Νέα

Αργή εκσπερμάτωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PareVale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

infernoman

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
εγω αυτο το εχω αν φορεσω προφυλακτικο μπορει να πηδαω την αλλη για 2 ωρες συνεχομενα και να μην ( ειδικα αν ειναι η 2η και μετα φορα που το καμουμε )
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
παδια καλημερα.
ειμαι καινουριος του φορουμ. χσονια πολλα και Χριστος ανεστη.

εχω ενα προβλημα οταν κανω σεχ.δεν τελειωνω ευκολα.και τις περισσοτερες φορες αν δεν αυνανιστο δεν τελειωνω.
υπαρχει καποιος τροπος να αλλαξει αυτο?οχι να τελειωνω αμεσως εννοειται αλλα να τελειωνω κανονικα με το σεχ και οχι να χρειαζεται χερακι?
σας ευχαριστω..

Εγω θα σου ελεγα να βρεις καποια σταση που σε βολέυει.
Πολλες φορες φταιει και οτι δεν εχεις ταιριαξει ακομα με την κοπελα.
Επισης προσπαθησε να κανεις σεξ αφου εχουν περασει αρκετες μερες που δεν εχεις
τελειωσει.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Φιλε ειμαι 39 ετων,ερωτικη ζωη εχω απο τα 18 μου (κατι τανες απο τα 16 μεχρι τοτε και κατι μαλακειουλες στο σχολειο δεν τις μετραω).Με ολες τις κοπελες που ειχα σταθερη σχεση (πολλες δηλαδη) αργουσα να τελειωσω.Ολες μα ολες το θεωρουσαν προτερημα (και ειναι).
Με ολες οσες ειχα γρηγορη φαση (μιας φορας αντε 2-3 ημερων σε διακοπες κυριως) ή με πραγματικα μεγαλες καριολες τελειωνα σε κανονικο χρονο. Τι συμπερασμα βγαζεις? Πολυ απλα φιλε μου ....η "φτηνεια" ειναι καβλωτικη. Ισως ειναι δυσκολο αλλα προσπαθησε να κανεις μια γρηγορη φαση,πηγαινε σε κανενα μπαρακι και χτυπα κανενα 20 χρονο που ψαχνεται (οχι μπαζακι ομως) και να δεις που θα τελειωσεις κανονικοτατα. Αν η φιλη σου αρχιζε να σου ψιθυριζει στο αυτι "διαφορα" την ωρα που κανετε ερωτα να δεις ποσο γρηγορα θα τελειωσεις.Το σεξ ειναι εγκεφαλικο,πρωτα κανεις με το πανω κεφαλι και μετα με το κατω.
Συμβουλη και να την εφαρμοσεις....αν με αλλη φτιαχνεσαι περισσοτερο φυγε απο τη σχεση αμεσα.Μην χασεις ουτε μερα με τη κοπελα οσο καλη και αν ειναι.Εισαι μικρος σε ηλικια και εχεις πολλα να κανεις ακομα.

Συμφωνω με αυτα που λεει ο φιλος αλλα διαφωνω στο συμπερασμα.
Αν η κοπελα αξιζει πολυ και υπαρχει το κατι παραπανω, παλεψε το.
Προσπαθησε να βελτιωσεις το σεξ μαζι της. Ισως τα καταφερεις.
Μην τερματισεις αβιαστα κατι που μπορει να αξιζει πολυ.
 

Επισκέπτης
Αυτό είναι καλό για την γκόμενα,κακό για την πουτάνα.Η πουτάνα θα σου έλεγε:"Εχεις πρόβλημα,όλοι οι άλλοι έρχονται,χύνουν και φεύγουν".Και θα στο έλεγε μόνο και μόνο γιατί κάνεις κακό στην τσέπη της."Αργό" γκόμενο επιλέγει και η πουτάνα.
Μία τεχνική συμβουλή,αν οφείλεται σε τεχνικούς λόγους:Σωστή εφαρμογή καπότας χωρίς αέρα στη μυτούλα για να μην μαγκώνει το πετσάκι στην καπότα και να έχεις την καλύτερη δυνατή στύση.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.017
Like
202
Πόντοι
36
Καλημέρα παίδες.

Εγώ με την γυναίκα μου τελειώνω αμέσως. Με την γκόμενα κρατάω πολύ παραπάνω. Τι σας λέει αυτό?
 

cradle

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Για παραπανω δεν ειδε κανεις οτι ο φιλος που ανοιξε το θεμα εχει φιμωση;;; Να πας να το φτιαξεις αμεσα σε χειρουργο-ουρολογο!! Αν το αφησεις μπορεις να πιεσει τοσο την βαλανο καποια φορα που θα μελανιασει και θα εχεις καποιο μονιμο προβλημα. :-  Ασε που το οτι δεν μπορεις να τελειωσεις μπορει και να ωφειλεται και εκει. Αμεσως σε ουρολογο και περιτομη, θα βελτιωθει και η σεξουαλικη σου ζωη παρα πολυ. Διαβασε και αυτο το θεμα απο την αρχη ως το τελος για να ξερεις τι γινεται:

 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα παίδες.

Εγώ με την γυναίκα μου τελειώνω αμέσως. Με την γκόμενα κρατάω πολύ παραπάνω. Τι σας λέει αυτό?

θες να τα ακουσεις?

ε...
η γυναικα σου μαλλον ειναι ποιο γκαυλιαρα!

τι να σου πω
αμα δεν σε φτιαχνει κατι δεν τελειωνεις γρηγορα αλλα ποτε....

δεν εχω δει ακομα να γινεται σεξ αγκαρια με γρηγορο τελειωμα.
αλωστε οι περισσοτεροι που εχουν και επαφη με αγοραιο ερωτα τελιωνουν γρηγορα γιατι καυλονουν περισοτερο με την ιεροδουλη για τους ερχονται αλλες σκεψεις και φαντασιωσεις.

αρα προσεχε την γυναικα σου και οταν αρχισεις να τελειωνεις αργα και με εκεινην τοτε ψαχτω!
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.660
Like
1.262
Πόντοι
366
δεν εχω δει ακομα να γινεται σεξ αγκαρια με γρηγορο τελειωμα.
Μην το λες.
Η ψυχολογια παιζει μεγαλο ρολο στη εξπερματωση.
Αμα εχεις βαρεθει το σεξ μαζι της ή δεν σε ελκυει ειναι φυσιολογικο να θες να τελειωσεις το γρηγοροτερο. Ενω αντιθετα με νεες συντροφους να θες να διαρκεσει ωστε να το ευχαριστηθεις και να το απολαυσεις περισσοτερο.
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Μην το λες.
Η ψυχολογια παιζει μεγαλο ρολο στη εξπερματωση.
Αμα εχεις βαρεθει το σεξ μαζι της ή δεν σε ελκυει ειναι φυσιολογικο να θες να τελειωσεις το γρηγοροτερο. Ενω αντιθετα με νεες συντροφους να θες να διαρκεσει ωστε να το ευχαριστηθεις και να το απολαυσεις περισσοτερο.

μα αμα δεν σου αρεσει και σε χαλαει πως να τελειωσεις ρε συ αυτο δεν καταλαβαινω...
αμα δεν γουσταρεις δεν φτιαχτεις πως να τελειωσεις

αμα η αλλη ειναι πυραυλος ομως και σε εχει "ρουφηξει τα νεφρα" ατακα του γιατρου στο σεξ αθλητριες και ντοπα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειναι δυνατον να κρατηθεις
???
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.660
Like
1.262
Πόντοι
366
μα αμα δεν σου αρεσει και σε χαλαει πως να τελειωσεις ρε συ αυτο δεν καταλαβαινω...
αμα δεν γουσταρεις δεν φτιαχτεις πως να τελειωσεις

αμα η αλλη ειναι πυραυλος ομως και σε εχει "ρουφηξει τα νεφρα" ατακα του γιατρου στο σεξ αθλητριες και ντοπα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειναι δυνατον να κρατηθεις
???
Ειναι λογικο αυτο που λες και ισχυει σε μεγαλο βαθμο (μεταξυ αυτων και σε μενα).Αν μιλησεις ομως με καποιον ψυχολογο-σεξολογο θα δεις οτι υπαρχουν πολλες περιπτωσεις σαν του AB66. Η ψυχολογια αναλογα με την περισταση εχει τελειως διαφρετικο αντικτυπο στις σωματικες λειτουργιες του καθενος.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Με φίμωση : Πιό αργή στύση , δεν υπάρχει πλήρης επαφή του που... με το μ... της κοπελιάς σου , αποτέλεσμα αργείς να χύσεις και μάλιστα ψιλοπονάς κιόλας .
Μετά τη περιτομή : Καβλ... πολύ πιο γρήγορα , ο που... γίνεται πιο λειτουργικός , δεν πονάς καθόλου , το ευχαριστιέσαι ΠΟΛΥ περισότερο , κι αν το έχεις το σπορ το κανονίζεις πότε θέλεις εσύ να τελειώσεις !

Το σενάριο είναι βασισμένο σε πραγματική ιστορία ....
 

cradle

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Μετά τη περιτομή : Καβλ... πολύ πιο γρήγορα , ο που... γίνεται πιο λειτουργικός , δεν πονάς καθόλου , το ευχαριστιέσαι ΠΟΛΥ περισότερο , κι αν το έχεις το σπορ το κανονίζεις πότε θέλεις εσύ να τελειώσεις !
Και μαλιστα η στυση εκτος απο πιο γρηγορη ειναι και πιο "δυνατη". Δεν φευγει τοσο ευκολα (πραγμα καλο :P)
Ενα hooray για την περιτομη!  :dancing:
:fuck1:
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.017
Like
202
Πόντοι
36
Παιδιά όντως με την γυναίκα μου τελειώνω σε ένα 5λεπτο. Με την μικρούλα που έχω με τρελλαίνει και αργώ πολύ να τελειώσω. Και στο τέλος χύνω και περισσότερο. Μετά την 2η - 3η φορά όντως αργώ πάρα πολύ καιμε παρακαλάει πολλές φορές να σταματήσω. Εν τω μεταξύ έχει απανωτούς οργασμούς και γίνεται το έλα να δεις.

Αυτά.
Το θέμα είναι να περνάμε καλά, και να την βρίσκουμε όπως μπορεί ο καθένας
 
OP
OP
P

PareVale

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
73
Like
3
Πόντοι
0
Παιδια και εγω σκεφτηκα να παω να το φτιαξω.απλα τωρα αυτο το καιρο εχω ενα προβλημα στα οικομικα. δεν εχω τη δυναμη( οικονομικη) για επεμβασεις.δεν ξερω και ποσα κοστιζουν.
οχι δεν ποναω οταν το κανω...και καποτε ελαχιστα.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.017
Like
202
Πόντοι
36
Και να σας πω την αλήθεια στην αρχή νόμιζα ότι είχα πρόβλημα και ήθελα να πάω να το δω. Μετά όμως που βρήκα την μικρούλα και περνάω καλά κατάλαβα ότι είναι όντως ψυχολογικό το θέμα :dancing:
 

cradle

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια και εγω σκεφτηκα να παω να το φτιαξω.απλα τωρα αυτο το καιρο εχω ενα προβλημα στα οικομικα. δεν εχω τη δυναμη( οικονομικη) για επεμβασεις.δεν ξερω και ποσα κοστιζουν.
οχι δεν ποναω οταν το κανω...και καποτε ελαχιστα.
Καπου στα 400-500 ευρω θα σου βγει. Να μην το αφησεις παντως ετσι.  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom