Νέα

Αυτή είναι η γιατρός που έγινε πορνοστάρ του Σειρηνάκη: Αφροδίτη Αδάμη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η Αφροδίτη είναι γιατρίνα;

  • Προφανώς! Το λέει άλλωστε η ίδια

    Ψήφοι: 153 65,1%
  • Όχι, φυσικά!

    Ψήφοι: 82 34,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
560
Like
249
Πόντοι
26
:thumbsup:
αν το εχει τελειωσει και το επαλ

Η Εσπρέσο με εντυπωσιαζει.
Περιμενα να ειναι μουφα!

Ρε συ Αφροδίτη, ειλικρινα το "έχεις" στη τσόντα, αλλα ειναι μεγάλο βημα να παρατησεις την ιατρική.
 

mrhide

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
0
Χαλαρά της έκανα μια ωραιότατη πρωκτοσκόπηση με το ιατρικό μου εργαλείο :fuck2:
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296

sakis769

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως ο Ντίνος ο γιατρός που εμφανίζεται στις ταινίες του Σειρηνάκη είναι κανονικός γιατρός με πτυχίο ,δεν αποκλείεται και αυτή να έχει τελειώσει την Ιατρική
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
  Καθόλου περίεργο πάντως να είναι και "γιατρός", όπως εχουν καταντήσει τα "πανεπιστήμια"  εδώ και καποιες δεκαετίες , περισσότερο μπουρδέλα ,η για να  είμαι πλέον ακριβολόγος, κωλοχανεία είναι παρα ο,τι δήποτε άλλο. Όπως παλαιότερα ένα "χαρτί" του τοτε Γυμνασίου (εννοώ το εξατάξιο) δεν σήμαινε σχεδόν τιποτε,ειδικα ηγια τα "Θηλέων", οπου τα δεκαοχταρια επεφταν βροχή, ετσι σημερα ένα κωλοπτυχιο "πανεπιστημίου" δεν σημαινει τιποτε . Δικαιώνομαι για μια φορα ακομη για την πρόταση μου να καταργηθή η "παιδεία" του Δημοσίου  και οποιος θελει να σπουδαση κατι,να υπαρχουν σχολες  ,οπου θα εισάγεται μετα από προφορικες εξετασεις ενώπιον επιτροπης πραγματικων καθηγητών,κατα προτιμησιν από χωρες με πραγματικα πανεπιστημια,οπως Αμερική,Ρωσία,Γαλλια,Αγγλια ,και για οσους ειαι αδυναμοι οικονομικα να υπάρχη κρατικη υποτροφια ,αφου αποδειξουν με τις αυστηρες αυτές εξετασεις ότι αξιζουν. Αυτό δε θα αποκλειση και χιλιαδες τενεκέδες και αγραμματους να μπαινουν σε σχολες-οπως σημερα αλλα και πιο παλια- με θεματα που τους εχουν δωσει ισχυροι συγγενείς τους από τη συμμορία των βρωμο"πολιτικων" η αλλων παρομοιων συμμοριτων. Ο ΜΑΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ! Ευτυχείτε, υπήκοοι της Περιστέρας! (άλλη "καθηγητρια" !!! ) Κυριε Ελέησον !
 

Taranis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2015
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Στην Ελλάδα ότι δηλώσεις η ότι σε δηλώσουν είσαι,άλλη μια  :jerking: του Σιρινάκη
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
παντως η κωλοτρυπιδα της ειναι ζαντα
 

mrhide

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
0
Άμα αυτή η καρατσοντάρα έχει τελειώσει ιατρική, τότε εγώ είμαι παιδί θαύμα

Μη λες μεγάλα λόγια γιατί μπορεί να σου ζητήσουμε να βγάλεις τη χώρα από το αδιέξοδο της κρίσης!  :)
...ξέρεις τι πορνίδια που είναι πολλές -αν όχι οι περισσότερες- από τις γιατρίνες;;; της καριόλας γίνεται στις εφημερίες με ειδικευόμενες (αλλά και τις ειδικευμένες)  :knockinb:
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Μη λες μεγάλα λόγια γιατί μπορεί να σου ζητήσουμε να βγάλεις τη χώρα από το αδιέξοδο της κρίσης!  :)
...ξέρεις τι πορνίδια που είναι πολλές -αν όχι οι περισσότερες- από τις γιατρίνες;;; της καριόλας γίνεται στις εφημερίες με ειδικευόμενες (αλλά και τις ειδικευμένες)  :knockinb:

Σε όλα τα επαγγέλματα εφόσον υπάρχουν γυναίκες, άρα υπάρχουν από πορνίδια εώς κρυφοπουτανίδια,(που η χαρά δε τις αφήνει να κρυφτούν κιόλας)
απλά η συγκεκριμένη χωρίς να μπορώ να το προσδιορίσω, δε μου κάνει να χει περάσει ούτε έξω από ΙΕΚ νοσηλευτικής
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
κολαρα ειναι γιατρος δηλωνει η ιδια
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Μη λες μεγάλα λόγια γιατί μπορεί να σου ζητήσουμε να βγάλεις τη χώρα από το αδιέξοδο της κρίσης!  :)
...ξέρεις τι πορνίδια που είναι πολλές -αν όχι οι περισσότερες- από τις γιατρίνες;;; της καριόλας γίνεται στις εφημερίες με ειδικευόμενες (αλλά και τις ειδικευμένες)  :knockinb:

Ο αδερφός σου είναι γιατρός να υποθέσω;
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
leei ειναι 24 δλδ οχι μονο μπηκε με την ρωτη αλλα τελειωσε στα 6 χρονια


δλδ κ ξεκωλιαρα κ φυτουκλα  :think: :think: :think:
 

efes

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.244
Like
215
Πόντοι
36
Μου αρεσει που το πηρατε στα σοβαρα
Σειρινακης ειναι αυτος οτι μαλακιες θελει λεει!
Το αλλο το νουμερο η Μπαρακ δεν δηλωνε επιχειρηματιας από το Κολωνακι; Να ειχε παει στο Κολωνακι για κανα καφε ζητημα ειναι
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
λεει ιατρικη πατρων  :think:

Λες να κοροϊδεύει; :grin:

%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BA%CF%81%CE%B9%CE%AC-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1-05.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom