Νέα

Αραπάκια στην Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 863
  • Εμφανίσεις 249K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
5.765
Το λυπηρό είναι ότι οι πιάτσες ανοίγουν και όλο και περισσότρερες γειτονιές υποβαθμίζονται.
Και απ' όσο έχω δει, οι μαυρούλες είναι κανονικά ντυμένες και μπορούν να ισχυριστούν ότι απλά κάθονται στην άκρη του δρόμου και δεν ενοχλούν.
Πραγματικά δεν μπορώ να διανοηθώ πως σκέφτονται οι κάτοικοι των γύρω περιοχών.
Και μετά μας ζαλίζουν για το ότι ο δήμος γκρεμίζει ένα παρκο για να το κάνει παρκιν.
Που θα κάνουν πιάτσα έξω από τα σχολεία, κάνουμε πως δεν το βλέπουμε.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Έχει ξεφύγει το θέμα με τις πιάτσες...
 

f00ntas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Το λυπηρό είναι ότι οι πιάτσες ανοίγουν και όλο και περισσότρερες γειτονιές υποβαθμίζονται.
Και απ' όσο έχω δει, οι μαυρούλες είναι κανονικά ντυμένες και μπορούν να ισχυριστούν ότι απλά κάθονται στην άκρη του δρόμου και δεν ενοχλούν.
Πραγματικά δεν μπορώ να διανοηθώ πως σκέφτονται οι κάτοικοι των γύρω περιοχών.
Και μετά μας ζαλίζουν για το ότι ο δήμος γκρεμίζει ένα παρκο για να το κάνει παρκιν.
Που θα κάνουν πιάτσα έξω από τα σχολεία, κάνουμε πως δεν το βλέπουμε.

Φιλαράκι επειδή εγώ μένω εκεί δίπλα μπορώ να πω 2 πράγματα.
1)Τι να κάνουμε?Να φωνάξουμε το polizei?θα ρίξουν ένα απο τα κλασσικά κυνηγιτά στα στενά της Πατησίων και την άλλη μερα πάλι τα ίδια.
2) και σημαντικό.όσο περναει ο καιρός ανεβαίνουν όλο και περισσότερο προς το τέρμα της Πατησιων...
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
5.765
Αγαπητέ, δεν υπονόησα ότι αδρανείτε, κάθε άλλο.
Και επειδή πράγματι ανεβαίνουν όλο και προς τα πάνω, δεν μπορώ να καταλάβω πού θα φτάσει αυτό.
Και είναι ανεξέλεγκτο, δεν είναι στουντιο ή μπουρδέλο που μαζέυεται ο κόσμος και διώχνει τους πελάτες (βλ. Λιοσίων 278 παλιά), αλλά είναι χύμα. Κι επειδή το ένα φέρνει τ' άλλο, αύριο μεθαύριο θα 'χει και περισσότερη διακίνηση και πρεζάκια κι εγκληματικότητα και άν αρπάξει κανας περίοικος κανα καδρόνι και σπάσει κανα κεφάλι, θ' αρχίσουν οι ευτυχισμένοι να μιλάνε για ρατσισμούς.
Γμστ.
 

Nostalgia

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
164
Like
47
Πόντοι
1
Κι επειδή το ένα φέρνει τ' άλλο, αύριο μεθαύριο θα 'χει και περισσότερη διακίνηση και πρεζάκια κι εγκληματικότητα και άν αρπάξει κανας περίοικος κανα καδρόνι και σπάσει κανα κεφάλι, θ' αρχίσουν οι ευτυχισμένοι να μιλάνε για ρατσισμούς.
Γμστ.

Σωστοτατος!
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Να γραφουμε πλεων ΑΡΑΠΑΚΙΑ παντου,καλο ειναι να προσεχουν ολοι οι συναγωνηστες για ΚΑΚΟΤΟΠΙΕΣ,παιζουν παντως καλα κοματια
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
καλημερα φιλοι μου, στην πατησιων ποσα ζητουν οι γαζελιτσες για μεσα στο αμαξι?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Να γραφουμε πλεων ΑΡΑΠΑΚΙΑ παντου,καλο ειναι να προσεχουν ολοι οι συναγωνηστες για ΚΑΚΟΤΟΠΙΕΣ,παιζουν παντως καλα κοματια

Που  ρε  παίζουν  τα  καλά  κομμάτια ?
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Να γραφουμε πλεων ΑΡΑΠΑΚΙΑ παντου,καλο ειναι να προσεχουν ολοι οι συναγωνηστες για ΚΑΚΟΤΟΠΙΕΣ,παιζουν παντως καλα κοματια
που ρε μαν μιλα :knuppel: :knuppel: :bounce-glasses: :bounce-glasses: εγω και οπως ολοι δηλαδη ολο κατι σαπακια βλεπουμε τιγκα στην λεπρα
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
εχει τοσα κομματια περα δωθε που ενα βραδυ που περνουσα νομιζα οτι ημουνα στη γκαλιανο(δρομοσ της αβανας) παρα στην πατησιων
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
εχει τοσα κομματια περα δωθε που ενα βραδυ που περνουσα νομιζα οτι ημουνα στη γκαλιανο(δρομοσ της αβανας) παρα στην πατησιων
ναι αλλα τα καλα που λεει ο φιλος που ειναι :think:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
σαπιλα ... μπλιαχ
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Πρωτα απο ολα δεν ξερουμε αν εχουν υποβληθει ποτε σε εξετασεις.
Στη χωρα τους εχουν μηδεν υγειονομικο συστημα οποτε καταλαβαινετε...
Βαλε και τους νταβατζηδες που παραμονευουν απο απεναντι.
Τελεια ξενερα. Απο προσωπικη πειρα παλιοτερα σε μπουρδελο γνωριζω οτι εχουν και μηδενικη συμμετοχη.
Δεν αξιζει τον κοπο κατα την προσωπικη μου αποψη.
Καλυτερα μπουρδελακι χιλιες φορες η στουντιο.
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
Χθες βράδυ είχε στην tv μια έρευνα για τα αραπακια,ηθικοπλαστικου προσανατολισμου υποτίθεται.Έδειχνε πολυ ωραία τεμάχια και ανέφερε χαμηλές τιμές.
Μετά από αυτήν την "έρευνα"προβλέπω κοσμοσυρροή πελατειας και χρυσές δουλειές.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Χθες βράδυ είχε στην tv μια έρευνα για τα αραπακια,ηθικοπλαστικου προσανατολισμου υποτίθεται.Έδειχνε πολυ ωραία τεμάχια και ανέφερε χαμηλές τιμές.
Μετά από αυτήν την "έρευνα"προβλέπω κοσμοσυρροή πελατειας και χρυσές δουλειές.
30 ευρω ελεγε τυπε τι χαμηλες τιμες :2funny:
 

dnmntpns

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τα αραπακια τα εβλεπα θυμαμαι πριν 2-3 χρονια στην Σωκρατους,κατω απο την Αθηνας κ κοντα στο πρωην Δημαρχειο!
Θυμαμαι περναγα απο εκει συχνα για βραδυνη εξοδο, κ τυχαινε κ παρκαρα εκει κοντα κ το εκοψα με το ποδι 1-2 φορες απο απλη περιεργεια κ για την πλακα!
Σαφως καθοντουσαν απεναντι οι νταβατζηδες, κ σαφως τα μικρα κ σχεδον παντα ανηλικα(τα εκοβα για 14-15-16χρονων) ειχαν τα βυζομπαλα πολλες απεξω κ σε παρακαλουσαν , δλδ ειχε τυχει να με πιασουν απο το χερι, κ να μου λενε εε ρε φιλε ελα σε μενα,κλπ!
Με ειχαν σταματησει στην μεση του δρομου κ με το αυτοκινητο μου! γινοταν μια κολαση!
Δεν μπορω να πω οτι ηταν ομορφουλες η ασχημουλες! Αν σαρεσει το χρωμα, κ αντεχεις την μαυρη φυσικη τους μυρωδια πας με τα 1000,φορας δικαποτο κ ορμας!
νομιζω 20 ευρω επερναν τοτε!
εμενα προσωπικα δεν με ψηνουν γιατι τις σιχαινομαι! αν κ μαρεσουν πολυ τα πιπινια!
το εχω αποθημενο 20 χρονια στην νυχτα, μια ζωη εβλεπα πουρα!
ελεος πια!
καλα που επεσε κ το τειχος, κ ηρθανε τα ανατολικα, αλλιως με τις ξενερες τις ελληνιδες θα ημασταν ακομη!!

Υ.γ. Ασχετο, αλλα δυο φιλες μου γεωργιανες μου ελεγαν οτι οι ουκρανεζες ειναι μακραν τα πιο γαματα θηλυκα απο την πρων ΕΣΣΔ.
λες κ εχει βιομηχανια μουναρων εκει! Απλα εδω ερχονται συνηθως τελιωμενες! γενικα μιλουσαν.
Υ.γ. Αρκετες ουκρανες που εχω γνωρισει,μονο μια ηταν θεα! οι αλλες απλα μετριες!
 

ilikiomenos11

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Σήμερα κατά τις 11.30 το βράδυ μέτρησα 46 αραπίνες στην Πατησίων, μετά την πλάτεία Αμερικής. Υπήρχαν μπαζόλες, μπάζα, μπαζάκια αλλά και γαζέλες και μερικές "μαύροι άγγελοι". Κάποιες από αυτές έδειχναν ανήλικες. Η Αθήνα της ξεφτύλας. Είναι ξεφτύλα για τον όποιο πολιτισμό μας το να πουλάνε οι αραπάδες ανήλικα και μάλιστα σε κοινή θέα. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom