Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Αριστοτέλους 83

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
ε τοτε εχω μεινει πίσω και πρε΄πει να περάσω να κάνω μια επιθεωρηση στο νεο ρόστερ! ακουγεται ενδιαφερον!

ΓΝΩΣΤΑ ΜΠΑΖΑΚΙΑ ΟΛΕΣ. Το Ρωσικό τανκ είναι μια που έκανε πιάτσα στην Πλ. Λαυρίου και συστηνόταν ως Αναστασία. Απαράδεκτη εμφανισιακά. Η άλλη (Άντζελα) δούλευε σε διάφορα μπουρδέλα στη Λιοσίων και Τροφωνίου. Επίσης απαράδεκτη και ξεπέτα. Η άλλη είναι η χοντροΚατερινούλα, έχει περάσει από πολλά μασατζίδικα πέριξ της πλατείας Βικτωρίας. Τίποτε το ιδιάιτερο. Η Τάνια είναι γνωστή (δούλευε και ως Ειρήνη στο Σ63 πριν 3 χρόνια, έχει περάσει και από άλλα μασατζίδικα). Η μόνη άγνωστη είναι αυτή η ψηλή Κατερίνα, που έτσι κι αλλιώς δεν είναι ο τύπος μου.
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
ΓΝΩΣΤΑ ΜΠΑΖΑΚΙΑ ΟΛΕΣ. Το Ρωσικό τανκ είναι μια που έκανε πιάτσα στην Πλ. Λαυρίου και συστηνόταν ως Αναστασία. Απαράδεκτη εμφανισιακά. Η άλλη (Άντζελα) δούλευε σε διάφορα μπουρδέλα στη Λιοσίων και Τροφωνίου. Επίσης απαράδεκτη και ξεπέτα. Η άλλη είναι η χοντροΚατερινούλα, έχει περάσει από πολλά μασατζίδικα πέριξ της πλατείας Βικτωρίας. Τίποτε το ιδιάιτερο. Η Τάνια είναι γνωστή (δούλευε και ως Ειρήνη στο Σ63 πριν 3 χρόνια, έχει περάσει και από άλλα μασατζίδικα). Η μόνη άγνωστη είναι αυτή η ψηλή Κατερίνα, που έτσι κι αλλιώς δεν είναι ο τύπος μου.

ωραιος ανατολ!
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ωραιος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πηγες την βολτουλα σου και εκανες το ρεπορταζ!!!!!
 

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
η ψηλη η κατερινα  εμφανιση μορτηδες δεν λεει τιποτα ουτε και για μενα που ειμαι παπους αλλα ειναι σχετη ρουφηχτρα μεσα  αλλα γενικα ολες ειναι μαμισετα παλουκαρια μου.
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Μακριά!!!!

Απο τα μπουρδέλα και τις πιάτσες πήραν προαγωγή για τα μασατζίδικα.
Ανάποδος ο δρόμος
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
....χθεσινο περασμα...κοπελες 4..εφυγαν ,αγγελικη,και σονια....
 

anat190

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
39
Πόντοι
1
Επίσκεψη την περασμένη βδομάδα. Στην πόρτα μια θεόχοντρη (η πιό χοντρή μασατζού που έχω δει) αρκούδα σκέτη, μεταγραφή από τις Ρώσσικες στέπες σίγουρα. Απορώ που βρίσκονται κάποιοι που μπορούν να την  :knockinb:.
Μια γιαγιά Άντζελα νομίζω επίσης χοντρή (η ίδια παρατήρηση με την προηγούμενη. Μια ψηλή σαραντάρα Κατερίνα νομίζω μάλλον κοιμότανε πριν βγει. Θα την έπαιρνα αλλά μου φάνηκε λίγο βαρειά στο στυλ και έφυγα.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Έχεις δίκιο συνάδελφε. Οι δύο χοντρές είναι να κάνουν συγκρουόμενα με τις κοιλιές. Έκατσα όμως και έκανα συμεδρία με την Τάνια. Μιλφ την ήξερα από της Καίτης. Καλή συνεδρία και στο μασάζ και στο άλλο πρόγραμμα. Κάνει και ροδέλα αλλά δεν διέθετα το εικοσάρικο οπότε από πίσω μόνο δαχτυλάκι. 50 ευρά
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
περασμα μια μερα του ιουνη μεγαλοκοπελες για γερα στομαχια
μου κατσε η τανια λογω βυζου
χανει στο προσωπο αλλα αν ζουσα στη ρωσια του κουμουνισμου και την ειχα γνωρισει σε ενα δασος τησ σιβηρικης στεπας μπορει και να την ειχα παντρευτει...οψη νοικοκυρας δουλας και κυρας δλδ
τελικα παλι δεν επεσα εξω καλο μασαζ και σεξακι κοστος 50 ευροπεους
τη ρωτησα ηλικια και μου πε 37 αλλα μου φανηκε πολυ πιο μεγαλη....τι λετε ρε αλανια ποσο τη κοβεται?
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
περασμα μια μερα του ιουνη μεγαλοκοπελες για γερα στομαχια
μου κατσε η τανια λογω βυζου
χανει στο προσωπο αλλα αν ζουσα στη ρωσια του κουμουνισμου και την ειχα γνωρισει σε ενα δασος τησ σιβηρικης στεπας μπορει και να την ειχα παντρευτει...οψη νοικοκυρας δουλας και κυρας δλδ
τελικα παλι δεν επεσα εξω καλο μασαζ και σεξακι κοστος 50 ευροπεους
τη ρωτησα ηλικια και μου πε 37 αλλα μου φανηκε πολυ πιο μεγαλη....τι λετε ρε αλανια ποσο τη κοβεται?

και εμενα τοσο μου ειπε...
για μεγαλυτερη την κανω, οχι ομως πολλα χρόνια
ισως και να ειναι ταλαιπωρημενη και να δειχνει πιο μεγαλη
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
πολυ ταλαιπωρια θα χει φαει το κοριτσι εμενα μου μοιαζει για 50...αλλα ομως χαλαλι της.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Την αδικεί την Τάνια λίγο η εμφάνισή της αλλά είναι από τα καλλίτερα εργαλεία για σεξ, της παλιάς Ρώσικης σχολής. Και καλό μασάζ. Πρέπει να είναι 45 αλλά οι βύζοι που είναι 4άρια περίπου, είναι σε πολύ καλή κατάσταση. Την τιμώ σε αραιά διαστήματα από τότε που ήταν στην γ. σεπτεμβρίου.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
ναι  για 45 συν φαινεται απλα χανει στο προσωπο ο βυζος καλος οντως
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
σε χθεσινο περασμα ειδα 2 ναυαγια της ζωης...
την ψιλενγκο Κατερινα με το κοντο ξανθο μαλλι και την Χριστινα αν θυμαμαι καλα μιλφ και αυτη καπως αδιαφορη...
και οι δυο στη 1 το μεσημερι μυριζανε αλκοολ.... :badair:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
σε χθεσινο περασμα ειδα 2 ναυαγια της ζωης...
την ψιλενγκο Κατερινα με το κοντο ξανθο μαλλι και την Χριστινα αν θυμαμαι καλα μιλφ και αυτη καπως αδιαφορη...
και οι δυο στη 1 το μεσημερι μυριζανε αλκοολ.... :badair:
απ την αναδουλειά το έχουν ρίξει στο πότο...
 

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
Χθες ηταν και η Μαρινα πρώην Φερρων και πιο παλια Γαλατσιου.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom