταν κλειστό το φόρουμ θα ήταν παρατραβηγμένο τώρα το δικαιολογώ.
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Oταν εχεις εμμονές, καπου θα την πατησεις..Και αυτός ηταν εμμονικός.
Δεν πιστευω ότι καταλαβε τι εγραψε, αλλα μου εδωσε την πασα που περιμενα χρόνια...
Τις καλημερες μου....
Μπραβο Ναυαρχε. Καλα του εκανες!!!!
Αν και πιστευω οτι κατι αλλο ηθελε να πει ο μαπας!
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Πρόσφατα διάβαζα ότι οι 'διάσημοι' σειριακοί δολοφόνοι των ΗΠΑ αλλά και αλλού έχουν ως κοινό χαρακτηριστικό ότι μεγάλωσαν από μανάδες , γιαγιάδες κτλ οι οποίες είχαν σοβαρά ψυχοσυναισθηματικά προβλήματα και χωρίς την πατρική φιγούρα να είναι παρούσα.
Η ψυχική ζημιά των παιδιών (αγοριών συγκεκριμένα) είναι βαρύτατη και μη αναστρέψιμη με αποτέλεσμα να κάνουν ότι κάνουν.

Κάτι αντίστοιχο πιθανολογώ ότι γίνεται και με τους παιδεραστές γίνονται περισσότεροι στην σημερινή εποχή επειδή υπάρχουν πιο πολλές μονογονικές οικογένειες (στην τελική δεν υπάρχει υγιές  οικογενειακό περιβάλλον) λόγο έξαρσης διαζυγίων χωρίς την πατρική φιγούρα με την τοξική μάνα να διαλύει των ψυχοσύνθεση των παιδιών της στο συναισθηματικό επίπεδο το οποίο όμως είναι η βάση που στηρίζεται η λογική σκέψη του ανθρώπου με αποτέλεσμα να οδηγούνται σε βαρύτατες αντικοινωνικές συμπεριφορές ανάλογα με ότι έχουν τραβήξει στην παιδική τους ηλικία.

Συν την ατιμωρησία συγκαλυμμένη ως προσπάθεια για συμμόρφωση και επανένταξη στην κοινωνία με μια (πολύ αδύναμη και διεφθαρμένη) ψυχιατρική επιστήμη που δεν έχει ξεδιαλύνει πολλά θέματα πάνω στην προβληματική ανθρώπινη ψυχολογία και θεραπεία της με αποτέλεσμα όταν τους αφήνουν πάλι έξω να ξανακάνουν τα ίδια και να καταστρέφουν περισσότερα παιδιά τα οποία όταν μεγαλώσουν θα εκφράσουν και αυτά βαριά αντικοινωνική συμπεριφορά και γίνεται φαύλος κύκλος κτλ.

Καλά τέτοιες κουβέντες σηκώνουν πολύ ανάλυση και θέλουν το δικό τους νήμα.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Oταν εχεις εμμονές, καπου θα την πατησεις..Και αυτός ηταν εμμονικός.
Δεν πιστευω ότι καταλαβε τι εγραψε, αλλα μου εδωσε την πασα που περιμενα χρόνια...
Τις καλημερες μου....

εδώ είναι το ζουμί, τύπε μου. Καθένας πρέπει να αντιμετωπίζεται ανάλογα και με το ποιόν του. Σε τούτην την περίπτωση, νομίζω ότι ο μπουρδελο-δικαστής έπρεπε να βγάλει ετυμηγορία: "απαλλάσσεται λόγω βλακείας".
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.274
Κριτικές
3
Like
6.867
Πόντοι
1.486

Συνημμένα

  • 19059714_10213329849302145_2844512257055271435_n.jpg
    19059714_10213329849302145_2844512257055271435_n.jpg
    117,1 KB · Εμφανίσεις: 26

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom