Νέα

Αραπάκια στην Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 863
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.401
Πόντοι
2.256
Και εσύ βρε σοσιαλιστή της θεωρίας, τί κάνεις για να τους απαλύνεις το πόνο και τη μιζέρια; Πες μας ότι αντί να δίνεις 20άρικο, πληρώνεις ένα 50άρι για να σε πιπώσουν :grin:
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
779
Κριτικές
12
Like
2.170
Πόντοι
496
Επειδή βλέπω ότι πολλοί μου ζητάτε το video παρόλο που δείχνει μια μαύρη στα μεσάνυχτα να μπουκώνει(δηλαδή δεν δείχνει τίποτα)
όποιος θέλει σε pm να μου στείλει E-mail και αν γίνεται να το δώσω. εξάλου 2 λεπτά είναι το κλαρίνοvideo και μετά απο άλλα 10 λεπτά ξεμπούκωσα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: kpapad

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.316
Πόντοι
736
Άσε συναγωνιστή... Χαμός γίνονταν. Εμένα μου είχε ανέβει μία στη μηχανή, την ώρα που περίμενα στη γωνία Σωκράτους και Αριστογείτονος. Προδίδουμε την ηλικία μας όσοι έχουμε τέτοιες αναμνήσεις.
Ωραία χρονια μυσταρε μου ναι,εάν κ δε μ έχουν πάρει τε χρονια θυμάμαι σε πιτσιρικάς 15-17 ετών γυρίζαμε με τα φιλαράκια εκεί κ βάζαμε σε ένα μαύρο Audi που τσιμπαγε κρυφα φίλος από το πατέρα του την κόρνα της αστυνομίας στα ηχεία κ τρέχανε σε παλαβές μια φορά μας πέταξαν κάτι αλλά ευτυχώς δε μας πέτυχε κ το σταματήσαμε,επίσης θυμάμαι με 5-10€ καρφώνεις εκεί στη Βαρβάκειο υπαίθρια κάτι 2€ για ν πιάσεις βυζι χαχαχσχα ωραία χρονια πορνό ρομαντικά
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.316
Πόντοι
736
Μύστες μια ερώτηση από τις αραπινες τη Νανσυ ας πούμε να τη πάρεις χοτελ δυο πιστολιές καμία ωριτσα ίσως κ λιγότερο ν πλυθεί κιόλας τι τιμή θεωρείται θα είναι κομπλε επίσης το έχει κάνει κανεις θεωρείται θα αξίζει ;;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
12
Like
9.666
Πόντοι
1.346
Επειδή βλέπω ότι πολλοί μου ζητάτε το video παρόλο που δείχνει μια μαύρη στα μεσάνυχτα να μπουκώνει(δηλαδή δεν δείχνει τίποτα)
όποιος θέλει σε pm να μου στείλει E-mail και αν γίνεται να το δώσω. εξάλου 2 λεπτά είναι το κλαρίνοvideo και μετά απο άλλα 10 λεπτά ξεμπούκωσα.
στείλε κι από δω αν θέλεις φίλε... tsimpoukonomavroules@gmail.com
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
12
Like
9.666
Πόντοι
1.346
Άσε συναγωνιστή... Χαμός γίνονταν. Εμένα μου είχε ανέβει μία στη μηχανή, την ώρα που περίμενα στη γωνία Σωκράτους και Αριστογείτονος. Προδίδουμε την ηλικία μας όσοι έχουμε τέτοιες αναμνήσεις.
φίλε αυτός εδώ είσαι;; :grin:
 

Bourdeliarhs69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρει κανείς για τις μαύρες στο πάρκο φιξ?
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
779
Κριτικές
12
Like
2.170
Πόντοι
496
Μάγκες ξέρει κανείς για τις μαύρες στο πάρκο φιξ?

Συχνάζουν και εκεί οι γαζέλες εκτός απο ζαμπελίου και κοντινούς δρόμους,αν είσαι με τα πόδια τις ώρες που βγαίνουν μπορείς να παίξεις και μέσα στο πάρκο.
Τά έχουν γράψει και ποιό πίσω,ρίξε μάτι.
 

panosmp3

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μες στη καβλα η treicy εχτες αλλαξε και το μαλλι φοραγε και το κοκκινο κολαν κωλαρα το μωρο τι να λεμε τωρα.... 2 δαχτυλα και βαλε στη μουναρα της... [δωστε κατι παραπανω τα παντα κανει]..Και η tara μια χαρα το κοντοπουτανο
 

Rosspe

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
16
Like
16
Πόντοι
0
Η Ταρα και γενικά τα αραπακια της γύρω περιοχής , τσιμπουκι ακαποτο κάνουν , και αν ναι είναι σίγουρο ΣΜΝ ή όχι ;
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
779
Κριτικές
12
Like
2.170
Πόντοι
496
Τ ώρα αξίζει να σκάσεις εκεί για φόρτωμα;

Καθημερινές είναι απο 11:30-12 έως 3
ΣΚ μέχρι 5 και ανάλογα αν κάνει πολύ κρύο ή αν βρέχει δεν βολτάρουν.
Όσο καλοκαιριάζει θα είναι όλο και περισσότερο στο πόστο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom