Νέα

αυτοπεποιθηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zeus1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και πως το δουλευεις;
λεφτα να βγαλεις παραπανω που συνηθως γουσταρουν οι γυναικες ισως δεν είναι στο χερι σου.
να πας να γαμας όμως πουτανες για να απομυθοποιήσεις την γυναικεια ομορφια και να αρχισεις το καμακι σε οποιαδήποτε μορφη είναι στο χερι σου.
αν βγεις στο δρομο η επιτυχια είναι μικρη, εγω παρολα αυτά τις περισσοτερεςς γκομενες τις γνωρισα όταν τις μιλησα ως αγνωστες συνηθως σε πλαζ το καλοκαιρι και είμαι και χοντρος δεν εχω ωραιο κορμι.
πολύ παιζει και διαδικτυακο καμακι. προσοχή ΟΧΙ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ ΣΤΟ ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ. κουβεντα με χιουμορ και χαβαλέ και κυριως σε αλλα πιο πονηρα σαητ.
πχ θυμαμαι ειχα βγει ραντεβού αρκετα μετα από ψηστηρι στο σινγκλς.γρ παρακλαδι-αδερφακι του ανταλτ.γρ. αν εισαι αθηνα εχει πολύ πραγμα για εκπαιδευση. και βουρ αν ερθει και καμμια πελατισα ή συναδελφισα στον εργασιακο σου χωρο. ριξε λιγο και τα στανταρ σου γιατι και εσυ αν περιμενεις από συμπτωση να ερθει η πριγκηπισα όπως περιμενουν οι γυναικες τον ιπποτη καηκες.
 

bekatsas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
198
Πόντοι
281
Έλεος ρέ παιδιά. Πρέπει νά γαμίσουμε ρέ, γιά νά έχουμε αύτοπεποίθηση;

Δέν μπορούμε νά κάνουμε κάτι άλλο;

Όρειβασία, χειμερινό κολύμπι, πολεμικές τέχνες κλπ κλπ.

Γιατί δηλαδή πρέπει νά μπεί γυναίκα στό παιχνίδι, γιά νά έχουμε αύτοπεποίθηση;

Δέν τό έχετε καταλάβει ότι οί σημερινές γυναίκες δέν μάς ύπολογίζουν, άλλά κοιτάνε μόνο τόν έαυτούλη τους;

Βγείτε έξω καί κοιτάχτε γύρω σας.

Οί άνδρες έχουν τά μαύρα χάλια, καί οί γυναίκες μιά χαρά, τό μαλλί, τό νύχι, τό smart phone, μιά χαρά παιρνάνε.

Ποιός πληρώνει.

Ένας κακομοίρης άνδρας τραβιέται γιά ένα κωλογαμίση.

Άμάν πιά...

Ωραίος φιλε
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Παλικάρια η αυτοπεποίθηση δεν αποκτάτε μετά από επιτυχίες αλλά είναι απαραίτητο συστατικό για να έρθουν οι επιτυχίες. Για παράδειγμα αν πας να παίξεις ένα παιχνίδι τένις που αναφέρεται πιο πάνω και δεν έχεις αυτοπεποίθηση αλλά είσαι ηττοπαθής το σίγουρο είναι ότι θα χάσεις χαλαρά.
Επίσης έχετε λανθασμένα, πιστεύω, συνδέσει το χρήμα με την αυτοπεποίθηση όσον αφορά τις γυναίκες. Εκτός αν έχεις για σλόγκαν το “έχω και κότερο πάμε μια βόλτα?”
Αν έχεις λεφτά δεν χρειάζεσαι αυτοπεποίθηση για να ρίξεις γκόμενα. Θα σε πλησιάσει αυτή με τον τρόπο της και θα αρχίσει η “συναλλαγή”.
Αυτοπεποίθηση σημαίνει σιγουριά και ευχέρεια στην επικοινωνία. Όσα λεφτά και αν έχεις, όπως και να είναι η εξωτερική σου εμφάνιση άμα κολώνεις να μιλήσεις ή όταν μιλάς λες παπαριές δουλειά δεν κάνεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom