Νέα

Αυτό που με καυλώνει πιο πολύ πάνω σε μια πουτάνα, είναι...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kavlokalikantzaros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αυτό που με καυλώνει πιο πολύ πάνω σε μια πουτάνα, είναι...

  • Η ομορφιά. Γαμάω και κομοδίνο, αρκεί να είναι μούναρος.

    Ψήφοι: 18 24,0%
  • Προστυχιά/εκφυλοσύνη. Δε με νοιάζει πώς είναι, αλλά τί γούστα βγάζει.

    Ψήφοι: 45 60,0%
  • Το καινουργί. Βαριέμαι τις ίδιες. Καινούρια να 'ναι και όπως να 'ναι.

    Ψήφοι: 11 14,7%
  • Η βρωμιά της φάσης. Πάω στις πουτάνες γιατί μ'αρέσει αυτό το υποκοσμικό vibe της τσάρκας.

    Ψήφοι: 18 24,0%
  • Τίποτα, πάω γιατί με αδίκησε η Φύση και δεν έχω γαμήσει ποτέ εκτός.

    Ψήφοι: 7 9,3%
  • Να μοιάζει με κάποια γυναίκα-φετίχ μου.

    Ψήφοι: 9 12,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    75
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.270
Πόντοι
446
Να την γαμαω τοσο καλα,που να μπερδευεται στο τελος και να κανει κινηση να με πληρωσει αυτη....!!!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.791
Κριτικές
90
Like
33.622
Πόντοι
24.700
Μαγαζια εχει εκει βρε μαλακα

Αν ντρέπεσαι να σε βλέπουν που σε γαμάω, να σου δώσω ραντεβού σε ξενοδοχείο.

Έλα στο Crystal Blue (Δημάρχου Α. Μεταξά 45 & Ελευθερίας - Γλυφάδα Αττικής). Θα σε περιμένω στη ρεσεψιόν να διαλέξεις δωμάτιο. Θέλω να είναι ρομαντικό το πήδημα που θα σου ρίξω.
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.609
Κριτικές
57
Like
16.430
Πόντοι
16.555
Αν ντρέπεσαι να σε βλέπουν που σε γαμάω, να σου δώσω ραντεβού σε ξενοδοχείο.

Έλα στο Crystal Blue. Θα σε περιμένω στη ρεσεψιόν να διαλέξεις δωμάτιο. Θέλω να είναι ρομαντικό το πήδημα που θα σου ρίξω.
Ελα στο παρκινγκ του Crystal Blue! Tι θα φορας ζαρτιε΄ρες κολογριδι?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.791
Κριτικές
90
Like
33.622
Πόντοι
24.700
Ελα στο παρκινγκ του Crystal Blue! Tι θα φορας ζαρτιε΄ρες κολογριδι?

Σε πάρκινγκ δεν πάω. Γιατί είναι ανοιχτός χώρος και μόλις με δείς θα φύγεις πανικόβλητος τρέχοντας. Σε δωμάτιο αν θέλεις (από 3ο όροφο και πάνω για να μην πηδήξεις από κάνα παράθυρο) με κλειδωμένη πόρτα, που από μέσα θα την φυλά ο κ. @ΑΝΤΖΕΛΟ και από έξω θα είναι ο κ. @athinaios44 .

Άντε... Φεύγω για να προλάβω να είμαι στην ώρα μου. Τα λέμε εκεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.558
Πόντοι
2.456
@cele
Αν δεις στημενο κανενα μπουφε 10-15 μετρα και καποιον να τσιμπαει για την λιγουρα σταματα:coffee::confused::confused::confused:
Ενεργοποιησε το δικτυο καμερων στα νοτια και ολο και καπου θα τους πετυχουμε..Παιζει να δουμε και νιπλη πουθενα
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17.179
Like
18.625
Πόντοι
3.656
@cele

Ενεργοποιησε το δικτυο καμερων στα νοτια και ολο και καπου θα τους πετυχουμε..Παιζει να δουμε και νιπλη πουθενα
Τυχαιο που το ξενοδοχειο βρισκεται Γλυφαδα?Ποιος ειναι αραγε ο ιδιοκτητης?Ποιον εχει για υπαλληλο που κανει μικροδιαλλειματα συνεχως?:coffee::confused::confused::confused:
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.558
Πόντοι
2.456
Αν δεις στημενο σε πεζοδρομιο κανενα μπουφε 10-15 μετρα και καποιον να τσιμπαει για την λιγουρα σταματα:coffee::confused::confused::confused:
θα σκασει ο καριολης με τιποτα σακουλες κρουασανοτυροπιτοζαμπονοπιτσοσουβλακομακαροναδες και θα αραξει σε κανα παγκακι και στα παπαρια του ο καυγας
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.558
Πόντοι
2.456
Τυχαιο που το ξενοδοχειο βρισκεται Γλυφαδα?Ποιος ειναι αραγε ο ιδιοκτητης?Ποιον εχει για υπαλληλο που κανει μικροδιαλλειματα συνεχως?:coffee::confused::confused::confused:
το ολιγολεπτο διαλλειμα!!!
περιμενει να τελειωσει το ρομαντικο γαμησι και μετα να μπει να αλλαξει τα σεντονια!!!!:new_shocked:
Ε εισαι σατανας!!
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.609
Κριτικές
57
Like
16.430
Πόντοι
16.555
Σε πάρκινγκ δεν πάω. Γιατί είναι ανοιχτός χώρος και μόλις με δείς θα φύγεις πανικόβλητος τρέχοντας. Σε δωμάτιο αν θέλεις (από 3ο όροφο και πάνω για να μην πηδήξεις από κάνα παράθυρο) με κλειδωμένη πόρτα, που από μέσα θα την φυλά ο κ. @ΑΝΤΖΕΛΟ και από έξω θα είναι ο κ. @athinaios44 .

Άντε... Φεύγω για να προλάβω να είμαι στην ώρα μου. Τα λέμε εκεί.
Ρε μαλακα φευγω γιατι με πηρε η pocahontas. Θελει lunch.
Πες στη μανα σου δεν τη γαμαω σήμερα.

Αντε φευγω και εγω να παω να τη βρω. Τα λεμε
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.502
Κριτικές
8
Like
11.433
Πόντοι
3.786
τι παλικάρι είσαι ρε Srek7 εκτός από την τρίτη ηλικία, βαράς και νηπιαγωγεία; Είναι ένα 5χρονο που πειράζει τον ανηψιό μου, να σου στείλω φωτογραφία να πας να τον σενιάρεις; Από ότι ξέρω δε φέρνει παρέα ο πιτσιρικάς.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.791
Κριτικές
90
Like
33.622
Πόντοι
24.700
Ρε μαλακα φευγω γιατι με πηρε η pocahontas. Θελει lunch.
Πες στη μανα σου δεν τη γαμαω σήμερα.

Αντε φευγω και εγω να παω να τη βρω. Τα λεμε
Εγώ έχω ήδη φτάσει στο ξενοδοχείο. Έλα και φέρε και την Ποκατέτοια (που δεν με νοιάζει αν δίνει κώλο γιατί δίνεις εσύ) να σας πηδήξω παρέα.

Όσο για το lunch μην προβληματίζεσαι. Έτσι κι αλλιώς θα παραγγείλω ντελίβερυ, γιατί τον κ. @ΑΝΤΖΕΛΟ τον έχει πιάσει μια λιγούρα.

Υ.Γ.

Η μάνα μου χάρηκε πολύ που δεν θα πας από εκεί σήμερα. Έχει βαρεθεί να ακούει τα παράπονα της λεκανατζούς για το σκατό που σου φεύγει από το σκληρό στραπονάρισμα και που πρέπει κάθε φορά να μαζέψει.
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.609
Κριτικές
57
Like
16.430
Πόντοι
16.555
Εγώ έχω ήδη φτάσει στο ξενοδοχείο. Έλα και φέρε και την Ποκατέτοια (που δεν με νοιάζει αν δίνει κώλο γιατί δίνεις εσύ) να σας πηδήξω παρέα.

Όσο για το lunch μην προβληματίζεσαι. Έτσι κι αλλιώς θα παραγγείλω ντελίβερυ, γιατί τον κ. @ΑΝΤΖΕΛΟ τον έχει πιάσει μια λιγούρα.

Υ.Γ.

Η μάνα μου χάρηκε πολύ που δεν θα πας από εκεί σήμερα. Έχει βαρεθεί να ακούει τα παράπονα της λεκανατζούς για το σκατό που σου φεύγει από το σκληρό στραπονάρισμα και που πρέπει κάθε φορά να μαζέψει.
Μην κρίνεις Εξ ιδιων τα αλλοτρια παλιαδελφη του ελεους . Σιχαμα
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.188
Like
16.037
Πόντοι
3.556
καλημερα παιδια μια συντομη παρενθεση για να βοηθησω τη ροη της κουβεντας.:hi: αν βγειτε σεντρα καλυτερα πατητήρι το βραδυ να ναι πιο πριβέ. ποσταρω γκουγκλ μαπς για την ευκολία σας:wanker::wanker::wanker:
 

Συνημμένα

  • IMG_7161.jpeg
    IMG_7161.jpeg
    131,8 KB · Εμφανίσεις: 31

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.791
Κριτικές
90
Like
33.622
Πόντοι
24.700
Μην κρίνεις Εξ ιδιων τα αλλοτρια παλιαδελφη του ελεους . Σιχαμα
Θα έρθεις; Ή να φύγουμε;

Άντε... Γιατί ο κ. @ΑΝΤΖΕΛΟ μου έχει στοιχίσει μέχρι στιγμής ένα τριαντάρι με αυτά που έχει φάει και έχει πιει για κολατσιό. Μην χρεωθώ και το μεσημεριανό του επειδή εσύ είσαι δειλή πουστάρα και δεν έρχεσαι στα ραντεβού που δίνεις.
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.558
Πόντοι
2.456
καλημερα παιδια μια συντομη παρενθεση για να βοηθησω τη ροη της κουβεντας.:hi: αν βγειτε σεντρα καλυτερα πατητήρι το βραδυ να ναι πιο πριβέ. ποσταρω γκουγκλ μαπς για την ευκολία σας:wanker::wanker::wanker:
Για μουστο θα πανε??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom