Νέα

Avra - Lady - Nina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tipos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Καραμούναρος και καρατσεκαρισμένο. Οι φωτός την αδικούν 20-50%.

Βρε ο Τιπος εχει βαλει πραγματικες φωτο απο το μωρο!! Δεν ειναι ασχημη, και θα εχουμε καινουργια συναντηση στο μελον (εφευγε αποτι μου ειπε) να δουμε βελτιωση!! :grin:

Μερικοι περασανε καλα, και μερικοι οχι  :)
 

Tsopanis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Υποτίθεται πως έφευγε την Τρίτη αλλά μου έστειλε μήνυμα εχθές για να βρεθούμε σήμερα. Ενώ τα είχαμε κανονίσει μια χαρά, στο τέλος ούτε φωνή ούτε ακρόαση.

Απογοητεύτηκα γιατί μετά από όσα έχω διαβάσει για την κοπελιά ήθελα πολύ να την φάω. Κρίμα
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Απογοητεύτηκα γιατί μετά από όσα έχω διαβάσει για την κοπελιά ήθελα πολύ να την φάω. Κρίμα
Φίλε μην χολοσκάς, όσα φρου-φρου και αρώματα και να πουλάει δεν παύει να είναι μια κοπέλα που ό,τι κάνει το κάνει για το χρήμα...
Υγεία να έχουμε και υπάρχουν δεκάδες σαν και αυτή, και καλύτερες... (επειδή την γνώρισα, από εμφάνιση είναι μεν καλή αλλά όχι και κορυφή, ένα καλό 8, στο χώρο υπάρχουν αρκετές καλύτερες). Άσε που μάλλον στο χαρακτήρα είναι κυκλοθυμική (με εμένα ήταν πάντως).
Μην ξεχνάμε και το αξίωμα "καμία κοπέλα της πληρωμής δεν είναι μοναδική" :cool2:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Υποτίθεται πως έφευγε την Τρίτη αλλά μου έστειλε μήνυμα εχθές για να βρεθούμε σήμερα.
Ενώ τα είχαμε κανονίσει μια χαρά, στο τέλος ούτε φωνή ούτε ακρόαση.
Ααα... το ξέχασα πιο πριν...
Μην το πέρνεις προσωπικά, σε όλους τους "πελάτες" έστελνε μηνύματα... προφανώς είναι "σε ανάγκη" ;)
 

Tsopanis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Ναι παλικάρι μου, εννοείται αυτό. Δεν το πήρα προσωπικά αφού την κοπέλα δεν την έχω ξαναπάρει όπως και να έχει. Απλά είχα μέγιστες κάβλες να την δοκιμάσω από τα γραφώμενα αλλά και από αυτό που βλέπω στις φωτογραφίες και σπάστηκα που γαμήθηκε το σκηνικό. 
 
OP
OP
T

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Ναι παλικάρι μου, εννοείται αυτό. Δεν το πήρα προσωπικά αφού την κοπέλα δεν την έχω ξαναπάρει όπως και να έχει. Απλά είχα μέγιστες κάβλες να την δοκιμάσω από τα γραφώμενα αλλά και από αυτό που βλέπω στις φωτογραφίες και σπάστηκα που γαμήθηκε το σκηνικό. 

Same here. Είχαμε κανονίσει για χτες αργά, πήγα και τελικά δεν έγινε τίποτα. Υποτίθεται ότι "υπάρχει πρόβλημα και δεν μπορώ". Τέλος πάντων, νάναι καλά το κορίτσι να μας ξανάρθει.
 

Tsopanis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Εξακολουθεί να είναι εδώ btw. Την έχουν ανεβάσει και στο EG ως tour μιας ημέρας για όσους ενδιαφέρονται. Ελπίζω αυτή την φορά να γίνει η συνάντηση. Θα ενημερώσω μεθαύριο!
 

Tsopanis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Για άλλη μια φορά κλείσαμε ραντεβού για χθές το βράδυ για κάνα τρίωρο και πάλι το ακύρωσε το μεσημέρι γιατί έπρεπε λέει να πάει σπίτι της. Θα ξανάρθει σε καμιά 20αριά μέρες όπως είπε αλλά αυτή την φορά παίδες δεν θα πάρω. Δεύτερη φορά που ρίχνει άκυρο έτσι ενώ ήδη έχω αλλάξει το πρόγραμμα μου για να μοντάρω το θέμα του χρόνου; Απαράδεκτο το βρίσκω και ακόμη παραπάνω απο μια κοπέλα που υποτίθεται πως θεωρείται κορυφαία επαγγελματίας...

Τα φραγκάκια μου θα πάνε αλλού...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
      No Comment !!!
 
OP
OP
T

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Για άλλη μια φορά κλείσαμε ραντεβού για χθές το βράδυ για κάνα τρίωρο και πάλι το ακύρωσε το μεσημέρι γιατί έπρεπε λέει να πάει σπίτι της. Θα ξανάρθει σε καμιά 20αριά μέρες όπως είπε αλλά αυτή την φορά παίδες δεν θα πάρω. Δεύτερη φορά που ρίχνει άκυρο έτσι ενώ ήδη έχω αλλάξει το πρόγραμμα μου για να μοντάρω το θέμα του χρόνου; Απαράδεκτο το βρίσκω και ακόμη παραπάνω απο μια κοπέλα που υποτίθεται πως θεωρείται κορυφαία επαγγελματίας...

Τα φραγκάκια μου θα πάνε αλλού...

Αντικειμενικά: συμφωνώ 100% :thumbsup: :thumbsup:

Υποκειμενικά: το έκανε λίγο μπάχαλο αυτό το τουρ... φεύγω-μένω-ξαναφεύγω .. αλλά έχει και μια υπέροχη τρέλλα αυτό το κορίτσι  :)
 

koutalianos

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Για άλλη μια φορά κλείσαμε ραντεβού για χθές το βράδυ για κάνα τρίωρο και πάλι το ακύρωσε το μεσημέρι γιατί έπρεπε λέει να πάει σπίτι της. Θα ξανάρθει σε καμιά 20αριά μέρες όπως είπε αλλά αυτή την φορά παίδες δεν θα πάρω. Δεύτερη φορά που ρίχνει άκυρο έτσι ενώ ήδη έχω αλλάξει το πρόγραμμα μου για να μοντάρω το θέμα του χρόνου; Απαράδεκτο το βρίσκω και ακόμη παραπάνω απο μια κοπέλα που υποτίθεται πως θεωρείται κορυφαία επαγγελματίας...

Τα φραγκάκια μου θα πάνε αλλού...

εχει πλατεσ
 

Tsopanis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0

Αυτό είναι δεδομένο, αλλιώς θα ήταν λίγο πιο "σωστή" στην συμπεριφορά της και δεν θα ήταν "στον πούτσο μου λουλούδια" όπως είναι τώρα :)

Τελοσπάντων, καλά γαμήσια σε όσους την τιμήσουν και ρίξτε ένα και για μένα ωρέ παλουκάρια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom