Νέα

Αξέχαστες ατάκες ή φράσεις που σας είπαν την ώρα του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 57K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
2
Like
18.253
Πόντοι
3.836
Εμένα δεν μου πέφτει λόγος φίλε μου. Είναι δικαίωμα σου και εύχομαι να βρεις την τραβεστί που σου ταιριάζει και να κάνετε πολλά παιδιά.

και εσένα σου εύχομαι να σε γκαστρώσει σύντομα ο Ρίο
:2funny::2funny::2funny::2funny:
Τι όργια που είστε και οι δύο!
ΚΛΑΙΩ!!
 

Zelda11

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
159
Like
661
Πόντοι
81
Ένα υπέροχο θέμα το οποίο είχα σκεφτεί και εγώ να μοιραστώ καθώς τις θεωρώ περισσότερο ανώμαλεςκαι διεστραμένες από εμάς, μερικά περιστατικά που μου έρχονται.
1) Παντρεμένη στον Πριαμο κεραώνει τον μαλακα της πρώτη φορά στα 12 χρόνια επειδή έμαθε πως έχει άλλη. Αφού την πνίγω στη πίπα και έλεγε αυτή είναι πουτσα που μου αξίζει! Όταν την ξεπάτωνα στα 4, άρχιζενα φωνάζει...
" Έκανες κερατα τον άντρα μου ! Έκανες κερατα τον άντρα μου το καταλαβαίνεις; Και εκεί την πιάνω από το μαλλί της τα Ρίχνω όλα στη μάπα είχα μαζέψει 3 μέρες απόθεμα και της λέω .. " Έκανα κέρατα τον μαλακα σου και εσένα την πρώτη πουτανα " η τύπισσα έτρεμε και εχυνε..

2) Ξεκωλο από Instagram που καβλαντίζω είναι μεθυσμένη και της λέω δεν έρχεσαι από εδώ να δούμε καμία ταινία να γνωριστούμε χαλαρά. Σκάει ντυμένη σαν τη πουτανα με κοντό φόρεμα και καλσόν κάλτσες, εφόσον την έχω τρελάνει στη φάπα και στη πουτσα σε κάποια στιγμή όπως την ξεμπυνιαζω από πάνω της με ρωτάει. " Είναι κανένας άλλος σπίτι; Της λέω ο πατέρας μου μέσα στο δωμάτιο κοιμάται. Και μου λέει η τύπισσα δεν τον φέρνεις και αυτόν μέσα να γίνει χαμός; Εκεί με έπιασε αηδία αλλά επειδή ήτανε τόσο πουτανα τραβιέται την χύνω στα μάτια και στα μαλλιά και όπως είναι της λέω τα μαζεύεις και φεύγεις έφυγε το πουτανακι με τα χυσια στα μαλλιά και σκισμένο καλσόν.

3) Παντρεμένη που τα έχει με ναυτικό και την γαμαω εδώ και 4 χρόνια όποτε ο μαλακας της μπαρκάρει, αφού την έχω λιώσει στη πίπα πάνω από 1 ώρα και πάμε στο δωμάτιο μου λέει δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι που τον κάνω κέρατα μαζί σου! Την έβαλα στα 4 την γαμήσα κώλο μόνο ενώ έβλεπε την φωτογραφία του γάμου. Ήτανε υπέροχο να βλέπεις τον χαμογελαστό μαλακα της στον γάμο ενώ εσύ της έσκισες την κωλοτρυπιδα.

4) Κολλητή- πολύ καλή φίλη μιας γκόμενας που είχα έρχεται σπίτι μου για να τη βοηθήσω στην σχολή, νόμιζα στην αρχή ότι έκανε τεστ η τότε δικιά μου να δει αν ειμαι πιστός. Έχει σκάσει καλοκαίρι με σορτσάκι κωλομαγουλο και ένα κορδόνι που φαινόταν εννοείται σκεφτόμουν πως να τη γαμήσω αλλά λέω είναι παγίδα. Αφού έβλεπε ότι δεν έκανα κίνηση η κάτι μου λέει " Πάντως την Ευ... την εχειε λιώσει στο σεξ και στη πίπα μας λέει τέτοιο μέγεθος μόνο σε τσόντες βλέπεις λέει αλήθεια; Και της λέω τι να σου πω και γελάω .. μου λέει " Άσε θα το διαπιστώσω εξάλλου μια πίπα δεν είναι κέρατο " γονάτισε τα ήπιε όλα και την επόμενη μέρα ήρθε ντυμένη σαν τη πουτανα οπου την γαμουσα συχνά. Κα τα τα άλλα κολλητές ..

5) Ξεκωλιαρσ με τατουάζ από Θεσσαλονίκη που τώρα μένει Αμερική την γαμαω και μου λέει γίνε πιο επιθετικός.. αρχίζω να τις Ρίχνω σφαλιάρες φτυσιματακαι χαστούκια και μου λέει... " Με πέρασες καμία πουτανα;" .
Επειδή ήτανε τσόλι και γούσταρα να το γαμαω όσο ήμουν πάνω της λέω όχι μωρό μου εσύ είπες να γίνω πιο επιθετικός Ε και το κάνω πιο πορνό απλά σε πειράζει; " Όχι συνέχισε μου λέει.

Ξεφτιληστε τες στη πουτσα μη της λειπάστε είναι πιο ανώμαλες από εμάς φυσικά αναφέρομαι πάντα με συνεναιση είτε είναι γκόμενα σας είτε κάτι πρόσκαιρο.

Εγώ να ρωτήσω, τις παπαντζες που γράφετε, όπως και στις κριτικές, τις πιστεύετε όντως ή είναι απλά μια στιγμιαία κατάθεση απωθημένων;

Ήρεμα ρωτάω.
 

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.989
Πόντοι
3.936
. " Με πέρασες καμία πουτανα;" .
Επειδή ήτανε τσόλι και γούσταρα να το γαμαω όσο ήμουν πάνω της λέω όχι μωρό μου εσύ είπες να γίνω πιο επιθετικός

Είμαστε με μια φίλη από τη σχολή σε κλαμπ.

Ωραίο μουνί αλανιάρικο με πολλές κατακτήσεις.

Μου λέει ότι όλοι είναι άχρηστοι και κακώς δεν είχε κάνει κάτι μαζί μου στη σχολή.

Δεν δίνω σημασία.

Μετά από τα δευτερα σφηνάκια μου κάνει, «μόνο με εσενα περνάω τόσο καλά»

Δεν δίνω σημασία.

Πριν φύγουμε μου κάνει «θέλω να είμαστε μαζί»

Τι εννοείς της λέω; (ήμουν πολύ λιώμα) και κλασσικά δεν δίνω σημασία.

Μπαίνουμε στο αμάξι και ξεκινάει την πιο τρελή πίπα που μου έχουν κάνει.

Δεν μπορώ να οδηγήσω, αλλά μπορούσα να γαμησω.

Όπως είμαστε ξαπλωμένοι της σηκώνω τη φούστα και πάω να ανέβω πάνω της

Και σκάει η απόλυτη ατάκα:

«Για ποια με πέρασες;»

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Δεν δίνω σημασία.

Τα επόμενα βράδια δεν μπορούσε να περπατήσει από τον πούτσο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Megaman18

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2024
Μηνύματα
42
Like
113
Πόντοι
0
Είμαστε με μια φίλη από τη σχολή σε κλαμπ.

Ωραίο μουνί αλανιάρικο με πολλές κατακτήσεις.

Μου λέει ότι όλοι είναι άχρηστοι και κακώς δεν είχε κάνει κάτι μαζί μου στη σχολή.

Δεν δίνω σημασία.

Μετά από τα δευτερα σφηνάκια μου κάνει, «μόνο με εσενα περνάω τόσο καλά»

Δεν δίνω σημασία.

Πριν φύγουμε μου κάνει «θέλω να είμαστε μαζί»

Τι εννοείς της λέω; (ήμουν πολύ λιώμα) και κλασσικά δεν δίνω σημασία.

Μπαίνουμε στο αμάξι και ξεκινάει την πιο τρελή πίπα που μου έχουν κάνει.

Δεν μπορώ να οδηγήσω, αλλά μπορούσα να γαμησω.

Όπως είμαστε ξαπλωμένοι της σηκώνω τη φούστα και πάω να ανέβω πάνω της

Και σκάει η απόλυτη ατάκα:

«Για ποια με πέρασες;»

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Δεν δίνω σημασία.

Τα επόμενα βράδια δεν μπορούσε να περπατήσει από τον πούτσο.
Κλασική περίπτωση ελλινιόλας ξεκωλιάρας. Μεγαλος μυστης ισχυει μου το είχε πει ένας μεγαλύτερος εργενης αν θες να γαμησεις πολύ μια γκόμενά που νομίζεις δεν την έχεις απλά μη της πετάς υπονοούμενα ασε θα στα πετάει αυτή και θα βρεθεί με τη πουτσα στο στόμα. Καλά την έκανες την βρωμα
 

Billys91

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
18
Like
31
Πόντοι
0
Πηδούσα για ένα διάστημα μια μεγάλη 45+ πρώην συνάδελφο παντρεμένη όταν ο άντρας της έλειπε το καλοκαίρι για δουλειά...
Εκεί που είχαμε τελειώσει τα προφυλακτικά τον βάζω μέσα ακαποτο η τύπισσα να ουρλιάζει από ηδονή κ καύλα και να λέει κάνε με ξανά μάνα σε παρακαλώ ριξτα μου μέσα.
Ευτυχώς δε λύγισα από τη καύλα της στιγμής και της τα έδωσα στο πρόσωπο
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
775
Like
1.109
Πόντοι
206
Πηδούσα για ένα διάστημα μια μεγάλη 45+ πρώην συνάδελφο παντρεμένη όταν ο άντρας της έλειπε το καλοκαίρι για δουλειά...
Εκεί που είχαμε τελειώσει τα προφυλακτικά τον βάζω μέσα ακαποτο η τύπισσα να ουρλιάζει από ηδονή κ καύλα και να λέει κάνε με ξανά μάνα σε παρακαλώ ριξτα μου μέσα.
Ευτυχώς δε λύγισα από τη καύλα της στιγμής και της τα έδωσα στο πρόσωπο
Κάπως έτσι
Υπογεννητικότητα

Πως να προκόψει αυτή η χώρα ?
 

Tsoupakampras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
3
Like
617
Πόντοι
300
Τριτουζα πιτσιρικάδες σε μπουρδέλο στο μετάξι.

Ο ένας από εμάς ήταν παρθένος.

Σε κάποια φάση, αφού ήρθε η σειρά του παρθένου, τον "χώνει" και οι άλλοι 2 της δίναμε μπουκι..

Αφού περνάει λίγη ώρα και ενώ ο φίλος έσπρωχνε "κανονικά", βγάζει η πουτανα τον πουτσο μου από το στόμα και του κάνει

"Ρε αγκαπη μου φαίνεται η τρύπα"..

Λυθηκαμε δυστυχώς στα γέλια που τόση ώρα γαμουσε μπούτια και δεν μπορέσαμε να το συνεχίσουμε...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.651
Κριτικές
62
Like
40.027
Πόντοι
8.530
Κλασική περίπτωση ελλινιόλας ξεκωλιάρας. Μεγαλος μυστης ισχυει μου το είχε πει ένας μεγαλύτερος εργενης αν θες να γαμησεις πολύ μια γκόμενά που νομίζεις δεν την έχεις απλά μη της πετάς υπονοούμενα ασε θα στα πετάει αυτή και θα βρεθεί με τη πουτσα στο στόμα. Καλά την έκανες την βρωμα
Λογικά θα έγινε η φαση σε τίποτα πόλεις με εφταψηφιο πληθυσμό.
Πιο έξω όλες είναι τόσο ξενερωτες που μόνο με ξενερωτους μπορούν και αυτό για να πάνε για γάμο.
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.157
Κριτικές
60
Like
19.855
Πόντοι
14.936
Ντρέπομαι αλλά είναι αλήθεια...
Μην ντρεπεσαι μαναρι μου...
Αρκετοι εδω θελουμε να σου ανοιξουμε την πατουρα και
περιμενουμε υπομονετικα να ερθει η σειρα μας...
Εχεις τον τροπο σου με τα γραπτα σου να μας κανεις τουρμπο...
Φανταζομαι πως κανεις εναν αντρα και με τις τρυπες σου...
Και μονο που το σκεφτομαι καυλωνω...
Αντε με το καλο και απο κοντα...:mati:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom