Νέα

Αυτοκίνητα Κάβλες.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 366
  • Εμφανίσεις 15K
  • Ετικέτες
    αυτοκίνητα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.117
Like
11.602
Πόντοι
2.606
αυτος παντως που ειχε τρομερη συλλογη σπανιων αυτοκινητων και μηχανων στην ελλαδα ηταν ο αλεξης μαρδας.στο εξωτερικο τα πιο σπανια αυτοκινητα τα εχω δει στο υπογειο παρκινγκ που χρησιμοποιει το νοβοτελ στο μοντεκαρλο.2 υπογεια ειναι δικα του και στα υπολοιπα παρκαρουν μονιμα κατοικοι του πριγκιπατου εκει να δεις αμαξια  και δεν μιλαω για αυτα που βλεπεις εξω απο το καζινο αλλα σπανια και πολλα χωρις πινακιδες
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Μηδενικὴ ἄνεσις (ἐν ἀντιθέσει πρὸς τὴν Elise), ἀνάγκη συνεχοῦς λειτουργίας τοῦ κινητῆρος εἰς ὑψηλὸν ἀριθμὸν στροφῶν, ποιότης κατασκευῆς ὄχι ἡ ἐξ Ἰαπωνίας ἀναμενομένη, βλάβαι.

Πάντως εἰς ὁδικὴν συμπεριφορὰν κορυφαῖον.


Ετσι ειναι, αν και θεμα βλαβών δεν αντιμετώπισα, κρατώντας βεβαια το αυτοκινητο σε κατάσταση "μαμά", όντως δεν ειχε την ποιότητα του slk ή του z4 αλλα καταπληκτική συμπεριφορά, κυριως στις πίστες όπου δεν ξεκολλάγε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, φοβερός ήχος ψηλα και βεβαια ΜΟΝΑΔΙΚΟ σασμαν. Σε αίσθηση, ανταπόκριση στη χρήση και κλιμάκωση.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Όταν πέρασα απο αυτη την κατηγορία, με vts όμως το αδερφακι, κατάλαβα γιατι τα πιο πολλα αγκαλιζοντουσαν με τις μπαριερες.... Καταπληκτικό παιχνίδι όμως οταν ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΣ.

οι λεξεις παιχνιδι και μπροστοκινητο ειναι αντιθετες και αταιριαστες.
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
μεχρι να μαθω στουκαρα 3 διαφορετικα , τυχερος που δεν πεθανα σε κανενα απο αυτα ..


:priest: ήθελε σεβασμό το άτιμο, ευτυχώς το πήρα λιγο μεγαλύτερος και οχι στα 18-19....... Απλα ήθελε καλη γνώση και παντα "στήσιμο" ΠΡΙΝ τη στροφή.
 

Επισκέπτης

Καλύτερον τὸ RX8

Mazda_RX-8_on_freeway.jpg


πάντοτε συνοδευόμενον ὑπὸ τοῦ καταλλήλου ἐξαρτήματος.

URL]]
 

haistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2013
Μηνύματα
170
Like
3
Πόντοι
1
Καλύτερον τὸ RX8

Mazda_RX-8_on_freeway.jpg


πάντοτε συνοδευόμενον ὑπὸ τοῦ καταλλήλου ἐξαρτήματος.

http://[URL unfurl="true"]www.gandragproducts.com/images/Small%20White%20Tank%20Trailer.JPG[/img[/URL]]


[/quote]

ouououououou ναι πολυ καλυτερο.....απλα το μόνο που ήθελε είναι να προσέξεις που θα το πεταξεις





 

Συνημμένα

  • mpaza.jpg
    mpaza.jpg
    10,9 KB · Εμφανίσεις: 14

Radovan

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
150
Like
15
Πόντοι
1
Μάγκες αν θέλετε funny to drive ένα είναι mx-5
 

Επισκέπτης
ouououououou ναι πολυ καλυτερο.....απλα το μόνο που ήθελε είναι να προσέξεις που θα το πεταξεις

Ὅλα τὰ RX ἦσαν ἰδιαίτερα αὐτοκίνητα. Ἤθελαν προσοχὴν. Τὰ τελευταῖα RX8 ἐπωλοῦντο εἰς ἰδιαιτέρως συμφέρουσας τιμάς.
 

Radovan

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
150
Like
15
Πόντοι
1
Το rx-8 έχει 2-3 θετικά και 50 αρνητικά! Κολαμαξο μεγάλο !!
 

Επισκέπτης
monacoferrariym0.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.paraskhnio.gr/wp-content/uploads/%CF%86%CE%B5%CF%81%CF%81%CE%B1%CF%81%CE%B9-23.jpg[/img[/URL]]
[img]http://2.bp.blogspot.com/-uM3BHBVWYWg/UmKkzeBI79I/AAAAAAAAD0w/mUcOkTbCNJM/s1600/%CF%86%CE%B5%CF%81%CF%81%CE%B1%CF%81%CE%B9.jpg
Ferrrai-458-specia_2666927b.jpg
:cum:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Μάγκες αν θέλετε funny to drive ένα είναι mx-5
Αυτο ξαναπες το...μεγαλο σχολειο για πισω κινηση...τωρα εχω το 2ο μου...Mk2 του 2000.
και μεγαλη μουνοπαγιδα.Μολις πεσει η οροφη,ανοιγουν τα ποδια...
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Αυτο ξαναπες το...μεγαλο σχολειο για πισω κινηση...τωρα εχω το 2ο μου...Mk2 του 2000.
και μεγαλη μουνοπαγιδα.Μολις πεσει η οροφη,ανοιγουν τα ποδια...


Ήταν η μεγάλη μου καψουρα ΤΟΤΕ, το συγκεκριμένο, αλλα δυστυχώς μετά το s2000, έπεσε ενα στα χέρια μου και μου φάνηκε πολυ αδύναμο. Πάντως απο αυτα που έχουν μεγάλη ιστορία.....
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    142,6 KB · Εμφανίσεις: 26

SUBARAKIAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Έτσι είναι τα σοβαρά αμάξια , όχι CSL, σύγχρονοι σκαραβαίοι και φλωριές ... κλαψτε


 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
μιας και λετε για funcars,το τελευταιο τριμηνο ζαχαρωνω elise 1.8r,190ps μτχ γυρω στα 30Κ,7ετιας.
αν δεν επαιζε να φυγω μονιμα απο τη χωρα σε ενα 6μηνο,θα το χα χτυπησει ηδη.
 

Radovan

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
150
Like
15
Πόντοι
1
Αυτο ξαναπες το...μεγαλο σχολειο για πισω κινηση...τωρα εχω το 2ο μου...Mk2 του 2000.
και μεγαλη μουνοπαγιδα.Μολις πεσει η οροφη,ανοιγουν τα ποδια...
εγώ έχω το καινούργιο! Όσο για μουνοπαγιδα δεν το έχω διαπιστώσει! Χαχαχαχα
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Έτσι είναι τα σοβαρά αμάξια , όχι CSL, σύγχρονοι σκαραβαίοι και φλωριές ... κλαψτε


τυπε, τα σουμπαρου γαμουσανε στα ραλλυ :cum: για πιστα δεν τα ειχα ποτε σε μεγαλη εκτιμηση  :-
 

SUBARAKIAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
τυπε, τα σουμπαρου γαμουσανε στα ραλλυ :cum: για πιστα δεν τα ειχα ποτε σε μεγαλη εκτιμηση  :-

κακώς , ειδικά τα GC8 γαμάνε και δέρνουν σε πίστες σε παγκόσμιο επίπεδο (track, drag)
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
μιας και λεγαμε για ραλλυ με τον φιλο σουμπαρακια....οποιος δεν ειχε προλαβει τα group B  αντε τα group A το πολυ, δεν ξερει τι παει να πει ραλλυ και πυροβολισμοι στα βουνα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom