Νέα

Αρχιλαμόγια του ποδοσφαίρου !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Αρτέμης...
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Ρε Χρηστίδη δεν τρελλαίνομαι για το ποδόσφαιρο γι αυτό και δεν ποστάρω σχεδόν καθόλου σε αθλητικά θρεντς (σε αντίθεση με τις γυναίκες και την πολιτική που με ενδιαφέρουν και σε αυτά ποστάρω). Μάλλον το πρώτο μου θα είναι...

ΑΛΛΑ έχεις γίνει πολύ κουραστικός ρε μάστορα. Δεν ξέρω πόσα ποστς (να μην είναι καμιά 20αριά ή λέω λίγα) με το ίδιο ΑΚΡΙΒΩΣ μοτίβο.
Το "θρύλο" που γαμάει, τους άλλους που είναι κομπλεξικοί, τον "έχουν μέσα τους" κλπ.
Που δεν έχουν και καμία σχέση με το θέμα που έχει διαστάσεις ποινικές αν μη και κοινωνικές και όχι μόνο αθλητική σημασία.

Στην τελική τόσο "λίγος" αισθάνεσαι σαν προσωπικότητα ο ίδιος και μόνο με τις κούπες του "θρύλου" αισθάνεσαι πως κάτι πετυχαίνεις στη ζωή σου;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
ρε πουστη τι προπαγανδα ειναι αυτη...λενε στο σταρ οτι στο αεκ ολ.βολου η αεκ κλειδωσε τα αποδυτηρια των διαιτητων και εβαλε μπραβους(εγκληματικη οργανωση;;;οεο;; :think: :think:) ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ!!!!!!
ο μπεος ΣΩΣΤΑ εποικοινωνει με τον προεδρο της σουπερλιγκ ,αυτος του λεει (*και ετσι ειναι ) οτι αυτο απαγορευεται και θα ειδοποιησει τον εκτ.διευθ. της σουπερ λιγκ να μην ξεκινησει το ματς αν δεν φυγουν οι μπραβοι απο τα αποδυτηρια
και στο σταρ λενε σκανδαλο μπεου και μαρινακη και οχι ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ της αεκ που κλειδωσε τους διαιτητες και εβαλερ μπραβους απεξω  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
που εισαι κυρια ποπηηηηηηηη
δεν ακουσες οτι ειχαν μπραβους στα αποδυτηρια και ειχαν κλειδωσει τους διατητες....κυρια ποπη για εγκληματικη οργανωση τιποτα;;;καμμια διωξουλα;;;κυρια ποπηηηηηηη
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
ρε θα σας γαμαμε μια ζωη λεμε...κλαριολες...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Ρε Χρηστίδη δεν τρελλαίνομαι για το ποδόσφαιρο γι αυτό και δεν ποστάρω σχεδόν καθόλου σε αθλητικά θρεντς (σε αντίθεση με τις γυναίκες και την πολιτική που με ενδιαφέρουν και σε αυτά ποστάρω). Μάλλον το πρώτο μου θα είναι...

ΑΛΛΑ έχεις γίνει πολύ κουραστικός ρε μάστορα. Δεν ξέρω πόσα ποστς (να μην είναι καμιά 20αριά ή λέω λίγα) με το ίδιο ΑΚΡΙΒΩΣ μοτίβο.
Το "θρύλο" που γαμάει, τους άλλους που είναι κομπλεξικοί, τον "έχουν μέσα τους" κλπ.
Που δεν έχουν και καμία σχέση με το θέμα που έχει διαστάσεις ποινικές αν μη και κοινωνικές και όχι μόνο αθλητική σημασία.

Στην τελική τόσο "λίγος" αισθάνεσαι σαν προσωπικότητα ο ίδιος και μόνο με τις κούπες του "θρύλου" αισθάνεσαι πως κάτι πετυχαίνεις στη ζωή σου;
ναι ....και σε γαμαω....ευκολα...κατι αλλο;;;
 

drv

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
και τι δικαιωμα εχει ο μπεος να σουλατσαρει στο δωματιο των διαιτητων ή μηπως λες τα μισα?
Γιατι εγω θυμαμαι ο μπεος μαζι με τον πολντο να κανουν συστηματικα ντου στα ημιχρονα στο δωματιακι των διαιτητων πιο πριν σε αλλους αγωνες και γι αυτοεβαλαν τους μπραβους.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
συναγωνιστες και φιλοι του θρυλου επειδη του χρονου το νοβα δεν θα σας χρειαστει οποιος θελει ας μου στειλει πμ να του προτεινω οικονομικα πακετα για να βλεπει τους αγωνες της αγαπημενης του ομαδας...
 

Συνημμένα

  • connxtvsat_art_in_1.jpg
    connxtvsat_art_in_1.jpg
    28,5 KB · Εμφανίσεις: 9
  • connxtvsat_art_in_1.jpg
    connxtvsat_art_in_1.jpg
    28,5 KB · Εμφανίσεις: 10

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.778
Πόντοι
1.206
ναι ....και σε γαμαω....ευκολα...κατι αλλο;;;

ΠΩ ΠΩ! Τι ευφράδεια!!
Είναι ταλέντο σου έμφυτο ή το έχεις καλλιεργήσει με πολυετή κόπο;

Σαν πόσο δύσκολο λες να μου ήταν κι εμένα κρυμένος πίσω από ένα πληκτρολόγιο να σου πως πως σε γαμάω κι εγώ από την αρχή!
Η αναίτια υπερβολική και τζάμπα μαγκιά, δείχνει έλλειψη επιχειρημάτων, κουλτούρας και ευφυίας τελικά!!

Και κατούρα και λίγο ρε γαμιά!
Κακώς ασχολήθηκα με το άτομό σου! Και να μου απαντήσεις (τις ίδιες ανόητες μαγκιές θα πεις!), δεν θα σου ανταπαντήσω, οπότε όσο θέλεις βρίζεις...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Και σας ευχαριστούμε όλους για τις συμμετοχές σας, γιατί χάρη σε εσάς συμπληρώναμε 16άδα.  :grin:

Εξάλλου η μπόχα ξεκίνησε ακριβώς πριν 15 χρόνια.
Πριν, όλα ήταν τόσο καθαρά και άσπιλα...
Σαν το μικρό σπίτι στο λιβάδι.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Εξάλλου η μπόχα ξεκίνησε ακριβώς πριν 15 χρόνια.
Πριν, όλα ήταν τόσο καθαρά και άσπιλα...
Σαν το μικρό σπίτι στο λιβάδι.
τότε ήταν που έγιναν επιστήμη
δεν λέω ότι δεν γινόντουσαν πριν
και σαφώς τα καταδικάζω και τότε
αλλά αυτό το σοβιετικό στυλ κρόκους με παράγκες κλπ άρχισε τότε
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
3
Πόντοι
66
Εξάλλου η μπόχα ξεκίνησε ακριβώς πριν 15 χρόνια.
Πριν, όλα ήταν τόσο καθαρά και άσπιλα...
Σαν το μικρό σπίτι στο λιβάδι.
παντου υπσρχουν στημενα
παντου ο ποιο δυνατος παιρνει και κανα σφυριγματακι
αλλα αυτο το χαλι τα τελευταια 15 χρονια του ελληνικου ποδοσφαιρου και του γαυρου δεν υπαρχει πουθενα
ισως σε κατι χωρες τις Αφρικης
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
kicker σήμερα

 

Συνημμένα

  • kicker65.jpg
    kicker65.jpg
    158,8 KB · Εμφανίσεις: 19

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ρε πουστη τι προπαγανδα ειναι αυτη...λενε στο σταρ οτι στο αεκ ολ.βολου η αεκ κλειδωσε τα αποδυτηρια των διαιτητων και εβαλε μπραβους(εγκληματικη οργανωση;;;οεο;; :think: :think:) ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ!!!!!!
ο μπεος ΣΩΣΤΑ εποικοινωνει με τον προεδρο της σουπερλιγκ ,αυτος του λεει (*και ετσι ειναι ) οτι αυτο απαγορευεται και θα ειδοποιησει τον εκτ.διευθ. της σουπερ λιγκ να μην ξεκινησει το ματς αν δεν φυγουν οι μπραβοι απο τα αποδυτηρια
και στο σταρ λενε σκανδαλο μπεου και μαρινακη και οχι ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ της αεκ που κλειδωσε τους διαιτητες και εβαλερ μπραβους απεξω  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
που εισαι κυρια ποπηηηηηηηη
δεν ακουσες οτι ειχαν μπραβους στα αποδυτηρια και ειχαν κλειδωσει τους διατητες....κυρια ποπη για εγκληματικη οργανωση τιποτα;;;καμμια διωξουλα;;;κυρια ποπηηηηηηη
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
ρε θα σας γαμαμε μια ζωη λεμε...κλαριολες...
τα αποδητηρια λιλα κατοπιν αποφασεως των δικαστων της Σουπερ Λιγκ ΔΕΝ θεωρειται αγωνιστικος χωρος....δεν εμαθες οτι για αυτο τον λογο απεριψαν την ενσταση της ΑΕΚ;Και τι δουλεια εχει ο μπεος στα αποδυτηρια των διαιτητων;
παρε τα αρχιδια μου και εσυ και ο βρωμιαρης χοντροπροεδρος σου.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Αγανακτισμένοι το ...καλοκαίρι

Το ποινικό μέρος, όπως είπαμε, θ αργήσει. Η επέμβαση της αθλητικής δικαιοσύνης θα είναι άμεση. Και ήδη από την Πέμπτη που βγήκε φόρα παρτίδα το όνομα του Β. Μαρινάκη, έχει αρχίσει το ντέρμπι: "Κάτω τα χέρια από τον Ολυμπιακό και τον Μαρινάκη", οι κόκκινες αθλητικές εφημερίδες. "Σκάρτα τα δώδεκα πρωταθλήματα του Κόκκαλη, σκάρτο και το ένα που πήρε ο Μαρινάκης", οι πράσινες αθλητικές εφημερίδες. Αθώος για τους μεν, ένοχος για τους δε.

Δεν αποκλείεται, όταν κάποια στιγμή κληθούν σε απολογία ο Ολυμπιακός και ο πρόεδρός του, να έχουμε δεύτερη φουρνιά αγανακτισμένων μέσα στο καλοκαίρι: Τους οπαδούς του Ολυμπιακού, να διαδηλώνουν υπέρ της ομάδας τους και του Μαρινάκη.

Αυτό πράγματι είναι ένα θέμα. Όλοι θέλουν την δικαιοσύνη, όλοι θέλουν την κάθαρση, αρκεί να μην αγγίζει την ομάδα τους. Αν αθωωθεί ο Ολυμπιακός, οι πράσινοι θα μιλάνε για κουκούλωμα. Αν τιμωρηθεί, οι κόκκινοι για σκάνδαλο. Καμιά απόφαση δεν πρόκειται να είναι κοινά αποδεκτή. Σε μια κοινωνία, δεν φτάνουν οι προσπάθειες της δικαιοσύνης και των διωκτικών αρχών.

Η απονομή της δικαιοσύνης πρέπει να αφορά το σύνολο των πολιτών. Η αντίθεση περίπτωση και χωρίς να γίνεται ο παραμικρός συσχετισμός με πρόσωπα και καταστάσεις συναντάται σε χώρες τύπου Κολομβίας, με χιλιάδες κόσμο να κλαίει πάνω από το φέρετρο του Πάμπλο Εσκομπάρ.


απο gazzetta

πολυ καλο αρθρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom