Νέα

Αστυνομικό Δελτίο - Αύξηση Εγκληματικότητας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
για πες τυπε?τι ειχε συμβει?τσαμπουκας σε μπουζουκαδικο της παραλιακης?
Οχι ....

Καθημερινο δρομολογιο εργασιας βραδι σε καφενεια και ταβερνες οταν ημουν 18-19 ετων παιδι
Πισω απο την εκκλησια του αγιου ταξιαρχη (τοτε δεν υπηρχε φως εκει σε εκεινο το σημειο)
Ηταν 11 το βραδι οταν με σταματησαν και μου αρπαξαν με την απειλη περιπου 40.000 δρχ τοτε
Ευτυχως δεν με εψαξαν γιατι ειχα πολλα περισσοτερα ....

Ηταν το τελευταιο βραδι που εργαστηκα καθως την ωρα εκεινη ειχα χλωμιασει οχι απο φοβο μην με σκοτωσουν τοσο οσο απο την αγωνια τι θα γινει η μητερα μου..... ειδα σε 10 λεπτα την ζωη μου να περναει απο τα ματια μου σε τρειλερ κινηματογραφου....
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
τυπε τελος τα λογια
τωρα θα μιλησουν τα σιδερα

Μην το ειρωνευεσαι αυτο καθολου τυπε.....

Ευχομαι να μην σου τυχει γιατι τοτε θα αναθεωρησεις σε πολλα

Δεν απεχει πολυ να γινει πραγματικοτητα αυτο, με τοσο αχρηστη αστυνομια
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Μην το ειρωνευεσαι αυτο καθολου τυπε.....

Ευχομαι να μην σου τυχει γιατι τοτε θα αναθεωρησεις σε πολλα

Δεν απεχει πολυ να γινει πραγματικοτητα αυτο, με τοσο αχρηστη αστυνομια
Παρεξήγησες ο απόλυτος δεν ειρωνεύεται ποτέ κ κανέναν.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Μην το ειρωνευεσαι αυτο καθολου τυπε.....

Ευχομαι να μην σου τυχει γιατι τοτε θα αναθεωρησεις σε πολλα

Δεν απεχει πολυ να γινει πραγματικοτητα αυτο, με τοσο αχρηστη αστυνομια
τυπε τα περι οπλοφοριας τα λεω εδω και χρονια
ειμαι φανατικα υπερ :rockon:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Οχι ....

Καθημερινο δρομολογιο εργασιας βραδι σε καφενεια και ταβερνες οταν ημουν 18-19 ετων παιδι
Πισω απο την εκκλησια του αγιου ταξιαρχη (τοτε δεν υπηρχε φως εκει σε εκεινο το σημειο)
Ηταν 11 το βραδι οταν με σταματησαν και μου αρπαξαν με την απειλη περιπου 40.000 δρχ τοτε
Ευτυχως δεν με εψαξαν γιατι ειχα πολλα περισσοτερα ....

Ηταν το τελευταιο βραδι που εργαστηκα καθως την ωρα εκεινη ειχα χλωμιασει οχι απο φοβο μην με σκοτωσουν τοσο οσο απο την αγωνια τι θα γινει η μητερα μου..... ειδα σε 10 λεπτα την ζωη μου να περναει απο τα ματια μου σε τρειλερ κινηματογραφου....
τρόμαξα με την περιγραφή. Δυστυχώς πλέον τα πράγματα είναι δύσκολα.
Πάρε όπλο Δημήτρη δεν υπάρχει άλλη λύση.
 

CIM

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
8.493
Like
30
Πόντοι
66
Έγκλημα στου Ρέντη με θύμα 37χρονο

Βρέθηκε μαχαιρωμένος σε πάροδο της Λ.Κηφισού και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο όπου και εξέπνευσε.

Με τραύματα από μαχαίρι μεταφέρθηκε στις 6 το πρωί στο νοσοκομείο ένας 37χρονος που εντοπίστηκε σε πάροδο της Κηφισού 96, στον Αγ. Ιωάννη Ρέντη.

Πρόκειται για έναν υπάλληλο σεκιούριτι, σε τεχνική εταιρεία τράπεζας, ο οποίος μετά τη μεταφορά του στο Τζάνειο, άφησε την τελευταία του πνοή.

Σύμφωνα με την αστυνομία, ενδεχομένως ο 37χρονος να αντιλήφθηκε κάποια διάρρηξη και να προσπάθησε να την αποτρέψει.

Την προανάκριση έχει αναλάβει η Ασφάλεια Αττικής.



Βρέθηκαν οι δράστες του στυγερού εγκλήματος στου Ρέντη

Τα ίχνη των δραστών του αιματηρού περιστατικού με θύμα έναν 37χρονο υπάλληλο ιδιωτικής εταιρείας στου Ρέντη εντόπισαν σήμερα οι άνδρες του τμήματος Εγκλημάτων κατά Ζωής και Προσωπικής Ελευθερίας της Διεύθυνσης Ασφάλειας Αττικής.

Πρόκειται για δύο άνδρες, ηλικίας 30 και 37 ετών, οι οποίοι ομολόγησαν τη δράση τους και συνελήφθησαν.

Όπως προέκυψε από την έρευνα, λίγο πριν τον θανάσιμο τραυματισμό του με αιχμηρό αντικείμενο, οι δύο συλληφθέντες είχαν λογομαχήσει με το θύμα για ασήμαντη αιτία.

Οι συλληφθέντες θα οδηγηθούν στον κ. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Πειραιά.

 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
για κακουργημα δεν θα επρεπε να πανε?επισης ηταν ξενοι τελικα?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Οχι ....

Καθημερινο δρομολογιο εργασιας βραδι σε καφενεια και ταβερνες οταν ημουν 18-19 ετων παιδι
Πισω απο την εκκλησια του αγιου ταξιαρχη (τοτε δεν υπηρχε φως εκει σε εκεινο το σημειο)
Ηταν 11 το βραδι οταν με σταματησαν και μου αρπαξαν με την απειλη περιπου 40.000 δρχ τοτε
Ευτυχως δεν με εψαξαν γιατι ειχα πολλα περισσοτερα ....

Ηταν το τελευταιο βραδι που εργαστηκα καθως την ωρα εκεινη ειχα χλωμιασει οχι απο φοβο μην με σκοτωσουν τοσο οσο απο την αγωνια τι θα γινει η μητερα μου..... ειδα σε 10 λεπτα την ζωη μου να περναει απο τα ματια μου σε τρειλερ κινηματογραφου....

επρεπε να τους κατουρησεις με τα φονικα τσισακια σου. μογγολε.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
επρεπε να τους κατουρησεις με τα φονικα τσισακια σου. μογγολε.


τυπε λες να μην εγινε το σκηνικο?
να ειδε τιποτα σκιες κ να επλασε το στορυ η να ακουσε για καποιον αλλο κ να ηθελε να ειναι αυτος ο πρωταγωνιστης?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Οχι ....

Καθημερινο δρομολογιο εργασιας βραδι σε καφενεια και ταβερνες οταν ημουν 18-19 ετων παιδι
Πισω απο την εκκλησια του αγιου ταξιαρχη (τοτε δεν υπηρχε φως εκει σε εκεινο το σημειο)
Ηταν 11 το βραδι οταν με σταματησαν και μου αρπαξαν με την απειλη περιπου 40.000 δρχ τοτε
Ευτυχως δεν με εψαξαν γιατι ειχα πολλα περισσοτερα ....

Ηταν το τελευταιο βραδι που εργαστηκα καθως την ωρα εκεινη ειχα χλωμιασει οχι απο φοβο μην με σκοτωσουν τοσο οσο απο την αγωνια τι θα γινει η μητερα μου..... ειδα σε 10 λεπτα την ζωη μου να περναει απο τα ματια μου σε τρειλερ κινηματογραφου....
αχ παναγια μου!!!!!
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
αχ παναγια μου!!!!!
Άσε λαγέ,παραλίγο θα το κλέγαμε το παλικάρι μας τον αχαχούχα...στα 18-19 του...πριν καλά-καλά ζήσει ακόμα...και θα άφηνε μια μάνα πίσω μόνη κ έρμη...

 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Ολοι τον πολεμάνε,τον κλέβουνε,τον κατατρέχουν..κλασσικός αχαχουχας..
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Άσε λαγέ,παραλίγο θα το κλέγαμε το παλικάρι μας τον αχαχούχα...στα 18-19 του...πριν καλά-καλά ζήσει ακόμα...και θα άφηνε μια μάνα πίσω μόνη κ έρμη...

σταματα ρε βραδυατικα,εχω βουρκωσει
Ολοι τον πολεμάνε,τον κλέβουνε,τον κατατρέχουν..κλασσικός αχαχουχας..
η ατιμη κοινωνια φταιει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom