Νέα

Ασιάτισσες πόρνες στην Ελλάδα των 80s.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Readytogo22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
795
Like
1.314
Πόντοι
206
Στο άρθρο της βικιπαίδειας για το trafficking λέει πως πριν τη πτώση του ανατολικού μπλοκ οι περισσότερες ξένες εκδιδόμενες στην Ελλάδα ήταν από τη Ταϊλάνδη και τις Φιλιππίνες.

Ξέρω πως η σελίδα τούτη δεν είναι ότι πιο αντικειμενικό υπάρχει. Το έψαξα λίγο αλλά δε βρήκα τίποτα online.

Λέω να ρωτήσω λοιπόν εδώ άμα ισχύει.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.598
Like
7.725
Πόντοι
1.056
Στο άρθρο της βικιπαίδειας για το trafficking λέει πως πριν τη πτώση του ανατολικού μπλοκ οι περισσότερες ξένες εκδιδόμενες στην Ελλάδα ήταν από τη Ταϊλάνδη και τις Φιλιππίνες.

Ξέρω πως η σελίδα τούτη δεν είναι ότι πιο αντικειμενικό υπάρχει. Το έψαξα λίγο αλλά δε βρήκα τίποτα online.

Λέω να ρωτήσω λοιπόν εδώ άμα ισχύει.
Που τέτοια τύχη......
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.009
Πόντοι
34.168
Στο άρθρο της βικιπαίδειας για το trafficking λέει πως πριν τη πτώση του ανατολικού μπλοκ οι περισσότερες ξένες εκδιδόμενες στην Ελλάδα ήταν από τη Ταϊλάνδη και τις Φιλιππίνες.

Ξέρω πως η σελίδα τούτη δεν είναι ότι πιο αντικειμενικό υπάρχει. Το έψαξα λίγο αλλά δε βρήκα τίποτα online.

Λέω να ρωτήσω λοιπόν εδώ άμα ισχύει.
Μαλλον υπηρετριες και περιποιηση ηλικιωμενων θα εννοει.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Αστικός μύθος είναι.
Αν ίσχυε αυτό τώρα η Ελλάδα θα είχε γεμίσει με τα κινεζάκια που έχουν μεγαλώσει και θα άνοιγαν κινεζικα μαγαζιά που πουλάνε κινεζιές.
Έχεις δει εσύ πουθενά κινέζικο μαγαζί;
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
10
Like
1.344
Πόντοι
506
ειχε, μικρος τις θημαμαι τις φιλιπινεζες, δεν ηταν ομορφες, αλλα για την επαρχια και στην αναγκη για χυσοδοχειο. Εξαβανιστικαν αμεσως με την καθοδο των σλαβικων κορασιδων.
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.253
Like
4.912
Πόντοι
456
To ερώτημα είναι γιατί δεν έχει γεμίσει τώρα που είμεθα πτωχευμένοι και θα ήταν μια λύση για πολύ κόσμο όπως και για την επαρχία που δεν κουνιέται φύλλο. Μήπως ο μαλάκας ο Κούλης αντί να μας κουβαλάει πάκηδες για τα χωράφια , να φέρει καμιά 40ρια χιλιάδες ται/φιλιππινέζες να ανοίξουν την αγορά ;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.018
Κριτικές
1
Like
32.963
Πόντοι
6.256
ειχε, μικρος τις θημαμαι τις φιλιπινεζες, δεν ηταν ομορφες, αλλα για την επαρχια και στην αναγκη για χυσοδοχειο. Εξαβανιστικαν αμεσως με την καθοδο των σλαβικων κορασιδων.
80ς ειχε φιλιππινια χάλια ολες σε κωλομπαρα και κατι αθλια στριπτιζαδικα.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.818
Like
3.639
Πόντοι
456
Αστικός μύθος είναι.
Αν ίσχυε αυτό τώρα η Ελλάδα θα είχε γεμίσει με τα κινεζάκια που έχουν μεγαλώσει και θα άνοιγαν κινεζικα μαγαζιά που πουλάνε κινεζιές.
Έχεις δει εσύ πουθενά κινέζικο μαγαζί;
Υπάρχει ολόκληρη γειτονιά με κινέζους στην Ομόνοια
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.716
Κριτικές
15
Like
11.354
Πόντοι
3.846
To ερώτημα είναι γιατί δεν έχει γεμίσει τώρα που είμεθα πτωχευμένοι και θα ήταν μια λύση για πολύ κόσμο όπως και για την επαρχία που δεν κουνιέται φύλλο. Μήπως ο μαλάκας ο Κούλης αντί να μας κουβαλάει πάκηδες για τα χωράφια , να φέρει καμιά 40ρια χιλιάδες ται/φιλιππινέζες να ανοίξουν την αγορά ;
Η Κύπρος είναι γεμάτη ασιατισες που δουλεύουν εσώκλειστες σε σπίτια Κυπρίων και φροντίζουν τους γέρους.
Κάποιες είναι και για φτηνά γαμήσια αλλά γενικά δε βλέπονται οι πιο πολλές.
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.253
Like
4.912
Πόντοι
456
Η Κύπρος είναι γεμάτη ασιατισες που δουλεύουν εσώκλειστες σε σπίτια Κυπρίων και φροντίζουν τους γέρους.
Κάποιες είναι και για φτηνά γαμήσια αλλά γενικά δε βλέπονται οι πιο πολλές.

Το θυμάμαι απ' την ΕΛΔΥΚ. Μερικές έκαναν πιάτσα σε κάτι δρόμους γύρω απ' τη Λήδρας. Αλλά σαβούρια όντως. Είχε όμως μια Φιλιππινέζα στο Roxy , την είχα κάνει στανταράκι . Απ' τις πιο ωραίες γυναίκες που έχω γαμήσει εβερ. Εξωτική ομορφιά.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.716
Κριτικές
15
Like
11.354
Πόντοι
3.846
Το θυμάμαι απ' την ΕΛΔΥΚ. Μερικές έκαναν πιάτσα σε κάτι δρόμους γύρω απ' τη Λήδρας. Αλλά σαβούρια όντως. Είχε όμως μια Φιλιππινέζα στο Roxy , την είχα κάνει στανταράκι . Απ' τις πιο ωραίες γυναίκες που έχω γαμήσει εβερ. Εξωτική ομορφιά.
Ναι ακόμα έτσι είναι και χειρότερα στη Λήδρας.
Δε βλέπονται οι πιο πολλές.
Πλέον γέμισε και η Λεμεσός, απλά τις βλέπεις μαζεμένες μόνο Κυριακές κάτω στον μόλο.
Προσωπικά δεν πλησιάζω ασιατισες παρά μόνο όταν πάω στην Ταϊλάνδη που βρίσκεις πανέμορφα κορίτσια.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.756
Πόντοι
6.186
Έχοντας στο παρελθόν 5 χρόνια σχέση με κινεζα έχω να πω πως είναι οι καλύτερες για σπίτι, στα όπα όπα με είχε κ στο κρεβάτι φωτιά, μην υποψιαζόταν όμως ότι κοίταζες κάποια άλλη ακόμα κ κατά λάθος γινόταν μάχη! Ενώ ήταν πολύ εντυπωσιακή γυναίκα είχε ανασφάλεια ότι η Ευρωπαίες ήταν ποιο όμορφες
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
230
Like
524
Πόντοι
81
Eνας ξαδερφος μου ναυτικος μου ελεγε οτι τη δεκαετια ΄80 οσα στριπτιτζαδικα και κωλομπαρα υπηρχαν στην Τρουμπα ειχαν Φιλιπινεζες και απο Σαν ντομινικο γυναικες. Οι περισοτερες χαλι μαυρο. Υπηρχαν μου ειχε πει και καποια καφενεια μπαρ που δουλευαν φιλιπινεζες και σε καποια φορτωνες κιολας. Η ελευση των Αλβανιδων αρχες δεκαετιας ΄90 τις εκτοπισε και οι Ρωσιδες, Ρουμανες και λοιπες τις εξαφανισαν απο την πιατσα.
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
698
Like
1.181
Πόντοι
206
ειχε, μικρος τις θημαμαι τις φιλιπινεζες, δεν ηταν ομορφες, αλλα για την επαρχια και στην αναγκη για χυσοδοχειο. Εξαβανιστικαν αμεσως με την καθοδο των σλαβικων κορασιδων.

Ναι αλλά είναι αφοσιωμένες στον άνδρα !!!!
 
OP
OP
R

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
795
Like
1.314
Πόντοι
206

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
Eνας ξαδερφος μου ναυτικος μου ελεγε οτι τη δεκαετια ΄80 οσα στριπτιτζαδικα και κωλομπαρα υπηρχαν στην Τρουμπα ειχαν Φιλιπινεζες και απο Σαν ντομινικο γυναικες. Οι περισοτερες χαλι μαυρο. Υπηρχαν μου ειχε πει και καποια καφενεια μπαρ που δουλευαν φιλιπινεζες και σε καποια φορτωνες κιολας. Η ελευση των Αλβανιδων αρχες δεκαετιας ΄90 τις εκτοπισε και οι Ρωσιδες, Ρουμανες και λοιπες τις εξαφανισαν απο την πιατσα.
Ακριβώς έτσι. Είχαν έρθει για υπηρέτριες (εξ ου και η έκφραση «μ' έκανες φιλιπιννέζα σου») αλλά πολλές κατέληξαν στα καμπαρέ της Τρούμπας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom