Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
ΒΡΩΜΟΤΟΥΡΚΟΙ  καντε και μια πιπα σημερα μετα την φυγη του επαναστατη να στρωσει ο κολος σας..Καλη διάλυση σιχαματα της πολης!!
ελα ρε μαν καθεσαι και απαντας στους μεμετιδες γαμησε τους, στην 2 σημερα;
 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
ελα ρε μαν καθεσαι και απαντας στους μεμετιδες γαμησε τους, στην 2 σημερα;
η προπαγανδα τους ειναι και ατελειωτη..σημερα θα εχει καλα οπαδικα γουστα με αυτα που ετοιμαζουν ;)
 

vizolagnos3

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
ξεκιναμε κ εμεις σε η ελλαδα!!αντε αρειαναρα!με το καλο!το γηπεδο καμινι!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Ωραίος...όμως μη ξεχάσουμε και τα διπλά του ΠΑΟΚ μέσα στο Κλεάνθης Τσιμπουκίδης την τελευταία 20ετία:
1990-91 αρης-ΠΑΟΚ 0-1
1992-93 αρης-ΠΑΟΚ 1-2
1994-95 αρης-ΠΑΟΚ 0-4 (σας τον είχε ξεχειλώσει ο Γιώργαρος ο Τουρσουνίδης τότε)
2001-02 αρης-ΠΑΟΚ 2-3
2004-05 αρης-ΠΑΟΚ 1-3 (είναι τρελός ο Πολωνός)
και φυσικά μην ξεχάσω την σεζόν 2008-09 και τα φρύδια του Καράμπελα...
Σύνολο 6 διπλά τα τελευταία 20 χρόνια ο ΠΑΟΚ...σκουλήκια μη κουραστείτε άδικα...3 διπλά έχετε όλα κι όλα από το '90 και μετά... ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ...ΠΑΟΚ 1926

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
ΒΡΩΜΟΤΟΥΡΚΟΙ  καντε και μια πιπα σημερα μετα την φυγη του επαναστατη να στρωσει ο κολος σας..Καλη διάλυση σιχαματα της πολης!!

Πουστράκι γαμιώντας θα σε πηγαίνουμε μια ζωή!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
ξεκιναμε κ εμεις σε η ελλαδα!!αντε αρειαναρα!με το καλο!το γηπεδο καμινι!!

Δεν κοιμάται κάθε μέρα ο θεός του ποδοσφαίρου για να ξαναπάρεις άσσο με μεγάλη ομάδα στη σκουληκοφωλιά... Σε βλέπω το βράδυ να ξαναβλέπεις το DVD με τη νίκη επί της Ατλέτικο!
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.364
Κριτικές
31
Like
2.271
Πόντοι
4.655
Exουν ξεσαλωσει οι γυφτοι..
Που να μας κερδιζαν κιολας..
Που να μην ηταν κ προτελευταιοι..
Που να μην ηταν μπουρδελο η ομαδουλα τους με τις συνεχομενες αποχωρησεις παικτων-προπονητων-διοικουντων-καθαριστριων κτλ κτλ..
Που να μην ασχολουνται και με εμας...

:jerking:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Exουν ξεσαλωσει οι γυφτοι..
Που να μας κερδιζαν κιολας..
Που να μην ηταν κ προτελευταιοι..
Που να μην ηταν μπουρδελο η ομαδουλα τους με τις συνεχομενες αποχωρησεις παικτων-προπονητων-διοικουντων-καθαριστριων κτλ κτλ..
Που να μην ασχολουνται και με εμας...

:jerking:

Μια ζωή η δική σου ομάδα θα είναι το μπουρδέλο. Που θα μιλήσεις & για τα διοικητικά μου ρε καρμοίρη εσύ που είχες κάνει πρόεδρο τον οδοντίατρο & τον αποθέωνες κιόλας. Εγώ ασχολούμαι με την ομαδούλα σου για να σε βουλώνω όταν αυθαδιάζεις & να σε κάνω καζούρα, εσύ είσαι αυτός που νύχτα - μέρα παρακολουθείς τα τεκταινόμενα στον Π.Α.Ο.Κ. με την ελπίδα ότι κάποια στιγμή μπορεί πρόσκαιρα να με περάσεις στη βαθμολογία ή να κλέψεις λίγο απ' τη δόξα μου... Δίνουμε συχνότερα παρουσίες αυτήν την περίοδο γιατί τρελαινόμαστε με όλα τα πουστράκια που πέρσι χέζονταν με τον Π.Α.Ο.Κ. & φέτος που έχουμε ζόρια παραφυλάνε μπας & ασελγήσουν πάνω απ' το πτώμα μας... Αλλά ο Π.Α.Ο.Κ. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ. Δες τα στατιστικά στα μεταξύ μας παιχνίδια την τελευταία 30ετία & έλα μίλα μου μετά... Αφεντικό της σφαλιάρας...
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.364
Κριτικές
31
Like
2.271
Πόντοι
4.655
Δεν ειναι ολοι οι Αρειανοι ιδιοι..
Εγω πρωτομπηκα στο βρωμοτοπικ σας μετα απο 1-1μιση χρονο παρουσιας μου εδω..Ποσταρα μαλιστα εκει ακομα πιο μετα..
Στα αρχιδια μου σε γραφω..Εγω απαιτω πρωτια..Κανενας τουρκος δεν ειναι αντιπαλος μου,μονο οι 2 του κεντρου με νοιαζουν..
Μπορει να μην ειμαι αξιος για τπτ μεχρι τωρα σε οτι εχει να κανει με το αγωνιστικο  αλλα στο επιπεδο των οπαδων σου ποτέ δεν θα πεσω..

Και που σου απαντω σοβαρα τωρα με χει πιασει αναγουλα..Εδω χθες που εγραφαν καποια παιδια για τον Δημητροπουλο που πεθανε εσυ ειρωνευτηκες τον πεθαμενο για ενα στιχο που ειχε γραψει πριν 100 χρονια..Αυτος εισαι..

Τελος..Δεν ασχολουμαι με την παρτη σου αλλο..Εισαι κατωτερος,οπως και η συντριπτικη πλειοψηφια των καγκουροπαδων σας..
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
οοοοοοοοοοοοοοοο βαλε ΓΚΟΛ
βαλε ΓΚΟΛ ΑΡΗ ειμαι ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ



ολα καλα μια χαρα και 100 χρονια παλι ανικητοι VAMOS ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.364
Κριτικές
31
Like
2.271
Πόντοι
4.655
Αμυντικα ημασταν μια χαρα..
Στο δημιουργικο κομματι σχεδον τπτ..Οταν οι αντιπαλοι πρεσσαρουν ψηλα κ γενικα δεν αφηνουν χωρους εχουμε τεραστιο προβλημα..Η Ατλετικο(ισως επειδη μας υποτιμησε)μας ειχε δωσει χωρους κ μπορουσαμε να βαλουμε και αλλα γκολ..

Ο Βαγγελι ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟΣ!!!θετικοι Φατι,Γκιαρο,Λαζαριδης..
Μισελ στα γνωστα του στανταρ..Τραγικος!!!Αργος,κακες σεντρες,κακες τοποθετησεις,αρ.μπακ για σεμιναριο..
Τοχα κακιστος στο πρωτο,ελαφρως καλυτερος στο δευτερο..Γενικοτερα δεν επρεπε να παιξει καν σημερα καθως ο Μενδρινος(παροτι δεν φανηκε στα λιγα λεπτα που επαιξε)θα ηταν πολυ πιο χρησιμος..

Ο Κοκε θα τιμηθει με μεταλλιο οταν ξανασκοραρει.. :headbang:
Ο Καλβο δεν τροφοδοτηθηκε καθολου σημερα μπας κ δημιουργησει καμια κατασταση(λεμε τωρα..)
Ο Χαβιτο μετριος..

Μετα την 4αρα καπως ετσι περιμενα την ομαδα σημερα...Παθιασμενη μεν,ανημπορη για πολλα πραγματα δε..Εξαλλου παιζαμε με την ομαδα που ειναι αηττητη φετος σε ολες τις διοργανωσεις εκτος εδρας(εχει νικησει εκτος Ντορτμουντ,Στουτγκαρδη,Βολφσμπουργκ,ισοπαλια αν κ καλυτερη στην Ατλετικο)..

Οι απουσιες Πριττα,Ναφτι,Τσεζαρεκ ειναι πολυ σημαντικες...Ο Τσεσνα επρεπε να παρει χρονο σημερα..

Δυσκολευει το πραγμα,βεβαια το Χ στην Γερμανια δεν ειναι και απιθανο καθως αυτοι στην εδρα τους δεν ειναι κ κανενα φοβητρο..
Ο λαος παρεδωσε μαθηματα και σημερα..
 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
Αμυντικα ημασταν μια χαρα..
Στο δημιουργικο κομματι σχεδον τπτ..Οταν οι αντιπαλοι πρεσσαρουν ψηλα κ γενικα δεν αφηνουν χωρους εχουμε τεραστιο προβλημα..Η Ατλετικο(ισως επειδη μας υποτιμησε)μας ειχε δωσει χωρους κ μπορουσαμε να βαλουμε και αλλα γκολ..

Ο Βαγγελι ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟΣ!!!θετικοι Φατι,Γκιαρο,Λαζαριδης..
Μισελ στα γνωστα του στανταρ..Τραγικος!!!Αργος,κακες σεντρες,κακες τοποθετησεις,αρ.μπακ για σεμιναριο..
Τοχα κακιστος στο πρωτο,ελαφρως καλυτερος στο δευτερο..Γενικοτερα δεν επρεπε να παιξει καν σημερα καθως ο Μενδρινος(παροτι δεν φανηκε στα λιγα λεπτα που επαιξε)θα ηταν πολυ πιο χρησιμος..

Ο Κοκε θα τιμηθει με μεταλλιο οταν ξανασκοραρει.. :headbang:
Ο Καλβο δεν τροφοδοτηθηκε καθολου σημερα μπας κ δημιουργησει καμια κατασταση(λεμε τωρα..)
Ο Χαβιτο μετριος..

Μετα την 4αρα καπως ετσι περιμενα την ομαδα σημερα...Παθιασμενη μεν,ανημπορη για πολλα πραγματα δε..Εξαλλου παιζαμε με την ομαδα που ειναι αηττητη φετος σε ολες τις διοργανωσεις εκτος εδρας(εχει νικησει εκτος Ντορτμουντ,Στουτγκαρδη,Βολφσμπουργκ,ισοπαλια αν κ καλυτερη στην Ατλετικο)..

Οι απουσιες Πριττα,Ναφτι,Τσεζαρεκ ειναι πολυ σημαντικες...Ο Τσεσνα επρεπε να παρει χρονο σημερα..

Δυσκολευει το πραγμα,βεβαια το Χ στην Γερμανια δεν ειναι και απιθανο καθως αυτοι στην εδρα τους δεν ειναι κ κανενα φοβητρο..
Ο λαος παρεδωσε μαθηματα και σημερα..
αμα δε γκρινιαξεις δε μπορω ..κατι σε χαλασε στον κουπερ σημερα δε μπορει..αμα θες τη γνωμη μου η περσινη χρονια ηταν αποτυχημενη γιατι με 2-3 νικες εκτος εδρας στο πρωταθλημα αυτο ειναι..στα @@ ο τελικος πηγαινει ο καθενας..η υπερβαση ειναι εκει για μενα σε ελλαδα και ευρωπη και ας μη προχωρήσω.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
οοοοοοοοοοοοοοοο βαλε ΓΚΟΛ
βαλε ΓΚΟΛ ΑΡΗ ειμαι ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ
ολα καλα μια χαρα και 100 χρονια παλι ανικητοι VAMOS ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ

Ειλικρινά μπορείς να μου πεις ποιο είναι το τόσο καταπληκτικό σ' αυτήν την παράδοση; Τί να το κάνω όταν έχεις να χάσεις 23 αγώνες τώρα στο Χαριλάου σε ευρωπαϊκό αγώνα & ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΦΑΓΕΣ 4 ΑΠ' ΤΟ ΑΕΚΑΚΙ;;;
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Ειλικρινά μπορείς να μου πεις ποιο είναι το τόσο καταπληκτικό σ' αυτήν την παράδοση; Τί να το κάνω όταν έχεις να χάσεις 23 αγώνες τώρα στο Χαριλάου σε ευρωπαϊκό αγώνα & ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΦΑΓΕΣ 4 ΑΠ' ΤΟ ΑΕΚΑΚΙ;;;
καθε ομαδα γκελαρει, ευτηχως εδειξε οτι δεν μας πτοησε ωστε να παιξουμε με κατεβασμενη ψυχολογια, με νικη με Ροζενμποργκ και κανα Χ αν και δυσκολο σε κανενα εκτος μπορει και να περασω, αν παλι δεν περασω δεν  πειραζει επαιξα με θηρια και αποκλειστικα, δεν ειμαι το χανουμο που λεγανε ολοι βατος και πρωτος και μαλακιες, και καλο ειναι που ηρθε η τεσσερα γιατι τους ταρακουνησε πιστευω καλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom