Νέα

Αρέσει σε όλες τις γυναίκες να τις κάνουν γλειφομούνι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα timb0
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ασε τον αβραμομορτη να ηρεμησει τυπε
χτες εχει σημαντικη υπηρεσια ο γιωτας
ηταν τουαλετοφυλακας
καταλαβαινεις τι εγινε ε  :2on1:

:grin:
λες να τον βαζουν γερμανικο και ετσι τυπε;εγω οταν ηταν να αλαξω καναν σε στυλ μπολτεμορτ ξεχναγα να παω.τετοια θα του κανουν και αυτουνου και θα φιλαει καλιοπες κανα 8ωαρο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
λες να τον βαζουν γερμανικο και ετσι τυπε;εγω οταν ηταν να αλαξω καναν σε στυλ μπολτεμορτ ξεχναγα να παω.τετοια θα του κανουν και αυτουνου και θα φιλαει καλιοπες κανα 8ωαρο.

Δεν εχω αγγαρειες. Και αμα ειχα και ξεχνουσες θα ειχες προβλημα.
Εισαι πολυ χαζουλης για να κοροιδεψεις εμενα  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ειναι λιγο βαρυ να προσπαθησει να σε δουλεψει καποιος
ο οποιος φοβαται να μιλησει σε μια κοπελα επειδη μπορει
να του κανει μηνυση για σεξουαλικη παρενοχληση.

Εισαι κοιμισης με λιγα λογια  :P καλυτερα να μην ειχες εμενα να σε σκατζαρω.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ειναι λιγο βαρυ να προσπαθησει να σε δουλεψει καποιος
ο οποιος φοβαται να μιλησει σε μια κοπελα επειδη μπορει
να του κανει μηνυση για σεξουαλικη παρενοχληση.


Εισαι κοιμισης με λιγα λογια  :P καλυτερα να μην ειχες εμενα να σε σκατζαρω.

:2funny: :2funny: :2funny: :
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Δεν εχω αγγαρειες. Και αμα ειχα και ξεχνουσες θα ειχες προβλημα.
Εισαι πολυ χαζουλης για να κοροιδεψεις εμενα  :grin:
Δασκαλε εχεις δικιο.εσενα δεν σε δουλευει κανεις δικε μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsokos

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
103
Like
13
Πόντοι
1
Πριν καμιά 15αριά χρόνια λέω σε μία γνωστή μου για την (τότε) γκόμενά μου που δε γούσταρε το γλειφομούνι. Και γυρίζει και μου λέει: "ρε μπας και δε τη γλείφεις καλά;"

Κάποια στιγμή είχα βρει κι ένα βίντεο με οδηγίες για το σωστό γλειφομούνι, αλλά δε θυμάμαι που το έχω να σας το δώσω να μάθετε! Αν το βρει κανείς συναγωνιστής ας το ποστάρει.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Πριν καμιά 15αριά χρόνια λέω σε μία γνωστή μου για την (τότε) γκόμενά μου που δε γούσταρε το γλειφομούνι. Και γυρίζει και μου λέει: "ρε μπας και δε τη γλείφεις καλά;"

Κάποια στιγμή είχα βρει κι ένα βίντεο με οδηγίες για το σωστό γλειφομούνι, αλλά δε θυμάμαι που το έχω να σας το δώσω να μάθετε! Αν το βρει κανείς συναγωνιστής ας το ποστάρει.

Πολυ A,erican Pie βλεπεις... :) :)
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.191
Κριτικές
3
Like
10.409
Πόντοι
3.506
Δεν υπάρχει ωραιότερο πράγμα απο το να τρως μουνί και να βλέπεις την γκόμενα να τρέμει απο την κάυλα και το χύσιμο της.
...και οταν κάποια στιγμή "γυρίζουν" τα ματια τους,εκει ειναι το τέλειο...
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.413
Κριτικές
10
Like
2.899
Πόντοι
3.385
Υπάρχουν γυναίκες που δε θέλουν να τις γλείφεις, αλλά νομίζω ότι είναι μειοψηφία. Κάποια στο μακρινό παρελθόν δεν άφηνε καν, κάποιες άλλες δε σε αφήνουν για πολλή ώρα και σε τραβάνε με τρόπο γιατί προτιμούν να τον φάνε μέσα τους.
 
Εγγρ.
17 Σεπ 2014
Μηνύματα
214
Like
535
Πόντοι
81
Το γλειφομούνι είναι να αρχικά να νιώσει η γυναίκα άνετα. Να ανοίξει τα πόδια και να χαλαρώσει. Την πρώτη φορά δεν είναι εύκολο αυτό, αλλά μόλις γίνει καταλαβαίνει τι έχανε τόσο καιρό. Επίσης και αυτός/η που γλύφει θέλει υπομονή και παιχνίδι. Να κάνει κόλπα με την γλώσσα. Αυτά από την μικρή μου εμπειρία.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.637
Like
7.847
Πόντοι
1.056
Το γλειφομούνι είναι να αρχικά να νιώσει η γυναίκα άνετα. Να ανοίξει τα πόδια και να χαλαρώσει. Την πρώτη φορά δεν είναι εύκολο αυτό, αλλά μόλις γίνει καταλαβαίνει τι έχανε τόσο καιρό. Επίσης και αυτός/η που γλύφει θέλει υπομονή και παιχνίδι. Να κάνει κόλπα με την γλώσσα. Αυτά από την μικρή μου εμπειρία.
Όσο μεγαλώνουν, τόσο περισσότερο το εκτιμούν και το θέλουν.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.228
Like
10.681
Πόντοι
2.256
Είχα συναντήσει στο παρελθόν δύο που δεν γούσταραν καθόλου. Μειοψηφία μεν, αλλά υπάρχουν.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Σε γνωστή μασαζερί του κέντρου πετυχαίνω μωρό (από τις σπάνιες φορές).

Όταν αρχίσαμε τις περιπτύξεις κατευθύνομαι προς το επίμαχο σημείο και με σταματά λέγοντας ότι δεν της αρέσει.

Μετά από λίγες μέρες διαβάζω σε κριτική για την ίδια: "Την έριξα στο κρεβάτι με ανοιχτά τα πόδια και άρχισα το γλειφομούνι. Μύριζε κάβλα."
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: geoMan

Joker4U

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
221
Like
451
Πόντοι
21
Όπως και με όλα τα πράγματα, τα φούστα διαφέρουν.
Όποτε προφανώς όχι
 

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Ειχα σχεση με μια κοπελα εναμιση χρονο και δεν ηθελε ουτε να το αναφερω.Ελεγε λεει πως θα σιχαινοταν μετα να με φιλαει ξεροντας οτι τα υγρα της θα ακουμπουσαν στην γλωσσα μου
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
745
Κριτικές
5
Like
2.808
Πόντοι
726
Ειχα σχεση με μια κοπελα εναμιση χρονο και δεν ηθελε ουτε να το αναφερω.Ελεγε λεει πως θα σιχαινοταν μετα να με φιλαει ξεροντας οτι τα υγρα της θα ακουμπουσαν στην γλωσσα μου
Επιβεβαιώνω,μου έχει τύχει και εμένα αυτό . Το παράδοξο είναι πως τα καταπίνουν τα χυσι@ μας και αρνούνται τα φιλιά μετά από γλειφομούνι,μόνο αυτές ξέρουν.
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
516
Πόντοι
21
Υπάρχουν, λίγες βέβαια, που δε τους αρέσει. Είχα μια παλιά, που δε της άρεσε, πήγαινα να κάνω, και με σταμάταγε και μου έλεγε έλα να κάνουμε σεξ. Που την είχα ρωτήσει, μου λεγε δε της αρέσει γενικά σαν ιδέα, αισθάνεται αμήχανα να χει τον άνδρα εκεί να γλύφει και η ίδια να μην κάνει τίποτα, δε το απολαμβάνει. Η ίδια αυτή όμως, είχε τρελό βίτσιο να της δίνεις φιλια στον λαιμό και να γλύφεις τις ρώγες. Φιλιά στον λαιμό ήταν το καλύτερο γλυφομουνι για αυτήν.Καυλωνε και ερεθίζοταν πολύ. Όσο για γλυφομουνι που λεμε, Άλλη γκόμενά που ημουν, γούσταρε πολύ, μου πιάνε το κεφάλι ενώ την εγλυφα και γούσταρε να της κάνω,σε σημείο που να τελειώνει έτσι και να χει έντονο όργασμο. Μετά τσιγαράκι, να ηρεμήσει λίγο και μετά ξεκινούσε την περιποίηση η ίδια και ο αγώνας. Είναι καθαρά θέμα εγκεφαλικό το γλυφομουνι, γλύφεις γύρω περιοχή και κλειτορίδα και με τις κινήσεις που κάνεις, η κάθε μία ηδονιζεται και κάνει τις δικές της σκέψεις αυτή την στιγμή. Αναλόγως πόσο βρώμικο μυαλό έχει, δε ξέρεις τι σκέφτεται αυτή την ώρα. Πάντως δε καυλώνουν οι γυναίκες αποκλειστικά από το πόσο καλό γλυφομουνι κάνουμε. Αυτή την ώρα ο εγκέφαλος τους σκέφτεται και άλλα. Η άλλη μπορεί να καυλώνει, γιατί την γλύφεις από μουνι ενώ ξερει σε λίγο θα τον φάει από κωλο σαν πουτανα. (μου το χει πει γκόμενά αυτό). Άβυσσος ο γυναικείος εγκέφαλος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom