Νέα

Αυτοκίνητο: ποιό έχουμε; Ποιό θέλουμε; Πώς θα το κάνουμε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Συναδελφοι μαλακιες .... / αν στα αυτοκινητα μας δεν φορτωνουμε και τα εχουμε απλως για να παμε στη δουλεια και στο super market δεν κανουμε τιποτα / εχω δει μεσα σε κατσαριδακια γκομεναρες και μεσα σε cabrio clk καγκουρες ( DIKY για σενα μιλαω αν το εχεις κταλαβει ) οποτε δεν λεει μια / η γυναικα δινει αξια στο αμαξι ....
DIKY μην τον ακούς......... λέει δε λέει εσύ με το CLK θα γαμήσεις :dancing: Ασε τον μινίστρο να φορτώνει εμπόρευμα στο ντάτσουν.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μινίστρο......
Τσέκαρε το σήμα........
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

 

Συνημμένα

  • String.jpg
    String.jpg
    29,7 KB · Εμφανίσεις: 48

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
παιδια δεν θα με συγχυσει ενας υπουργακος της πιτζαμας που το μονο που ξερει να γαμαει ειναι τα threads των αλλων :cheesy:
αλλωστε γνωστη η παροιμια οσα δεν φτανει η αλεπου.. :dancing:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Αυτο ειναι που λεμε φορτωνω ....
 

Συνημμένα

  • Datsun.jpg
    Datsun.jpg
    90 KB · Εμφανίσεις: 47

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ πάλι για τις 5 - 6 μέρες του χρόνου που είναι απαραίτητο δανείζομαι αυτοκίνητο από όπου μπορώ (οικογένεια, φίλοι, γείτονες κτλ). Για όλες τις υπόλοιπες προτιμώ να είμαι καβάλα στο μωρό μου...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
ασχετο...personagrata το avatar σου τωρα το προσεξα και μιλαμε ειναι τρελλος κωλος!!τι μου κανεις βραδυατικα!!!

τι σου κανει μωρε ??? / αφου ολο το βραδυ εχτες ξεφλοκιαζες .... / σου εμεινε και τιποτα ????
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Υπουργέ μήπως θα σε ενδιέφερε κάτι σε peugeot??
Δεν ειμαι σίγουρη...
Για τσέκαρε να μας πεις...
peugeotzz9.jpg
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
με ενδιαφερειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Υπουργέ μήπως θα σε ενδιέφερε κάτι σε peugeot??
Δεν ειμαι σίγουρη...
Για τσέκαρε να μας πεις...
peugeotzz9.jpg

Δε μου αρεσουν και τοσο πολυ τα Πεζο / εσυ σαν γυναικα σε ποια φορτωνεσε ????
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Στου άντρα μου  :dancing: ;)
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Εκείνος μου το έμαθε το site...  ;)
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
οχια μη μιλας σε γυφτους που πουλανε καρπουζια με datsun στην τρυπα του ραλλη στην βαρκιζα γιατι πεφτει πολυ το επειπεδο σου...ο υπουργος για να ξερετε ειναι ο γυφτος με το ντατσουν στην τελετη ληξης των ολυμπιακοων αγωνων και φορτωνει μαυρες στην αθηνας 2-3 καθε νυχτα.....

 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
παντως κανει παντιλικια το datsun μην το υποτιματε.ειναι καλο το εργαλειο.γκουτττττ :rockon: :rockon: :rockon: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
οχια μη μιλας σε γυφτους που πουλανε καρπουζια με datsun στην τρυπα του ραλλη στην βαρκιζα γιατι πεφτει πολυ το επειπεδο σου...ο υπουργος για να ξερετε ειναι ο γυφτος με το ντατσουν στην τελετη ληξης των ολυμπιακοων αγωνων και φορτωνει μαυρες στην αθηνας 2-3 καθε νυχτα.....

ναι ρε φιλε - ντροπη ειναι ???? / δεν εχουμε ολοι τους μπαμπαδες να μας παιρνουν CLK .... / τουλαχιστον βγαζεις τωρα επαρκη λεφτα για να βαζεις βενζινη ????

παντως κανει παντιλικια το datsun μην το υποτιματε.ειναι καλο το εργαλειο.γκουτττττ :rockon: :rockon: :rockon: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ΣΚΡΟΥΝΤΖ πραγματικα συμφωνω μαζι σου / σημερα μπροστα μου DATSUN εκανε τρελα παντιλικια και μου εφυγε το καφασι / πολυ πλακα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom