Νέα

Athens Erotica 2008

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

snas

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Εγω θα παω σημερα... :dancing:
περιπτερο θα εχει η πριβειτ???
:grin:
 

gregori2007

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
αν δεν κάνω λάθος ο συγκεκριμένος εισαγωγέας είναι μέσα. Γενικά απο ταινίες υπάρχουν πολλές επιλογές. όσον αφορά τα shows ειχε αρκετά απο το εξωτερικό εχθές και απ ότι είδα στο πρόγραμμα έχει πολλά περισσότερα σήμερα.
Μπράβο πάντος στην διοργάνωση για την προσπάθεια που κάνει.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Τα εγκαίνια της έκθεσης έγιναν χθες... κάτι καινούργιο για την Ελλάδα και φυσικά ΧΑΜΟΣ από κόσμο... (και ωραίες παρουσίες... έχω τραβήξει εκατοντάδες φωτογραφίες... μόλις βρω λίγο χρόνο για επεξεργασία θα τις ανεβάσω)...
ΜΗΝ ΤΗΝ ΧΑΣΕΤΕ !!!
 

snas

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
θα παω στις 2 κ θα φυγω το βραδυ...
θα παρει φωτια το κινητο μου...
τετοιες προσπαθειες να γινονται...
ελπιζω καθε χρονο να γινεται μια τετοια εκθεση κ στην χωρα μας...
το εχουμε αναγκη... :dancing:
 

dISCO

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
294
Like
0
Πόντοι
1
Αυτά μπορείς να τα πεις στο Ηθών όταν έρθει; Ωραία ακούγονται πάντως σε μας!




να μην λεμε τετοιες βλακειες .................  ελεος να πουμε..... :jerking:

ακου το ηθων στην εκθεση!!!! εδω δε παει ,,εκει που πρεπει θα παει στην εκθεση το ΗΘΩΝ... κιολας???

να δουμε τι αλλο θα διαβασουμε??? :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Επειδή η δουλειά μου ανήκει στο χώρο της επικοινωνίας και οι εκθέσεις έτσι όπως έχουν εξελιχθεί θεωρούνται αναπόσπαστο εργαλείο του marketing, έχω να δηλώσω ότι η πρώτη προσπάθεια που έγινε για τη συγκεκριμένη διοργάνωση ήταν καλή. Θα μπορούσε να είναι ακόμη καλύτερη αν ήταν σε άλλο χώρο όπως το Helexpo Palace ή το Expo Athens. Βέβαια, η πρώτη φορά μιας έκθεσης είναι σημαντική, γιατί προδιαγράφει την πορεία της, αν δηλαδή θα επανάληφθεί στον επόμενο χρόνο. Με αυτή τη λογική νομίζω ότι η δεύτερη διοργάνωση της Erotica, αν γίνουν οι σωστές κινήσεις, μπορεί να προσελκύσει περισσότερους εκθέτες. Είναι θέμα διοργανώτριας αρχής!!! Έχοντας λοιπόν την επιτυχία της παρούσας στο χέρι, άνετα, μπουρούν να προσεγγιστούν πολύ περισσότεροι εκθέτες και η επόμενη έκθεση να γίνει σε έναν μεγαλύτερο χώρο με μεγαλύτερη επιτυχία. Με λίγα λόγια μπορεί να γίνει θεσμός. Δεν θα αναφερθώ σε εικαστικές λεπτομέρειες γιατί θα πιάσω όλον τον server, σε γενικές γραμμές η δουλειά που έγινε ήταν αρκετά καλή!

Έλειπε ένα περίπτερο και κακώς που δεν προφλέφθηκε από τους ιδιοκτήτες του site μας. Το bourdela αν είχε περίπτερο στην έκθεση θα γινόταν χαμός. Κακώς ρε παιδιά που δεν το προβλέψατε  :- Θα μπορούσαμε να έχουμε το καλύτερο περίπτερο στην έκθεση  :rockon:  Ελπίζω την επόμενη φορά να γίνει κάτι. 

 
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
:dancing:
 

Συνημμένα

  • Erotica-trio.jpg
    Erotica-trio.jpg
    230 KB · Εμφανίσεις: 45
  • Erotica-eros.jpg
    Erotica-eros.jpg
    154,3 KB · Εμφανίσεις: 48

Επισκέπτης
Έλειπε ένα περίπτερο και κακώς που δεν προφλέφθηκε από τους ιδιοκτήτες του site μας. Το bourdela αν είχε περίπτερο στην έκθεση θα γινόταν χαμός. Κακώς ρε παιδιά που δεν το προβλέψατε  :- Θα μπορούσαμε να έχουμε το καλύτερο περίπτερο στην έκθεση  :rockon:  Ελπίζω την επόμενη φορά να γίνει κάτι. 

  
ενα περιπτερο του bourdela.com θα εκανε παταγο!!!!
 

Επισκέπτης
ενα περιπτερο του bourdela.com θα εκανε παταγο!!!!

Και πίστεψε με φίλε pitsi το κόστος του είναι πολύ μικρό για να κάνεις ένα αξιοπρεπές περίπτερο. Συνήθως πάει ανάλογα με τα τετραγωνικά και το τι υλικό θα βάλεις για να το "ντύσεις" εικαστικά
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Εγω κατα τις 9-10 θα ειμαι εκει μαγκες και θα προσπαθησω να κανω καποια ενημερωση με φωτο κτλ  :rockon:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
:2funny: :2funny: :2funny:

Μάγκες....η athens erotica έχει και επισκέψεις από city tours? Ή οι τοπικοί επιχειρηματίες του έρωτα (μα καλά, γιατί δεν λένε sex?) έφεραν ενισχύσεις?

Τσίμπησα αυτή την φωτό απο άλλο thread



και μπορώ να σας πω με βεβαιότητα ότι η αριστερή κοπέλα είναι η πιο γνωστή τάνα του Βουκουρεστίου και κάνει τακτικά tours και στην χώρα μας.

Για να μην πω ότι και οι άλλες μου θυμιζουν κάτι, αλλά βαριέμαι να ψάχνω τέτοια ώρα.

δείτε και www.bourdela.com/content/view/1282/1/] εδώ [/url].
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Mόλις γύρισα.
Όποιος μένει Αττική (τουλάχιστον) και αμελήσει να πάει θα χάσει.
Τουλάχιστον μέχρι του χρόνου που πιστευω ότι θα γίνει πανζουρλισμός.
Πρωτόγνωρα πράγματα για την ελληνική πραγματικότητα.
Θα πάω και αυριο μιας και έχω το πάσο.
Χάρηκα που βρήκα τουλάχιστον έναν συναγωνιστή, αν και είναι βέβαιο ότι ήταν και άλλοι αμέτρητοι.
Είδα και μερικούς σχετικά επώνυμους.
Και του χρόνου με υγεία!
Από τα καλύτερα περίπτερα Αλκατραζ- Ριτόρνο και Λίντο με διαφορά.
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
8
Πόντοι
6
Άντε ετοιμάστε μια αναφορά για να δούμε και εμείς που δεν θα πάμε τί χάσαμε....

:-*
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Να πας!Οι γυναίκες μπαίνουν και τσάμπα!Φωτογραφικό ρεπορτάζ από εμένα εντός της εβδομάδας!!!Καλά ήταν.Το Αλκατράζ είχε τα καλύτερα.Όπως και το λίντο.Το Ριτόρνο μέτριες,κατά την άποψή μου
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Παράθεση από: Yorgos στις Σήμερα στις 19:11
 

Μάγκες....η athens erotica έχει και επισκέψεις από city tours? Ή οι τοπικοί επιχειρηματίες του έρωτα (μα καλά, γιατί δεν λένε sex?) έφεραν ενισχύσεις?

Τσίμπησα αυτή την φωτό απο άλλο thread



και μπορώ να σας πω με βεβαιότητα ότι η αριστερή κοπέλα είναι η πιο γνωστή τάνα του Βουκουρεστίου και κάνει τακτικά tours και στην χώρα μας.

Για να μην πω ότι και οι άλλες μου θυμιζουν κάτι, αλλά βαριέμαι να ψάχνω τέτοια ώρα.

δείτε και εδώ .



κινητη πουτανοεγκυκλοπαιδεια εισαι Yorgo.τα σεβη μου :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:(πολυ ξεχειλωμενο μουνι παντως η τυπισσα :P :P :P :P)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom