Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΑΡΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
830
Like
30
Πόντοι
6
και αυτό το αεκάκι t να το κανεις όταν το ξεφτιλίζει ο κάθε ένας πολύ γέλιο, έτσι θα προσγειώνεστε άσκημα
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Η ομαδα επιλεγει παιχνιδια,ειναι φανερο αυτο στο παθος και την συγκεντρωση με την οποια αγωνιζονται.Λογικο,γιατι αν επαιζαν παντα οπως με Ατλετικο θα παιρναν και το πρωταθλημα.
Αυτο που πραγματικα ειναι κριμα και χαλαει ολη την προσπαθεια ειναι η εμφανης ελλειψη ενος παικταρα που να κανει παιχνιδι και να παιρνει την ομαδα πανω του.Σε αυτη την περιπτωση,ακομη και οι μετριοι Καλβο και Χαβιτο θα παιζαν πολυ καλυτερα αλλα και το φορ θα ακουμπουσε μπαλα περισοτερο.Μακαρι να ερθει τετοιος παικτης τον Γεναρη,αλλα θα ειναι αργα για φετος.Στον ανασταλτικο τομεα πηραμε αριστα,αλλα απο δημιουργια μηδεν.Γκολ σαν και αυτο που εχασε ο Κοκε χανονται συνεχεια,το θεμα ειναι να δημιουργεις καταστασεις και να μην περιμενεις την μια και μοναδικη ευκαιρια.Με γαβρο Εκτορα,γυρνα το σε 4-5-1.σε παρακαλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.207
Like
1.254
Πόντοι
266
κοφτε την γκρινια ρε μαλακες
llrx8 δωσεεεεεεεεεεεεε
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
καθε ομαδα γκελαρει, ευτηχως εδειξε οτι δεν μας πτοησε ωστε να παιξουμε με κατεβασμενη ψυχολογια, με νικη με Ροζενμποργκ και κανα Χ αν και δυσκολο σε κανενα εκτος μπορει και να περασω, αν παλι δεν περασω δεν  πειραζει επαιξα με θηρια και αποκλειστικα, δεν ειμαι το χανουμο που λεγανε ολοι βατος και πρωτος και μαλακιες, και καλο ειναι που ηρθε η τεσσερα γιατι τους ταρακουνησε πιστευω καλα

Ναι, απλά σου λέω ότι αυτή η καραμέλα των δημοσιογράφων για την παράδοση των 23 αγώνων είναι μια μαλακία & μισή... Δεν έχει κανένα νόημα. Να λες ότι έχω να χάσω σε μια ή δυο σεζόν για το πρωτάθλημα 23 αγώνες στην έδρα μου έχει νόημα, να λες ότι έχω να φάω γκολ 10 ή 15 αγώνες επίσης, αλλά αυτή η παπαριά σε βάθος πόσων ετών 23 ευρωπαϊκοί αγώνες χωρίς ήττα στο Χαριλάου μόνο τους στατιστικολόγους ενδιαφέρει, δε λέει απολύτως τίποτα...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Η ομαδα επιλεγει παιχνιδια,ειναι φανερο αυτο στο παθος και την συγκεντρωση με την οποια αγωνιζονται.Λογικο,γιατι αν επαιζαν παντα οπως με Ατλετικο θα παιρναν και το πρωταθλημα.
Αυτο που πραγματικα ειναι κριμα και χαλαει ολη την προσπαθεια ειναι η εμφανης ελλειψη ενος παικταρα που να κανει παιχνιδι και να παιρνει την ομαδα πανω του.Σε αυτη την περιπτωση,ακομη και οι μετριοι Καλβο και Χαβιτο θα παιζαν πολυ καλυτερα αλλα και το φορ θα ακουμπουσε μπαλα περισοτερο.Μακαρι να ερθει τετοιος παικτης τον Γεναρη,αλλα θα ειναι αργα για φετος.Στον ανασταλτικο τομεα πηραμε αριστα,αλλα απο δημιουργια μηδεν.Γκολ σαν και αυτο που εχασε ο Κοκε χανονται συνεχεια,το θεμα ειναι να δημιουργεις καταστασεις και να μην περιμενεις την μια και μοναδικη ευκαιρια.Με γαβρο Εκτορα,γυρνα το σε 4-5-1.σε παρακαλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!

Μπα μην ελπίζεις...
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Με γαβρο Εκτορα,γυρνα το σε 4-5-1.σε παρακαλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!
Και σε 11-0-0 να το γυρισει, η ταριφα θα πεσει!!!! :2funny:
[size=18pt]ooooooooo ειμαι γκοοολ
ειμαι γκοοοολ
ΑΡΗ ειμαι γκοοοοοοολ[/size]
Σορρυ ρε σεις, στα πιο πολλα συνθηματακια που λετε γουσταρω τρελα, και κυριως περισυ με τα της Μποκα... Αλλα αυτο με το γκολ μια μαλακια και μιση ειναι!!!   Με επιασε το κεφαλι μου χτες που εβλεπα το ματς... :tooth:
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.363
Κριτικές
31
Like
2.269
Πόντοι
4.655
Αυτο το συνθημα πρεπει ν'ακουγεται το πολυ για κανα 3λεπτο-4λεπτο..Απο εκει και περα ειναι γραφικοτητα..
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Και σε 11-0-0 να το γυρισει, η ταριφα θα πεσει!!!! :2funny:Σορρυ ρε σεις, στα πιο πολλα συνθηματακια που λετε γουσταρω τρελα, και κυριως περισυ με τα της Μποκα... Αλλα αυτο με το γκολ μια μαλακια και μιση ειναι!!!   Με επιασε το κεφαλι μου χτες που εβλεπα το ματς... :tooth:
πατα το mute!!!
[move]ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΑΡΗ ειμαι γκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολ[/move]
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Πίνω και τραγουδώ γίνομαι ζάντα, και δεν τη βγάζω θεέ μου τη βδομάδα, πίνω και τραγουδώ για τον ΘΕΟ, στο Σύνδεσμο ή όπου κι αν βρεθώ. Και κάθε Κυριακή όπου κι αν πας εσύ, κομμάτια εγώ στο πέταλο, και κάθε Κυριακή πιστά σ’ ακολουθώ, πωρώθηκα θα τρελαθώ
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.363
Κριτικές
31
Like
2.269
Πόντοι
4.655
Με διαφορα τα καλυτερα συνθηματα(και αυτο φαινεται και απο την ανταποκριση του κοσμου σε ολο το γηπεδο)ειναι..
Οσο θα ζω..
Τρελογιατρος..
Δυνατα..

 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
καλα το οσο θα ζω δεν υπαρχει....... Νο1
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
ρε μαγκες γιατι πολλα ειπαμε για το 0-4 οχι οτι δεν ηταν ντροπιαστικη ηττα
αλλα το 10-0
της PSV eindhoven εναντιον της feyenoord πως το ακουτε????? :huh: :huh: :huh: :huh:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
σιγα μην εδινε πεναλντακι στον Αρη μεσα στο φαληρο!!!
νομιζω οτι ηταν απο αυτα που θα μπορουσε να δωσει χωρις να πει κανεις πολλα
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.363
Κριτικές
31
Like
2.269
Πόντοι
4.655
Αφου γλυτωσαμε το 5-0 στο ημιχρονο παμε να παρουμε τον βαθμο..
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.363
Κριτικές
31
Like
2.269
Πόντοι
4.655
3 γκολ σε 7 αγωνες..
Ευκαιριες..μηδαμινες επισης σε 7 αγωνες..
Αθλιο ποδοσφαιρο,καποια ελαφρυντικα υπαρχουν βεβαια οπως το δυσκολο προγραμμα με τα 4 ντερμπυ και την κουραση απο τα πολυ δυσκολα ευρωπαικα ματς..

Παικτης Κουλουχερης δεν υπηρχε ποτέ!!!Μετα απο εμας λογικα θα παιζει Γ'Εθνικη..
Ο Σηφακης υπερεκτιμημενος ανεκαθεν...Χεστης τερματοφυλακας που εχει καποιο σουξε επειδη η Ελλαδα εχει να βγαλει καμια 15αρια χρονια καλο κιπερ...
Καλβο,Κοκε,Νετο(ειδικα αυτος)ειναι για πουλους..Ενταξει το εμπεδωσαμε,εστω και λιγο αργα,οτι με αυτους παντα 4-5οι θα βγαινουμε..

Ο Κουπερ μεγαλη ευθυνη για το σημερινο..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.220
Κριτικές
1
Like
29.917
Πόντοι
8.006
3 γκολ σε 7 αγωνες..
Ευκαιριες..μηδαμινες επισης σε 7 αγωνες..
Αθλιο ποδοσφαιρο,καποια ελαφρυντικα υπαρχουν βεβαια οπως το δυσκολο προγραμμα με τα 4 ντερμπυ και την κουραση απο τα πολυ δυσκολα ευρωπαικα ματς..

Παικτης Κουλουχερης δεν υπηρχε ποτέ!!!Μετα απο εμας λογικα θα παιζει Γ'Εθνικη..
Ο Σηφακης υπερεκτιμημενος ανεκαθεν...Χεστης τερματοφυλακας που εχει καποιο σουξε επειδη η Ελλαδα εχει να βγαλει καμια 15αρια χρονια καλο κιπερ...
Καλβο,Κοκε,Νετο(ειδικα αυτος)ειναι για πουλους..Ενταξει το εμπεδωσαμε,εστω και λιγο αργα,οτι με αυτους παντα 4-5οι θα βγαινουμε..

Ο Κουπερ μεγαλη ευθυνη για το σημερινο..

Γιατι, το θεωρεις ευκολο να βγεις 4-5ος? Ευκολα θα περασεις τον Βολο, την Καβαλα και την Κερκυρα νομιζεις? Και μια ερωτηση. Ποσοι παικτες Θεσσαλονικεις παιζουν στις τρεις ομαδες της θεσσαλονικης? ΠΟΣΟΙ? Περιμενετε ο Καλβο και ο Τσεσναουσκις να αγαπησουν τον Αρη και την οποια ελληνικη ομαδα, οπως καποτε ο Φοιρος, ο Δραμπης, ο Βενος, ο Μιχαλητσος? Μην μου μιλησεις για ομαδες του εξωτερικού που δεν εχουν ουτε εναν γηγενη, ειναι αλλα τα μεγεθη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom