Νέα

Athens Gay Pride 2018

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα avnanovic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 181
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εισαι σιγουρη πως μονο σε 3 επιτρεπεται?
στην ελβετια μου ειπαν οτι επιτρεπεται και μαλιστα και απο τα 16 και στο δρομο.
και το διαπιστωσα οταν 10 το πρωι κανανε πιατσα κατω απο τον σιδηροδρομικο σταθμο με αστυνομικους να περνανε απο διπλα και να πιανουν και κοβεντα καποιες φορες, διπλα επιναν καφε και αυτες στεκοντα στο 1 μετρο και οι αστυνομικοι μεταξυ των οποιων και γυναικες αστυνομικοι απο διπλα να περνανε και ολα ωραια και καλα.

για δες λιγο τους χαρτες.

με κοκκινο ειναι οι χωρες που απαγορευεται.

με πρασινο που επιτρεπεται

και διαφορα χρωματα που επιτρεπεται ή απαγορευται σε διαφορες μορφες

[URL unfurl="true"]https://en.wikipedia.org/wiki/Prostitution_by_region[/url]
γιατι ειπες ψεματα?

"Γιατί είπες ψέμματα;;;;;"

Βρήκα την πηγή ενημέρωσής μου ("Brothels are legal in Netherlands, Germany, Greece " ) :


 
Εγγρ.
7 Νοε 2018
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
Προσωπικά δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα να με αποκαλούν πούστρα, λούγκρα, αδερφή κλπ. Και από τι ξέρω οι περισσότερες από εμάς δεν έχουν τέτοια κωλύματα. Το θέμα είναι γιατί να εκπέμπεις τέτοιο μίσος εναντίον μας... Αυτή είναι και η μεγάλη μας διαφορά. Εμείς (οι λούγκρες) φέρνουμε την αγάπη και εσείς (οι straight) φερνετε το μίσος. Δεν θες να είσαι gay, οκ αλλά γιατί τέτοιο μίσος εναντίον μας δεν το καταλαβαίνω...
Συμφωνώ εν μέρει, γιατί δεν είναι όλοι οι str8 έτσι, όπως και εμείς οι πούστρες δεν είμαστε όλες ίδιες. Πιστεύω ότι αυτό είναι καθαρά θέμα χαρακτήρα καθώς και προκατάληψης στους ανθρώπους. Αν ο άλλος είναι κωλόπαιδο, τότε είτε είναι gay, είτε είναι str8, είτε είναι bi κλπ, στην τελική παραμένει κωλόπαιδο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom