Νέα

Ασιάτισσες μασέζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sailock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 266
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Πουστοφλωροι ειναι,τους εζησα 2 χρονια απο κοντα,εμενα Κινα.Αν εξαιρεσεις τους γραββατακηδες,οι υπολοιποι πουλαν μανα αδερφη και γκομενα για ενα πιατο φαι...
Ναι ρε φίλε στην κίνα έτσι είναι,αλλα οι δικοί μας εδώ είναι μαφίες δεν είναι πεινασμένοι...εσύ μάστορα αστον να λέει γιατί σε βλέπω σκυμένο όπως στο άβαταρ σου με 20 ninja απο πάνω σου.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Συναγωνιστες καλησπερα ,
καποια γνωστη μου ειπε οτι θα ανοιξει "ται μασαζ" . Χρονια στα μασαζοκρεβατα και πιαστηκα αδιαβαστος , την ρωτησα τι ειναι αυτο και μου ειπε οτι σε ξαπλωνουν στο πατωμα σε ενα στρωμα ,ντυμενο η γυμνο και σε πατανε σε ολοκληρο το κορμι .Περισσοτερα δεν τολμησα να την ρωτησω και ποσο μαλλον τι περιεχει το μενου.Αν ξερει καποιος συναγωνιστης γραφει πληροφοριες αλλοιως θα περιμενω να ανοιξει να το επισκευτω και να σας ενημερωσω.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
κάβλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα


πότε κάνουνε εγγραφές;
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66

αν εννοεί αυτό... θα χεστεί στα φράγκα... μασαζιούχοι ενωθείτε
αυτό δεν είναι τάι μασάζ!
είναι μπόντι μασάζ (που γίνεται βέβαια στην Ταϊλάνδη)
τάι μασάζ είναι μια τεχνική μασάζ που νομίζεις ότι θα σου σπάσει κάνα παϊδάκι!
φεύγεις όμως πετώντας!
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
11
Like
431
Πόντοι
291
Ναι.... Θελω κι εγω!
ΟΛΟΙ μαζί στον αγώνα ...  ;)   :dancing:
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
:dancing: :dancing:
αυτό δεν είναι τάι μασάζ!
είναι μπόντι μασάζ (που γίνεται βέβαια στην Ταϊλάνδη)
τάι μασάζ είναι μια τεχνική μασάζ που νομίζεις ότι θα σου σπάσει κάνα παϊδάκι!
φεύγεις όμως πετώντας!
Και βέβαια είναι ΤΑΙ μασάζ. Αφού γίνεται στην ΤΑΙλάνδη από πουΤΑΙνίτσες  τι άλλο να ήταν? :dancing: :dancing:
Αυτό το γκρί στρώμα είναι πατέντα και το έχουν παντού?  :huh: Κι εγώ σε τέτοιο έχω λιώσει  :rockon: :rockon: 
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Μαλλον για κατι τετοιο την προβλεπω , δυστυχως.
Ναι καλά , ακόμα κι αν ανοίξει ως "ΔΕΝ" μόλις αρχίσουν να ζορίζουν τα γραμμάτια λόγω αναδουλειάς αμέσως θα το πάρει αλλιώς.Κάνε μου ένα booking παρακαλώ στην φίλη σου από τώρα διότι έχω καιρό να πάω Ασία και μου έχει λείψει  ;)
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Υπάρχει μια ασιάτισσα στη Ζησιμοπούλου της Γλυφάδας που λέει ότι είναι Ταυλανδέζα (μπορεί και να είναι). Τα καταφέρνει αρκετά καλά με το ταυλανδέζικο μασάζ είτε λέμε αυτό που μοιάζει με το σιάτσου (δυνατό) είτε το body to body.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Υπάρχει μια ασιάτισσα στη Ζησιμοπούλου της Γλυφάδας που λέει ότι είναι Ταυλανδέζα (μπορεί και να είναι). Τα καταφέρνει αρκετά καλά με το ταυλανδέζικο μασάζ είτε λέμε αυτό που μοιάζει με το σιάτσου (δυνατό) είτε το body to body.
ονομα ?
 

sfigokolarios

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
131
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
1
Συναγωνιστες καλησπερα ,
καποια γνωστη μου ειπε οτι θα ανοιξει "ται μασαζ" . Χρονια στα μασαζοκρεβατα και πιαστηκα αδιαβαστος , την ρωτησα τι ειναι αυτο και μου ειπε οτι σε ξαπλωνουν στο πατωμα σε ενα στρωμα ,ντυμενο η γυμνο και σε πατανε σε ολοκληρο το κορμι .Περισσοτερα δεν τολμησα να την ρωτησω και ποσο μαλλον τι περιεχει το μενου.Αν ξερει καποιος συναγωνιστης γραφει πληροφοριες αλλοιως θα περιμενω να ανοιξει να το επισκευτω και να σας ενημερωσω.

Aπο εμπειρεια αν θελετε Thai πηγαινετε να σας κανει καποιος ειδικος
σ'αυτο και οχι η πρωτη σχιστοματα που θα δειτε, γιατι αν ο αλλος
το κουτσοκατεχει, τον συνιστα επικινδυνο για σας.
Κατα τα αλλα αν βρειτε τον καταλληλο μασερ, κανει θαυματα.
Οποτε πηγαιντε ριξτε ενα  :zfuck: :zfuck: οπου το ριξετε και μετα πηγαιντε για thai.
Εγω πριν μια βδομαδα ειχα παει απο Κασσανδρας και μετα πηγα σε εναν τυπο super ειδικο για thai
και τα δα ολα. Straight καταστασεις μην βαζει ο νους σας διαφορα.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  να γραφουμε  εδω για τιs ασιατισσεs μασερ, μιαs και τωρα  τελευταια εχουν μαζευτει καμποσεs , που ακριβωs βρισκονται, εντυπωσειs,  και τι προσφερουν απο υπηρεσιεs μασαζ    για να μην τρεχουμε στην σελιδα του καθε μαγαζιου?      εχουμε λιλα και νινα( μαρνηs 28)  , κειτυ( συγγρου 29),  στελλα ( καλιρροηs 85),  λιζα και 1-2 ακομη ( φαληρου 15)  , καποια νομιζω εχει και το ( καλιρροηs 48), και οπωσδηποτε και καποιεs αλλεs στα υπολοιπα μαγαζια. 
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Πραγματικα αυτο χρειαζοτανε...Ευγε!!!!....Μαζι και λιγα λογακια για την  καθε μια
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
我喜欢中国女孩
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom