Νέα

Απότομη αλλαγή συμπεριφοράς ιερόδουλης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.565
Κριτικές
10
Like
2.891
Πόντοι
746
Οι κοπέλες του χώρου, ακόμα και αν κάποιοι από εμάς τις θεωρούν (κάποιες από αυτές) στανταράκια και άτομα που θα πουν και δύο κουβέντες μαζί τους, εκείνες το μόνο για το οποίο νοιάζονται είναι το χαρτί που θα εισπράξουν και τίποτα άλλο...

Αν καμιά φορά μιλάνε μαζί μας, λίγο περισσότερο είναι γιατί έτυχε η στιγμή και για καθαρά επαγγελματικούς λόγους. Και είναι λογικό αυτό αφού έχουν τα δικά τους προβλήματα (παιδιά να μεγαλώσουν, τον γκόμενο ή άντρα τους κτλ).

Εμάς τους πελάτες, απλώς μας ανέχονται (οίκοι ανοχής), ίσα-ίσα για να πάρουν το αντίτιμο και τίποτα άλλο. Σας έχει τύχει να δείτε ιερόδουλη που έχει ρεπό τι χαρά κάνει που δεν θα δει τους πελάτες της, έστω και για μια μέρα; Σαν να κέρδισε το λαχείο ένα πράγμα....

Εδώ η κοπέλα που δουλεύει σερβιτόρα και αν την δεις έξω και τη χαιρετήσεις μπορεί να κάνει ότι δεν σε ξέρει, ακόμα και αν είσαι θαμώνας μόνιμος της καφετέριας...

Οι σχέσεις αυτές είναι καθαρά επαγγελματικές και το γεια σου,τι κάνεις, που θα ακούσεις από την ιερόδουλη ή ακόμα και την σερβιτόρα, όσο ζεστό και ανθρώπινο και να σου φαίνεται, μεταφράζεται καλώς τον μαλάκα που θα μου τα ζαλίσει για να βγει το μεροκάματο (εύκολο ή δύσκολο, μικρό ή μεγαλύτερο).

Απλώς αν δεν μας κάνουν να το αισθανθούμε πολλές φορές, είναι ότι σαν γυναίκες είναι προικισμένες με το χάρισμα του ναζιού, του σκέρτσου και γενικά μιας "ευχάριστης παρουσίας που εκπέμπουν"...





 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Φίλε ωραία τα λες να σου κάνω μια ερώτηση;
Στο πρόφίλ αυτός που αυτοτσιμπουκώνεται εσύ είσαι;
Αν είσαι σε παρακαλώ μάθε μου το κόλπο τώρα με την καραντίνα το χω μεγάλη ανάγκη.:2funny:
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.565
Κριτικές
10
Like
2.891
Πόντοι
746
Όχι φίλε, δεν είμαι ο ίδιος πραγματικά, αν και παλαιότερα, στην εφηβεία στις μεγάλες κάβλες,:bigdick: είχα προσπαθήσει να το δοκιμάσω, αλλά απέτυχα...:confused::think:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Και εμείς οι άνδρες είμαστε ευμετάβλητοι φίλε. Οι γυναίκες ίσως λίγο περισσότερο λόγω φυσιολογίας αλλά πάνω κάτω τα ίδια είμαστε όσον αφορά τη συναισθηματική μεταβλητότητα.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Μηπως σε πιασε να γαμας κι αλλες πουτανες και στραβωσε;
 

gougou

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
361
Like
252
Πόντοι
21
Αποκλειστικότητα και στις πουτάνες πάει πολύ!
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
788
Πόντοι
990
ΚΑΠΩΣ ετεροχρονισμένα θα αναφέρω και την δικιά μου εμπειρία προς γνώση και συμμόρφωση όλων οσων θέλουν η προσβλέπουν σε τέτοιου είδους σχέση ή στενότερες ή ποιο .... οικίες επαφές. Εκανα υπηρεσία για χρονικό διάστημα 2 ετων σε ποικίλους οίκους στο μετάξι αλλα και αλλου .Κατω απο κάποιες συνθήκες ανάγκης ψυχικής στήριξης κ επαγγελματικής υποστήριξης στο χώρο αποτέλεσμα εξελίχθηκε σε μια αμοιβαία συναισθηματική ελξη κ σεξουαλική με μια ιερόδουλη απο τον ιδιο εργασιακο χώρο , η οποία ειχε χρονικη περίοδο 4 μηνών πολύ στενή επι 24ωρου σαν ζευγάρι , διαπιστωθήκαν τα ακόλουθα : σε καμία περίπτωση οι γυναικες αυτές δεν ειναι χειριστικές ΔΕΝ θέλουν βια διότι σε καθε περίπτωση ΘΑ ΣΕ ΕΚΔΙΚΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ , ειναι αδυνατούν να εχεις τέτοιου είδους σχέση ακόμη κ σαν πελάτης ακόμη και σαν αγαπουλης η να πουλάς φουμαρα για μεταξωτές κορδέλες κλπ ΚΛΠ ΕΙΝΑΙ Η ΑΜΥΝΑ ΤΟΥΣ . Οι κοπελιές αυτές ήρθαν για έναν σκοπο κατω απο άσχημες συνθήκες άλλες ειναι παντρεμένες κ το κρύβουν αλλες με παιδιά ΑΛΛΕς ΜΕ ΕΓΓΟΝΙΑ (ναι παρακαλώ υπάρχουν κάποιες που ειναι 72+ και ειναι περιζήτητες κλπ ) άλλες ο δικος τους το πραγματικο αίσθημα τους ειναι φυλακή η κάποιο πολύ δικο τους άτομο κ με την πορνεία τον βοηθούν , αρα αγάπες και συναισθήματα - συνήθειες ΑΠΟΚΛΕΙΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΑΜΥΝΑ ΛΟΓΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ αποσο ξερω μόνο κάποιες φοιτήτριες με στοχους για να μαζέψουν ενα ποσό και να επιστρέψουν στην πατρίδα τους ειναι σε καλύτερη θέση αν δεν υποκύψουν σε εξαρτήσεις .... .Οι περισσότερες μετα βίας βγάζουνε τα αναγκαία η την δοση τους..... με διπλοβαρδυα και πολλές απο αυτές πίνουν οσο 6- με 7 απο εμάς ολοι μαζι ???? αλήθεια ποιος απο τους αναγνωστες μπορεί να ξεκινήσει απο το πρωί με 2-3 μπυρες και μετα με σφηνάκια 1.5- 2 λίτρα τσίπουρο στην διπλοβαρδυα τους ????? και να εχει την απαίτηση ο πελάτης να για extreme καταστάσεις οπως η κατάποση σπερματος η τα γλωσσοφιλα κλπ κλπ Γιαυτο με τον τροπο τους αμύνονται στη συναισθηματική ελξη λογο συνήθειας. Ετσι και εγω κατέληξα να λένε πισω απο την πλάτη μου ΕΙΝΑΙ Ο ΓΚΟΜΕΝΟΣ ΤΗΣ ΜΠΕΚΡΟΥΣ αποτέλεσμα να απομακρυνθώ ΟΙΚΙΟΘΕΛΩΣ ταχυστα απο το χωρο αλλα κ την κοπελια μιας και αυτη ειχε την συνήθεια που δεν έκοβε το οινοπνευμα .ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΧΕΣΗ Η ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΕΠΑΦΕΣ Κ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΔΙΩΧΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΑΥΤΕΣ.....


ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ.....
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
517
Like
918
Πόντοι
86
Σας έχει τύχει ποτέ σε αγαπημένο στανταράκι σας,που χρόνια και σταθερά τιμάτε με την παρουσία σας στο δωμάτιο μαζί του,που έχει χτιστεί σιγά σιγά και ένας ανθρώπινος φιλικός ζεστός δεσμός...

Ξαφνικά,ανεξήγητα και απότομα να αλλάξει στάση απέναντί σας και να σας φερθεί άσχημα απαξιωτικά και απότομα;
Ή να μη σας δεχτεί καν ξανά στο δωμάτιο;
Κοίτα κάτι θα έχει παιχτεί που πιθανόν να μην είναι καν αληθεια.
Γενικά το 99,9% από αυτές είναι ψυχικά διαταραγμένες. Aνισορροπες. Ακόμη και αυτές που σου φαινονται λογικες. Κάτι να νομίσουν οτι ξεφεύγει από τις νόρμες τους και τρελαίνονται. Το έχω διαπιστωσει εδώ και πολλά χρόνια. Δεν είναι να τις δίνει κανείς πολύ σημασία. Μόνο τόση σημασία όσο μας δίνουν αυτές. Δλδ ελάχιστη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom