Νέα

Αρώματα κοριτσιών που μας καυλώνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxnikos69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
το εχω ξαναπει..οταν το μουνι τρεμει απο καυλα και χυνει ολη την ωρα δε χρειαζεται ο κωλος λιπαντικο γτ τα υγρα του μουνιου κυλανε προς τα κατω! Αλλα μαλλον δε γαματε καλα τις γυναικες σαςς οποτε δε ξερετε αυτες τις λεπτομερειεςς!
Εσύ ας πούμε,όταν έχεις καυλες και θές να γαμηθείς με έναν άγνωστο,ποιό άρωμα θα βάλεις;
 
OP
OP
X

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Αυτό;
 

Συνημμένα

  • 281624_fpx.tif.jpg
    281624_fpx.tif.jpg
    132,8 KB · Εμφανίσεις: 64
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.816
Like
443
Αυτο ειναι πραγματικα αρρωστο αρωμα !

το midnight poison ηταν ακομα πιο καβλα αλλα το καταργησανε οι μαλακες...

επισης το balahe του Leonard ...επισης υπεροχο ...καυλωνα μονο που το ειχα πανω μου και με φυσαγε το αερακι
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.816
Like
443
το εχω ξαναπει..οταν το μουνι τρεμει απο καυλα και χυνει ολη την ωρα δε χρειαζεται ο κωλος λιπαντικο γτ τα υγρα του μουνιου κυλανε προς τα κατω! Αλλα μαλλον δε γαματε καλα τις γυναικες σαςς οποτε δε ξερετε αυτες τις λεπτομερειεςς!


αχαχαχαχα...εισαι θεαρααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν υπαρχεις :orchestra: :orchestra:
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
το εχω ξαναπει..οταν το μουνι τρεμει απο καυλα και χυνει ολη την ωρα δε χρειαζεται ο κωλος λιπαντικο γτ τα υγρα του μουνιου κυλανε προς τα κατω! Αλλα μαλλον δε γαματε καλα τις γυναικες σαςς οποτε δε ξερετε αυτες τις λεπτομερειεςς!



Εντάξει ALL THE MONEY....................
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.864
Like
23.188
Πόντοι
6.056
Εσύ ας πούμε,όταν έχεις καυλες και θές να γαμηθείς με έναν άγνωστο,ποιό άρωμα θα βάλεις;
συμφωνα με δικη της δηλωση γαμιεται με γυφτους και πακιστανια...
οποτε θα μυριζει κατι αναμεσα σε παστουρμα καρυ και κρεμμυδια για να τους δελεασει... :- 
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
συμφωνα με δικη της δηλωση γαμιεται με γυφτους και πακιστανια...
οποτε θα μυριζει κατι αναμεσα σε παστουρμα καρυ και κρεμμυδια για να τους δελεασει... :- 
τυπε και μονο που το σκεφτομαι :vomit:
 
OP
OP
X

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Αφου έχουμε και κορίτσια στο θρεντ ας μας γράψουν τι τους ζητάνε οι πελάτες / φίλοι τους και τι φοράνε αυτές
 

KeewayHawai

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2014
Μηνύματα
30
Like
2
Πόντοι
0
ΚΑΥΛΑ ΤΟ ΑΡΩΜΑ...
 

Συνημμένα

  • T0-BLACK-ORCHID_OC_50ML_A.jpg
    T0-BLACK-ORCHID_OC_50ML_A.jpg
    88,8 KB · Εμφανίσεις: 58
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.816
Like
443


εχεις απολυτο δικιο ...το εχω μυρισει σε κοπελα που μπηκε σε all day bar ...και τη ρωτησα τι φοραει....
εγω φοραω το black xs (pacco rabban)....και μαλιστα σε γαλακτωμα...τα γαλακτωματα εχουν και μεγαλυτερη διαρκεια ...απλα στη δουλεια μου δε μπορεις να τα φορας οταν πας με παντρεμενους..ολο και κατι θα μεινει επανω του ..και μετα.. :s&m_1: :s&m_1:
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.816
Like
443
Ειναι unisex το αρωμα αυτο

του ΤΟΜ FORD μου ειπε οτι ειναι ....αλλα δε θυμαμαι αν ειναι ακριβως αυτο που εχεις βαλει εσυ...κι επειδη ειχα παρει σετ τα χριστουγεννα ειπα να μη κανω υπερβολες.....αλλα οσο θυμαμαι το θεαμα να περναει και να γυριζουν κεφαλια ...μου φαινεται θα παω HONDOS CENTER
 
OP
OP
X

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Mπορεί να έχει μιά γοητεία αλλά τα unisex δεν μπορεί να είναι τόσο καυλωτικά
 

KeewayHawai

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2014
Μηνύματα
30
Like
2
Πόντοι
0
Ισχύει αλλα το φοράνε ελαχιστοι αντρες πιστευω..εγω προσοπικα δεν το εχω μυρισει ποτε σε αντρα..μονο σε καυλιαρες
 
OP
OP
X

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
οι καυλιάρες που λες το φοράνε για πάρτυ τους ή για να καυλώσουν άλλους;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom