Νέα

Αρρωστια με μεγαλα στηθη_Δεν μπορω να κανω σεξ στη σχεση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα boobssucker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Φίλε μου έχουμε την ίδια πάθηση. Μόνο που για μένα είναι ακόμα πιο δύσκολο γιατί είμαι και 140 κιλά. Μου αρέσουν κυρίως οι αδύνατες με τεράστιες βυζάρες, βασικά μου αρέσουνε γενικώς οι βυζάρες αλλά άμα δω αδύνατη με ωραίο σώμα να έχει και τεράστιες βυζάρες, χύνω μέσα στο σώβρακό μου. Λοιπόν κοίτα. Να βρεις γκόμενα και να παντρευτείς με αυτά τα χαρακτηριστικά...



... είναι απίθανο για 2 λόγους: 1) γιατί αυτές οι γκόμενες, δηλ. οι αδύνατες με τεράστια βυζιά είναι το 0,01% του πληθυσμού της γης και 2) αυτές έχουν διαρκώς γκόμενους και γαμιάδες από τα 13 έως τα 63 τους γιατί τις κυνηγάνε όλοι, οπότε και να βρεις κάποτε κάποια, θα την έχει παντρευτεί ή θα τη γαμάει ήδη κάποιος ωραιότερος, πλουσιότερος και κοινωνικά ανώτερος από σένα.

Επίσης το να "γιατρευτείς" κάποια στιγμή από αυτό το μαράζι, ΞΕΧΝΑ ΤΟ. Και ψυχανάλυση να κάνεις και διαλογισμό να κάνεις και ηλεκτροσόκ να κάνεις πάντα όποτε βλέπεις μια αδύνατη με βυζάρες θα κάνεις σαν καυλωμένος σκύλος. Μερικοί νομίζουν ότι είμαστε όπως όλος ο άλλος κόσμος που επίσης θα κοιτάξει ή θα καυλώσει και μετά θα συνεχίσει τη ζωή του. Δε μπορούν να καταλάβουν ότι για εμάς αυτό είναι ζήτημα ζωής, ότι δε μπορούμε να λειτουργήσουμε αλλιώς.

Η γνώμη μου είναι η εξής: Αν ... λέμε αν... ποτέ βρεθεί στο δρόμο σου καμιά τέτοια περίπτωση, κάνε την κίνησή σου (για να μην πεις ότι δεν προσπάθησες) ΑΛΛΑ να μη φανείς απελπισμένος και τσιτωμένος (ξέρω από τον εαυτό μου ότι είναι σχεδόν αδύνατο όταν μιλάς στο αντικείμενο του πόθου σου) και προσπάθησε να μιλήσεις φυσιολογικά όπως θα μιλούσες σε έναν οποιονδήποτε άγνωστο.

Αν δεν καταφέρεις μέχρι τα 35-40 σου το πολύ (δεν ξέρω και πόσων χρονών είσαι) να κάνεις κάτι με τέτοια κοπέλα, βρες μια καλή και νοικοκυρά έστω και άβυζη και κοίτα να κάνεις τα παιδάκια σου και τη ζωή σου γιατί υπάρχουν και άλλα πράγματα πέρα από τα βυζιά. Θα υπάρξουν καυγάδες, θα υπάρξουν απογοητεύσεις σε ένα τέτοιο γάμο, είναι αναπόφευκτο αλλά τα συν θα είναι περισσότερα από τα πλην. Και παράλληλα θα γαμάς ό,τι υπάρχει σε μπουρδελάκια και στούντια με αυτά τα χαρακτηριστικά. Το χούι των βυζολάγνων βγαίνει από το σώμα μας έξι μήνες μετά το θάνατό μας.

Ο παχουλοκομψός ομίλησε και αμαρτίαν ουκ έχει!


Έχετε τον σεβασμό και την αγάπη μου Κύριε!   :hi:




Προτείνω μία επίσκεψη στο

www.ehbonline.org/article/S1090-5138(16)30284-7/pdf]http://www.ehbonline.org/article/S1090-5138(16)30284-7/pdf[/url]

Men's preferences for women's breast size and shape in four cultures

Jan Havlíček (correspondence Email the author) Jan Havlíček, Vít Třebický, Jaroslava Varella Valentova, Karel Kleisner, Robert Mbe Akoko, Jitka Fialová, Rosina Jash, Tomáš Kočnar, Kamila Janaina Pereira, Zuzana Štěrbová, Marco Antonio Corrêa Varella, Jana Vokurková, Ernest Vunan, S. Craig Roberts
Published Online: October 19, 2016



Perhaps there are other processes involved in breast size preferences. One possibility would involve sexual imprinting-like mecha- nisms (for review see, Štěrbová & Valentová, 2012). If this is the case, one would, for instance, expect that men reared by women with relatively small breasts would show preferences for small breasts. It has been found that men attracted to lactating and pregnant women in adulthood are more likely to have a younger sibling and presumably were more frequently exposed to maternal pregnancy and lactation during their childhood (Enquist, Aronsson, Ghirlanda, Jansson, & Jannini, 2011). These processes might not be adaptive per se, but could be considered an epiphenomenon of more general sexual imprinting-like processes such as preference for facial appearance. Certainly, these are speculative thoughts which should be tested empirically to assess their validity.
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    37,5 KB · Εμφανίσεις: 21
OP
OP
boobssucker

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
16
Φίλε μου έχουμε την ίδια πάθηση. Μόνο που για μένα είναι ακόμα πιο δύσκολο γιατί είμαι και 140 κιλά. Μου αρέσουν κυρίως οι αδύνατες με τεράστιες βυζάρες, βασικά μου αρέσουνε γενικώς οι βυζάρες αλλά άμα δω αδύνατη με ωραίο σώμα να έχει και τεράστιες βυζάρες, χύνω μέσα στο σώβρακό μου. Λοιπόν κοίτα. Να βρεις γκόμενα και να παντρευτείς με αυτά τα χαρακτηριστικά...



... είναι απίθανο για 2 λόγους: 1) γιατί αυτές οι γκόμενες, δηλ. οι αδύνατες με τεράστια βυζιά είναι το 0,01% του πληθυσμού της γης και 2) αυτές έχουν διαρκώς γκόμενους και γαμιάδες από τα 13 έως τα 63 τους γιατί τις κυνηγάνε όλοι, οπότε και να βρεις κάποτε κάποια, θα την έχει παντρευτεί ή θα τη γαμάει ήδη κάποιος ωραιότερος, πλουσιότερος και κοινωνικά ανώτερος από σένα.

Επίσης το να "γιατρευτείς" κάποια στιγμή από αυτό το μαράζι, ΞΕΧΝΑ ΤΟ. Και ψυχανάλυση να κάνεις και διαλογισμό να κάνεις και ηλεκτροσόκ να κάνεις πάντα όποτε βλέπεις μια αδύνατη με βυζάρες θα κάνεις σαν καυλωμένος σκύλος. Μερικοί νομίζουν ότι είμαστε όπως όλος ο άλλος κόσμος που επίσης θα κοιτάξει ή θα καυλώσει και μετά θα συνεχίσει τη ζωή του. Δε μπορούν να καταλάβουν ότι για εμάς αυτό είναι ζήτημα ζωής, ότι δε μπορούμε να λειτουργήσουμε αλλιώς.

Η γνώμη μου είναι η εξής: Αν ... λέμε αν... ποτέ βρεθεί στο δρόμο σου καμιά τέτοια περίπτωση, κάνε την κίνησή σου (για να μην πεις ότι δεν προσπάθησες) ΑΛΛΑ να μη φανείς απελπισμένος και τσιτωμένος (ξέρω από τον εαυτό μου ότι είναι σχεδόν αδύνατο όταν μιλάς στο αντικείμενο του πόθου σου) και προσπάθησε να μιλήσεις φυσιολογικά όπως θα μιλούσες σε έναν οποιονδήποτε άγνωστο.

Αν δεν καταφέρεις μέχρι τα 35-40 σου το πολύ (δεν ξέρω και πόσων χρονών είσαι) να κάνεις κάτι με τέτοια κοπέλα, βρες μια καλή και νοικοκυρά έστω και άβυζη και κοίτα να κάνεις τα παιδάκια σου και τη ζωή σου γιατί υπάρχουν και άλλα πράγματα πέρα από τα βυζιά. Θα υπάρξουν καυγάδες, θα υπάρξουν απογοητεύσεις σε ένα τέτοιο γάμο, είναι αναπόφευκτο αλλά τα συν θα είναι περισσότερα από τα πλην. Και παράλληλα θα γαμάς ό,τι υπάρχει σε μπουρδελάκια και στούντια με αυτά τα χαρακτηριστικά. Το χούι των βυζολάγνων βγαίνει από το σώμα μας έξι μήνες μετά το θάνατό μας.

Ο παχουλοκομψός ομίλησε και αμαρτίαν ουκ έχει!

Σ ευχαριστω πολυ..Βασικα ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ....Ακουω ολες τις αποψεις αλλα του φιλου με αγγιξε πολυ...Ειλικρινα ,ειναι πολυ πολυ δυσκολο να τιθασσευσεις το αντικειμενο του ποθου σου...Δεν μπορω να μην δειξω οτι τρελαινομαι..Μια ορα πηγα να το κανω,να το παιξω ανετος και ψυχραιμος,και με πηρε στο φιλικο και αντε μετα να το γυρισω σε πεισιμο....Ηταν μια περιοδος που βαρουσα και 10 μαλακιες την ημερα...Για καφε πηγαμε,και την αφησα για 5 λεπτα και πηγα στην τουαλετα και την επαιξα...
 

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
Σ ευχαριστω πολυ..Βασικα ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ....Ακουω ολες τις αποψεις αλλα του φιλου με αγγιξε πολυ...Ειλικρινα ,ειναι πολυ πολυ δυσκολο να τιθασσευσεις το αντικειμενο του ποθου σου...Δεν μπορω να μην δειξω οτι τρελαινομαι..Μια ορα πηγα να το κανω,να το παιξω ανετος και ψυχραιμος,και με πηρε στο φιλικο και αντε μετα να το γυρισω σε πεισιμο....Ηταν μια περιοδος που βαρουσα και 10 μαλακιες την ημερα...Για καφε πηγαμε,και την αφησα για 5 λεπτα και πηγα στην τουαλετα και την επαιξα...
Τόσο πολύ ρε φίλε; Είσαι ειδική περίπτωση τότε. Αφού λες ότι έχει και αντίκτυπο στην καθημερινότητά σου, και ότι δεν μπορείς να είσαι καλά σε σχέση με μια κοπέλα γιατί δεν έχει μεγάλο στήθος, νομίζω ότι πρέπει να το ψάξεις το θέμα.
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Φίλε μου έχουμε την ίδια πάθηση. Μόνο που για μένα είναι ακόμα πιο δύσκολο γιατί είμαι και 140 κιλά. Μου αρέσουν κυρίως οι αδύνατες με τεράστιες βυζάρες, βασικά μου αρέσουνε γενικώς οι βυζάρες αλλά άμα δω αδύνατη με ωραίο σώμα να έχει και τεράστιες βυζάρες, χύνω μέσα στο σώβρακό μου. Λοιπόν κοίτα. Να βρεις γκόμενα και να παντρευτείς με αυτά τα χαρακτηριστικά...



... είναι απίθανο για 2 λόγους: 1) γιατί αυτές οι γκόμενες, δηλ. οι αδύνατες με τεράστια βυζιά είναι το 0,01% του πληθυσμού της γης και 2) αυτές έχουν διαρκώς γκόμενους και γαμιάδες από τα 13 έως τα 63 τους γιατί τις κυνηγάνε όλοι, οπότε και να βρεις κάποτε κάποια, θα την έχει παντρευτεί ή θα τη γαμάει ήδη κάποιος ωραιότερος, πλουσιότερος και κοινωνικά ανώτερος από σένα.

Επίσης το να "γιατρευτείς" κάποια στιγμή από αυτό το μαράζι, ΞΕΧΝΑ ΤΟ. Και ψυχανάλυση να κάνεις και διαλογισμό να κάνεις και ηλεκτροσόκ να κάνεις πάντα όποτε βλέπεις μια αδύνατη με βυζάρες θα κάνεις σαν καυλωμένος σκύλος. Μερικοί νομίζουν ότι είμαστε όπως όλος ο άλλος κόσμος που επίσης θα κοιτάξει ή θα καυλώσει και μετά θα συνεχίσει τη ζωή του. Δε μπορούν να καταλάβουν ότι για εμάς αυτό είναι ζήτημα ζωής, ότι δε μπορούμε να λειτουργήσουμε αλλιώς.

Η γνώμη μου είναι η εξής: Αν ... λέμε αν... ποτέ βρεθεί στο δρόμο σου καμιά τέτοια περίπτωση, κάνε την κίνησή σου (για να μην πεις ότι δεν προσπάθησες) ΑΛΛΑ να μη φανείς απελπισμένος και τσιτωμένος (ξέρω από τον εαυτό μου ότι είναι σχεδόν αδύνατο όταν μιλάς στο αντικείμενο του πόθου σου) και προσπάθησε να μιλήσεις φυσιολογικά όπως θα μιλούσες σε έναν οποιονδήποτε άγνωστο.

Αν δεν καταφέρεις μέχρι τα 35-40 σου το πολύ (δεν ξέρω και πόσων χρονών είσαι) να κάνεις κάτι με τέτοια κοπέλα, βρες μια καλή και νοικοκυρά έστω και άβυζη και κοίτα να κάνεις τα παιδάκια σου και τη ζωή σου γιατί υπάρχουν και άλλα πράγματα πέρα από τα βυζιά. Θα υπάρξουν καυγάδες, θα υπάρξουν απογοητεύσεις σε ένα τέτοιο γάμο, είναι αναπόφευκτο αλλά τα συν θα είναι περισσότερα από τα πλην. Και παράλληλα θα γαμάς ό,τι υπάρχει σε μπουρδελάκια και στούντια με αυτά τα χαρακτηριστικά. Το χούι των βυζολάγνων βγαίνει από το σώμα μας έξι μήνες μετά το θάνατό μας.

Ο παχουλοκομψός ομίλησε και αμαρτίαν ουκ έχει!

ετσι ακριβως
 

ninafoot

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
σας αρεσουν??? 5αρι νουμερο
 

Συνημμένα

  • 20170610.jpg
    20170610.jpg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 46

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
δεν τολμω να παω σε ψυχολογο γιατι και μονο στην ιδεα αυτη,θα μου φυτευφθει ο ψυχαναγκασμος αυτος πολυ πιο βαθεια....αυτο που ψαχνω ειναι cg,σπιτακια κτλ με κοπελες που ειναι σε αυτο το στυλ ωστε να μπορω να ικανοποιω τη φαντασιωση μου αυτη. αλλα μετα ,δεν μπορω να δω ερωτικα καμια κοπελα...μπορει πχ να μ αρεσει καποια,να βγω,να κανω σχεση και αντι να την πηδαω,να πηγαινω σε σπιτακια να πηδαω η οταν την πηδαω να φαντασιωνομαι αλλη (πουτανα,ηθοποιο,τραγουδιστρια κτλ)

Ψυχολογικά και μόνο γιατί θεωρούμε ψυχολόγος του πεζοδρομίου,κάτι σαν την Άντζελα δηλαδή,η βυζού δείχνει ότι θέλεις τη στοργική συμπόνια της γυναίκας που μάλλον σου έλειψε σε μικρή ηλικία ή το είχες σε υπερθετικό βαθμό αλλά και το αδύνατο δείχνει το αδύναμο φύλο που θέλεις να δαμάσεις και να γίνει η σεξουαλική σου σκλάβα,εντός ορίων!
 

agap

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
16
Αυτή χρειάζεσαι φίλε μου. πιστεύω πως είναι εντός των προδιαγραφών σου....
 

Συνημμένα

  • jewish-milf-1172473.jpg
    jewish-milf-1172473.jpg
    229,8 KB · Εμφανίσεις: 39

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
πρεπει να βρεις μια ψυχολογο με μεγαλους βυζους και να αρχισεις τις συνεδριες ;)
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Ανοιγω θεμα για βυζολαγνους....
Εχω ψυχολογικο θεμα με το μεγαλο στηθος σε αδυνατες....Αυτο σημαινει οτι δεν μπορω να ευχαριστηθω την πραγματικη ζωη...Δηλαδη:
Κοιταω παντα τετοιες γυναικες,και οταν παω να τις πλησιασω,κυριευομαι απο αγχος,ανυπομονησια,και τα κανω θαλασσα..Επισης οταν ειμαι σε σχεση,δεν εχω σεξουαλικη διαθεση απο την καστοτε κοπελα μου γιατι συνηθως κανω σχεσεις με καλα κοριτσια/γυανικες που δεν εχουν το σεξουαλικο στοιχειο της ελξης που με κυριευει.
Τελος,αναζητω το μεγαλο στηθος στον αγοραιο ερωτα και στ αστριπς για να βυζιανω και να αρμεγω....

Ολο αυτο,οσο αστειο κι αν σας φαινεται ,με κανει να νιωθω πολυ ευαλωτος και με χαμηλη αυτοπεποιθεση....Εχει δημιουργηθει ενα και μοναδικο σεξουαλικο προτυπο επιθυμιας μεσα μου,με αποτελεσμα να μην ελκομαι απο καμια γυναικα που δεν πληροι αυτες τις προδιαγραφες


μια χαρα εισαι

μην μασας
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
372
Πόντοι
2.272
Όλοι έχουμε τους δαίμονές μας. Το θέμα είναι να προσπαθείς να δουλεύεις καθημερινά την αυτοπειθαρχία και αυτοκυριαρχία σου και όλα μπορούν να γίνουν.
 

Arxontas-man

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Τι τραβάς και εσύ φίλε μου... εγώ έχω θέμα με τις ξανθές! Αν δεν είναι ξανθιά η άλλη δεν  :takethis: !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom