Νέα

Ασθένειες στα μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasileiosxiv
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
Ειχα δει παλια σε ενα περιοδικο,δεν θυμαμαι πιο που ειχε φωτογραφιες προφυλακτικων απο το 1980!!!Ηταν απο πανι αν θυμαμαι καλα!
Μερικα ειχαν και ζωγραφιες απο σεξουαλικες στασεις της εποχης!

Όχι ρε φίλε.

Το stop πχ. δεν έχει αλλάξει ιδιαίτερα. Αν το βλέπεις σαν πανί, άλλη ιστορία. Και αν πηγαίναμε εξωτερικό βρίσκαμε καλύτερα σε συσκευασίες των 12 ή 24. Αυτά για τις γκόμενες όμως. Τα σπίτια είχαν και τότε όπως και τώρα τα φοβερά αυτά NONAME. Απλά θεωρούσαμε μαγκιά και extremely low risk το χωρίς παντού. Στατιστικά, βέβαια, κάποιοι σίγουρα την έχουνε πατήσει.
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Σορρυ μαγκες ανεφερα πανω για 1980!
Δαιμονας του πληκτρολογιου το 1880 ενουσα!
 

MagicP

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Κατάθεση ψυχής. Αλκαμένους 177,΄'οπως έγραψε και το άλλο παλικάρι (δεν θυμάμαι σε ποιο forum) έτσι και εγώ κόλλησα κάτι (Μύκητες, Βλενόρροια, κάτι...) το οποίο μου έφερε επιπεφυκίτηδα και στα 2 μάτια καθώς και προστατίτιδα μετά από 5 μήνες. Στην αρχή είχα έντονη φαγούρα στην ουρήθρα χωρίς κανένα άλλο σύμπτωμα και μετά αυτό υποχώρησε. Μετά τα μάτια, μετά ο προστάτης. Σύνολο, απίστευτο άγχος (δεν κοιμόμουν για 4 μήνες - Φόβος για HIV), χώρισα με την κοπέλα μου, έδωσα 700 ευρώ σε γιατρούς και φαρμακοβιομηχανίες και κατέληξα από το Μάρτιο να είμαι καλά τον Σεπτέμβριο. Το μπάζο που μου πήρε πίπα΄λέγεται Βίκη. Μάγκες δεν αξίζει.. Μακριά για πάντα! Η ζωή είναι μικρή και εμπειρίες μπορόύμε να πάρουμε και από καλύτερες γκόμενες χωρίς πληρωμή. Το ρίσκο δεν πρέπει να το παίρνουμε εκεί. By the way στην Αλκαμένους είχα πάει χωρίς πρόβλημα και με Ζάννα, Μαρία και την Ξανθούλα Τσέχα. Τώρα ούτε απ΄'εξω. Τα μπουρδέλα είναι σαν τα ναρκωτικά. Είναι δύσκολο να τα κόψεις, είναι κάτι σαν hobby για τις ελέυθερες ώρες. Το κόστος που μπορεί να φέρει στην ζωή μας όμως δεν παλεύεται. Καθίστε και σκεφτείτε το.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
καλο θα ηταν οταν λεμε "επαθα κατι" (νομιζω οτι ο γιατρος που εξετασε τον φιλο μας θα του ειπε τι εχει και για ποια παθηση πηρε την αγωγη τοσον καιρο) να ειμαστε συγκεκριμενοι για την φυση της ασθενειας. Φυσικα συμπαρισταμαι στον φιλο και προσυπογραφω τα περι προσοχης που πρεπει να δειχνουμε ολοι στα extreme sports.
 

sexologos28

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια,πληρωνουμε και κινδυνευουμε να κολλησουμε ΑIDS????Το παιδι παραπανω κολλησε χιλια δυο..Εμεις που απευθυνομαστε γι αυτα??ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΜΑΣΤΕ??ΤΟ ΣΑΙΤ ΑΥΤΟ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ??ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΝΟΜΙΚΑ??ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑΤΡΟΥ??ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΜΕΙΣ???
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια,πληρωνουμε και κινδυνευουμε να κολλησουμε ΑIDS????Το παιδι παραπανω κολλησε χιλια δυο..Εμεις που απευθυνομαστε γι αυτα??ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΜΑΣΤΕ??ΤΟ ΣΑΙΤ ΑΥΤΟ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ??ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΝΟΜΙΚΑ??ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑΤΡΟΥ??ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΜΕΙΣ???

Κάτσε ρε φίλε γιατί είσαι παράλογος. Έχουμε λοιπόν και λέμε:

α. Τώρα έμαθες οτι υπάρχει φόβος για ασθένειες στα μπουρδέλα;
β. Το σάϊτ δεν είναι σωματείο αναξιοπαθούντων μπουρδελιάρηδων για να έχει και αιτήματα
γ. Δεν ζητάμε πιστοποιητικά γιατρού, ούτε άλλωστε πρόκειται να μας τα δείξουν, καλό είναι να ΑΚΟΥΜΕ όμως τους γιατρούς που φωνάζουν εδώ και χρόνια για τους κινδύνους απο τα ακάποτα κλπ
δ. Να ζητήσουμε ΤΙ νομικά αν συμβεί κάτι; Διαφυγόντα κέρδη η διαφυγούσα υγεία;
ε. Τι σόϊ "σεξολόγος"είσαι αφού δεν ξέρεις τίποτα απο τα παραπάνω;
στ. Μήπως ανήκεις στην κατηγορία των ανθρώπων που αργεί καμμιά φορά να πάει η Πυροσβεστική όταν πιάσει φωτιά το δάσος γύρω απο το εξοχικό τους το καλοκαίρι (επειδή έσβηνε άλλες φωτιές όμως) και εσύ πας και το καταγγέλλεις στα κανάλια;
 

sexologos28

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
α .Δεν εχει ακουστει ποτε για ασθενεια απο σπιτι με νομιμη κοπελα. β.Μπορουμε ομως να ξεσηκωθουμε και τους γαμησουμε το σπιτι.Αν ειναι ετσι,τοτε να μη πληρωνουμε ρε αδερφε.. γ. Ειναι κακουργημα να δουλευει κοπελα αρρωστη!!!!!!!Μεσα απο το σαιτ μιας και ειμαι εγγεγραμενος ζητω οχι μονο να ξερω ποια σπιτια υπαρχουν αλλα και πιο ουσιωδη..Αν ακουγα για μελος πως κολλησε κατι θα καταγγειλω επωνυμα σε καναλι οντως!ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΛΚΑΜΕΝΟΥΣ 177??ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ!!ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΣΗΜΑΝΤΗ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΥΤΗ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ??στην περιπτωση που δεν πας για αφουσκωτο και σκιστει η καποτα τι γινεται??HRYS ΘΑ ΗΘΕΛΕς ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΝΟΣΟΥΝΤΑΣ ΤΟΥ ΗΙV ΑΠΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ??ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΑΝΟΗΤΕΣ ΕΙΡΩΝΕΙΕΣ..
 

sexologos28

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνω απολυτα φιλε με τα παραπανω που λες..Υπαρχει περιπτωση κοπελα με χαρτια να ειναι μολυσμενη??
 

KRITIKOS25

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ανοιγω αυτο το θεμα για να δουμε απο στατιστικης αποψης ποσο πιθανό ειναι μετα απο μακροχρονια μπουρδελοθητεια να τη βγαλει κανεις καθαρη η να εχει μικρες ή μεγαλες συνεπειες. εγω για παραδειγμα κολλησα 16 χρονων κονδυλωματα απο τα σεντονια μαλλον του μπουρδελου, καθωσ ειχα λαβει τις απαραιτητες προφυλαξεις, και εκανα 1 χρονο κρυοθεραπιες για να τα ξεφορτωθω. Ευχαριστω προκαταβολικα ολους τους συμμετεχοντες συναγωνιστες.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
γνωριζει κανεις κανα καλο γιατρο?? μαλλον κατι τσιμπισα !!! δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι κατι σοβαρο η οχι !!!!

ευχαριστω
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
δυστυχως θελει πολυ τυχη...
 

KRITIKOS25

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
φιλε leon23 το νοσοκομειο Α. Συγγρος απεναντι απο καραβελ εχει ειδικους σε τετοια θεματα
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
μπορω να παω και απογευμα ?? γιατι δουλευω??
 

KRITIKOS25

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
δε ξερω να σοθ απαντησω γιατι εγω ολες τις φορες που ειχα παει ηταν μεχρι τις 13:00. ομως μπορεις να παρεις ενα τηλ. να ρωτησεις για ραντεβου
 

Επισκέπτης
Εγώ μία φορά, πριν ΠΟΛΛΑ χρόνια, είχα κολλήσει μουνόψειρες!!! Τράβηξα μια ξούρα ξεγυρισμένη και πήγα στο φαρμακείο και αγόρασα το Sicaril το οποίο είναι λοσιόν και σαμπουάν. Και γλίτωσα έτσι. Από τότε έχω πάντα τις δικές μου καπότες όποτε πάω σε μπουρδέλο...!

Για όλα τα νοσήματα αυτού του είδους πάντως, συνιστώ να πάτε στου Συγγρού (απέναντι από το ξενοδοχείο Κάραβελ).
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
φιλε  leon23 .

χρόνο να πας να γ......σεις εχεις .

να πας να δεις αν εχεις κολλησει τιποτα δεν μπορεις να βρεις   ;;;;;

(δεν δε μαλωνω . απλα και μονο εχεις περιεργο τροπο σκεψης)
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
γνωριζει κανεις κανα καλο γιατρο?? μαλλον κατι τσιμπισα !!! δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι κατι σοβαρο η οχι !!!!

ευχαριστω

Φιλε μου εχει και απογευματινα ιατρεια
Εγω πηγαινω στον διευθυντη που ειναι δερματολογος αφροδισιολογος,πολύ καλός
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Εγω βγάζω ανα διαστήματα κάτι μεγάλα εσωτερικά σπυράκια στη περιοχή γύρω απο το πέος και κάνουν πολύ καιρό να φύγουν (Εκτος αν τα δω απο τη αρχή και τα πλακώσω στο ιόδιο) Μου έχει τύχει όμως να βγάλω και πάνω στο πέος *στον κορμό. Μεγάλα σαν καυλόσπυρα...Δεν ξέρω αν αυτό είναι κονδυλόματα ή κάτι άλλο ή απλά απο τη πολύ μαλακία ή βρώμικα σεντόνια απο μπουρδέλο τα έχω βγάλει.....Ξέρει κανείς τι μπορεί να είναι αυτό ;

Eμφανίζονται 1-2 φορές το χρόνο (πάνω στο πέος σπάνια πολύ) γυρω γυρω και 1 σπυράκι αντε 2 .....Αρκετά μεγάλα και εσωτερικά.

Τι είναι αυτο ;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom