Νέα

Αξίζει να την κυνηγήσω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpekiaris10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
956
Πόντοι
1.011
Καμία γυναίκα δεν αξίζει να τη κυνηγισεις αφού ξενερώνουν κατα βαθος θέλουν φτύσιμο και απαξίωση. Δες πως τρέχουν πίσω απο καθε καγκουρα τελειωμένο γύφτο και θα καταλάβεις
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Και εσείς που λέτε άτολμος...για να σας δούμε και σας άμα είχατε αρχίδια να τις μιλίσετε έστω και με μια ηλίθια δικαιολογία σαν αυτή.

Μα έτσι προσεγγίζει ένας άντρας μια γυναίκα που του αρέσει,
ο πιο νορμαλ τρόπος σε όποια χώρα/πολιτισμο κι αν βρεθεις.

Μας αρέσει μία->πηγαίνουμε και της μιλάμε
 

SailorJerry

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
63
Like
30
Πόντοι
0
Αδερφε, ευκαιριες σου δοθηκαν οπως καταλαβα δεν ηταν απλως μια φορα.. Επρεπε να τις αρπαξεις , τωρα ενδεχομενως να παιδευεις το μυαλο σου με την εξης ερωτηση "Τι θα γινοταν αν...;"
Δεν πειραζει απο αυτα μαθαινεις για να κινηθεις διαφορετικα την επομενη φορα.
Τωρα αν θες να ταλαιπωρηθεις κι αλλο ψυχολογικα στηνοντας καμπερομα στην σταση, αυτο ειναι πανω σου..

Εαν ομως τυχει και την ξαναδεις, που στο ευχομαι για να ηρεμησεις κι εσυ - μην ξεκινησεις στο μυαλο σου και φτιαχνεις σεναρια και τι θα ρωτησω πως θα το ρωτησω και αν μου απαντησει τι θα πω κ εγω.
Απλα παρε μια βαθια ανασα και φλερταρε δυναμικα.. Ειναι κατι το απολυτως φυσιολογικο εαν γουσταρεις μια κοπελα να της μιλησεις.

Και που εισαι... Ριξτο και λιγο στην τρελα...

 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
τυπε το σκεφτηκα και γω,αν εχει ομως καρτα η εισητηριο δεν μπορει να της κοψει προστιμο ωστε να παρει τα στοιχεια της ωστε να την παρει μετα τηλ να της πει να του ξηγηθει τσιμπουκι για να σβησει την κληση :S :S :S
 

gatoulinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0


Κοιταξε στο blue oyster....Ισως ειναι εκει

 

sweet_old1975

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2016
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Ο λόγος που ρωτάω είναι ότι έχω μπει στην πρίζα με μια τύπισσα που έχω πετύχει μερικές φορές σε μια από τις στάσεις των νυχτερινών λεοφωρίων, και έχουμε μιλήσει μαζί. Η τύπισσα δουλεύει σε μπαρ, και προφανώς τα ρούχα της ήταν η στολή της δουλιάς (πάντα τα ίδια φορούσε όσες φορές την πέτυχα)

Έχω καιρό να την πετύχω (πάνω από 2 βδομάδες) και δε βλέπω την ώρα να την ξαναπετύχω. Το θέμα είναι δε ξέρω τι παίζει και έχει εξαφανιστεί; Την απέλυσαν; Τα παράτησε; Άλλαξε βάρδια και δουλεύει μεσημεριανές ώρες; Φτάνει να ξέρω για να μην περιμένω σα μαλάκας κάθε φορά που περνάω από τη στάση μπας και... :2funny:

Σκέφτηκα να μπανίσω σε ποια από τα μαγαζιά φοράνε τέτοια στολή γύρω από την περιοχή να μπω μέσα, και να ρωτήσω άμα δουλεύει εδώ η...τελοσπάντων όπως τους την περιγράψω δε την έχω ρωτήσει πως τη λένε. Αλλά λέω μη γίνω ρόμπα άμα κάνω κάτι τέτοιο.

(Μακάρι να μη το διαβάσει το θρεντ η ίδια. Δε θα γούσταρα καθόλου. :headbang:)

τυπε δεν επρεπε να ειχε ανοιχτει καν αυτο το νημα
ηδη επρεπε να την ειχες ξεκωλιασει και να ειχες παει στην επομενη

τωρα το μονο που πρεπει να κανεις ειναι να την ξεχασεις

απο την στιγμη που δεν εκανες την κινηση οταν σου δωθηκε η ευκαιρια το παιχνιδι τελειωσε

η θα γινεις αντρας και θα μαθεις να το κανεις σωστα η κατσε σπιτι σου και βαρα μαλακια

το νημα ειναι επιεικως για την πουτσα
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Τυπε πιστευω πως ΔΕΝ αξιζει να τη κυνηγησεις!
Τυπισσα που παιρνει λοφωρειο ειναι μπατιρισσα...
Ουτε το σουβλακι της δε θα χει να πληρωνει...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.864
Like
23.188
Πόντοι
6.056
Τυπε πιστευω πως ΔΕΝ αξιζει να τη κυνηγησεις!
Τυπισσα που παιρνει λοφωρειο ειναι μπατιρισσα...
Ουτε το σουβλακι της δε θα χει να πληρωνει...
και ο τυπος μας με το πεζο2 ηταν
προβλεπεται να πεσει πολυ ρομαντζο στα μμμ...
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
η διαδικασια του κυνηγιου της γυναικας λιγο εχει να κανει με το αποτελεσμα και πολυ περισσοτερο με τον ιδιο τον κυνηγο.
δε προσκεινται στη τετραγωνη λογικη που θα χρησιμοποιουσες αν ας πουμε ηθελες ν αγορασεις εναν υπολογιστη.
εφ οσον σου αρεσει αυτο που κανεις , ζηστο που λενε, follow your heart
πολλα περισσοτερα θα παρεις απο τη διαδικασια, παρα απο την "λογικη" παραλειψη της, αν αυτη βασιζεται στις οδηγιες καποιου αλλου.
οταν θα πρεπει να σταματησεις, θα το καταλαβεις απο μονος σου

η καψουρα ειναι μια διαδικασια που "καλιμπραρει" αλλα πραγματα μεσα μας..

good luck

ετσι ακριβως!!!
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
787
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Χεστην, σε αυτή τη ζωή υπάρχουν γυναίκες και γυναίκες που θα περάσουν από τη ζωή μας αρκεί να κάνουμε τη σωστή κίνηση όταν πρέπει. Εγώ τις προάλλες βγήκα ραντεβού με μία από τη δουλειά που με ψιλοεψηνε καιρο τώρα και κατά τύχη εκεί που καθίσαμε στο διπλανό τραπέζι, έπινε μονη μια φίλη της από την παλιά της γειτονιά. Ειλικρινά ήθελα να παρατήσω τη "δικιά" μου και να κάτσω με την άλλη.

Οπότε συμβουλή μου είναι προχωρά για άλλες και θα βρεις αυτή που αξίζει. απλώς υποσυνείδητα αυτή η μπαροβια δεν σου έκανε κλικ 100% για αυτό και δεν έκανες κίνηση. Στο φλερτ-πεσιμο είναι να σε εξιταρει η άλλη απολύτως και να σου βγάζει έναν πιο θαρραλέο εαυτό (κυνηγό), δεν στο έβγαλε; -Δεν κάνει!
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Χεστην, σε αυτή τη ζωή υπάρχουν γυναίκες και γυναίκες που θα περάσουν από τη ζωή μας αρκεί να κάνουμε τη σωστή κίνηση όταν πρέπει. Εγώ τις προάλλες βγήκα ραντεβού με μία από τη δουλειά που με ψιλοεψηνε καιρο τώρα και κατά τύχη εκεί που καθίσαμε στο διπλανό τραπέζι, έπινε μονη μια φίλη της από την παλιά της γειτονιά. Ειλικρινά ήθελα να παρατήσω τη "δικιά" μου και να κάτσω με την άλλη.

Οπότε συμβουλή μου είναι προχωρά για άλλες και θα βρεις αυτή που αξίζει. απλώς υποσυνείδητα αυτή η μπαροβια δεν σου έκανε κλικ 100% για αυτό και δεν έκανες κίνηση. Στο φλερτ-πεσιμο είναι να σε εξιταρει η άλλη απολύτως και να σου βγάζει έναν πιο θαρραλέο εαυτό (κυνηγό), δεν στο έβγαλε; -Δεν κάνει!

kalh fash type

και εγω εχω μια φιλη που την πηδαω που και που , φιλικα, και εχει μια συανδελφο που την γουσταρω απειρα παραπανω για γαμησια....

θελει μοντα
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
3
Like
1.461
Πόντοι
216
Τυπε πιστευω πως ΔΕΝ αξιζει να τη κυνηγησεις!
Τυπισσα που παιρνει λοφωρειο ειναι μπατιρισσα...
Ουτε το σουβλακι της δε θα χει να πληρωνει...

ΣΩΣΤΟΣ 100%!!!

μακρια από φτωχομπινεδουδες, τυποι, εάν η άλλη δεν εχει μαντηλι να κλαψει, αφήστε την να την ταισει κανας μαλακας, κι αν κρατησετε επαφη, μονο τοτε κοιταξτε να την γαμησετε!

'Άλλος γαμαει-κι άλλος πληρωνει'-νομος αληθινος και ζόρικος!
 
OP
OP
M

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Τελικά ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός που λένε. Έχω καιρό να τη δω οπότε την ξέχασα.


Κατά τα άλλα, διαφωνώ με αυτόν που είπε ότι είναι μπατιρισα. Και εγώ άμα ήμουν ματσωμένος πάλι ΜΜΜ θα επερνα. Σιχαίνομαι τα αμάξια και άμα μια γκομενα οδηγαει αμάξι μου μυρίζει άσχημα.

 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
17
Like
655
Πόντοι
326
καλησπερα μαγκες. παω φροντιστηριο για λιγα μαθηματα ακομα σε ιδιαιτερο εγω και η καθηγητρια. ειναι καλο μουνακι ντυνεται αρκετα σεξυ . εχω καμια τυχη ή οχι ? τι να κανω για να μην γινω ρομπα και να μην ξερω πως να ξαναπαω εκει? μονο το ονομα της ξερω το μικρο.
 

smxat0

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2017
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
ποσο χρονων εισαι και ειναι τυπε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom