Νέα

Αυταρχικό σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 178
  • Εμφανίσεις 86K
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
στη κατεχακη :s&m_1: :s&m_2: λενε οτι κανουνε στο ντιμπιει :heavymetalbig:
αλλου ξεραιλα...
 

Επισκέπτης
το 2014-2015 ειχα κατι ΤΗΣ ΑΝΩΜΑΛΙΑΣ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ στην φυλης και στο μεταξουργειο

πλεον φυγανε

οσες ειναι σε μπουρδελα καλο ειναι να ρωτατε εαν εχουν εργαστει σε στουντιο,γιατι οσες εχουν εργασει τα ξερουν αυτα

οσες ειναι πρωτη φορα, αφηστε το..

οποιος θελει κανα ινφο,πμ  :rolleyes:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Ενημέρωση -- σημερινή πρωινή συνεύρεση με την Οριάνα (Λιοσιων 73β πάνω) σε αυταρχικό πρόγραμμα :

Θετικά : εμφανίσιμη κοπέλα, νεαρή (γενικα περίπου 25άρα), απο Βενεζουέλα (δίνει κάτι το εξωτικό), ωραίες αναλογίες σώματος (κωλαράκι, βυζάκια), καλό προσωπάκι με ωραίο χαμόγελο, το μαγαζί διαθέτει στραπον με ζώνη  το οποίο χρησιμοποιηθηκε (αν και είχα μαζί μου), εδειξε οτι προσπαθει, στα ορθια αυτη και εγω στα 4 στο κρεβατι έδειξε μια διάρκεια, δυνατότητα ντους στο τέλος, σχετικα καλη τιμη για αυταρχικο 20 ευρω

Αρνητικά : δωμάτιο χωρίς καθρέπτες (βασικότατο στο αυταρχικο), κοπέλα χωρίς εμπειρία, έριξε κάποια χαστουκια (χωίρς να δείξει δύναμη, μετα από προτροπη δική μου δυνάμωσε και γελουσε λίγο), δεν ήξερε να κουνησει το σώμα της ουτε να γαμήσει, φτωχή σε στάσεις, χωρίς φαντασία, δε μιλάει καθολου ελληνικά, δεν κάνει ουρολαγνεία, κοιτουσε να με τελειωσει παίζοντας μου τον απο την αρχή, βιαστική με τον χρόνο.

Εντυπώσεις : ηταν απλά μια εμπειρία με μια νεα κοπέλα, χωρίς αυτή να έχει κάποια εμπειρία στο αυταρικο, με χλιαρή διάθεση, δε θα τη πρότεινα για αυτο το πρόγραμμα

http://www.*****.com/lady/5356
 

Firespawnie

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ενημέρωση -- σημερινή πρωινή συνεύρεση με την Οριάνα (Λιοσιων 73β πάνω) σε αυταρχικό πρόγραμμα :

Θετικά : εμφανίσιμη κοπέλα, νεαρή (γενικα περίπου 25άρα), απο Βενεζουέλα (δίνει κάτι το εξωτικό), ωραίες αναλογίες σώματος (κωλαράκι, βυζάκια), καλό προσωπάκι με ωραίο χαμόγελο, το μαγαζί διαθέτει στραπον με ζώνη  το οποίο χρησιμοποιηθηκε (αν και είχα μαζί μου), εδειξε οτι προσπαθει, στα ορθια αυτη και εγω στα 4 στο κρεβατι έδειξε μια διάρκεια, δυνατότητα ντους στο τέλος, σχετικα καλη τιμη για αυταρχικο 20 ευρω

Αρνητικά : δωμάτιο χωρίς καθρέπτες (βασικότατο στο αυταρχικο), κοπέλα χωρίς εμπειρία, έριξε κάποια χαστουκια (χωίρς να δείξει δύναμη, μετα από προτροπη δική μου δυνάμωσε και γελουσε λίγο), δεν ήξερε να κουνησει το σώμα της ουτε να γαμήσει, φτωχή σε στάσεις, χωρίς φαντασία, δε μιλάει καθολου ελληνικά, δεν κάνει ουρολαγνεία, κοιτουσε να με τελειωσει παίζοντας μου τον απο την αρχή, βιαστική με τον χρόνο.

Εντυπώσεις : ηταν απλά μια εμπειρία με μια νεα κοπέλα, χωρίς αυτή να έχει κάποια εμπειρία στο αυταρικο, με χλιαρή διάθεση, δε θα τη πρότεινα για αυτο το πρόγραμμα



Μια χαρα φιλος! Επειδη λες οτι δεν εχει εμπειρια, καθεται να την καθοδηγησεις εσυ τουλαχιστον για το πως να στο κανει το αυταρχικο εστω και στο λιγο χρονο που προσπαθει να σε ξεπεταξει; Επισης αγγλικα μιλαει παρολο που δεν ξερει ελληνικα;
 

apollon 11

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
μηπως γνωριζει καποιος καποια κοπελα που να κανει καλο στραπον σε μπουρδελο (πχ στη φυλης);
 

apollon 11

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
εγω εχω δοκιμασει στραπον μονο με την αννα-ιλονα αρκετα καλη μπορω να πω
 

GDIMAK

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάποιος μπουρδέλο για ruined cum ?
 

median2015

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2018
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα. καποιο μπουρδελο που να προσφερει ουρολαγνια ξερετε ?
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Κατι καινούργιο και καλο μηπως εχει προκυψει κατι?
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Γνωρίζει κάποιος μπουρδέλο για ruined cum ?

Άμα το βρεις αυτό σφύρα μας . Στο ρδελο φιλε  θέλουν να σε ξεπετάξουν αυτο που ψάχνεις θελει το χρόνο του οποτε σε μπουρδελο δε θα το βρεις !
 

NALBIS27

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες ,
μια μουναρα η Vannesa απο Studio Oriental Φυλης 104 ,
ξέρει κανεις μήπως άλλαξε studio η σταμάτησε τελείως ?
 

Ofreetezas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2019
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Παίζει μήπως κοπέλα που κάνει αυταρχικό και να είναι ok να σε βιντεοσκοπήσει; Studio προτιμούνται.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Εχω δοκιμάσει στραπονάρισμα στο Λιοσίων 73 πάνω με την Εμμυ. Οπου το μικρό κοντούλικο Ρωσιδάκι κάνει κάποιες καλές κινήσεις και σε κάποια στιγμή με γαμουσε γρήγορα για λίγο σαν λυσσασμένο αλλά κουράζεται. Είναι κοντουλα και τη βοηθάει να σε γαμάει στα 4 με αυτη ορθια με λυγισμένα τα γονατα λίγο. Κανει και ψιλοκαλο κατούρημα.

Η Μπάρμπορα στο Βέργας 6 υπόγειο, έχει στραπον και έχει στυλ αφέντρας. Δυστυχως δε δοκιμάζει πολλές στάσεις και δε γαμάει με πολύ όρεξη πιστεύω. Είναι όμως σουπερ γενικώς στο στυλ. Εχει βυζάρες. Και κάνει καλο κατούρημα αν το ζητήσεις. Εχει ένα πρόβλημα με τη στοματική υγιεινή και το αναφέρω με ευγένεια.

Θα ήθελα να δοκιμάσω αυταρχικό με τις μιλφάρες του Διδυμου 27 αλλά δεν ξέρω να κάνουν και αν είναι καλές. Αν ξέρει κάποιος ας ενημερώσει να κάνουν κατούρημα ή όχι.
Και αν έχετε κάτι άλλο υπόψιν σας.

Εχω κανει πολυ σκληρά πράγματα στο αυταρχικο αλλα λόγω περιορισμένων επιλογών και χρημάτων. έχουν πέσει και οι απαιτήσεις. Προσαρμοζόμαστε.
 
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
124
Like
164
Πόντοι
1
Εχω δοκιμάσει στραπονάρισμα στο Λιοσίων 73 πάνω με την Εμμυ. Οπου το μικρό κοντούλικο Ρωσιδάκι κάνει κάποιες καλές κινήσεις και σε κάποια στιγμή με γαμουσε γρήγορα για λίγο σαν λυσσασμένο αλλά κουράζεται. Είναι κοντουλα και τη βοηθάει να σε γαμάει στα 4 με αυτη ορθια με λυγισμένα τα γονατα λίγο. Κανει και ψιλοκαλο κατούρημα.

Η Μπάρμπορα στο Βέργας 6 υπόγειο, έχει στραπον και έχει στυλ αφέντρας. Δυστυχως δε δοκιμάζει πολλές στάσεις και δε γαμάει με πολύ όρεξη πιστεύω. Είναι όμως σουπερ γενικώς στο στυλ. Εχει βυζάρες. Και κάνει καλο κατούρημα αν το ζητήσεις. Εχει ένα πρόβλημα με τη στοματική υγιεινή και το αναφέρω με ευγένεια.

Θα ήθελα να δοκιμάσω αυταρχικό με τις μιλφάρες του Διδυμου 27 αλλά δεν ξέρω να κάνουν και αν είναι καλές. Αν ξέρει κάποιος ας ενημερώσει να κάνουν κατούρημα ή όχι.
Και αν έχετε κάτι άλλο υπόψιν σας.

Εχω κανει πολυ σκληρά πράγματα στο αυταρχικο αλλα λόγω περιορισμένων επιλογών και χρημάτων. έχουν πέσει και οι απαιτήσεις. Προσαρμοζόμαστε.
καλησπέρα παλιά στην φυλής είχε 2 μέτρα μουναρες που κάναν πολύ καλό πρόγραμμα στο bdsm...πλέον η πλεον η επιλογές είναι περιορισμένες.. Επίσης στα στούντιο είναι υπερβολικά υψηλές η τιμές ,στο τηλ όταν τους λέω να κατεβάσουν το 80 αρι του αυταρχικού στραβωνουν
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
καλησπέρα παλιά στην φυλής είχε 2 μέτρα μουναρες που κάναν πολύ καλό πρόγραμμα στο bdsm...πλέον η πλεον η επιλογές είναι περιορισμένες.. Επίσης στα στούντιο είναι υπερβολικά υψηλές η τιμές ,στο τηλ όταν τους λέω να κατεβάσουν το 80 αρι του αυταρχικού στραβωνουν

Εγώ δεν ξαναέκανα αυταρχικό σε στουντιο. Και παλαιοτερα έκανα αρκετα.
Ομως τωρα πια πρέπει να το καταλάβουν και οι ίδιοι πως αυτες οι τιμες είναι απαγορευτικές.
Φυσικά οι μουνάρες που είναι στα στουντιο δεν τις βρίσκεις σε μεμονωμένες αφέντρες (όσο και να διαφωνήσουν μερικοί με το αντεπιχείρημα πως ναι αλλα δεν ξέρουν το πρόγραμμα και είναι σαν αγγούρια)

Αν εφαρμοσουμε αποχή κάποια στιγμη θα το καταλάβουν.

Εκτος αν θεωρείτε πως και το 50αρι στο απλο πρόγραμμα είναι φυσιολογικό πλεον...
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Γνωριζει κάποιος κατι καλο σε αυταρχικο για σήμερα το βραδυ σε μπουρδελο είτε σε στούντιο?Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
 
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
124
Like
164
Πόντοι
1
Εγώ δεν ξαναέκανα αυταρχικό σε στουντιο. Και παλαιοτερα έκανα αρκετα.
Ομως τωρα πια πρέπει να το καταλάβουν και οι ίδιοι πως αυτες οι τιμες είναι απαγορευτικές.
Φυσικά οι μουνάρες που είναι στα στουντιο δεν τις βρίσκεις σε μεμονωμένες αφέντρες (όσο και να διαφωνήσουν μερικοί με το αντεπιχείρημα πως ναι αλλα δεν ξέρουν το πρόγραμμα και είναι σαν αγγούρια)

Αν εφαρμοσουμε αποχή κάποια στιγμη θα το καταλάβουν.

Εκτος αν θεωρείτε πως και το 50αρι στο απλο πρόγραμμα είναι φυσιολογικό πλεον...
καλησπέρα,όντως το 80 αρι στο απλό αυταρχικό είναι φωτιά, δηλαδή κάποιος που θέλει 2 μαζί για ποια τρέλα γούστα θα δώσει 160 ? Ούτε στο red light district του αμστερνταμ δεν κάνουν 160 2 μαζί ,100 ευρώ 50 η μία για μιση ώρα ότι προγράμματα θες ,η τιμές στην Ελλάδα σε σχέση με μισθούς και εισοδήματα είναι εξωπραγματικες,και που είσαι στο ρεντ light του αμστερνταμ είμαι μουναρες όλες ..Εγώ μέσω τηλεφώνου όταν καλώ στα στούντιο κ λέω να κάνουν καμία έκπτωση στραβωνουν ..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom