Νέα

Αποτρίχωση για άνδρες στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alogidio21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
τυπε παρε μια αποτριχωτικη μηχανη
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
806
Κριτικές
4
Like
570
Πόντοι
86
Μαγκα ξυφακι μπικ ξηγιεμαι. Με τη φαλτστα που ξυριζομαι φομαμαι, μη τα παρω στο χερι. Η πρωτη φορα ειναι δυσκολη και χρονοβορα μετα κανεις συντηρηση.
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
για να μην ανοιξω νεο τοπικ, φερνω αυτο παλι επανω !

Υπαρχει καποια κρεμα για να κανουμε μονοι μας στο σπιτι αποτριχωση στους ορχεις και γυρω απο τον πρωκτο ? Οι συνηθεις κρεμες γραφουν οτι απαγορευεται η χρηση σε αυτα τα σημεια οποτε τις ξεχναμε,.. Παρακαλω μην ακουσω ξυραφι η κερια !

Υπαρχει κατι ρε παιδια ?
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Υπάρχουν και κρέμες;
Εγώ τόσο καιρό με ξυραφάκι τα ξυρίζω τα αρχίδια μου.
Και μετά τον πλένω με οινόπνευμα.
Καμιά φορά τον παίζω και με οινόπνευμα και το βάζω και πάνω στο κεφάλι και μέσα στην ουρήθρα να καίει :sunglasses:
Μεθάς κιόλας έτσι γιατί περνάει μέσα από το κεφαλάκι στο αίμα :embarrased:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.251
Κριτικές
21
Like
9.448
Πόντοι
3.346
Υπάρχουν και κρέμες;
Εγώ τόσο καιρό με ξυραφάκι τα ξυρίζω τα αρχίδια μου.
Και μετά τον πλένω με οινόπνευμα.
Καμιά φορά τον παίζω και με οινόπνευμα και το βάζω και πάνω στο κεφάλι και μέσα στην ουρήθρα να καίει :sunglasses:
Μεθάς κιόλας έτσι γιατί περνάει μέσα από το κεφαλάκι στο αίμα :embarrased:
:2funny::2funny::2funny:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.158
Like
15.890
Πόντοι
3.556
για να μην ανοιξω νεο τοπικ, φερνω αυτο παλι επανω !

Υπαρχει καποια κρεμα για να κανουμε μονοι μας στο σπιτι αποτριχωση στους ορχεις και γυρω απο τον πρωκτο ? Οι συνηθεις κρεμες γραφουν οτι απαγορευεται η χρηση σε αυτα τα σημεια οποτε τις ξεχναμε,.. Παρακαλω μην ακουσω ξυραφι η κερια !

Υπαρχει κατι ρε παιδια ?

ετσι αρχισε και ο λιλας τύπε. πρωτα εβαζε κρέμες στην σουφρα του και στο τελος κατέληξε στα καυσόξυλα :confused::confused::confused:
 

OMSA20

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2021
Μηνύματα
207
Like
3.179
Πόντοι
441
μην τολμησει κανεις να βαλει αποτριχωτικη κρεμα στην ευρυτερη περιοχη , καιει και τσουζει ...
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Υπάρχουν και κρέμες;
Εγώ τόσο καιρό με ξυραφάκι τα ξυρίζω τα αρχίδια μου.
Και μετά τον πλένω με οινόπνευμα.
Καμιά φορά τον παίζω και με οινόπνευμα και το βάζω και πάνω στο κεφάλι και μέσα στην ουρήθρα να καίει :sunglasses:
Μεθάς κιόλας έτσι γιατί περνάει μέσα από το κεφαλάκι στο αίμα :embarrased:
χα χα! εγω μικρος ειχα βαλει αρκετες φορες κολωνια, και μαλιστα οχι οποια και οποια, αλλα 4711 την αγαπημενη μου
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Υπάρχουν και κρέμες;
Εγώ τόσο καιρό με ξυραφάκι ξυρίζω την κωλοτρυπιδα μου.
Και μετά την πλένω με οινόπνευμα.
Καμιά φορά την παίζω και με οινόπνευμα και το βάζω δαχτυλο και μέσα που να καίει :sunglasses:
Μεθάς κιόλας έτσι γιατί περνάει μέσα από την κωλοτρυπα στο αίμα :embarrased:

:confused::confused::confused:

 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
για να μην ανοιξω νεο τοπικ, φερνω αυτο παλι επανω !

Υπαρχει καποια κρεμα για να κανουμε μονοι μας στο σπιτι αποτριχωση στους ορχεις και γυρω απο τον πρωκτο ? Οι συνηθεις κρεμες γραφουν οτι απαγορευεται η χρηση σε αυτα τα σημεια οποτε τις ξεχναμε,.. Παρακαλω μην ακουσω ξυραφι η κερια !

Υπαρχει κατι ρε παιδια ?

ετσι αρχισε και ο λιλας τύπε. πρωτα εβαζε κρέμες στην σουφρα του και στο τελος κατέληξε στα καυσόξυλα :confused::confused::confused:


Οχι βρε, ειπαμε να διωξουμε καμια τριχα χωρις να κανουμε ακροβατικα, οχι να αρχισουμε να γυαλιζουμε πομολα ! :P
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Πρώτα με ξυριστική. Μετά βάλε κρέμα Veet, άστην δέκα λεπτά και ξέπλυνε. Μετά από ένα 48ωρο ξανά, μέχρι να φύγουν όλα. Δεν είναι και πολύ υγιές αλλά απ’ το να βάλεις ξυράφι... επίσης μην βάλεις ξυράφι πίσω, τη γαμησες. Ούτε στα κωλομερια, είναι περιοχή που ερεθίζεται εύκολα από κάθισμα κτλ. Λέιζερ σε κλινικές με Αλεξανδρίτη γίνεται σε κωλο, ποπό, περιοχή πάνω και γύρω από το πέος αλλά όχι στ’ αρχιδια. Εκεί θέλει ελεκτρόλυση με αναισθητική κρέμα απ’ όσο ξέρω. Όσες κλινικές ρώτησα δεν το κάνουν. Στη Βραζιλία βέβαια αν πας, σε κάθε στενό έχει από μια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom