Νέα

Athens Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 507
  • Εμφανίσεις 157K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KinkyBockerMan

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Μάγκες μόλις γυρνάω από πολλαπλούς χορούς με την Παολα! Τι κοριτσαρος ειναι!!!! Ξέρεις κανεις αν παιζει τίποτα εξω απο το μαγαζι; Εμένα μόνο για μεσα στο μαγαζι μου ελεγε.. Επαθα κοκομπλοκο, απιστευτη υπαρξη
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
Μάγκες μόλις γυρνάω από πολλαπλούς χορούς με την Παολα! Τι κοριτσαρος ειναι!!!! Ξέρεις κανεις αν παιζει τίποτα εξω απο το μαγαζι; Εμένα μόνο για μεσα στο μαγαζι μου ελεγε.. Επαθα κοκομπλοκο, απιστευτη υπαρξη
μέσα στο μαγαζί τη;;;;
 

KinkyBockerMan

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Ναι, για το πριβε εννοουσε.. αχ ρε παολα τι μας εκανες βραδιατικα
 

Sexzimos

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
0
Λοιπόν ειμουν εγγεγραμμένος από πολύ παλιά άλλα δυστιχος δεν είχα ποστάρει ποτέ.  Θέλω να αναφερθώ στην Παολα η οποία από πέρυσι τον Φεβρουάριο σταματάει το Σεπτέμβρη Όταν δουλεύε στο golden queen μαζι με την παρειτσα της Αντρέα μεγάλη Αντρέα μικρή γνωστή ως οορωρα ή άουρα  μαζι με Μιρελα και καταλινα ένα dream team από το kinky  opera. Λοιπόν οι κοπέλα είναι 100%επαγγελματίας πουλαει αγαπούλα και αυτό φτάνει είναι παμπονηρη..Όσοι κάνουν χώρο μαζι της καυλωσουν αμέσως κάνει και την κίνηση ανάποδο ψαλίδι και σου κλειδώνει το κεφάλι σου ανάμεσα  στο Μ.. νι της. Όσο για το prive 60-80που ήταν παλιά στο Athens  σου κάνει μια  :jerking: στην οποία στον φτινει κιόλας δεν σπρώχνεις και αν τα ακουμπήσεις ζεστά μέσα στο μαγαζί  και σε αφήνει να τις βάλεις δάχτυλο τη φιλάς με φλωσσοφιλα και να τις γλυψεις το Μ.. νι όλα αυτά με 60  € ΕΓΏ προσωπικά την πάτησα μαζι της άσχημα και δεν ήμουν ο μόνος. με ήθελα με γούσταρε Έτσι μου έγραφε  τουλάχιστον σε εμένα και φαντάζομαι και σε άλλους συνναθλητες  τουλάχιστον βγήκα δύο φορές μαζι της έξω από το μαγαζί κατάλαβα ότι έψαχνε για χορηγό ο οποίος θα της κάνει τα χατίρια και τη καβλαντα και ξεκοψα άργησα  άλλα ξεκοψα γιατί  ξέρω πολύ καλά τη σημαίνει χορηγία γιατί έχω ανθρώπους που μου σκανε λεφτά για να κάνω την καβλα  μου ερασιτεχνικά στο χώρο  του drift συγγνώμη αν σας κούρασα με το πιο πάνω θέμα άλλα έπρεπε να σημειωθεί καλή χρήση μέχρι εκεί ότι άλλο πάει για σεξ και  :pipa2: είναι Μ....κιες ευχαριστώ για το χρόνο αας
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Λοιπόν ειμουν εγγεγραμμένος από πολύ παλιά άλλα δυστιχος δεν είχα ποστάρει ποτέ.  Θέλω να αναφερθώ στην Παολα η οποία από πέρυσι τον Φεβρουάριο σταματάει το Σεπτέμβρη Όταν δουλεύε στο golden queen μαζι με την παρειτσα της Αντρέα μεγάλη Αντρέα μικρή γνωστή ως οορωρα ή άουρα  μαζι με Μιρελα και καταλινα ένα dream team από το kinky  opera. Λοιπόν οι κοπέλα είναι 100%επαγγελματίας πουλαει αγαπούλα και αυτό φτάνει είναι παμπονηρη..Όσοι κάνουν χώρο μαζι της καυλωσουν αμέσως κάνει και την κίνηση ανάποδο ψαλίδι και σου κλειδώνει το κεφάλι σου ανάμεσα  στο Μ.. νι της. Όσο για το prive 60-80που ήταν παλιά στο Athens  σου κάνει μια  :jerking: στην οποία στον φτινει κιόλας δεν σπρώχνεις και αν τα ακουμπήσεις ζεστά μέσα στο μαγαζί  και σε αφήνει να τις βάλεις δάχτυλο τη φιλάς με φλωσσοφιλα και να τις γλυψεις το Μ.. νι όλα αυτά με 60  € ΕΓΏ προσωπικά την πάτησα μαζι της άσχημα και δεν ήμουν ο μόνος. με ήθελα με γούσταρε Έτσι μου έγραφε  τουλάχιστον σε εμένα και φαντάζομαι και σε άλλους συνναθλητες  τουλάχιστον βγήκα δύο φορές μαζι της έξω από το μαγαζί κατάλαβα ότι έψαχνε για χορηγό ο οποίος θα της κάνει τα χατίρια και τη καβλαντα και ξεκοψα άργησα  άλλα ξεκοψα γιατί  ξέρω πολύ καλά τη σημαίνει χορηγία γιατί έχω ανθρώπους που μου σκανε λεφτά για να κάνω την καβλα  μου ερασιτεχνικά στο χώρο  του drift συγγνώμη αν σας κούρασα με το πιο πάνω θέμα άλλα έπρεπε να σημειωθεί καλή χρήση μέχρι εκεί ότι άλλο πάει για σεξ και  :pipa2: είναι Μ....κιες ευχαριστώ για το χρόνο αας
[/quote



Ισχύουν όσα λες ψάχνει για χορηγούς που θα τις τα ακουμπάνε..κ πουλάει παπατζα
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Το ίδιο ακριβώς ισχύει κ για την Μάγια..ψάχνει για χορηγούς που θα την πληρώνουν μέσα κ έξω από το μαγαζί.. καλός η κακός αυτή τη νοοτροπία την έχουν οι περισσότερες στρίπερ..ψεμα..συμφέρον κ άντε γεια μετά..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
607
Κριτικές
4
Like
415
Πόντοι
26
Παρασκευη και σαββατο εχει εισοδο το μαγαζι? Επισης μια σκοπιανη μου εταξε σεξ στα 100 αλλα δεν παω για αυτο το λογο και δεν ηταν και του γουστου μου μου ειπε οτι μερικες το προσφερουν μερικες οχι
Η σκοπιανη είναι τούρμπο φίλε μπορεί να μην είναι τόσο όμορφη αλλά κάνει παπάδες στο πριβέ
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
Λοιπόν ειμουν εγγεγραμμένος από πολύ παλιά άλλα δυστιχος δεν είχα ποστάρει ποτέ.  Θέλω να αναφερθώ στην Παολα η οποία από πέρυσι τον Φεβρουάριο σταματάει το Σεπτέμβρη Όταν δουλεύε στο golden queen μαζι με την παρειτσα της Αντρέα μεγάλη Αντρέα μικρή γνωστή ως οορωρα ή άουρα  μαζι με Μιρελα και καταλινα ένα dream team από το kinky  opera. Λοιπόν οι κοπέλα είναι 100%επαγγελματίας πουλαει αγαπούλα και αυτό φτάνει είναι παμπονηρη..Όσοι κάνουν χώρο μαζι της καυλωσουν αμέσως κάνει και την κίνηση ανάποδο ψαλίδι και σου κλειδώνει το κεφάλι σου ανάμεσα  στο Μ.. νι της. Όσο για το prive 60-80που ήταν παλιά στο Athens  σου κάνει μια  :jerking: στην οποία στον φτινει κιόλας δεν σπρώχνεις και αν τα ακουμπήσεις ζεστά μέσα στο μαγαζί  και σε αφήνει να τις βάλεις δάχτυλο τη φιλάς με φλωσσοφιλα και να τις γλυψεις το Μ.. νι όλα αυτά με 60  € ΕΓΏ προσωπικά την πάτησα μαζι της άσχημα και δεν ήμουν ο μόνος. με ήθελα με γούσταρε Έτσι μου έγραφε  τουλάχιστον σε εμένα και φαντάζομαι και σε άλλους συνναθλητες  τουλάχιστον βγήκα δύο φορές μαζι της έξω από το μαγαζί κατάλαβα ότι έψαχνε για χορηγό ο οποίος θα της κάνει τα χατίρια και τη καβλαντα και ξεκοψα άργησα  άλλα ξεκοψα γιατί  ξέρω πολύ καλά τη σημαίνει χορηγία γιατί έχω ανθρώπους που μου σκανε λεφτά για να κάνω την καβλα  μου ερασιτεχνικά στο χώρο  του drift συγγνώμη αν σας κούρασα με το πιο πάνω θέμα άλλα έπρεπε να σημειωθεί καλή χρήση μέχρι εκεί ότι άλλο πάει για σεξ και  :pipa2: είναι Μ....κιες ευχαριστώ για το χρόνο αας
[/quote



Ισχύουν όσα λες ψάχνει για χορηγούς που θα τις τα ακουμπάνε..κ πουλάει παπατζα

erotica.....που ειναι τα χρυσα χρονια....που στο πριβε και δαχτυλα εβαζες και γλωσσοφιλα και δαχτυλιαζες....και σε πιπωνε η αρτεμις και οι αλλες.....αχχχχ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Recueillement

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2017
Μηνύματα
33
Like
6
Πόντοι
0
Μια μελαχρινή απο Βουδαπέστη ποια ειναι ρε παίδες; Που με πήγε στο πριβέ να μου δείξει "τι βγάζει η Βουδαπεστη";
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

gymaster

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Νοε 2016
Μηνύματα
3.410
Κριτικές
22
Like
9.817
Πόντοι
3.446
βγαινει πολυ ψηλα το εργο στα στριπαδικα ρε μαγκες και μαλιστα χωρις λογο. Με τα ιδια λεφτα περνεις call girl για τουλαχιστον μια ωρα. Πλακα εχουν αμα εισαι παρεακι αλλα μεχρι εκει.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Μόνο για χαβαλε είναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

xistikos

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
Στριπτιτζάδικα συναγωνιστές με έντιμα κορίτσια που να τιμάνε αυτά που δίνεις δεν υπάρχουν. Κι αν υπάρχουν κάποιες κοπέλες χάνονται στον οχετό. Ένα ποτάκι για την καυλάντα και άντε γειά, επόμενη. Αλλιώς 100αρικο και τουλάχιστον θα μπεις και σε πολυ ποιοτική κιολας.
 

Sexzimos

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
0

Για την Πάολα μιλάει σίγουρα  μόνο που το κορίτσι δεν είναι από την Ουγγαρία αλλά από το σιμπΐου της Ρουμανίας και εκεί μιλάνε και ουγγρικα. ΑΥΤΌ το κορίτσι μόνο ψέματα πουλάει και τπτ αλλο
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Ξέρει κανείς που βρίσκεται η Βικτόρια κ η Σόνια;; Έχω καιρό να περάσω από το μαγαζί
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Για την Πάολα μιλάει σίγουρα  μόνο που το κορίτσι δεν είναι από την Ουγγαρία αλλά από το σιμπΐου της Ρουμανίας και εκεί μιλάνε και ουγγρικα. ΑΥΤΌ το κορίτσι μόνο ψέματα πουλάει και τπτ αλλο

στο σιμπίου ομιλούν και την γερμανικήν...
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
:think:Την Μαρί την έχει πάρει κανείς για χορό;; αξίζει το κόπο;
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Για την Πάολα μιλάει σίγουρα  μόνο που το κορίτσι δεν είναι από την Ουγγαρία αλλά από το σιμπΐου της Ρουμανίας και εκεί μιλάνε και ουγγρικα. ΑΥΤΌ το κορίτσι μόνο ψέματα πουλάει και τπτ αλλο



Στο Σιμπίου μιλάνε κινεζικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom