Νέα

Αυτή είναι η γιατρός που έγινε πορνοστάρ του Σειρηνάκη: Αφροδίτη Αδάμη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η Αφροδίτη είναι γιατρίνα;

  • Προφανώς! Το λέει άλλωστε η ίδια

    Ψήφοι: 153 65,1%
  • Όχι, φυσικά!

    Ψήφοι: 82 34,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

GiorgosM83

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα!

Από προσωπική εμπειρία την συγκεκριμένη γιατρό την γνώρισα στο νοσοκομείο Σαντορίνης όπου ασκούσε το επάγγελμα της ως παθολόγος. Πραγματικά πολύ καλός χαρακτήρας ευδιάθετη και δείχνει την απαραίτητη φροντίδα σαν γιατρός και σαν άνθρωπος να σκύψει πάνω από το πρόβλημα υγείας που έχεις την συγκεκριμένη την γνώρισα στα επείγοντα από ένα θέμα υγείας που αντιμετώπισε ένας δικός μου. Επίσης έτυχε να μάθω και το πραγματικό της ονοματεπώνυμο και το τηλέφωνό της...
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Καλησπέρα και από μένα!

Από προσωπική εμπειρία την συγκεκριμένη γιατρό την γνώρισα στο νοσοκομείο Σαντορίνης όπου ασκούσε το επάγγελμα της ως παθολόγος. Πραγματικά πολύ καλός χαρακτήρας ευδιάθετη και δείχνει την απαραίτητη φροντίδα σαν γιατρός και σαν άνθρωπος να σκύψει πάνω από το πρόβλημα υγείας που έχεις την συγκεκριμένη την γνώρισα στα επείγοντα από ένα θέμα υγείας που αντιμετώπισε ένας δικός μου. Επίσης έτυχε να μάθω και το πραγματικό της ονοματεπώνυμο και το τηλέφωνό της...
Μηπως ετυχε να της ριξεις κ κανα μποτσον τυπε...? :S :S :S
 

PsyVator

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
65
Like
6
Πόντοι
0
τυποι πραγματικα με τρωει η απορια ομως, δουλευει σε στριπτιζαδικο οπως ποσταρει προσφατα το μαγαζι; γιατι στην τατη μεχρι και ο πνευματικος της μιλησε για αλλαγη κτλ... ξερει με σιγουρια κανεις
 

astroeseo

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
55
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα!

Από προσωπική εμπειρία την συγκεκριμένη γιατρό την γνώρισα στο νοσοκομείο Σαντορίνης όπου ασκούσε το επάγγελμα της ως παθολόγος. Πραγματικά πολύ καλός χαρακτήρας ευδιάθετη και δείχνει την απαραίτητη φροντίδα σαν γιατρός και σαν άνθρωπος να σκύψει πάνω από το πρόβλημα υγείας που έχεις την συγκεκριμένη την γνώρισα στα επείγοντα από ένα θέμα υγείας που αντιμετώπισε ένας δικός μου. Επίσης έτυχε να μάθω και το πραγματικό της ονοματεπώνυμο και το τηλέφωνό της...
παιδίατρος δεν υποτίθεται πως είναι; Και μάλιστα στη Σύρο;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.462
Κριτικές
94
Like
46.782
Πόντοι
17.311

Η Άννα Μαρία τονίζει ότι στη βιομηχανία των ερωτικών ταινιών, την έβαλε ο πρώτος άντρας που έκανε σχέση. “Τον εμπιστεύτηκα και έτσι έγινε όλο αυτό που έγινε και συζητήθηκε”.

Όπως αποκαλύπτει λίγο πριν γνωρίσει τον άντρα που παντρεύτηκε έκανε τάμα στον Άγιο Διονύσιο, να της φανερώσει τον άντρα της ζωής της και να ντυθεί νύφη.

“Δέκα μέρες μετά τον γνώρισα και κάναμε παιδί. Το έβγαλα Διονυσία επειδή είχα κάνει αυτό το τάμα”.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ κλαυσιγελος λεμε :cheesy:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Πάντως η βιομηχανία ταινιών πορνό νομίζω πλέον οικονομικά δεν συμφέρει ως μπίσνα. Όλοι ψάχνουν το τζάμπα (γενικά όλοι ψαχνουν το τζάμπα) και δεν πληρώνουν καμία συνδρομή πουθενά. Στο ιντερνετ, στα 5λεπτα σε πορνοσαιτς.
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
ποια ειναι τελικα αυτη η παιδιατρος που εχει παιξει σε τσοντες κ σε ποιες εχει παιξει?
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.586
Κριτικές
9
Like
2.242
Πόντοι
736
Απο 12 ετων της μπηκε το μικρόβιο να παιξει σε τσοντα.  :S :S :S
Όχι τύπε από τότε είχε αρπάξει κορονοτέτοιον όμως προστάτευε τους παρτενέρ βάζοντας καπέλον :S :S :S όμως διάβαζoντας το forum με τα αρνητικά σχόλια μας εκδικήθηκε και διέδωσε τον υιό :S :S :S ιό :grin:
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
911
Πόντοι
96
Καλό μουνάκι η γιατρινα αλλά για τσόντα δεν κάνει
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.375
Κριτικές
25
Like
2.707
Πόντοι
3.246
Εγω εχω οτε τβ εχω και σιρινα..οποτε :bigdick: :bigdick:
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.231
Like
46.911
... οπότε θα αργήσεις να την δεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom